Forum Polityka, aktualnościKraj

Płaskoń: Kaczyński będzie budował czołgi

Płaskoń: Kaczyński będzie budował czołgi

Money.pl / 2010-11-19 07:44
Wyświetlaj:
Kuca / 83.25.193.* / 2010-11-22 09:27
Kochany Panie Płaskoń,

Czytuję Pana artykuły. Są lepsze i gorsze. Tego artykułu niezależnie od sympatii politycznych nie mogę zrozumieć. Czy mógłby pan go streścić lub ewentualnie przekazać klucz jak go czytać?

Czy może mam to zrozumieć dosłownie "Kaczyński będzie budował czołgi"?

Pozdrawiam

Czytelnik Pana artykułów Andrzej
heniek14 / 95.48.220.* / 2010-11-21 12:28
Widzę,że komuś nacisnąłem na odcisk.Dla niego demokracja to chyba patrzenie na ręce opozycji.To musi być inteligent ze słomą w cholewach.
cxce-zar / 83.7.173.* / 2010-11-21 12:13
A ja myślę że wszystkiemu jest winien Papież .Niby wszystko może a taki niezdecydowany ;zakładać prezerwatywę ,czy nie zakładać?
heniek14 / 95.48.220.* / 2010-11-21 12:03
Demokracja,to kontrolowanie rządu.RZĄDU nie opozycji.Demokratyczne media kontrolują rząd, tak jak to robiły gdy rządził PiS.Tyle tylko,że wówczas również szczekali.Szczekali,nie kontrolowali.
heniek14 / 95.48.220.* / 2010-11-21 11:56
Pus na PO OK.Minus na PiS be.Taką manipulację możecie wciskać jenteligentom POdobnym Płaskoniom .Pis to Pis tamto.POmit jest nie winien,że ceny chleba i innych produktów pierwszej potrzeby windują w górę.Ale co tam.Kaczyński powiedział,Kaczyński zrobił... .A mnie interesuje co zrobił rząd.Bo kaczyński mojego POrtfela nie zrujnuje,w przeciwieństwie do Tuska.A Panu,panie Płaskoń proponuję nie byc chłopcem na POsyłki.Bo człowiek,Który dla pieniędzy i pracy zrobi wszystko co mu karzą,jest zerem.Szczekać każdy może,tylko niech to robi na własne konto.
jacek xxx / 79.189.70.* / 2010-11-21 11:50
co taki plaskon zdziwiony pewnie znowu jakis dupoliz tuska a zeby sie niezdziwil kaczynski ma racje zle sie dzieje bolszewiki potajemnie sie kumaja z obama chociaz ten obama niedlugo niebedzie mial wplywu na nic a ci wszyscy co wysmiewaja sie z kaczynskiego sa tacy pewni i tak ufaja putinowi a putin ma polske w dupie a tusk i ta cala bandycka platworma mu przytakuje zdrajcy nieudaczniki nie umieja nawet zadbac o nasze bezpieczenstwo
sracz / 83.5.181.* / 2010-11-21 09:14
a osrać ich i robić swoje
salwa / 188.33.226.* / 2010-11-21 09:14
Ciekawi mnie co się jeszcze musi wydarzyć okropnego (np. jakaś afera lub inna katastrofa) aby ludzie przejrzeli i zauważyli że za większość tych wydarzeń odpowiada D.Tusk i jego najgorszy w wolnej Polsce rząd.
michacel2 / 2010-11-21 10:53 / Tysiącznik na forum
Przypomne tylo, do czego doprowadzila Platforma i Tusk a o czym wcale sie nie donosi:
Dzisiejsza tzw. elita wladzy i tworzone przez nia na sile i w pospiechu zaplecze elitarne spośród kolesi popleczników z nepotyzmem w cieniu, tworząc grono prymitywnych i cynicznych nowobogackich, bowiem z kultura nie ma nic wspólnego. Nawet trudnoby w tej sytuacji nazwac elita inteligencji, bo jak widac nawet w klakierskich mediach z kultura osobista w zachowaniu czy aroganckim i szyderczym niekiedy chamskim wyslawianiu, zwłaszcza wśród polityków i tzw. autorytetów wyraznie się wyróznia, co podchwytuja dziennikarze ale tylko dlatego, ze to moda i pogon za sensacja oraz wizerunkowa nota zasłużenia się wyłącznie swojej partii, bo dobrze się sprzedaje. Platforma tylko z nazwy Obywatelska ma monopol władzy a teraz już nawet absolutna wladze, wiec uwaza, ze wlasnie dlatego ma przyzwolenie społeczne na silowe uszczęśliwianie wszystkich obywateli i tworzenie zasad wg prawa sily argumentów a nie argumentem prawa, zwłaszcza w stosunku do obywateli o odmiennych pogladach. Teraz za przykładem Tuska oprócz afer i skandali robia wszystko, żeby dostarczyc coraz inne przykłady tej POjelicie i POkazac, kto tu rzadzi i jak, ze wszystko może, bo nawet posuwa się do regularnego lamania prawa czy konstytucji, wiedzac, iż wszystko może lacznie z TS czy TK przegłosować. Przypomniec należy tez pogrzeb naszego prezydenta na Wawelu, kiedy zapowiedział nawet prezydent USA swoja wole przyjazdu na ta uroczystość ale pyl wulkaniczny uniemożliwił przylot. W dwa tygodnie później przyslal z swego ministra spraw zagranicznych pania Hillary Clinton, żeby w jego imieniu złożyla wieniec na gobowcu pary prezydenckiej, do czego wtedy bezczelnie posunął się Tusk, zmieniając nawet plan wizyty skreślając z programu jej hold na Wawelu, żeby tylko nie dopuścić do tego gestu. O czym to świadczy i co pomyślał sobie Obama, nikt nie odważył się politycznie czy medialnie tego komentowac, do dzis temat TABU.
128721sadasw / 83.19.247.* / 2010-11-21 12:14
Widząc co się dzieje w państwie: jestem zaskoczony jak władza (mam na myśli wszystkie ugrupowania polityczne) manipuluje poglądami całego społeczeństwa doprowadzając do faworyzowania swoich poglądów po przez liczne zabiegi sofizmu i erystyki doprowadziła do skrajnych poglądów polaków, zupełnie nie wiedząc jak wyglądają realia. widzicie co chcecie widzieć i nie dopuszczacie do świadomości, że kontrkandydat ma jakieś lepsze strony z góry faworyzujecie czyjąś osobę uwzględniają pogląd polityczny.
FAUSTINO1 / 89.74.166.* / 2010-11-21 11:39
HASLO NA 2011 ROK -BUDUJMY POMNIKI KACZYNSKIEGO LECHA W KAZDYM MIESCIE I W KAZDEJ WIOSCE -ALLELUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Swiebodzinianin / 87.105.22.* / 2010-11-21 12:27
Proponuję zmienić główę pomnikowi w Świebodzinie na głowę Kaczyńskiego.Będzie to tansze i będzie głośno o nim na całym świecie.!!!
damianshinigami / 62.21.58.* / 2010-11-21 12:22
niech każdy wybuduje pomnik kaczyńskiego na każdym osiedlu i obowiązkowo krzyż w każdym mieszkaniu pod groźbą dożywocia za nie posiadanie krzyża
PiSowiec / 212.91.17.* / 2010-11-21 07:41
Byłęm na tym spotkaniu z Kaczyńskim i zauważyłęm ,że te PSY MEDIALNE Z TVn pchali się z aparaturą pod scenę mimo niechęci do nich bardzo dużej rzeszy zgromadzonych.Po 30 min się wycofali to nie ten gruntdla tych sprzedajnych OPLUWACZY
FAUSTINO1 / 89.74.166.* / 2010-11-21 11:45
NIE MASZ GDZIE LAZIC ZIOMAL IDZ POSPACERUJ PO PARKU ALBO IDZ NA BROWCA,ALE NA MILOSC DO HEAVY METALU NIE LAZ NA SPOTKANIA Z OBLAKANYMI,JUZ CIE OPLUWACZU ZARAZILI NIETOLERANCJA RASIZMEM ORAZ TYPOWYM ZACHOWANIEM DLA TYCH PANOW CHAMSTWEM----SZALOM
Malish / 83.238.32.* / 2010-11-21 03:03
szczerze to jednak wole PO, bo jrdyne co zrobili ludzie z PiSuaru to potrafili nakrecac afery, afera taka, siaka, sraka. Odkopali archiwa IPN zeby obsmarowac innych, nawet jesli Walesa byl "Bolkiem" to trudno byly inne czasy albo podpie...lales albo byles podpier...lany, liczy sie to co zrobil dla Polski. PiS nie wnosi nic konstruktywnego do Polskiej polityki a jedynie ciagle ma cos do PO. sytuacja z krzyzem pokazala jaki Jaruś jest na prawde, tu "Przyjaciele Rosjanie" a pozniej co?? To ma byc polityka ?? Co sobie mysla wladze innych Panstw?? Wcale sie nie dziwie ze czesciej byl zapraszany pan Tusk niz sp Kaczynski Lech. Z calym szacunkiem ale Pan Kaczynski powinien udac sie na wizyte do specjalisty psychiatry bo jego obecne zachowanie zwiadczy o zaburzeniach osobowosci, mozliwe ze smierc brata odcisnela na nim jakies pietno ale kros kro nie zachowuje sie racjonalnie powinien porzegnac sie na jakis czas z polityka. Nie chce tutaj obrazic pana Jaroslawa ale takie jest moje odczucie. poza tym do cholery nie jestesmy panstwem koscielnym. symbole wiary powinny znajdowac sie w kosciolach i kaplicach lub innych miejscach kultu. cala ta sytuacja jakich mamy "patriotow" w kraju. W katastrofie polegli krewni swoich rodzin i to oni powinni zdecydowac jak ta katastrofa bedzie uwieczniona a tak krzyz stal sie symbolem walki politycznej, ktora nic pozytywnego nie wnosi dla naszego kraju. tak wiec rzadzenie pozostawmy rzadzacym, ktorych wedle woli mozemy sobie dzisiaj zmienic.
jacek xxx / 79.189.70.* / 2010-11-21 11:54
ty jestes debilem za takie rozumowanie to bys idioto stalinowi wybaczyl chodzby ci rodzine zamordowal i to jest taki przyglupi elektorat platwormy sprzedawczyki
FAUSTINO1 / 89.74.166.* / 2010-11-21 11:36
SLUCHAJAC GENIUSZA STRATEGII CZLOWIEK ROZSADNY ZASTANOWI SIE CZY TEN PAN JEST O ZDROWYCH ZMYSLACH,WIEKSZOSC MOIM ZDANIEM Z KIEROWNICTWA TEJ JEDYNEJ SLUSZNEJ I PRAWDZIWEJ POLSKIEJ PARTII TO LUDZIE Z OBLEDEM W OCZACH I SHIZOFRENIA W DUSZY DZIWIE SIE ZE TAK DUZO NASZYCH OBYWATELI GLOSUJE NA PARANOIKOW,MAM NADZIEJE ZE NAROD SIE OBUDZI I POWIE "PISIORY DO NORY"
jacek xxx / 79.189.70.* / 2010-11-21 11:59
posluchaj baranie tusk porzadzi jeszcze troche bedziesz idioto biegal po danine z opieki spolecznej zobaczysz ale znajac przyglupi elektorat platwormy nadal beda glosowac na tych oszustuw i bandytuw a wole firmowac pisioruw niz bandytuw z platwormy
apoltyk / 213.238.103.* / 2010-11-21 00:57
Płaskoń,jesteś dupek !!!
prezes KJSIW / 46.112.247.* / 2010-11-20 23:49
ZAISTE, CZEGO TO DLA KORYTA SIĘ NIE ROBI...
NIEPRAWDAŻ PŁOŃSKI ?
mindec / 80.238.126.* / 2010-11-20 23:32
a Money będzie sprzedawało te czołgi - za ile publikujecie te szyderstwa wiceprezesa agencji towarzyskiej
Art11 / 188.47.251.* / 2010-11-20 23:17
Autor artykułu jest głęboko nieszczęśliwym i zakompleksionym idiotą.
korina / 89.17.225.* / 2010-11-20 19:03
Pan Kaczyński dobrze zrobił, że napisał ten list, żeby POpaprańce nie mówili potem, że nie wiedzieli co robią... A co do Ruskich ma rację.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy