Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Gdyby Renata Beger wróciła

Płaskoń: Gdyby Renata Beger wróciła

Money.pl / 2008-11-21 08:12
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Gdyby Renata Beger wróciła.
Wyświetlaj:
czytelnik / 83.29.40.* / 2008-11-21 20:56
Co tu pisać o Beger. Nie ma jej w polityce i już jej nie będzie. Trzeba w przyszłość patrzeć optymistycznie.
Trzeba wierzyć, że Platforma odejdzie i skończy się wreszcie czas awantur.
Mamy już różne doświadczenia. Trzeba postawić na Prawo i Sprawiedliwość i dać im rządzić samodzielnie.
Nie dodajmy im takich koalicjantów jak Samoobrona i ta nieszczęsna Beger. Jak wybierzemy samych ludzi z Prawa i Sprawiedliwości, to powróci spokój dla porządnych ludzi, powróci przerażenie dla SB-eków, powróci strach dla skorumpowanych biznesmenów, powróci strach na sprzedajnych dziennikarzy.
A uczciwym Polakom będzie się żyło znowu spokojnie.
Platforma prawdopodobnie w przyszłym sejmie już się nie znajdzie. Uważajmy aby znowu nie oszukała i nie przepoczwarzyła się w jakieś Unie Obywatelskie czy Platforme Wolnosci lub Związek Demokratyczny.bami co zwykle.
figa. / 151.92.176.* / 2008-11-26 15:36

Platforma odejdzie i skończy się wreszcie
czas awantur.

No, to było dobre...A gdzie byłeś jak w Polsce rządziła koalicja pis-samobrona i lpr??? Jesli teraz jest czas awantur to co było wtedy, twoim zdaniem?
POlka.......... / 89.187.240.* / 2008-11-23 15:59
Musiałoby w Polsce masowo umrzeć jakieś 60% inteligentnych obywateli żeby dopuścić znowu tego dziwaka kaczyńskiego i jego jeszcze dziwniejsze zastraszone, bijące pokłony otoczenie do władzy...Ja tam jestem spokojna o los Donia i żadne nawiedzone moherowe berety i podobne im stworzenia na pewno mu nie zaszkodzą, zwłaszcza takim gadaniem..A najspokojniej będzie w Polsce jak jarek i jego coraz dziwaczniejsza drużyna znikną wreszcie z politycznego firnamentu raz na zawsze...Czego sobie i Polsce życzę, zresztą tak zapewne się stanie a jeśli ktoś ma wątpliwości to niech sobie przypomni jacy byliście pewni zwycięstwa ostatnim razem...Cóż...błogosławieni cisi...
Ps.Nie wiem skąd w POlakach tyle frustracji i nienawiści do wszystkich którym lepiej się żyje, chyba taki charakter ale nie wszyscy są tacy i ja uważam że istnieje w naszym pięknym kraju wielu ludzi którzy nie obgryzają nerwowo paznokci przez cztery lata w oczekiwaniu na jarka wspaniałego który przyjdzie i zabierze bogatym...pozamyka wszystkich którzy wam się nie podobają...rozliczy wszystkich za wszystko wstecz przynajmniej do rozbiorów...obrazi się na wszystkich w Europie bo nie chcą bić mu pokłonów...i wypowie wojnę Rosji bo na pewno po roku jego rządów będzie embargo na wszystko co produkujemy...Gratuluję sfrustrowanym, nieszczęśliym, nie potrafiącym niczego osiągnąć w życiu ludziom czekającym na Janosika jarka - vel wyborcom pisu...powodzenia!
DA-old / 217.172.247.* / 2008-11-21 20:26

ystarczyło zaprosić do studia posłów Samoobrony, LPR, a zwłaszcza Prawa i Sprawiedliwości, żeby samograj kręcił się od rana do północy.


I w zasadzie nie trzeba było już nic więcej pisać pismaku spod czerwonej gwiazdy!!

Co ja piszę... Obywatelu!
andowc / 83.30.78.* / 2008-11-21 18:47
Gdyby "babka" miała wąsy, to by "dziadkiem" była (i Ciebie "zjadła").
powaznyproblem / 83.29.35.* / 2008-11-21 13:36
Co tu pisać o pani Beger

MNIE ŻAL DONALDA!
Taki krach. Gospodarka w kryzysie. Ceny ropną
Prognozy dla wynagrodzeń katastrofalne.
Jak się słucha co ludzie mówią to DONALDA w wyborach totlanie rozwalą
Co tu pisać o pani Beger. Zniknęła z polityki.

Popiszmy o DONALDZIE. To są tematy aktualne i wręcz dramatyczne.
zgredzik2 / 83.29.187.* / 2008-11-21 17:15
Oto co znalazłem na onet.pl. To przecież tuba rządowa!

Rekordowy poziom niezadowolenia Polaków.
55 procent Polaków uważa, że zmiany w Polsce idą w złym kierunku - wynika z sondażu TNS OBOP. To o 2 punkty procentowe więcej niż w zeszłym miesiącu i 19 punktów procentowych więcej niż rok temu. Przeciwnego zdania jest 30 proc. ankietowanych.
Tusk jak widać przyczynił sie do tych 19 procencików.

To faktycznie kataklizm. Tak źle to było chyba za Gomułki.
rymia / 89.187.240.* / 2008-11-23 16:02
A widziałeś jak rekordowo spadło poparcie dla lesia i jego kancelarii!? To dopiero jest osiągnięcie, Tusk się nie umywa...Gratuluję! W końcu możecie odnotować sukces...-)
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-11-21 13:55
Popisz sobie z jakimś dobrym psychologiem, bo jak mówi twój nick to jest najbardziej aktualny temat...A dramatyczne jest to że być może rodzice tak o tobie mówili przez całe dzieciństwo i teraz jestes sfrustrowanym, skrzywionym, nieszczęśliwym pisuarkiem...jak wódz jarek...
Współczuję tobie, Donio da sobie radę...A jak chcesz posłuchać co normalni ludzie mówią o nim to musisz wyjechać poza woj.podkarpackie...Badź dzielny, osiodłaj krowe i w drogę...Powodzenia!
kaczordonald / 149.254.192.* / 2008-11-21 19:54
To dla ciebie ci z podkarpacia wszyscy sa nienormalni.W kujawsko-pomorskim tez dobrze o Tusku nie mowia.Ze 2 miliony ludzi.A gdzie maja wyjechac zeby posluchac normalnych ?
fra / 89.187.240.* / 2008-11-23 16:14
Jakie dwa? Od razu dziesięć! Pewne jest jedno, dużo podróżuję i na okolicach Nowego Sącza kończy się dobre mówienie i uwielbienie dla kaczyńskich...Reszta społeczeństwa jest mądra, więc daj sobie spokój bo i tak nikogo nie przekonasz.
p.ninoczek / 83.29.12.* / 2008-11-21 15:05
Przepraszam wszystkich forumowiczów.
Wyobraźcie sobie, przychodze po pracowitym dniu do domu a w domu bajzel.
Brudno, naczynia nie pomyte, obiad nie przygotowany.
Patrzę co sie stało, a ninoczka siedzi i klepie po klawiaturze.
W jakieś dyskusje forumowe się wdała. Wytapirowana, paznokcie wymalowane po łokcie.
Jak zapytałem co z obiadem, to coś zaczęła opowiadać o nowym porządku świata, o emancypacji i jeszcze jakieś głupoty.
Przepraszam was. Zdarza się to jej od czasu do czasu.
Pogoniłem do obowiązków. Przygotowała obiad i myje teraz podłogę.
Mam nadzieję, że już żadne głupoty jej do głowy nie przyjdą.
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-11-21 15:15
Wiesz co? To było boskie! Usmiałam sie jak nigdy w życiu...Słodki jesteś p.ninoczku i szkoda że nie moge poznać cie osobiście i uścisnąć ci łapki...Facet z takim poczuciem humoru to prawdziwy skarb.
Ps.Nie tapiruję włosów, drogi mężu ponieważ jakbyś nie zauważył są kręcone i długie więc gdyby je jeszcze wytapirować byłaby masakra...Nie jestem blondynką wbrew temy co sądzi poniższy "wykształciuszek" - a wręcz przeciwnie a co do paznokci, kochanie to wybacz ale nie mogłam się oprzeć i moje piękne tipsiki pozostaną i basta...
ŁowcaWykształciuchów / 2008-11-21 16:17 / NiePOsPOlity Intelekt
"Nie jestem blondynką" - czym prędzej rozjaśnij włosy, by nie wprowadzać ludzi w tak POtworny dysonans POznawczy!!! Buuuuchachacha
zgredzik2 / 83.29.187.* / 2008-11-21 15:37
No, no szybko się uwinęła z podłogą.
p.ninoczku może by jej dać jeszcze coś do roboty. Może podpowiem. Mycie okien, a może zrobienie laurki dla jej idola Donka.
zgredzik2 / 83.29.187.* / 2008-11-21 15:52
A swoją drogą p.ninoczku dbaj o nią. Wielbiciele Donka Pierwszego to gatunek na wymarciu.
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-11-21 16:03
To się okaże po wyborach prezydenckich za 1,5 roku...
Bierzesz pod uwagę że możesz się mylić? Jeśli nie polecam minę jarka-sama-prawda-i-sprawiedliwość po ostatnich wyborach...Też był pewien swojej racji do ostatniej sekundy...A potem cała prawda o nim wypełzła z całą moca na jego oblicze...Jedno jest pewne - był zaskoczony...
Myślę że potem bedziemy sobie dyskutować o innych rzeczach, bo jak nikt nie będzie vetował porządnych ustaw i wysłośliwiał się na rządzie to wreszcie, bez dwóch kaczych kuperków w tle, zacznie być normalnie,po jakimś czasie oczywiście...
No chyba że panowie K nie przełkną porażki i zorganizują zamach na Donia... Lubię ich jednak bo są zabawnymi pączusiami udającymi twardzieli więc nie życzę im więzienia...
zgredzik2 / 83.29.187.* / 2008-11-21 16:16
Wiesz co, napiszę krótko. Zobaczymy, czy Twój Donio nie wyląduje kiedyś w kiciu, za to co zrobił. Zwijanie przemysłu polskiego, rozkradanie społecznej służby zdrowia, wyrzucenie na bruk rybaków polskich, niszczenie łowisk na korzyść Nieców i Szwedów, likwidacę polskich stoczni. Pomińmy te i inne szczegóły.
Nawet mimo, że ściskają i sterują prokutaturą, to postawiono zarzuty wielkiemy kumplowi Donia i to w samym mateczniku Platformy.
Prokuratura postawiła zarzuty sekretarzowi miasta oraz kierowcy prezydenta Sopotu, Jacka Karnowskiego. Obaj mieli brać udział w ustawieniu przetargu na auto dla prezydenta.
Rozumiem, że fakty do "blandinki" nie przemówią. W białej główce jest tylko miejsce na TeFałeN.
fra / 89.187.240.* / 2008-11-23 16:09
Boże, co za drętwy człowiek bez dystansu i odrobiny poczucia humoru...Jak jego idole dwa...Straszne, gdyby w Polsce miała taka atmosfera panować przez 4 lata...To byłby prawdziwy dramat...
Ps.A swoją drogą ta ninoczka nie dość że inteligentnie gada to jeszcze z tymi czarnymi, długimi włosami ładna musi być...Jak Tusek ma takich wyborców to ja też na niego będę głosować.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-11-21 16:14 / NiePOsPOlity Intelekt
nie można wyzłośliwiać się na czymś, co nie istnieje!

(i znowu twoje spostrzeżenia nie uwzględniają realiów otaczającego nas świata :-)
ŁowcaWykształciuchów / 2008-11-21 14:05 / NiePOsPOlity Intelekt
niniosiu, ty olśniewająca "blądynko", lepiej odPOwiedz, czy skorzystanie ze zwrotu "szkocka gazeta dla Polaków" jest dowodem antyszkockizmu? ;-) - bo nadal leżymy i kwiczymy ze śmiechu!
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-11-21 14:45
Wytłumaczyłam ci to poniżej ty Apollo polskiego pisu...Poniżej znaczy, że należy pokręcić kółeczkiem na myszce w dół i założyć okulary jak ma się problemy ze wzrokiem...
A swoja drogą twój zwrot "kwiczymy " jest chyba całkiem na miejscu...Tylko nie wiem co na to twoi bracia z pisuarku? Może jednak nie wszyscy są wieprzkami? Nie bądź taki okrutny...-)
ŁowcaWykształciuchów / 2008-11-21 16:10 / NiePOsPOlity Intelekt
a przecież tłumaczyłem ci już, "blądynko", że nie jestem jasnowidzem:

2008-11-21 14:04:30 | 151.92.176.* | ninioczka
vs
2008-11-21 14:05:27 | ŁowcaWykształciuchów (a napisanie tego posta mogło właśnie trwać np minutę)

Już kontaktujesz? (że twoje spostrzeżenia nie uwzględniają realiów otaczającego nas świata? ;-)))
rex..................... / 89.187.240.* / 2008-11-23 16:18
Ciekawe ile z rzeczywistością ma wspólnego ktoś taki:
mieszka z mamusią,
nie ma dzieci, żony (za to ma kota,hmm...), ani konta w
banku, wymaganego przy zatrudnianiu się w pierwszej
pracy(!)

??????????????????????????????????
U$3 / 2008-11-21 13:21
I po co się tak emocjonować gdy lewizna się z lewizną w bagnie tapla. Jedyną alternatywą jest Szanowni Państwo
UPR!
bblue / 151.92.176.* / 2008-11-21 12:27

Potem prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa i oczyściła
działaczy PIS, a niektórzy dziennikarze jakby tego nie
zauwazyli.


skłócić koalicjantów
(PIS i Samoobronę

Skłócić pis z samo-broną?????Hahahahahaha....dobre....ale czy możliwe żeby jeszcze bardziej???
A na dodatek pis został oczyszczony przez prokurature pod wodzą ziobry... oczywiście "niezawisłą"i oczywiście "uczciwą" jak i cały pis pod wodzą jarka...
ŁowcaWykształciuchów / 2008-11-21 12:42 / NiePOsPOlity Intelekt
Najbardziej "niezawisłą" prokuraturę, "niezawisły" Urząd Skarbowy i "niezawisłą" policję mieliśmy okazję zobaczyć, gdy wszystkie razem zupełnie "niezależnie" od siebie przypuściły jednoczesny atak na PZPN, który to okazał się całkiem silnym konkurentem w walce o żłób.
bblue / 151.92.176.* / 2008-11-21 13:20
Rozumiem że cię to dotyczy osobiście i cały ogromny zdobyty "uczciwie" majątek musiałeś ulokować na Wyspach Owczych i nie możesz darować organom, ścigania że zmusili cię do gwałtownych ruchów..A ty chciałeś tylko spokojnie i "uczciwie" żyć na pzpn-owskiej emeryturze a teraz musisz uciekać w podskokach tam gdzie twój majątek...I całkiem przypadkiem nazywasz się Listkiewicz...
Boli jak wykopali ze żłoba?
Cspostrzegawczy / 2008-11-21 09:44 / Tysiącznik na forum
Przecież szoł medialny z "taśmami Begier”, co nawet nazwano "korupcją polityczną" był po to by skłócić koalicjantów (PIS i Samoobronę). Prowokację wykorzystało PO - chyba musieli o tym wiedzieć wcześniej bo zebrali się zaraz po programie, by zrobić z tego sensację i wykorzystać pijarowo.
Potem prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa i oczyściła działaczy PIS, a niektórzy dziennikarze jakby tego nie zauwazyli.
Co z tego, że PIS został oczyszczczony - wcześniej wybory się odbyły i "mleko się rozlało" , a wielu wyborców ciągle pamięta "korupcję polityczną", a nie pamięta tego, że dziennikarze zostali skrytykowanii przez środowisko , za kreowanie polityki - wpływanie na sytuację polityczną, poprzez prowokację, a nie obiektywne pokazywanie - za przekroczenie granicy prowokacji dziennikarskiej.
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-11-21 13:30

dziennikarze
zostali skrytykowanii przez środowisko , za kreowanie polityki -
wpływanie na sytuację polityczną, poprzez prowokację,

Cóż..pis-ek chytrusek szybko się uczy...Rozumiem że prowokacja dziennikarzy była przekroczeniem granicy i pewnie przestępstwem, za to prowokacja cba za czasów pisu była "uczciwa" i była zwykłym działaniem słuzb...np w sprawie Sawickiej...Gratuluje obiektywizmu pisuarku, hipokryzja powinna być dopisana do "prawa i sprawiedliwości"....na początku...
Ps.Nie słyszałam żeby jakieś środowiko dziennikarskie (ani inne) skrytykowało twórców prowokacji z Renatką w roli głównej, na pewno były za to gratulacje...
KAP / 2008-11-21 10:31 / Tysiącznik na forum
PiSu z nikim nie trzeba sklocac, robi to sam z wprawa wituoza.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-11-21 11:41 / NiePOsPOlity Intelekt
i nie nauczyli was tam, jak z wprawą wirtuoza zmieniać układ klawiszy z izraelskiego na polski programisty?
LOL
gangowi ryżego, nie! / 84.234.10.* / 2008-11-21 09:40
A pamiętacie Stana Tymińskiego? Gdyby nie podano w merdiach, że babe bijał, to zostałby prezydentem Polski! Teraz ten sam numer w stosunku do Drzewieckiego bo mu władza, jak woda gazowana, do głowy uderzyła. Chciał wojny z PZPN-em a przecież PZPN to ostoja razwiedki i dorobił się a to dopieto początek! Ponadto razwiedka i ryżej kanalii pokazała żółtą kartkę. Po żółtej jest czerwona i tylko patrzeć jak merdia z tow. Płaskoniem włącznie, zaczną pluć na ryżego i jego gang. Gang nieudaczny w sprawowaniu władzy ale do przekrętów, kłamstwa i złodziejstwa to cho, cho!
ŁowcaWykształciuchów / 2008-11-21 11:35 / NiePOsPOlity Intelekt
ja w kwestii formalnej:
ostoją służb cywilnych jest PZPN
ostoją służb wojskowych (czyli razwiedki) jest Platforma (o czym wiele może POwiedzieć np. marszałek Cammorowski ;-)

I jak się gryzą między sobą (np. casus niedoszłego prezydenta Cimoszewicza) - to z reguły coś z tego wynika dobrego dla Polski. Zatem niech się zagryzą na śmierć! Trzymamy kciuki!
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2008-11-21 12:20
Kurczę...jaki ty inteligĘtny jesteś...I jasnowidz jeszcze do tego....LOL...-)))
Niestety mam złe wieści...W gryzieniu sie ze sobą nic nie pobije pisu, patrz: Jurek, Zalewski, Dorn-trzeci bliźniak i inni...Tylko w pisie dogmat jest nienaruszalny, punkt pierwszy:wódz ma zawsze rację, punkt drugi: jak nie ma, patrz punkt pierwszy...Niedozwolona jest dyskusja, rozmowa i inne zdanie, własne zdanie i w takich warunkach ludzie inteligentni nie mogą długo żyć w zgodzie, bo gdyby nie dyskusja, inne zdanie i poszukiwanie odmiennych (od wodza) rozwiazań to nadal tkwilibyśmy w epoce kamienia łupanego jak wódz-jarek-jedyny-sprawiedliwy,który mieszka z mamusią, nie ma dzieci, żony (za to ma kota,hmm...), ani konta w banku, wymaganego przy zatrudnianiu się w pierwszej pracy(!) i tam już pozostanie do śmierci, czyli pewnie niedługo bo stary cap juz jest z niego, a kawalerowie w dodatku żyją krócej...Stary kawaler - to brzmi dumnie...I taki oto ktoś ma naprawiać Polskę? Przecież on nie ma pojęcia o realnym życiu!!! To tak jakby z księdzem o seksie i antykoncepcji dyskutować...!
Ale wracając do tematu, kłócenie się i niezgoda jest jego głównym zadaniem życiowym ale co się dziwić, gdybym miała takie życie (i taką buźkę..-( ) też byłabym sfrustrowana, nieszczęśliwa, podejrzliwa i nienawidziłabym wszystkich normalnych a jak ktoś miałby własne (inne) zdanie - rozstrzelać!
Mnie zadziwia cały czas tylko jedno...Jak taki ktoś pociągnął za soba tylu ludzi w Polsce???Mamy naprawde aż tylu nieszczęśliwych frustratów???No ale z drugiej strony za despotą hitlerem tez poszły tłumy...Cóż, słabe ludziki lubią, jak wisi nad nimi bat jarka-jedyna-racja, jak nieomylny wódz podejmuje za wszystkich decyzje i jak moga kłaniać się w pas i nie odpowiadać w życiu za nic a ktoś im mówi że nie są beznadziejni i słabi tylko są narodem wybrańców i wyjątkową rasą...Cóż, nie macie uczucia że to już kiedyś było?...jeśli kaczorkowie pójdą jeszcze na wojnę z Rosją kiedyś, zresztą z całą Europą, oni przecież nikogo nie lubią,to historia zatoczy koło...
Jest jeszcze jedna możliwość, że podkarpacie zatonie jak Atlantyda albo zmieni nazwę na Kuba pod wodzą jarka i jego paczki i wtedy dopiero Polska odzyska normalność i spokój czego wam i sobie życzę.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-11-21 08:54
No i Płaskaty zapomiałeś dodać, że po tym programie z Dżewieckim redaktor z waszej zaprzyjaźnionej gazetki Koszernej niejaki Wroński podniósł larum, że to się nie godzi aby wchodzić w życie prywatne, filmować z ukrytej kamery, ble, ble, ble. Oczywiście Płaskaty nie dotyczy to nagrań t v n...., nagrywać można tylko Wybiórczo! Co do komisji śledczej Płaskaty to znowu chcesz potraktować wszystkich jak stado baranów.... Już Płaskaty wydałeś werdykt któż to podnosi "temperaturę", oczywiście posłowie z PiS!. No bo gdzież tam Czuma i Karpiniuk którzy uparli się aby wykluczyć Mularczyka z komisji. Batalia z Czymą i Karpiniukem trwała 5 godzin, co zauważył Kurski "ale pięć godzin przeleciało...", i nic nie osiągnęli. Tak więc twoje Płaskaty farmazony powtarzaj swojej ciotce a nie jako jakąś prawdę obajwioną!
ŁowcaWykształciuchów / 2008-11-21 08:12 / NiePOsPOlity Intelekt
Co można odczytać między wierszami:

PiSowcy, błagam na kolanach - zmiłujcie się i wreszcie skończcie bojkot naszej UBeckiej stacji TWN Walter - bo jak tak dalej pójdzie to wkrótce zbankrutuje.
KAP / 2008-11-21 10:33 / Tysiącznik na forum
zapomniales poprosic prezydenta o dotrzymanie obietnicy wobec Stokrotki -:)
ŁowcaWykształciuchów / 2008-11-21 11:29 / NiePOsPOlity Intelekt
TW Stokrotki, TW Stokrotki

Najnowsze wpisy