Forum Polityka, aktualnościKraj

Płaskoń: Premier chce uciąć intelegencji

Płaskoń: Premier chce uciąć intelegencji

Money.pl / 2010-10-01 08:36
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Premier chce uciąć intelegencji.
Wyświetlaj:
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-10-01 09:31
Spoko tołażysze! JUŻ TAM, KRUK KRUKOWI, PEJSA NIE URWIE!

Poza tym - STRZYC I DOIĆ TO POLSKIE BYDŁO A JAK PADNIE - ZROBIĆ MYDŁO.
dgen / 2010-10-01 09:14 / Tysiącznik na forum
rola "zaprzyjaźnionych" mediów powoli się kończy - mają jeszcze POmóc donkowi w dwóch wyborach a potem wypier............ć
arch / 2010-10-01 09:53 / Tysiącznik na forum
" Utonął kapitan niezatapialnego statku

Michał Krygier, kapitan niezatapialnego statku M/s Noe, utonął w hotelowej wannie. Wyniki sekcji zwłok jednoznacznie wskazują, że bezpośrednią przyczyną śmierci było zachłyśnięcie się wodą.

Jak do tego doszło, objaśnił lekarz medycyny sądowej dr Krzysztof Wierzbowski.
-„Kapitan, pluskając się w wannie, wsadził głowę pod wodę. I to był początek końca. Bez tlenu wytrzymał prawdopodobnie około trzech minut. Potem zaczęło mu brakować powietrza, no i utopił się.

-Zawsze wszystkim kapitanom powtarzam, że z wodą nie ma żartów”.
ZA www.nowypompon.pl/np_10/pages/07_10/wiad/utonal_kapitan.htm
lepiej nie rób tego błędu / 81.210.123.* / 2010-10-01 09:09
...czyli zlikwidujesz 50% koszt uzysku dla dziennikarzy, artystów, naukowców to przegniesz i płaszcz ochronny, który od tych ludzi otrzymujesz skończy się. A są to środowiska opiniotwórcze więc się dobrze zastanów. Poparcie dla PO nie musi być wieczne. Myslisz, że nie oddam głosu na SLD lub PiS jak mnie wkurzysz? A zabierając mi moje pieniądze wkurzysz mnie na 100%. Czując się oszukanym (gdzie np. obiecany podatek liniowy? zamiast tego jest szalony rozrost biurokracji) postaram się także o to, aby inni poparli przeciwników PO. Jeśli myślisz, że PO jest dużo lepsze od PiS lub SLD to jesteś w błędzie. Różnica między wami jest dużo mniejsza niż ci się wydaje. Przewaga PO w dużej cześci wynika z sympatii, którą bardzo łatwo możesz stracić.
aafffaa / 24.114.255.* / 2010-10-01 18:31
A co ty glosowales na PO =- wow... ja bym sie nie przyznawal....
sisley / 213.108.153.* / 2010-10-01 12:56
Podatek powinien być liniowy bez kosztów uzyskania. Koszty powinien ponosić zlecający.

Pseudotwórcy tak zwana inteligencja zawsze będą stosować umizgi. To już zauważył J.Giedroyć-oni są niezależni w takim stopniu który nie powoduje wstrzymania przelewu pensji na ich konto.
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-10-01 08:36

Pismakami, doktorantami oraz bujającym w obłokach wolnym ptactwem premier przyjmować się nie musi.

A tak ...nie musi. Wszyscy mu klaszczą od 5 lat, a autor jest jednym który nie tylko klaszcze ale i jeszcze krzyczy "niech żyje". Teraz nagle lekko zwolnił tempo klaskania bo dostrzegł to co oszołomy widziły juz kilka lat temu .. Oj , jak ja też nie lubię hipokryzji i otumaniania Polaków przez POmedia i takich Płaskoni ...

A tak np. - cos o grożbie utraty środków UE na rozwój szybkiego Internetu cos pana denerwuje? PO 3 latach POrządów wydano na to (pewnie na papier toaletowy dla masy urzędniczej) 56 mln zł z należnych 1,5 mld EURO. I co na to płakonie Winnickie i inne POśłimaki? Ano piszą o oddychaniu Kaczyńskiego. Wam sie powinno płacić 0 zł a i to obciążyć jakimś POpodakiem (eksperci klasy Płaskonia uzasadnią, że jest możłiwe pobranie podaku od zera dochodów - nie ma o to obawy) za tą pracę ...
romanb / 2010-10-01 08:51
Oczywiście ,że Premier ma rację.
Wszyscy powinni płacić wg tych samych stawek podatkowych.
Nawet Pan dziennikarz ,aktor ,naukowiec itd.
Zawsze można zmienić zawód.
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-10-01 09:26
A czy ja gdzieś piszę, że nie ma racji. Akurat tutaj się z nim zgodzę, chociaż Tuska uważam za sterowanego pajaco-cwaniaczka, niedojdę ekonomicznego i najgorszego premiera z jakimi mieliśmy do tej pory. Przypomnij sobie tez jak mówił pod koniec 2009 o zmniejszaniu wrxzodu urzędniczego - też mi sie podobał i jak sie to skończyło? Zrobił raka zaległa cisza i koniec ...
sisley / 213.108.153.* / 2010-10-01 12:58
Po prostu Tuskowi nie można wierzyć. Nie jest wiarygodny natomiast przebiegły jak lis.
kleks garbaty / 81.210.123.* / 2010-10-01 09:21
Gdyby był podatek liniowy (obiecany przez pana premiera) to by wszyscy płacili wg tych samych stawek.

W Polsce wszyscy nie mają jednakowych warunków. Dlaczego np. zatrudnieni na etat nie płacą podatku liniowego tak samo jak prowadzący działalność gospodarczą? Dlaczego płacą większy ZUS? Dlaczego jest KRUS? Dlaczego mundurowi dużo szybciej otrzymują emeryturę? Dlaczego politycy dostają dięty od których nie płacą podatku? Itd. Jest pewien stan zastany i Donald chce go zmienic zabierając pieniądze pewnej grupie ludzi. Tu nie chodzi o dodanie komus lub nie lecz o zabranie czyli pogorszenie komuś.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy