Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Po sukcesach przydadzą się porażki

Płaskoń: Po sukcesach przydadzą się porażki

Wyświetlaj:
cheapczad / 2007-11-16 09:56 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Panie Plaskon, jak zwykle w 10-tke:))))
Sabre / 2007-11-16 07:54 / Tysiącznik na forum
Mnie osobiście bardzo cieszyła ta 30 sekundowa desygnacja Tuska, wściekłość Jarosława K. na wszystkich którzy są odmiennego zdania, banialuki wygłaszane przez prezydenta, wpychanie tych o odmiennym zdaniu w cień - świadczy to o tym, że bliźniacy niczego nie zrozumieli, że dalej tkwią w swojej małości i kompleksach.
PO powinna w ogóle nie zwracać uwagi na te błazeństwa, zypełnie jak Tusk z kamienną miną przyjmujący nominację podawana w obraźliwy sposób, czy Komorowski dopuszczający na mównicę po kolei połowę PiS (jak pamiętamy, marszałkowi Dornemu trzeba było podać paragraf, punkt i podpunkt, by zostać łaskawie dopuszczonym do głosu).
To jest najlepsza metoda na PiS - nie sobie gardłują, wymyślają nowe obelgi (szkoda że Dorn siedzi skulony w cieniu Kaczyńskiego). A PO niech robi swoje.
Za cztery lata Kaczyński będzie urządzał sobie turnee razem z Lepperem.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-16 08:13
A mnie to martwi. Te 5 milionów głosów na PiS wymaga szacunku ... od Kaczyńskiego. Znam kilka osób, które głosowały na PiS i są to osoby godne szacunku i chciałbym, żeby facet, który je reprezentuje nie zachowywał sie jak Chłopek Roztropek tylko jak mąż stanu. W końcu przez 2 lata można się czegoś nauczyć.
A.T. / 83.18.191.* / 2007-11-16 09:24
Ja wolałbym, żeby wszyscy politycy zachowywali jak mężowie stanu, a nie jak rozkapryszone dzieci.

Jedyna pociecha to to, że swoim zachowaniem wystawiają sami sobie laurkę, którą (mam nadzieję) poprawnie ocenią wyborcy. Niestety spora część wyborców też zachowuje się jak dzieci, więc moja nadzieja może być płonna.
Sabre / 2007-11-16 08:33 / Tysiącznik na forum
Szacunek ze strony Kaczyńskiego wobec wyborców?
To już jest sprawa pomiędzy nim a jego wyborcami.
Ale Jarosław najchętniej widziałby strach u swoich wyborców, strach żeby nie zostać zaliczonym do Układu - bo o to łatwo:)
Poza tym, Wielki Strateg się nie uczył (był na to zbyt Wielki), on nauczał.
Floyd / 2007-11-16 11:55 / Tysiącznik na forum
Strach to pewnie widać, ale w Pańskich oczach.
KAP / 2007-11-16 13:30 / Tysiącznik na forum
to mamy jakas mozliwosc dodania web-kaber do tego forum? nie wiedzialem.
raqq / 2007-11-16 11:51 / Bywalec forum
:):) Wielkiemu Strategowi zabrakło poprostu zdolności taktycznych. Myślał że wygra wszystko w jednej wielkiej bitwie. Ułożył diabelski plan ale jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach i na szczegółach Wielki Strateg się potknął. Uznał że skoro on się nie uczy to Polacy również nie, a tu się okazało ze tych wykształconych jest na tyle dużo żeby dokopać Wielkiemu Strategowi I cała nadzieja w tym że każdego roku będzie ich przybywać :):)
Sabre / 2007-11-16 12:11 / Tysiącznik na forum
Właśnie. Kaczyńskiego to przerosło.
Jest tylko jeden problem - dopóki był liderem tego peletonu PiS, ciągnął ich nad urwisko. Jednak jak się wywrócił (na ostatnich wyborach), co śmielsi zaczynają go rozjeżdżać. Lider krzyczy: gdzie przed szereg? ... auć! ... cofnąć się! ... auć! ... wy zdrajcy! ... auć! ... boli!
Mam jednak nadzieję że ci prawie buntownicy, zamiast brutalnie wychodzić przed prezesa, grzecznie go podniosą i pozwolą mu zachować koszulkę lidera. On cały ten peleton Populizmu i Socjalizmu ładnie poprowadzi w kierunku urwiska.
Dawaj Jarosław!
KAP / 2007-11-16 16:16 / Tysiącznik na forum
Sam siebie przerósl i sie nie zmiescil :)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy