Forum Polityka, aktualnościKraj

Płaskoń: Kociokwik z kakofonią pod Pałacem

Płaskoń: Kociokwik z kakofonią pod Pałacem

Money.pl / 2010-08-13 09:02
Wyświetlaj:
sfera2 / 2010-08-16 09:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Najwyższy czas potraktować tą garstkę oszołomów jak resztę obywateli. Po pierwsze obciążyć za zaśmiecanie terenu, oraz za przynoszenie łóżek czy krzesełek przed pałac prezydencki.
Po drugie przewieźć krzyż do kościoła bez żadnej procesji, tak samo jak został przyniesiony (a raczej przywieziony).
Po trzecie wszelkie próby stawiania nowych krzyży i zniczy przed pomnikiem księcia Józefa Poniatowskiego należy traktować jako zaśmiecanie celowe i karać mandatami i natychmiast wywozić na koszt śmiecącego.
Zdecydowane zdementowanie przez Prezydenta RP, możliwości postawienia w tym miejscu pomnika Lecha Kaczyńskiego oraz ofiar katastrofy smoleńskiej.
acomitam / 83.25.127.* / 2010-08-16 08:04
A co to będzie, jak kiedyś partia zaprzaństwa i zdrady - PO będzie musiała zapłacić za lata swojego rządzenia? Może dożyję czasów gdy osoby odpowiedzialne za doprowadzenie kraju na skraj bankructwa i kompromitujące przyjęcie traktatu lizbońskiego (przy współudziale PiS i reszty szemranego towarzycha spod znaku Okrągłego Stołu) ograniczającego tak drastycznie naszą suwerenność zostaną stosownie ukarane. Mam nadzieję, że również zastępy "autorytetów", pożytecznych idiotów i zwykłych zaprzańców za kasiorkę nadymających w środkach masowego rażenia Tuska i kolesiów otrzymają stosowną zapłatę.
OBEY / 81.219.113.* / 2010-08-14 03:19
Zasię,gdyby purpuraci wypowiedzieli się przeciw Krzyżowi,to ja tnę skórę i przenoszę się do menorowatych.Tnę jak MikkeKorwin brodę.
OBEY / 81.219.113.* / 2010-08-14 03:36
oczywiście oprócz TW Filozofa i tego tam,co miał powołanie kapłańskie z Urzędu.
OBEY / 81.219.113.* / 2010-08-14 02:55
Panie Płaskoń ,Płacą telewizje horrendalne apanaże i tantiemy za słupki oglonwyglondalnościowe więc niech się zrzucą na te nadgodziny za darmowy program o niezłej,sądzę,słupkowatości.
Do WYBORCY007 / 89.200.162.* / 2010-08-13 22:19
Bzdury Pan wypisuje Panie WYBORCO007 . Rząd PO walczy z kościołem bo wie, że Kościół jest niezależny i media kościelne nie da się tak łatwo podporządkowac politykom.
Dziennikarze ekscytują się walką o Krzyż bo gdyby napisali o nadużyciach w gospodarce i o nierozliczonych aferach to mogliby stracic pracę.
fsdfffff / 24.114.255.* / 2010-08-13 23:29
SBecja rzadzi Polska dzisiaj - maja w posiadaniu teraz nawet media publiczne - witamy w PRLu... z Herr Tuskiem na czele i kabareciarzem i glupkiem POlikotem ....
Niestety Glupi narod nie umial wybrac lepiej....
WYBORCA007 / 83.30.139.* / 2010-08-13 22:36
To są insynuacje wygodne dla pis -opozycji totalnej nie wahającej sie najwyraźniej nawet przed sprowokowaniem wojny domowej. Kościół nigdy w Polsce nie był niezależny- kler zawsze wspierał wygodną dla siebie władzę- licząć na profity rozdzielane przez tę władzę. Od 89 r nachalnie wtrąca się do polityki szantażując władzę swymi mitami. Tylko dlatego że władza w Polsce jest słaba to mu się udaje... Nie dostrzeżono w porę niebezpieczeństw jakie niesie nieodpowiedzialna działalność kleru - pozwalając na indoktrynację dzieci w państwowych szkołach, na wtrącanie się do prac nad ustawami czy wreszcie pozwalając na gigantyczne marnotrawstwo miliardów z budżetu państwa przekazywanych w różnej postaci Kościołowi. Tu idzie o świeckie państwo nie o żadną walkę z Kościołem ani wiarą. Zapewne nie zdajesz sobie sprawy jaką wartością dla obywateli jest państwo neutralne światopogladowo, nie wspierające żadnych sekt, wiar i mitów.
WYBORCA007 / 83.30.139.* / 2010-08-13 22:00
Tak jest -obciążyć wszelkimi kosztami pis .
Była żałoba, był Wawel, będzie pomnik na Powązkach... Ale to za mało?
Wszelkie wartości łącznie z prawdą które cokolwiek jeszcze znaczyły zostały przez pisuar zniszczone dla doraźnego celu politycznego- totalnego niszczenia rządu i podważania demokratycznych wyborów prezydenta.
To po prostu jest polityczne chamstwo i inaczej tego nie da się nazwać.
Rząd powinien bezpardonowo zrobić porządek - jeżeli tego nie robi prowokuje następne absurdalne żądania, ci ludzie pod pretekstem "obrony krzyża" terroryzują państwo .
Marleena28 / 83.11.49.* / 2010-08-13 21:24
Prawie wszystkie media w Polsce to ubeckie gadzinówki które są zarządzane przez byłych zbirów z SB. To właśnie te kanalie porzez swoje media ogłupiają Polaków ,w szczególności tych młodych ,naiwnych. To ubeckie media nieustannie podtrzymują antykaczyńską histerię na którą nabiera się wielu uczciwych Polaków nie potrafiących oprzeć się nachalnej propagandzie. Gdzie jest w świecie demokratycznym drugi taki kraj w którym ponoć wolne i niezależne media nie kontroluja władzy tylko biją nieustanni w opozycje?? To co się dzieje ostatnio w ubeckich mediach to jeden skowyt przeciw Kaczyńskiemu. Bezpieka PRL robi wszystko by Polakom wmówić jaki to podły jest wredny Kaczor.... Bezpieka PRL wie co robi. To Kaczyński jest jedyną przeszkodą w realizacji ich złodizejskich celów. To dlatego media wykorzystują pożytecznych idiotów którzy dają się nabierać na UBecki bełkot.
sfera2 / 2010-08-13 22:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tak dużo nienawiści i złych mocy może mieć tylko umysł chory z nienawiści. Współczuje i radze sie leczyć bo możesz wylewu dostać.
pisowiec / 91.150.221.* / 2010-08-13 21:12
następna szmata POjętna inaczej
internauci omijajcie Money.pl !!!
nie rozumieją przyzwoitości i patriotyzmu ale kasiorę zrozumieją
jot-24 / 62.152.136.* / 2010-08-13 16:06
Słuchajcie uważnie , włazid..y rządowe, nie róbcie zamieszania przy krzyżu, bo to sprawa nieistotna , i ma na celu odwrócenie uwagi ludzi od radykalnie POdnoszonych POdatków . Nawet ślepy by to zauważył!!! A wy na okrągło tylko ,, krzyż i pis ''. Weźcie się za poważne tematy , bo za niedługo gospodarka padnie!!!
niewierzący ateusz / 83.8.254.* / 2010-08-13 16:25
akcja maskująca kryptonim "usunąć krzyż" rozwija się niezwykle pomyślnie

dziś w robocie odwiedziłem kolegów o których wiem,że glosowali na platformę i hrabiego, wchodzę i puszczam nawijkę,że mnie szlag trafia jak otwieram net, i cholera bierze jak czytam o tym wszystkim, no i koledzy podejmują temat czyli zaczynają o krzyżu i że ich też trafia i bierze

więc wyjaśniam kolegom,że krzyż to mi .... i tu się wstrzymam by nie obrażać uczyć religijnych, wyjaśniam,że mnie trafia jak czytam o podwyższaniu podatków

jak widać na przykładzie kolegów akcja "usunąć krzyż" skierowana do elektoratu platformy rozwija się pomyślnie , elektorat ekscytuje się usuwaniem krzyża a nie podnoszeniem podatków

pan płaskoń też o krzyżu,

panie płaskoń ja tam panu źle nie życzę, ale żeby tak cię w krzyżu łupać zaczęło za karę to bym nic przeciwko nie miał
Do autora / 78.133.214.* / 2010-08-13 15:30
Może wreszcie PO zamiast walczyć z Krzyżem zajmie się gospodarką i tworzeniem sprawiedliwego prawa. Bo mam wrażenie, że odwraca uwagę od niesprawiedliwości i korupcji w państwie. Czas odebrać nieopodatkowane dochody Radom Nadzorczym, diety radnym opodatkować. Czas odebrać chore emerytury młodym policjantom i innym mundurowym. Wciągnąć do systemu emerytalnego sędziów i prokuratorów. Wreszcie czas przestać płacić z naszych pieniędzy tzw. stażystom. Firmy mają pracownika za darmo i po stażu zwalniają go i przyjmują nowego.W ten sposób mają pracowników za darmo.
Czas wreszcie rozliczyć wszystkich, którzy mają ponad 10 mln majątku.
Bo to nie są uczciwie zarobione pieniądze za te 20 lat kapitalizmu.
Tym niech się Pan zajmie.
man13 / 2010-08-13 12:35 / Tysiącznik na forum
Ważny i ciekawy punkt widzenia interesy społecznego!
eme / 83.5.94.* / 2010-08-13 12:07
Zajmijcie sie lepiej innymi wazniejszymi sprawami jak komisja sledcza, podatek VAT, problemem z dokumentami katastrofy i postarajcie sie obiektywnie to skomentowac. Mocz mozecie oddac w innym miejscu.
prof.Ciekawski / 213.77.8.* / 2010-08-13 11:33

nie każdy ma ochotę płacić za plenerowe inscenizacje PiS-u

I nie tylko PiS-u! A propos , czy Platforma i Lewica zapłaciły już za "białe miasteczko"?
omoz / 79.184.198.* / 2010-08-13 11:11
Towarzyszu zapomniliście jak to inne brygady nocami pilnowały ładu i porządku . I gdzie byliście wtedy towarzyszu.Wtedy wam to nie przeszkadzało .Może przypomnijcie nam jakieś artykuły i gazety w których pisywaliście. Kiedy odwaga staniała to podnosicie głos razwem z drugim towarzyszem. G.
Stasiek47 / 87.207.22.* / 2010-08-13 11:34
Do mnie "towarzyszu" to mogą mówić koledzy partyjni, a nie byle ch.........
na dodatek / 87.205.200.* / 2010-08-13 18:49
a kto wiedział, żeś nie byle jakiś tam ch...., tylko drętwy?
http://www.youtube.com/watch?v=DDJ_--G88nM / 83.31.19.* / 2010-08-13 11:03
Niech Donek zapłaci za pralnię - dałem gacie po ostatnich zamieszkach w sejmie: http://www.youtube.com/watch?v=DDJ_--G88nM
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy