Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Internauci, psy mają od Was gorzej!

Płaskoń: Internauci, psy mają od Was gorzej!

Wyświetlaj:
wkutwiony / 194.213.1.* / 2009-06-19 15:31
tekstu pana Bartosza Wasilewskiego pod wielemówiącym tytułem "Jestem przestępcą. A Ty?" bardzo cenne uzupełnienie feliotonu redaktora Płaskonia
axxell / 83.143.213.* / 2009-06-19 10:19
Widzę po wpisach poniżej , ze autorów (wpisów) najbardziej zainteresował wętek partyjny, tzn przynalezności partyjnej "przykładów poadanych i (o zgrozo) nie podanych przez pana Płaskonia :).

Natomiast jak do tej pory nikkt nie zwrócił uwagi na główny watek felietonu (nikt z dotychczas wypowiadajacych się).
To nawet ciekawe, obrazuje bowiem, sposób widzenia świata, przez woelu polaków ba mogę nawet sądzic że przez większość.
Tak samo widza swiat decydenci, nie widza głównych problemów, natomiast z wielkim zapałem zajmują sie "p*********" ze skutkami które , wszyscy potem odczuwają.
Dobrego dnia :).
@@@ / 195.90.107.* / 2009-06-19 11:03
Warto zauwazyc ze tak jak dotychczas posel Palikot bedzie bezkarny niezaleznie czy ten glupi pomysl Zdrojewskiego przejdzie czy nie.
Tak jak autor tego tekstu tak i prokuratura i sady beda wiedzialy ktorego blogera scigac a ktorego nienalezy.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
mruk / 2009-06-19 12:18 / Bywalec forum
Widzisz,
twój problem(*) z Palikotem polega na tym, że jest on bezkarny nie dlatego, że łamie prawo, lecz dlatego, że zna je na tyle iż wie, dokąd może się posunąć, by go nie złamać i być bezkarnym, lub złamać, ale proces wyrządziłby więcej szkody skarżącemu.

Jest zwyczajnie bardzo inteligentny. To daje mu przewagę nad ludźmi o przeciętnej inteligencji jak np. Lech i Jarosław K. Na dodatek Palikot opiera się na radach dobrych, dobrze opłaconych prawników, oni zaś na swoich lizodupach, których jeśli skończyli prawo łączy jedno - niczym się nie wyróżniali i mieli kłopoty ze zdaniem egzaminów na aplikacje.
Na dodatek Palikot nie ulega emocjom. Bracia K. i owszem.

Z powyższych powodów bracia K. zostali już osądzeni i skazani, a on nie.

\-----------------------\
(*) twój, nie mój.
Palikot byłby niezły jako prezydent Polski, gdyby spoważniał i przestał się boksować z głupkami


To tyle tytułem Palikota. Pisowi projekt Zdrojewskiego powinien się bardzo podobać. Mają więcej bolszewickiego ducha niż wielu członków PZPR.
Tak jak autor tego tekstu tak i prokuratura i sady beda
wiedzialy ktorego blogera scigac a ktorego nienalezy.

Takie sterowanie sądami nie udawało sie władzy nawet za rządów Ziobry. Mimo że miał duże sukcesy w sterowaniu prokuraturą, która pełni rolę przed-sądu w Polsce.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - stos.]
xxl / 81.190.170.* / 2009-06-19 23:06
Palikot nie spiera się z głupkami, on sam jest głupek.
Przecież takie numery odwala głupek a nie inteligentny człowiek. Jeśli Kaczyński mówi na jakiś temat to każdy bardzo dobrze go rozumie, dlatego '' palikoty'' starają się ośmieszać to co mówi bo to jest logiczne i zrozumiałe dla nie ogłupionych ludzi. Dlaczego jest wielka kampania ośmieszania Prezydenta? I robią to liberalne gazety typu Wyborcza , dziennik, agora polska. Tuska nikt nie rusza i nie waży się go ośmieszać - to jest człowiek komunistów z Brukseli.
wkutwiony twoim prostactwem / 194.213.1.* / 2009-06-19 12:35
no popatrz mruk jak było miło dopóki się nie zjawiłeś,były różnice poglądów i owszem,ale nikt o "lizodupach" nie pisał,aż zjawiłeś się ty i spalikmiociłeś dyskusję
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
mruk / 2009-06-19 14:00 / Bywalec forum
Wybacz.
Ale mam do ciebie prośbę o poprawą polszczyznę.
Proust z ciebie żaden, raczej Lech K.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - stos.]
wkutwiony twoim prostactwem / 194.213.1.* / 2009-06-19 14:13
ty mruku nie możesz niczego ode mnie wymagać ani mieć do mnie żadnych próśb, o twoim dobrym stylu i smaku ,świadczy twój wpis którym spalikmiociłeś dyskusję, nie wkutwiaj mnie swoimi durnymi uwagami, bym nie był zmuszony do poradzenia ci co i gdzie powinieneś ćwiczyć
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
wkutwiony / 83.27.81.* / 2009-06-19 19:03
jestem przeciwnikiem usuwania komentarzy jak taki mruk napisał co był łaskaw napisac to powinno wisiec ,w końcu dzieci tu nie zaglądają,nie bąźmy tacy przesadnie delikatni
bardziej rozbawiony niż wkutwiony / 194.213.1.* / 2009-06-19 13:08
kolego który zgłosiłeś mój komentarz do usunięcia, zapraszam cię do churu odśpiwaj z nami chymn dziękczynny,wiesz dla kogo i słowa pewnie też pamiętasz,bo nieskomplikowane były jako i melodia
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
jak to jest z tą odwagą? / 194.213.1.* / 2009-06-19 10:33
ogólnie felioton jest słuszny i po linii, w 100% zgadzam się że pomysł mninistra jest niedorzeczny,tylko czemu kolec z tej róży kole tylko blogera Richarda,którego antyfanem jestem w tym samym stopniu jak jestem antyfanem Palikota,zwyczajnie uważam to za skrajną niesprawiedliwość i dlatego zwróciłem na to uwagę
Ri / 130.60.28.* / 2009-06-19 11:54
Kole nie tylko Czarneckiego. Wlasnie autor pisze o lawinie internetowych komentarzy. Czarnecki zostal tylko podany, jako przyklad, poniewaz jest powszechnie znany.
acomitam / 83.25.185.* / 2009-06-22 08:20
Już redaktor Płaskoń nie podaje przykładów przykładowych, ale te słuszne, które ewentualnie mogą pochwalić w Wyborczej, jeśli oczywiście zauważą. A swoja drogą red. Płaskoń zwrócił słuszną uwagę na mentalność naszych elit, mentalność totalniaka rodem z ZSRR. I nie jest to tylko domena PO, chociaż tutaj ze względu na bliskie związki ... wiadomo z czym, ale wszystkich partii, zastępów autorytetów moralnych nie wyłączając. Ostatecznie nasze życie publiczne zostało w prapoczątkach skażone gównem porozumień Okrągłego Stołu, w których komuszki rodem z PZPR dogadali się z komuszkami rodem z KOR i ubecją w zakresie podziału majątków i ról. Totalaniactwo stało się podstawą myślenia publicznego, co jest zrozumiałe bowiem bez tego mit "zwycięstwa" Solidarności nad siłami zła ulotniłby się w ciągu jednego dnia.
jak to jest z tą odwagą? / 194.213.1.* / 2009-06-19 12:02
Palikot znany jest powszechniej
@@@ / 195.90.107.* / 2009-06-19 10:05

Richard Czarnecki jako bloger będzie mógł nadal używać sobie do woli

Dlaczego ja sie dziwie ze autor za przyklad wybral sobie posla Czrneckiego a nie posla Palikota z jego blogiem i tekstami o prezydencie.
mruk / 2009-06-19 12:22 / Bywalec forum
A ja sie nie dziwię, że się dziwisz. Powód jest prosty, ale napiszę - nie chcę cię obrażać.

Nawiasem Richard Cz. jest najlepszym przykładem, co wyrasta z UPR-ka jeśli dorośnie (Korwin-Mikke nigdy nie dorósł).
sceptyk / 2009-06-19 20:49 / Tysiącznik na forum
mruk'u,
jak zwykle bredzisz bez sensu.
Richard Cz. NIGDY, powtarzam NIGDY, nie należał do UPR.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-06-19 12:48

Powód jest prosty, ale napiszę - nie chcę cię obrażać.

Nie jestes w stanie mnie obrazic.
Powód jest prosty, ale napiszę - nie chcę cię
obrażać.
jak to jest z tą odwagą? / 194.213.1.* / 2009-06-19 10:54
brak Palikota jest dziwny tym bardziej,że tyle co się zdarzyło że po publikacjach w "Dzienniku" o Palikocie karaibach i pożyczkach zmieniono w "Dzienniku" naczelnego i publikacje ustały jak nożem uciął,jestem oczywiście zapewniany że rezygnacja naczelnego nic z publikacjami wspólnego nie miała,ot tak się czasowo złożyło, tyle tylko że publikacje o Palikocie karaibach i pożyczkach ustały jak nożem uciął,gdyby po wymianie naczelnego ukazała się jeszcze jedna czy dwie publikacje to byłbym skłonny uwierzyć w zapewnienia o braku związku między publikacjami a wymianą naczelnego na lepszego, ale ktoś przedobrzył z tym nożem, tak więc moim zdaniem Palikot do porównania z Głosem Pcimia nieco lepiej by pasował

jest to zarazem axxel niejako dalszy ciąg odpowiedzi dla ciebie czemu to ominięcie Palikota skłoniło mnie do wyrażenia zdziwienia
jak to jest z tą odwagą? / 194.213.1.* / 2009-06-19 07:43
Richarda? na Palikmiota odwagi nie wystarczyło? czy może pan redaktor szanowny uważa że wspomniany Palikomiot, nie używa sobie do woli na temat politycznych konkurentów?
maminsynek / 2009-06-19 08:44 / Bywalec forum
Zamiast brać się za np. likwidację zarządów i rady nadzorczej TVP i polskiego radia, to biorą się za takie głupoty. Po to tylko, żeby zwiększyć wydatki budżetowe, aby można było powiedzieć że dziurę mamy taką jak stąd do Chin w związku z tym VAT musimy podnieść do 79% podatek dochodowy do 75% a składki zdrowotna i ubezpieczeniowa co najmniej o 300 %. Do tego akcyzę o 200% i cło o jakieś 500%. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi. Damy radę, mało to ludzi mieszka na ulicy?

Najnowsze wpisy