Forum Polityka, aktualnościKraj

Płaskoń: Kaczyński będzie budował czołgi

Płaskoń: Kaczyński będzie budował czołgi

Money.pl / 2010-11-19 07:44
Wyświetlaj:
zakutyPeOwiec / 77.255.98.* / 2010-11-19 15:05
... a skad Ty to kurna wiesz?
A jakby juz to czy zle?
taki sobie panek / 84.10.126.* / 2010-11-19 14:31
Panowie i Panie komentatorzy !
Jesteście żałośni :(
Wy się tu podniecacie a oni wszyscy się cieszą z naszej głupoty.
To wszyscy Ci którzy legalnie pracują i pobierają opodatkowane świadczenia płacą tym "aktorom" plitycznego cyrku.
A najlepsze to to że to ci "aktorzy" ustalają sami sobie gaże.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-11-19 10:45
Wszelkim lewakom z Jasiem Płaskoniem na czele powiem - DOCZEKA SIĘ ŚWIECZKA WIECZORA!
ppf12 / 24.114.255.* / 2010-11-19 15:50
Płaskoń - byly SBek na uslugach Putina - podobnie jak reszta Grzechow i Rychow z PO. Czesc z nich tak jak Gras podklada sie Niemcom. Zalosne - moi przodkowie nie walczyli o taka Polske - zdrajcow i glopkow.
pozytywista / 83.4.86.* / 2010-11-20 23:16
Głupku!, pisze się głupku, a nie głópku! Co ma Rychu i Grzechu do Putina, a tym bardziej to tego artykułu? Twoi przodkowie walczyli o Polskę dla większego Przekręta -O.Dyrektora.Jeżeli Graś się podkłada Niemcom,to komu ty się podkładasz niedouku jeden.
-Rychu
Cr / 89.171.138.* / 2010-11-19 10:17
Może lepiej nie budować tych dróg i mostów, bo w razie wojny wrogie czołgi wjadą nimi prosto do serca kraju.
poprzecie / 81.190.137.* / 2010-11-19 09:52
List Kaczora nie ma sensu. Ale gdyby miał sprawić, że Tusk będzie mniej czapkował Putinowi to niech sobie bedzie.
Binarek / 2010-11-19 10:09 / Tysiącznik na forum
List Kaczora jest prowokacją wobec Rosji.
Kaczyńskiemu nie podoba się
- zniesienie cła na nasze produkty,
- otwarta cieśnina Pilawska,
- poprawne stosunki, które doprowadziły do przesyłu gazu mimo braku
umowy

Kaczyński stosuje metody z PRL - Tak wchodzić w konflikt z sąsiadem i nim straszyć aby przejąć władzę w kraju.

Jedynym politykiem w Europie, który jeszcze stosuje tą metodę jest Łukaszenka
Ryszard WQ / 83.29.32.* / 2010-11-19 23:07
Binarek. Pilawska nie jest otwarta. Nie kam. Bylem w wrzesniu i miejscowi mowia ci innego niz pisza gadzinowki.
Stok / 83.19.44.* / 2010-11-19 10:31
PO straszy wszystkich PISem już pięć lat,to musi się szykować gdzieś gigantyczne przejęcie władzy, czyżby Euroland,a może USA.Nareszcie będziemy supermocarstwem!
Stok / 83.19.44.* / 2010-11-19 10:20
"Tak wchodzić w konflikt z
sąsiadem i nim straszyć aby przejąć władzę w kraju"
Oto poznałem kwintesencję demokracji.Widzę tu bardzo wysoki poziom IQ.
Stok / 83.19.44.* / 2010-11-19 09:15
Artykuł,poprostu żenada.Pismak z trzeciej ligi skrobie lepsze.Umie Pan tylko wyśmiewać,obrzydzać i stawiać w niedobrym świetle wybranych sobie ludzi.Zero obiektywizmu.A gdzie artykuły o np. Zbychach,Rychach,Palikiciusiach?Dlaczego nie wyśmiewa Pan zachowań Premiera lub Prezydenta?A może to jest artykuł pod zamówienie?No to mamy Wazeliniarza.Wstyd!!!
co za czasy / 83.20.237.* / 2010-11-19 21:30
Popieram kolego Stok. Ma Pan rację w 100%. A "pozyteczni idioci" zawsze będą pyskować. Tak jak ich idole: Tuski, Komory, Palikoty itp.
rozwado / 2010-11-19 10:30 / Tysiącznik na forum
Nie tykaj baranie Palikota, bo to jedyny powazny i inteligentny polityk na naszej scenie politycznej.
acomitam / 87.204.86.* / 2010-11-19 13:39
Ale sobie Kolega zażartował. Uhaha.... Można się posikać ze śmiechu.
Stok / 83.19.44.* / 2010-11-19 10:48
Dlaczego mnie obrażasz, nie znasz mnie.Co dalej, zastrzelisz,wypatroszysz i ...
Q1 / 93.105.57.* / 2010-11-19 09:43
Panie Płaskoń. Tak poważnie pan wygląda a tak głupio napisał.
Mam uznanie dla piszących obiektywnie, a nie jednostronnie.
Tylko dla autorów obiektywnych!!!!
Zmień zawód a zobaczysz,przekonasz się jak wygląda praca
tego który układa kostkę podczas deszczu,zamiata chodnik, pracuje od świtu do nocy. Nie zjeżdża do domu, gdyż musi się cieszyć taką praca jaką chwycił. W domu, daleko zostały dzieci,
których, jak myślisz kto wychowuje gdy nie ma dziadków.
Po prostu wyjdź z domu. Popatrz jak ludzie- twoi bracia żyją w tym codolandzie, i obiecanej zielonej wyspie. Kto i dlaczego tak nas zadłuża? Jak pracodawcy okradają młodych z godności i pieniędzy. Jak bogaci nie szanują biedniejszych od siebie.
Gdzie są zakłady i miejsce pracy dla naszych dzieci. Na ulicy inaczej świat wygląda, niż w pokoju za komputerem.

@ Stok masz całkowitą rację.
plaskumlasku1 / 24.114.255.* / 2010-11-19 15:56
Płaskoń - to taka pisaczyna bez honoru i jakichkolwiek umiejetnosci - taka meska prostytutka - daje kolegom z PO :) - dawniej pisalby dla towarzyszy z PZPR.. za rubla nadstawi sie ...
damian krakow / 95.103.85.* / 2010-11-21 08:21
kaczynski to jest czlowiek chory psychicznie.i czolgi to niech sobie skleji z papieru.ja osobiscie bylem zwolenikiem pis,ale teraz to nie moge na niego patrzec
scorpion1 / 91.208.150.* / 2010-11-19 08:52
Chciałem tylko Plaskuń zaznaczyć, że zazawyczaj nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Dla mnie jesteś jakąś miernotą dziennikarską, pomyłką, a miejsce w piątkowej ramówce dostajesz tylko ze względu na zaangażowanie polityczne tego niemieckiego portalu. Sławę przyniosło Ci stwierdzenie, że "polski budżet będzie o wiele stabilniejszy opierając się na mocnej europejskiej walucie....", no całkowity odjazd chłopie co ty wygadujesz., jeszcze na takim portalu co mieni się ekonomicznym. No więc Plaskuń tyle w tym kraj żyjesz, że nie potrafisz wymienić nawet za co ten rząd odpowiada. Do tej pory jak ktoś zadał sobie trud Ciebie czytaty to bluzgałeś tylko na płemierła, że majstruje przy podatku od artystów i dziennikarzy "Tonący premier-hipokryta działa jak cwany sprzedawca", a od kiedy stało się to niaaktualne to już do niczego nie masz zastrzeżeń (poza JK oczywiście). Natomiast względem poprzedników miałeś od razu sprecyzowaną ocenę "Na przykład szumnie odtrąbiony pakiet Kluski, który miał posłać w wieczny niebyt biurokrację utrudniająca życie przedsiębiorcom. Jarosław Kaczyński nie zdołał wyegzekwować przez półtora roku trzech prostych rozporządzeń" (16-11-2007). Co się tyczy relacji z Rosją to chłopie masz o tym takie pojęcie jak o ekonomii i szkoda to komentować. Plaskuń, Kwaśniewski, Tusk, Komorowski Wy wszycy kochacie Rosję, byłbym szczęśliwy żebyście resztę życie spędzili właśnie w tym kraju.... ale nawet Olek który ma teraz mnóstwo czasu nie jeżdzi tam na wycieczki tylko do zanienawidzonego .....USA.
residenzpalast / 79.191.41.* / 2010-11-19 15:02
powinien jeszcze tow Plaskon dodac ze pisiory beda budowaly nowa bereze kartuska ..ew obozy ciezkiej pracy - ot takie nasze swojskie gulagi..i bedzie komplet.... Nie! ziobro bedzie drugim robespierem i beda masowe rozstrzeliwania na placach apelowych czy rynkach wiekszych miast....
dupeq / 88.156.28.* / 2010-11-21 06:40
wstyd głosować na zacofany pis
sPiSek / 82.152.221.* / 2010-11-21 05:18
ach my wiemy ze wam pisowszczykom tak sie marzy..:D ale nic z tego znowu wybory przegracie (kolejne) a PO wybierze nie element czy co wy byscie chcieli wydac a WIEKSZOSC. No wiesz kolego demokracja hahaha
arch / 2010-11-19 08:51 / Tysiącznik na forum
Za co - ? przecież jesteśmy już bankrutem !

22.10. Warszawa (PAP) - "..dług publicznyw 2009 r.ukształtował się na poziomie

---97 mld zł, co stanowi -7,2 %PKB, natomiast dług publiczny wyniósł 684 mld zł, tj. 51%PKB. Wg Ministerstwa Finansów w 2010 r. deficyt sektora wyniesie

-- 112 mld zł, tj. -7,9 % PKB, a dług 782 mld zł, tj. 55,4 % PKB"
hb / 83.2.104.* / 2010-11-19 08:30
OPINIE CZĘŚCI POLITYKÓW O KACZYŃSKICH
- „…Kaczyński jest kandydatem do psychiatrycznego leczenia…”
-Podobieństwo Kaczyńskiego do Gomułki jest uderzające: niechęć do inteligencji, wiara w przemoc, szkodliwe pomysły na zawłaszczanie państwa i przeświadczenie o spisku, które zagraża ich władzy…”
-Kolejne obietnice wyborcze Jarosława Kaczyńskiego rozwiewały się w pył. (…) Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i – jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków – przestać uważać bydło za niebydło…”
-„…Kaczyńscy są źródłem wszelkiego zła. Zwłaszcza Jarosław Kaczyński…”
-:„…Pan Kaczyński powinien złożyć mandat, pójść na emeryturę i pisać wspomnienia. Proponuję tytuł: 'Jak niszczyłem demokrację w Polsce'…”
-"Polska Times": „Dlaczego do Smoleńska wyjechał kartofel, kurdupel, alkoholik, a wrócił mąż stanu? Bo Rosjanie podmienili ciało.”
-„…Kaczyński zachowuje się jak patologiczny zabójca…”
- "Polska Times":„… Część z tych, którzy stoją tam i rzekomo pilnują krzyża, to rzeczywiście kandydaci do kliniki psychiatrycznej. Ostatnia stacja tej ich procesji to Tworki…”
-„… Odpowiedzialność moralną za śmierć 95 ludzi ponosi Lech Kaczyński, bo to on przygotowywał wyjazd. To on ma krew na ręku ludzi, którzy zginęli w katastrofie. (…) głupota, bezmyślność, pycha i ego Lecha Kaczyńskiego doprowadziło do tragedii. (…)
Mops piesek / 80.226.1.* / 2010-11-21 09:49
SWIETA RACJA----i tak tez oceniaja TA historie prosci ale madrzy chlopi dodalbym jeszcze jest to chyba zemsta zza groböw ktöre tak chwacko odkopowano zosawcie tym trupom wreszcie WIECZNY ODPOCZYNEK
ewerest / 89.72.175.* / 2010-11-20 13:24
Nic dodać ---Nic ująć!!!!!!
11 / 93.105.57.* / 2010-11-19 09:58
@hb Przytoczyłeś chamskie,puste, znieważające, bluźniercze świadomie i celowo przykłady przez PSEUDOPOLITYKÓW . Wypociny najgorszego wydania osób miewających sie za wykształconych. Udowodniłeś że tacy, którzy o drugim człowieku nie potrafią napisać życzliwie, to ani wykształceni ani zdrowi na umyśle.
Miłego dnia.
wujo_Moshe / 213.183.90.* / 2010-11-19 09:47
Te opinie wymyślili nie politycy, ale kos'zer'ne nieroby, które za pieniądze podatników judzą i sieją nienawiść. Szczególnie uderza stwierdzenie "uważać bydło za niebydło" - takimi tekstami podsługiwał się Hitler albo talmudyczna ciemnota.
EURO STUDENT / 2010-11-19 08:17
ten artykuł to trucizna. Jad zza wąsów.
Patriot_44 / 81.15.193.* / 2010-11-19 08:04
Komentarze tego tzw. dziennikarza to komentarze przedstawiciela KGB w Polszy.
Ten pan nie zna historii Polski (szczególnie tej z Rosja w tle), jest świadomym pracownikiem obcego wywiadu, albo robi zwyczajnie za użytecznego idiotę (oczywiście nie za darmo).
Bo niby jaki interes miałby w znieczulaniu nas Polaków i podśmiechujkach z JarKacza.
Ten gość nigdy nie wyPOwiedział się sensownie na żaden konkretny temat - analogicznie jak Palikot czy Niesiołowski - a o PISie Radiu Maryja czy TV Trwam wyłącznie z POgardą i miną przedrzeźniającego pajaca.
orfe / 83.25.194.* / 2010-11-19 23:06
Różnych nawiedzonych i wypuszczonych z siedlisk bez klamek czytałem ale Patriot przeskoczył wszystkich.Jestem pełen uznania i podziwu.Gratulacje moje.
eleszek / 156.17.14.* / 2010-11-19 16:06
Ten co sensownie napisał(| Patriot_44), a jaka kultura tekstu. Podziwiam
Binarek / 2010-11-19 07:44 / Tysiącznik na forum
Może z Pcimia wyjdzie właśnie kontrofensywa?
Kaczyński musi się tylko nauczyć jeździć na kasztance
rosomak1 / 78.8.129.* / 2010-11-19 08:05
Tak to jest przed wyborami. Ślina na język przynosi co popadnie, a popada wszystkim politykom jak leci, z PO, PIS itd nie pomijając PSL. Obiecanki cacanki, a głupiemu stoi, czy jakoś tam. Wyborcy nie dadzą się zwariować, pogłosują sobie a muzom i będzie jak było.
Lorunia / 178.56.10.* / 2010-11-19 08:32
Wnioski , wnioski z naszych dziejów powinny coś panu redaktorowi powiedzieć ! ale jakoś umykają ......
szermierz / 89.72.24.* / 2010-11-19 15:48
Widzisz Plonski jak cie zjechali bardzo dobrze gratuluje
asim / 194.181.22.* / 2010-11-21 12:57
Ciężko się czytało komentarze rodaków moich szanownych. Analfabetyzm, brak empatii dla rodzin tragicznej katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem (nie mylić z katastrofą i męczennikami). Ale się cieszę że w dzień wyborów samorządowych jesteśmy w stanie tyle powiedzieć o tym co chcemy uzyskać podczas najbliższej kadencji samorządów - kaźnię dla każdego nie solidaryzującego się z pis (wybaczcie małe litery.. po prostu nie mogę..) lub.. co? do wyboru do koloru. Szczerze, to w mojej okolicy to potknęłam sie (dosłownie, podczas spaceru z psem) na jeden zlot przedwyborczy gdzie mieli się prezentować kandydaci. Kandydat pis - tego było widać, zręczny pr z kobietami w sile wieku w tle. Co do po to natknęłam się tylko na działaczy rozdających ulotki. Czuję, że nie mam na kogo głosować - albo wstydzić się jawnie że mamy pomylonych przywódców albo siedzieć cicho. I tak źle i tak niedobrze. To smutne nie mieć się z kim identyfikować. Wybory na zasadzie chybił trafił na karcie do głosowania to żadna zasługa dla Kraju czy swojej przyszłości. Cieszę się jednak, że przeczytałam dziś te komentarze. TO dziwne uczucie. Ale takie swojskie :)
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy