Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Kapitan do łopaty, stewardesa do miotły

Płaskoń: Kapitan do łopaty, stewardesa do miotły

Wyświetlaj:
JX / 91.193.160.* / 2009-08-07 21:38
A gdzie nasz ukochany Jan Maria Rokita, znany na portalu polonica.net jako Izaak Goldwicht?
Za stery samolotu?
Aj, znów fantazja poniosła Płaskonia!

A serio, kilkanaście dni po zdarzeniu w samolocie, Angora zamieściła obszerną relację kobiety, Polki, siedzącej kilka rzędów za Rokitami. Określiła ich jako bardzo aroganckich. Nikt z pasażerów nie ujął się za nimi, a w momencie wyprowadzania pasażerowie bili brawo.
jo245 / 83.5.241.* / 2009-02-16 00:58
Ja uwazam ,ze to chamstwo przerzucac plaszcze pasazerow z wdziekiem rownym kapo! Niemiecka tepota i tyle. Ale Rokita nie ma klasy skoro wdal sie w klotnie z jakas niemiecka młotowata stewardessą. A co do wylewania butelek z woda - czasem ludzie reaguja jak dzieci kiedy im ktos nie da tego czego chca! Rokita to dziecinny błazen w jednej osobie. A ogolnie: kto szanujacy sie lata Lufthansa?nie powinien miec pretensji ze doswiadczyl slynnej niemieckiej zyczliwosci!!!!!
edaaa / 83.31.202.* / 2009-02-15 00:35
Skąd pan wiesz jak było naprawdę? Byłeś tam? Nie! Więc zajmij się pan czymś co jest ci bliższe a nie powtarzasz to co usłyszałes od innych bo u źródła z całą pewnością nie! Swoją drogą zycze ci zebys to przezyl na wlasnej skórze,to by była najlepsza z lekcji hahahaa
po / 93.105.86.* / 2009-02-14 11:47
Pan JMR ratuje się przed nicością.
logo / 79.184.195.* / 2009-02-13 23:19
Słyszałem nagranie jednego polonusa z tego rejsu.A wszystko o brak miejsca dla 2 kapeluszy.Płaszcze jakoś by upchnięto.....ale kapelusze muszą mieć sporo wolnego miejsca.Pozdrawiam
obsrwator.. / 83.23.54.* / 2009-02-13 21:34
Dla obecnych i byłych polityków życie zawsze będzie wymagające i musza o tym pamiętać. Wersji wydarzeń zatrzymania Pana Jana podano w publikatorach duzo i każda jest inna, bo każdy piszacy chce kasę za swoje niechlujne pisanie dostać. Dziennikarze, wielu, piszą patrząc w sufit i wróżąc z fusów podobnie jak dyrektorzy firm podpisujący opcje , ktore aktualnie wykańczaja firmy polskie a nikt nie chce ujawnić jakie są to banki , ani dziennikarze ani dyrektorzy finansowi nie poniosa kary, natomiast ukarani zostana niewinni ludzie praownicy którzy z dnia na dzień stana się bezrobotnymi. Mam nadzieję ,że w samolocie jest kamera która zarejestrowala obraz i dźwięk incydentu a także czy poicjanci zachowali się zgodnie z procedurami. Nikt z internautów nie przytacza sprawy polaka na lotnisku w Kanadzie "zamordowanego" przez policjantów - także oni - policjanci nie ponieśli odpowiedzialnosci. Jak łatwo jest dzisiaj stosować przez policję oskarżeń na niekorzyść zatrzymanych > zmieniają je jak pojawią się świadkowie. Każdy policjant po napisaniu protokołu powinien być badany na wariografie, gdy niejedno zycie zostało zmarnowane wskutek celowych pomułek policjantów i zlej woli personelu gdziekolwiek. Zatem prosze o więcej wyrozumienia dla Pana Jana, bo wydaje mi si że został wrobiony w coś co jest zwykłym brakiem szacunku ze strony personelu samolotu, przecież zapłacił za lot i to nie mało. Jan juz nie będę latał tymi liniami bo zawsze będe się bał.
glupiec / 213.158.196.* / 2009-02-13 20:00
Problem tego pana(JMR) zaczyna sie juz od imienia. MARIA, widocznie chlopak ma kompleksy a frustracja, ktora jest wypelniony sprawia, ze zachowuje sie jak dojrzewajacy buntownik. Trzeba troche dumy schowac do kapelusiny. Nie jestes czlowieku pepkiem swiata i nigdy nie bedziesz. Przeciez jak mu sie nie podobaja zasady i reguly linii lotniczych tych czy innych, to niech sobie lata prywatnym samolotem.
Hej / 130.60.28.* / 2009-02-13 19:28
Pan trojga imion, czyli Jan Maria A. Rokita z pewnoscia przejdzie do annalow polskiego bohaterstwa. Wymyslil on bowiem ostatnio nowa metode oporu przeciwko Niemcom. Metoda ta polega na tym, ze najpierw Jasio sie opiera i krzyczy: Ratunku, Niemcy mnie bija. Nastepnie wspoltowarzyszacy mu Polacy powinni skoczyc na pomoc i zalatwic Niemcow. Ta metoda z cala pewnoscia powinna sie przyczynic do wygrania niejednej wojny z Niemcami.
Handel wyrokami 1 / 83.25.55.* / 2009-02-13 19:14
Pierwszy cud się zdarzył,ryży ignorant Donek uznał,że czas wreszcie przestać udawać że kryzysu nie ma ,chociaż Sławek Nowak facet jeszcze głupszy nawet od swego Pana jeszcze dzisiaj w radiu RMF twierdził,że naszego kraju kryzys się nie ima,a jesteśmy silniejsi
niż USA, Francja i Niemcy razem wzięte
blankaspa / 151.92.176.* / 2009-02-16 09:24
Rany...
83.25.55.* | Handel wyrokami 1
- jaki ty mądry musisz być skoro wszystkich uważasz za takich wielkich głupców...
Albo wręcz przeciwnie według starego porzekadła...
W każdym razie żal mi cię, cóż za głębia frustracji musi w tobie żyć skoro nawet pod fajnym, lekkim artykulikiem bez słowa o polityce ty musisz swoje trzy grosze nienawiści do premiera wstawić...
Współczuję.
Satyr / 79.186.182.* / 2009-02-13 16:22
Janek z Krakowa, Kaziu z Gorzowa, Andrzej z Chicago i Janusz z Biłgoraja jedyny trzeźwy i rozsądny w tym towarzystwie.
Podajcie waleriane ! / 85.222.86.* / 2009-02-13 14:27
jak potwierdzaja nawet ludzie z PiS,na lotnisku w szczecinie jest prawdziwym utrapieniem,bo jeszcze NIGDY nie odprawil sie jak wszyscy zgodnie z przepisami.
Do wielu tam ponizej:
-gdy kaza zapiac pasy,zapina sie bez dyskusji,dla dobra
swojego i innych.
-niczego nie kaldzie sie na fotelach (w dodatku nie swoich)
tylko zamyka w schowkach.
-nie kladzie sie swoich rzeczy w klasie biznes,skoro sie leci ekonomiczna
-przed startem stewardessa zawswze sprawdza czy pasy
sa zapiete i ewentualnie je poprawia
- zaden normalny czlowiek NIE dopuszcza sie rekoczynow
nigdy, a zwlaszcza wobec kobiet a zwlaszcza w samolocie.
-bredzenie Rokity,z enie mogl wysiasc,bo nie zarezerwowal miejsca w hotelu w Monachium zupelnie go kompromituja:
w Monachium sa setki najrozniejszych hoteli,takze na lotnisku i miejsc jest do wyboru.
-na pokladzie bogiem jest kapitan i jego zaloga i tak wlasnie ma byc.
Zastanowcie sie,co tam powypisywaliscie.
dżurand ze spichowa / 149.254.224.* / 2009-02-13 13:20
Poprostu Rokita jechał na plan zdjęciowy do nowej aranżacji Krzyżaków, a tu już na lotnisku chcieli go oślepić i pozbawić języka, więć zaczał nim miotać na lewo i prawo, skończyło się tylko zakuciem w dyby :D
wektor / 2009-02-13 12:19 / portfel / Bywalec forum
Jak zobaczyłem Pana zdjęcie załączone do tego felietonu to już wiedziałem czego się spodziewać i nie zawiodłem się.Panie Płaskoń taką prymitywną prowokację to stosuj Pan na swoim osiedlu mieszkaniowym a nie na tym forum.Pan ma nas za idiotów,czy Pan o drogę pyta?
xxlxx / 83.25.242.* / 2009-02-14 00:48
Po co czytasz skoro nie lubisz felietonisty ani nawet portalu? P co tu wchodzisz? Ani ty nie potrzebujesz tego portalu ani on Ciebie.
mteddy / 88.220.162.* / 2009-02-13 20:16
uff!!!!! skorpion ma mniej jadu.....
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy