Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Niespodziewany pasażer u prezydenta

Płaskoń: Niespodziewany pasażer u prezydenta

Wyświetlaj:
Tantaloc / 125.174.166.* / 2008-12-12 17:43
A mi sie wydaje ze lawicawyksztalciuchow i skorpionek1 to sa dornek i kurskacz w tej wlasnie kolejnosci, upodobali sobie nie wiem czemu portal finansowy, choc o finansach nie maja zielonego pojecia, i tylko wylewaja swoje zale w postaci obrazliwych tekstow na kazdego kto tylko zahaczy o piSS. Zal mi was.

Pojdzcie do szkoly, poczytajcie troche innych innych lektur niz centkiewiczowskie dyrdymaly i zaczniecie patrzec na swiat takim jaki jest a nie tylko siac wokol swoje paranoje o wszeobylskich szpiegoach i agentach. To jest portal dla myslacych, wiec jak sie nie kwalifikujecie to idzcie sobie gdzie indziej...
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-12-16 14:56
No co ty...Że kurskacz to jeszcze mogłabym zrozumieć ale dornek? Nie...............to niemożliwe...Trzeci bliźniak jest równie mściwy jak dwaj pozostali a po tym jak go jaruś-wódz-jedyny-prawy-i-sprawiedliwy potraktował to raczej stawiałabym że dornek to MAN13...
Aczkolwiek mogę sie mylić, może to byc KAP.................... A łowcawykształciuchów to jakaś marna dziennikarzyna, która próbuje się przebić pisząc nieznośnie nudne, propagandowe, subiektywne (produkowane chyba tylko na ten użytek) elaboraty...Jednakże Dornek mógł być jego idolem...
Co za genialna teoria, prawie jak teorie spiskowe pis-u z agentami w tle...Powinniście mnie w pisie zatrudnić...2000zł za godz i będę wam pisać teorie spiskowe jakie chcecie, znam nawet pierwszy slogan - dinozaury wyginęły przez gigantyczną asteroidę, a to że spadła to był spisek rosyjski i wina Tuska!!!...-)))
MSP 7 / 2008-12-13 12:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nikt nikomu nie da ł patentu na myslenie i jeżeli ktoś sam o sobie mowi/ pisze, że myśli to jest co najmniej zastanawiające..
scorpion1 / 77.115.6.* / 2008-12-12 23:26
Ta? Na pewno finansowy? Tylk co z finansami mają wspólego teksty Płaskunia, Gałązki czy Dróździela? Może odpowiesz mi na to pytanie? O czym piszą tacy osobnicy na tym forum jak KAP, man13 czy wcześniej maa (już go wymiotło ok. 6 mies temu bo najwyraźniej przestali go opłacać). No i czemu nie zwrócisz im uwagi? Chcesz poromawiać o finansach..... Ale ręce opadaja jak się ciebie czyta!!! "Kogo obchodzi jakis donosiciel sprzed 30-40 lat?
Kogo obchodzi czy ktos skonczyl szkole w moskwie czy
waszyngtonie? Wazne jest czy dobrze wykonuje swoje obowiazki iczy dziala dla dobra ludu. Jakos wsrod znajomych a oni robili studia doktoranckie i po na roznych uczelniach nie slyszalem zeby gdziekolwiek prali ludziom umysly. W obecnym swiecie liczy sie kasa, czy to dla amerykanow, rosjan, chinczykow czy innych,
wszedzie sa tacy sami ludzie. W Polsce tez. Dlatego zamiast ujadac trzeba zacza pracowac, bo sila gospodarki zalezy od tego ile sie wyprodukuje. Jesli wszyscy sie martwia rozliczeniami z przeszloscia, tym zeby jak najbardziej na budzecie wisiec, to nie ma rady". Nie można posądzać ciebie żebyś był "opłacany", ubecją itp. Ale cóż za naiwność, w tym bijesz wszystkich!!! Ile ty masz lat, należysz do pokolenia dzieci kwiatów którzy wymyslili sobie świat idealny gdzie wszyscy są braćmi? Nie ma agentów..... Tu już mnie powaliłeś. Państwa wydają miliardy dolarów na kontrwywiady i strzeżenie swoich tajemnic..... I sedno, jeżeli siła gospodarki zależy od tego ile się wyprodukuje to od czego zależy "ile się wyprodukuje"? I naiwności ludzka.....
ŁowcaWykształciuchów / 2008-12-12 19:00 / NiePOsPOlity Intelekt
Jeśli faktycznie masz rację, że jestem L.Dornem (skądinąd jeden z najinteligentniejszych posłów) - to zarzuty o antysemityzm robią się w takiej sytuacji dosyć POkraczne ;-)
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-12-15 09:33
Sam sobie takie komplemanty...no, no, aż takie kompleksy...źle z tobą...W dodatku nikt nie przytaknął biedaku...
Idź, poszukaj sobie strony www.jestewspaniały (albo załóż takową) i poczekaj...Może ktoś (oprócz nawiedzeńca nr 1 na świecie
scorpion1
) powie ci coś miłego...aczkolwiek wątpię.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-12-12 16:24
Płaskuń a ty zawsze albo czegoś się nie spodziewasz albo czegoś spodziewasz...... i tak w kółko! A jak Płaskuń to się spodziewałem takiego tekstu bo o jakich innych tematach ty w ogóle potrafisz pisać..... Ty człowieczek rodem z PRL.... Jak onegdaj pisywałeś w "Prawo i życie" to bardziej pisałeś o prawie czy o życiu.... chociaż na jedno wychodzi. Peany na cześć życia w PRL czy peany na cześć prawa w PRL. I o czym ty możesz pisać, taki dinozaurus tamtej epoki. Śmiechu warte te twoje ględzenie!!!!!
spostrzezenie / 83.29.47.* / 2008-12-12 14:27
To just kultura!
Palikot to zapewne powiedziałby, że chama, który kiedyś nie chciał kogoś zabrać, to nie należałoby teraz zabierać do samolotu.
No ale Palikot to też kultura z PO rodem.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-12-12 08:52 / NiePOsPOlity Intelekt
"Kiedy nazajutrz pojawiły się pierwsze newsy o tym, że premier siedzi na Okęciu, gdyż samolot się zepsuł, mało kto chyba przypuszczał, że prezydent zabierze go na swój pokład."

Ten który mierzy własną, POpapraną miarą - z pewnością nie przypuszczał. Inni natomiast mogli przypuszczać.
Co więcej - gdyby sytuacja była lustrzana, to Tusk na 102% zawinąłby kitę do Brukseli. Nikt chyba nie ma w tej kwestii złudzeń, bo Słońce Peru udowodnił to jakiś czas temu, kiedy jak szczeniak w brukselskiej piaskownicy nagle zabrał (uziemił) swoje zabawki (tj. samolocik).

Takie obyczajowe K....STWO jeszcze nie dla wszystkich jest normą, Płaskoniu. Ale pracuj nad tym dalej...
pan władek / 212.87.25.* / 2008-12-12 12:45
nic dodać nic ująć
Lorunia / 91.94.122.* / 2008-12-12 12:59
Czemu jeszcze Pan Palikot nie doradził wszystkim współtowarzyszom Pana premiera aby ubezpieczali się i pisali testamenty . w czasie podróży z nim ! ....... życie jednak bywa bezlitosne. I poco było to szczekanie......
Lorunia / 91.94.235.* / 2008-12-12 16:13
Jest tylko jeden ! jakiś bebelucha !

Najnowsze wpisy