Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Łże elity apelują do wykształciuchów

Płaskoń: Łże elity apelują do wykształciuchów

Wyświetlaj:
.... / 83.143.40.* / 2007-05-18 20:02
Jedynym zagrożeniem demokracji jest TK opanowany przez PZPR i Mumię Wolności - zamknął dostęp do prawdy dla dziennikarzy i historyków.

To skandal, jakiego jeszcze w Polsce nie notowano.
loop / 84.234.10.* / 2007-05-18 19:27
Naszemu Jasiowi nagle poważnie się pogorszyło. Wyrżnął on piórem co następuje:" Ponieważ byli prezydenci podali sobie w auli Uniwersytetu Warszawskiego dłonie, a następnie rozmawiali jak cywilizowany człowiek z cywilizowanym człowiekiem".
Odkąd to troglodyta Bolek jest cywilizowanym człowiekiem i potrafi sensownie i składnie złożyć jedno tylko zdanie. Swego czasu Urban w gazecie do milicjantów, podoficerów LWP i SBeków, cytował cywilizowane wypowiedzi Bolka pod stałym tytułem „Pan Prezydent powiedział”. Tak samo krętacz nie mieści się w kategorii cywilizowanego człowieka bo wyłamuje się z norm cywilizacyjnych. O agencie „gospodarczym” nie wspomnę.
Następnie nasz Jasiu wyrżnął. "Nie można bowiem umieścić w jednej formacji Wajdę i Olbrychskiego z mecenasem Kaliszem czy prof. Geremka z Wojciechem Olejniczakiem".
Sami się tam te „autorytety” umieściły. Jeżeli pozwolisz aby robactwo swoje prawa ustanawiało to zawsze znajdą się piewcy owego robactwa. Pani Wisława była piewczynią niejakiego Wisarionowicza.

Przez dziesięć lat vicemagister Goleń budował polityczno-mafijny kapitalizm, zawłaszczył totalnie przy pomocy Kwiatkowskiego TV. Z prawa za pomocą niejakiego Jaskierni robił wychodek Można by długo wymieniać. Wtedy autorytety siedziały jak mysz pod miotłą. Uchowaj nas Boże przed takimi autorytetami. Oj Jasiu, Jasiu. Be!
.... / 83.143.40.* / 2007-05-18 19:58
jak słyszę tę antypolską targowicę po nazwisku to mam odruch wymiotny.

A wczoraj u Lisa TW Bolek dowiedział się prawdy
~kazek / 83.29.40.* / 2007-05-18 19:42
To jest bardzo dobra wypowiedź.
marian1 / 217.172.240.* / 2007-05-18 19:34
Tycjan żył prawie 100 lat z czego prawie połowę przesiedział w więzieniu (m.in. za morderstwo)
i nie zmienia to faktu że był geniuszem.
loop / 84.234.10.* / 2007-05-18 20:52
Czyli tak, wystarczy aby Goleń z Bolkiem zabili sobie po jednym goju lub więcej. Do więzienia powiedzmy, że by jakimś psim swędem trafili (nadczłowieki generalnie są ponad prawami człowieczymi). Potem połowę swojego nędznego (pod wzgledem moralnym) życia by przesiedzieli i już nic nie stoi na przeszkodzie aby geniuszami się stali. Agent gospodarczy natomiast już w łonie matki był geniuszem. Niestety po przyjściu na świat geniusz gdzieś prysł. Niektórzy mowią, że ów geniusz pierwszego krzyku się wystraszył i opuscił ciało przyszłego, tylko gospodarczego ma się rozumieć agenta.
arch / 83.30.215.* / 2007-05-18 17:51
Fundacja Kwaśniewskiego ukryła dotację od NBP

Nie skontrolujemy fundacji Kwaśniewskiego, bo nie dostawała publicznych pieniędzy - zapowiadało wczoraj MSWiA. O tym, że z państwowej kasy nie wpłynął ani grosz, przekonywał szef fundacji.
Ale okazuje się, że jest inaczej. Tydzień przed końcem prezydentury Kwaśniewski dostał na fundację od NBP kilkadziesiąt tysięcy zł - dowiedział się tvn24.pl.
man13 / 2007-05-18 15:46 / Tysiącznik na forum
Brawa dla autora. Prawda sama się broni.
pchelek / 2007-05-18 12:50 / Tysiącznik na forum
wirusa ebola czy marburg - to dla nixh kleska to porozumienie ponad podzialami - do tego Trybunal spuścił do kibla ustawe lustracyjna. Kaczyzm zapowiedzal wprawdzie otwarcie teczek ale tego NIE ZROBI bo otwarte teczki do dla kaczyzmu kupa bezwartosciowej makulatury. T
kupaśmiechu / 83.24.249.* / 2007-05-18 17:43
ale dobre- bać się pijaka z Charkowa i jeszcze jednego buca nadętego
konio_kp / 83.29.8.* / 2007-05-18 12:41
Zawsze zastanawiam się skąd się biorą tacy redaktorzy albu gdzie byli szkoleni.
Był kiedyś pan korespondent, który czytając na antenie TV że paież odmówił modlitwę "Regina Coeli" wypowiedział "koeli". Wiadomo, jeśli jego szlify pochodzą ze wschodnich stron...
Podobnie z panem Płaskoniem.
"...doniosła już do samego papieża na ich katolicyzm i nawet podsunęła Benedyktowi wariant ekskomuniki. "
Wypadałoby, aby portal brał odpowiedzialność za treści publikowane i dobrze byłoby, aby autor wiedział, że w syatyuacji udziału (współudziału) w aborcji ekskomunika następuje z natury (automatycznie).
Swoją drogą zastanawiam się kiedy będziemy mieli dziennikarzy, którzy z należytm szacunkiem i znajomością tematu będą pisali w (jednak) katolickim kraju.
janru / 217.75.58.* / 2007-05-18 20:41
Szacunek musi być po obu stronach jeżeli tego nie rozumiesz to nie powołuj na kraj katolicki bo uwłaszczasz mojej wiarze która jest oparta na miłosierdziu bożym, a nie na jadzie nienawiści.
Fr.Skwarnicki / 194.181.106.* / 2007-05-18 15:44
Niestety nie. Ekskomunika nigdy nie następuje automatycznie. Ekskomunika jest procedurą, w wyniku której następuje odłączenie od Kościoła jakiegoś tam delikwenta. Jakiś czyn z natury może być zakwalifikowany jako grzech, natomiast do ekskomunikowania kogoś potrzebne jest ogłoszenie tego w rytualny sposób przez uprawnionego duchownego po wykonaniu choćby symbolicznych czynności, typu wezwanie do pokuty.
konio_kp / 83.29.66.* / 2007-05-18 18:18
Bez komentarza
Katechizm Kościoł Katolicjiego (Pallotinum 1994):
"p. 2272 Formalne współdziałanie w przerywaniu ciąży stanowi poważne wykroczenie. Kościół nakłada kanoniczną karę ekskomuniki za to przestępstwo przeciw życiu ludzkiemu.
konio_kp / 83.29.66.* / 2007-05-18 18:21
..."Kto powoduje przerwanie ciąży po zaistnieniu skutku, podlega ekskomunice wiążącej mocą samego prawa", przez sam fakt popełnienia przestępstwa.
jm.s / 82.177.235.* / 2007-05-18 12:38
Jak to zagrożnie ujawnienia prawdy o upadku moralnym ,sprzedajności wartości niezbywalnych i zaprzaństwa łączy ludzi, juz nieudają że zginają kręgosłup którego nigdy niemieli tylko wykorzystują wartości dla których umierały ich ofiary i oto scenariusz pseudo inteligencji -niewracajmy do krzywd a skrzywdzonych nie pytajmy o ból i niezagojone rany poświęćmy ich na ołtarzu dla dobra ich oprawców dla spokojnego bytu i ich wyciągniętych korzyści z tych krzywd.To tak jakby mieć pretensje do ofiary gwałtu zbiorowego w okrutny sposób,gdzie skutki gwałtu pozostaną na całe życie, że chce zadośćuczynienia a tych kórzy czują że ma do tego pełne prawo i ją wspierają (tak tą młodą Polskę zgwałcono i sponiewierano )chcących uratować jej niewinność ostatek poczucia jej własnej godności nazywajmy "oszołomami ,moherowymi beretami ,nieukami,faszystami,baranami itp.a Urbana,Kwaśniewskiego i innych popleczników oprawców zapraszajmy na salony ,udawajmy że Oleksy nie mówił o okradaniu Polski,że nie ma problemu gdy ministrem sprawiedliwości ich rządu zostaje człowiek który jest bezkarny a na koniec dostaje fuchę która nadal ma go chronić i dopiero zmiana na tych nieszczęsnych Kaczyńskich przynosi kres bezkarności i o tym że większość która obecnie decyduje o naszym być nie jest wytworem oprawców ,że sędziowie ,prokuratorzy,policja,adwokaci,lekarze,urzędnicy ,politycy budzą szacunek społeczny ,że nie ma dnia aby kogoś z tej grupy nie zamykano i jeśli ktoś walczy aby przywrócić wartości aby słowo sędzia,prokurator .......itd.budziło ten szacunek,a nie strach to go opluwajmy i mówmy że deszcz pada .To ja dziękuje takiej inteligencji i proszę Kaczyńskich o jak najszybszą prace w tych zaniedbanych sektorach aby przywrócić ich określeniom przedwojennym znaczeniom i dziękuje im za uhonorowanie tych niewielu żyjących wojennych i powojennych bohaterów tych którzy walczyli dla kraju i w zaciszu domowego ogniska kontemplują swoje czyny za muzeum Powstańców Warszawskich za odwagę, konsekwencje i za to że czarne jest czarne a białe jest białe jeśli Panowie Kaczyńscy wytrwacie to już niedługo te zgniłe wartości pseudo inteligencji pójdą do śmietnika historii a ich poplecznicy zostaną złym wspomnieniem tragedii jaka przytrafiła się Polsce. P.S jeszcze nie tak dawno miałem wiele obaw dziś wpełni popieram Panów działania widząc jak działają oprawcy i wyjałowieni moralnie intelektualiści.
Fr.Skwarnicki / 194.181.106.* / 2007-05-18 15:47
Całkowicie popieram!!Niech zgniłe wartości i inteligenckie rozmamłanie idzie na śmietnik historii. Niech żyje sojusz robotniczo-chłopski!! Niech zyje ....(tu wpisz dowolny idiotyzm).
MN1 / 80.51.231.* / 2007-05-18 12:55
Kaczyńscy zwalczają dżumę cholerą. Swoją nieudolnością przewyższyli swoich poprzedników, a koligacąc się z SO i LPR tworzą wirus, który długo będzie nas męczył.
A co do gwałcenia, to teraz ta biedna Polska jest teraz tak intensywnie leczona, przez szamanów, że bedzie potrzebne leczenie za granicą.
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-05-19 00:49
natomiast rządy UW i SLD to było pasmo sukcesów. Ja nawet nie wiedziałem w jakim raju żyłem ile autostrad było, jak pięknie działała służba zdrowia, szkoły, policja, a od roku wszystko się rozwaliło. Tak takiego dna jeszcze nie było.Ale chciałbym że by to dno trwało jak najdłużej, ja nie chcę do raju i już
anzelm / 83.17.92.* / 2007-05-18 13:26
gościu byłeś już u Goździkowej ?
Etopiryna , koniecznie !
Marqus / 212.244.191.* / 2007-05-18 12:31
co to za głupie pytania o jakość demokracji ??? każda musi się zdegenerować więc i u nas to postępuje. Dodatkowo z demokracji zrobiono bóstwo absolutne, któremu wszystscy biją pokłony. Odmóżdżone społeczeństwo nawet swiętuje rocznicę Konstytucji 3 Maja jako święto demokracji , choć wiadomo że właśnie wtedy próbowano ją ograniczyć
Fr.Skwarnicki / 194.181.106.* / 2007-05-18 16:05
Witam Pana. Co do Konstytucji 3 Maja-naturalnie, ograniczała ona polityczną wolność szerokich mas szlacheckich wyłączając ją od udziału w czynnej polityce, ale uczyniono to w gruncie rzeczy dla osłabieniu wpływów magnackich, wpływów zakorzenionych w licznej klienteli złożonej ze szlacheckiej gołoty. Ale równocześnie uchwalono załącznik do tej ustawy - Prawo o miastach, które w znacznym stopniu rozszerzało dostęp stanu mieszczańskiego do udziału w rządzeniu krajem. A demikracja pozostawiona sama sobie degeneruje się w istocie, staje się ogrodem nieplewionym. Dla przykładu - demokracja szlachecka, przedmiot dumy historycznej wielu, ma na koncie wiele kompromitujących faktów, na przykład-sejm w roku 1654 zupełnie nie zainteresował się zagrożeniem ze strony Moskwy i toczoną od kilku lat prywatną wojną w imieniu rzeczpospolitej toczoną przez hetmana Janusza Radziwiłła (to wtedy Kmicic podchodził Chowańskiego), za to sprawą kluczową dla posłów było obsadzenie przez Króla wakujących urzędów. To jest przykład degeneracji, odległy, ale dobitny. Bicie pokłonów przed demokracją wynika z prostej zasady: liczenie głów zawsze jest lepsze od ich rozbijania. Tyrania większości? Też mnie to irytuje. Podlizywanie się wyborcom? Tfu! Niemniej jednak wolę to, niż kacyków nadymających się własną wspaniałością. Pozdrawiam
maa / 2007-05-18 12:45 / Tysiącznik na forum
Radzę trochę poczytać:
O pajdokracji, o demokracji socjalistycznej, o demokracj ateńskiej, o demokracjach XIXw.

Nie wiem , czego teraz uczą w szkołach. Myślenia raczej nie.
Marqus / 212.244.191.* / 2007-05-18 12:53
ja też nie wiem ,ale widzę że właśnie przytoczył Pan te zdegenerowane mutacje jako przykład mojej niewiedzy , ( z ateńskiej śmialil się już uwcześni ) Poczytam o w/w - nie wiem tylko gdzie znaleźć coś o XIX wieku ??
maa / 2007-05-18 14:10 / Tysiącznik na forum
Zdegenerowane? A jakie kryterium Pan stosuje?
Jest jakaś optymalna demokracja, albo demokracja po prostu?
Nie wydaje się Panu, że słowo używane jest KAŻDĄ władzę, nawet jeśli ona sama sobie zobiła wybory i sama wybrała? Tak jak ostatnio PiS terenowych szefów (głosowanie na jednego kandydata wybranego przez J. Kaczyńskiego)?

To bardzo nieprecyzyjny termin. Bez otoczenia (ordynacji, sądownictwa, kultury) niezrozumiały.
Marqus / 212.244.191.* / 2007-05-18 14:51
naturalne zdegenerowanie demokracji polega na jedynym kryterium - ilości, a co wybory to trzeba się bardziej wykazać "dobrocią" dla ludu. Właściwie można to opisać jako tyranię większości. W zestawieniu z gigantycznym wpływem mediów na zachowania wyborców , można powiedzieć że demokracja obecnie jest fikcją służącą do legitymizacji władzy oligarchii - z ew. lekkimi przesunięciami wewnątrz niej co 4 lata.
maa / 2007-05-18 15:10 / Tysiącznik na forum
Dalej Pana nie rozumiem. Dla mnie nie istnieje demokracja bez przymiotnikowa. Jeśli ma przymiotnik, który określa gdzie i jak została zastosowana, to wiem o co chodzi.

Nie znam kraju, którego rząd, parlament i inne oficjalne przedstawicielstwa okreslałyby demokrację, dzięki której zostały wybrane jako "zdegenerowaną". Ten przymiotnik jest jedynie miarą frustracji ludzi, których obdarzona tym epitetem demokracja krzywdzi. Ta sama demokracja jest bowiem dla swoich beneficjentów niewątpliwie wspaniała.

Jednym słowem Pana określenie (w pewnym sensie definicja) jest logicznie nieużyteczne.
Marqus / 212.244.191.* / 2007-05-18 16:11
no OK to ja naszą nazwę medialno oligarchiczą. Choć byłbym wdzięczny za logiczną definicję demokracji socjalistycznej, którą Pan wymienił na początku. Degeneracja bierze się z prostego powodu - głupich jest więcej niż mądrych( rozkład Gaussa ) , a rządzi większość. Polityk nie mówi tego co myśli , ale to co ostatnio instytuty badania "opinii publicznej" uznały za ważne dla ludu. Czy to nie jest prosta droga do degeneracji ?? Jednocześnie jest to wszystko umiejętnie sterowane przez dysponentów mediów.
marek 19-53 / 83.24.2.* / 2007-05-19 02:17
Bardzo sofistyczna dysputa. Jednakże - Ówczesny.
Cspostrzegawczy / 2007-05-18 13:28 / Tysiącznik na forum
Najzabawniejsze w tym jest to, że pouczają Ci co myślą, że wiedzą (dobrze tu pasuje słowo: wykształciuchy) , a nie znają tematu - bardzo cenna uwaga dotycząca Konstytucji 3 Maja - obrońcą demokracji i wolności szlacheckiej w ówczesnym czasie to była właśnie Targowica.
maa / 2007-05-18 14:29 / Tysiącznik na forum
Z reguły staram sie nie odpowiadać na posty forumowej partii "życzliwych", ale przecież Konfederacjia Targowicka została zawiązana przeciw Konstytucji 3 Maja, już obowiązujące i choć uchwalonej trikiem, może kazuistycznie, to jednak uchwalonej zgodnie z obowiązującym wcześniej prawem i uchwalonej demokratycznie w świetle tegoż prawa.

Sladami Targowicy idzie raczej Partia Braci Kaczyńskich, próbująca obalić konstytucję i podporządkowac władzy wykonawczej włądzę sądowniczą. Tu przekraczają swoją bezczelnością nawet PRL-owskich komunistów, zawsze twierdzących publicznie, że władza sądownicza była w PRL niezależna od PZPR i władzy wykonawczej.

Piszę, to nie dla "Cspostrzegawczego".
On i tak nie zrozumie.
Cspostrzegawczy / 2007-05-18 14:51 / Tysiącznik na forum
jak zwykle maa sam sobie przeczy ( może już nie pamięta co pisał wyżej), no cóż starcza skleroza nie boli (staram się, nie obrażać, ale maa zaczął pierwszy).
Otóż demokracja to rządy ludu, a właśnie ograniczenie demokracji wprowadziła Konstytucja 3 maja, bo ograniczyła "wolność szlachecką", czyli "była zamachem na demokrację" - tak przedstawiała to Targowica , co bardzo koreluje się z tym co wyprawia Kwaśniewski i reszta.
Te bzdury co wypisuje maa o Kaczyńskich prubujących "obalić konstytucje" itd nie wymagają komentarza.
zxc / 83.12.141.* / 2007-05-18 21:08
Polska jenzyk - trudna jenzyk:
"koreluje SIĘ";
"prubujących"
a logika "poraża" jak zwykle...
Agit / 83.6.61.* / 2007-05-19 00:49
Jeśli jedyne co masz do dodania w tym wątku to "tu pan zrobił błąd ortograficzny" to już lepiej nic nie mów...
zxc / 83.12.141.* / 2007-05-18 21:01
Polska jenzyk - trudna jenzyk:
"koreluje się", "prubujących"

I chyba nawet Lepper logiczniej wnioskuje...
weteran / 83.17.92.* / 2007-05-18 11:22
drogi autorze oni już sobie nie raz podawali dłonie, począwszy od manewrów okrągłostołowych, podawali sobie dłonie wspólnie kasując ustawy próbujące odebrać ubekom super emerytury. Ich skuteczne weto na wiele lat pozwolił oprawcom ubeckim zyć jak pączki w maśle w "wolnej" Polsce. Ofiary katów ich potomkowie musieli sie składać na ich własnie emerytalne przywileje. To jest właśnie taka sprawiedliwość dziejowa. Najpierw zakatować patriotę, zabrać mu życie i zdrowie a później domagać się aby on i jego rodzina pracowali dla kata na jego super emeryturę. Wiem to jest własnie nowoczesna demokracja europejska, wiem takie myślenie ma poparcie tzw autorytetów jak Geremek, Mazowiecki, Onyszkiewicz !
Jako potomek AKowca zadręczonego, zabitego w kazamatach mokotowskich, jestem dumny, że mamy w Polsce takich nowoczesnych demokratów i że dano mi szansę uczciwie pracować na emerytury bandziorów, którzy dokonali tego mordu. Jestem szczerze wdzięczny panu Geremkowi za stworzenie takiej szansy.
Sabre / 2007-05-18 09:03 / Tysiącznik na forum
Nasze państwo ewoluuje/degeneruje w kierunku dziwacznej „demokracji absolutnej”, opartej na silnej władzy i posłusznych obywatelach. Styl rządów braci Kaczyńskich to populizm, ale w wydaniu „made in Poland”. Opiera się on i na zdobyczach socjotechniki i na naszych najgorszych cechach narodowych. Bo „reprezentatywny” prawdziwy Polak, gdy mu zapewnić spektakle publicznego upadlania swoich ziomków, nawet jeśli przy okazji depcze się konstytucję, rechocze z uciechą. Nasi populiści jedynie korzystają z tej „prawdziwej polskości”, grają na najniższych instynktach – a jest na czym grać.
Problem w tym, że nasz kraj nie potrzebuje trzeciorzędnych Mesjaszów, reaktywowanych bohaterów opozycji, którzy wyprowadzą swój lud z niewoli, a także (wersja obecna) zlustrują jego pozostałą część, obrzucą obelgami, podsłuchają, wydadzą wyrok na konferencji prasowej, by wreszcie można było żyć po bożemu. Potrzeba nam zwykłych ludzi, który zakaszą rękawy i nie przejmując się notowaniami, zrobią robotę do której zostali powołani.
PN / 81.210.116.* / 2007-05-18 09:55
Ale prpblem też w tym że przeciwnik nie potrafi przyznac racji w sprawach z którymi sie zgadza tylko krytyka jest jeszcze wieksza niż komunistów. Nie uważam ze Kaczory to najlepszy wybór ale gdy patrzę jak są zwalczani i jaka jest propaganda przeciwko to upewnia mnie o tym ze ci co "kochali" sie z komuchami, UB-kami - czerpali z tego korzyści teraz starają sie to ukryć za wszelka cenę, NIe chciałbym aby Polska była budowana na takiej moralności i poczuciu bezkarności. Pewność ze odpowie sie za wszelkie czyny może byc lkarstwem dla nas wszystkich.
(taki może mniej ważny i błachy wydawałoby sie fakt : pamietam jak Urban kłamał w telewizji - każdym słowem mówił co o społeczeństwie i myśli to było tak wstrętne ze nadal gdy o tym myślę jest to paraliżujące! A przecież dla tak wielu osób jest normalne ze go zapraszało, witało sie z nim jak gdyby nic - tak trzeba byc tolerancyjnym nadstawiać drugi policzek :(
maa / 2007-05-18 12:01 / Tysiącznik na forum
Czy nie brał Pan nigdy po uwagę, że Kaczyńscy mają sprawiedliwość i emerytury SB głęboko w d..., a chodzi im jedynie o durniów, którzy na nich głosują?
Oni nic nie robią - ich pracą jest właśnie bicie piany i utrzymywanie swego durnego elektoratu w poczuciu misji naprawy Polski, gdy tak naprawdę jest ona psuta?
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-05-19 00:56
na szczęście ty nie jesteś durniem i nie zagłosujesz, pozwól durniom robić co do nich należy, a dla siebie zostaw rozważanie co jest mniejszym złem, kto to jest człowiek honoru i co drogi bronisław uczynić powinien. inni mają ciekawsze problemy do rozwiązania
Sabre / 2007-05-18 11:03 / Tysiącznik na forum
Czy tę sprawiedliwość ma zapewnić wiceminister Kryże – komunistyczny kat opozycji, Koordynator Wassermann – komunistyczny prokurator z lat 70, minister Jasiński – aparatczyk partyjny, Poseł Maksymiuk – TW 21 na liście Macierewicza, Samoobrona stworzona przez SB – dowody widział obecny prezydent?
Czy sprawiedliwość zapewnia się na konferencjach prasowych, w czym bryluje nasz minister Zefirek? Czy może właściwe działanie prokuratury to ukręcanie łba nowym aferom z udziałem posłów PiS (jak afera ściekowa w Białymstoku marszałka Putry)?
Podczas rządów PiS mamy jedynie spektakl. Żadne szumne zatrzymanie, aresztowanie w błysku fleszy, czy konferencyjne oskarżenia, nie skończyło się wyrokiem.
PiS funduje nam prawo i sprawiedliwość drugiego sortu. Ale dopóki wyborcy z wypiekami będą oglądać „procesy konferencyjne” i relacje na żywo z zatrzymań w stylu Wielkiego Brata, nic się nie zmieni.
Ojciec Wirgiljusz / 62.121.118.* / 2007-05-18 09:11
Sabre - podzielam twój pogląd. Ale ja już straciłem wiarę, że w tym kraju może się coś udać. Zawsze znajdzie sie grupa nawiedzonych, którzy będą uważali, że tylko ich pogląd jest jedynynie słuszny a każdy inny to zdrada. Dlatego ja z wiekszości wypowiedzi na forum tylko kpię. A język mam wyostrzony i doświadczony w różnego rodzaju bojach.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy