Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: PSL będzie toczył abonamentową krew

Płaskoń: PSL będzie toczył abonamentową krew

Wyświetlaj:
mś / 193.151.55.* / 2008-05-13 08:43
Jest lepszy pomysł : oddać samorządowcom jak oświatę, kulturę, służbę zdrowia. W końcu to oni są "koszulą", która "bliższa jest ciału". Mniej ludzi, różne poglądy, ale jeden cel. Ekonomicznie osiągać sukces edukacyjny pod każdym względem. Czemu nie ? Czyżby skończyła by się passa szastania publicznymi środkami, stanowiskami i poglądami, a tak dokładniej "manipulacja mas oglądających rozrywkę polityczną" ?
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-05-12 08:06
Panie Płaskownik napisałeś, że każdej partii zależy na utrzymaniu wpływów w telewizji......., nie wymiwniasz tylko PO która rozczyniła całą kwestię!!! Czyżby znowu pomroczność jasna zanuła twój "przenikliwy" umysł....???
ollo / 77.89.109.* / 2008-05-11 10:44
takie bzdury przysyłacie mi na skrzynkę, to mieszanina różnych tematów aby na końcu dojść do tego że trzeba zmienić władze TVP na swoich, i oczywiście natychmiast wtedy zapomni się o rachunku ekonomicznym, przejrzystości finansów i tym podobnych, nieistotych duperelach
A pomysł pobierania abonamentu z energią jest ciekawy, podobnie jak odpisywanie go od PIT, tylko trzeba dyskutować o tym MERYTORYCZNIE.
katte / 83.29.14.* / 2008-05-10 21:10
D.Tusk pieknie się wypowiedzial na temat 63 rocznicy wyzwolenia obozu Stuttchof.
On się robi prawdziwym Polakiem i może prawdziwym mezczyzna.
Mnie się to przemowienie podobalo. Jasno powiedział, ze hitlerowcy i Rosjanie ponosza wielka wine. Tusk zaczyna się mi podobac. Tez go polubicie? Czy zrealizuje to co mowil?
Czy tylko robi dobre wrazenie?
~kazek / 2008-05-10 20:04 / Bywalec forum
Czy prokurator zajmie sie sprawa przywozenia dzieciakow gimnazjalnych na Parade Schumana i faktem, ze dzieciaki dostana wyzsze oceny z historii i WOS-u?
Przeciez to gorzej niz z 1 maja za PRL-u.
sv / 2008-05-10 17:44 / Bywalec forum
Wiesz Sabre twoja głupota jest jak kosmos nie ma początku ani
końca.
Iwona Śledzińska-Katarasińska jeden z glównch
ideologówantysemityzmu w wydarzeniach1968r, po masakrze
stoczniowców 1970r , natchniona zapisała sie do PZPR pisząc w
Gazacie Robotniczej łodzkim organie PZPR
1 grudnia 2006 została skazana przez Sąd grodzki za
wykroczenie drogowe na karę grzywny w wysokości 3 000 zł i
zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez 6 miesięcy.
Sąd uznał, że posłanka kierowała samochodem po spożyciu
alkoholu, mając w organizmie powyżej 0,2 promila alkoholu,
oraz, że nie zachowała należytej ostrożności podczas zmiany
pasa ruchu (art. 86 § 2 kodeksu wykroczeń). Sąd nie uznał
natomiast, że posłanka odjechała z miejsca zdarzenia bez
podania danych, co zarzucała jej policja[3].
Obecnie oczywiście członek Platformy Obłudy Obywatelskiej
autorka projektu przekształcenia KRRiT w wydział propgandy KC
POO.
Pisałem Sabre prosiłem macie te zawodówki no i fajnie ale to
nie dla was zaduży wysilek intelektualny. Z tego co ustaliłem
jesteś z zawodu malarz -tapeciarz i niech tak zostanie , idż
po pędzel i do roboty
Handel wyrokami 1 / 83.21.55.* / 2008-05-10 13:28
Dzisiaj w TESCO widziałam plakat -PRACOWNIK NOCNEJ ZMIANY PILNIE POSZUKIWANY!!!
Zgadnijcie o kim pomyślałam?
~kazek / 2008-05-10 19:54 / Bywalec forum
Gdyby to jego przyjeli, to wszystko by zniknelo. Po prostu zostaloby sprywatyzowane (czyt. zmieniloby wlasciciela).
Mysle, ze TESCO nie zaryzykowaloby, aby takiego przyjac.
He, he. Hi hi.
~kazek / 2008-05-09 20:49 / Bywalec forum
Wypowiedz Palikota potwierdza, ze PeOwcy wypelniaja zobowiazania.
Jednak bedzie w maju i czerwcu krecenie lodowe jak zapowiedziala Beatka S.

- Platforma nie oszukała Polaków w kwestii prywatyzacji służby zdrowia - oświadczył Palikot. Jak zwrócił uwagę, w służbie zdrowia nadal będą istniały gwarancje państwowe, "co oznacza, że nie można powiedzieć, iż szpitale nie będą sprywatyzowane".
- Co najwyżej będzie można powiedzieć, że jest to prywatyzacja w wąskim tego słowa znaczeniu, bo w jej wyniku zmieni się tylko właściciele szpitali w Polsce.

PO PrOstu POronoja!
absurd / 83.143.213.* / 2008-05-09 13:41
jak nie wiadomo o co chodzi .. to chodzi o pieniadze

reszta to wodolejstwo, pic na wode i fotomataż

ta tak zwana "misja" wcale nie wymaga tak robudwanego aparatu , rozbudowanych i licznych synekur , i przedewszystkim nie wymaga abonamentu

cała ta buza to typowe mącenie wody .. aby zgodnie z polską tradycją .. grube ryby (i te pomniejsze) dobrze sie czuły.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-05-09 10:46 / NiePOsPOlity Intelekt
Ależ komunisto Płaskoniu!

Przez ostatnie kilkanaście lat szalejącego u nas postkomunizmu - TVP była właśnie propagandową tubą określonych opcji w czystej postaci. Autocenzura informacji o zataczającym się Prezydencie wszystkich UBeków nad grobami pomordowanych Polaków. Drawicz jako tajny współpracownik SB, Kwiatkowski jako synalek prawej ręki Jaruzelskiego (agenta ekspozytury NKWD ps. Wolski), Dworak jako partyjny aparatczyk POstkomunistów.

Doprawdy, ostatnie dwa lata to pierwszy, nieśmiały haust wolnego słowa.
~kazek / 2008-05-09 17:05 / Bywalec forum
Nie mart sie!
Teraz mamy fa_howcow w rzadzie. W szczegolnosci SCHETYNA!

Na czas piłkarskich mistrzostw Europy Austria przywraca kontrole na granicach. Poinformowało o tym polskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Ale przy okazji wydało się, że według urzędników, Austria leży nad morzem - informuje serwis dziennik.pl.
Na stronie internetowej ministerstwa mogła przeczytać, że "od 2 czerwca do 1 lipca 2008 roku Austria przywraca kontrolę graniczną na swoich granicach lądowych, morskich i powietrznych".

z Onetu
man13 / 2008-05-09 12:30 / Tysiącznik na forum
Te dwa lata to jakieś jaja???
pażyjomuwidim / 213.158.196.* / 2008-05-09 17:58
to możesz ewentualnie twierdzić obecnie. W trakcie trwania wspomnianego okresu za te jaja po prostu trzymałeś się oburącz, aby przypadkiem nie zostały ci odcięte lustracyjnymi nożyczkami.
A.T. / 194.73.38.* / 2008-05-09 15:45
Przyznaje, ze bylem naiwny i pewny, ze juz zaden z absurdow wypisywanych na tym forum mnie nie zaskoczy. Przyznaje tez, ze sie mylilem - ostatnie zdanie z wypowiedzi Lowcy zasluguje na jedno z pierwszych miejsc i nagrode w konkursie. Jaki to konkurs, proponuje samemu sie domyslic....
ŁowcaWykształciuchów / 2008-05-09 14:28 / NiePOsPOlity Intelekt
cały ten Okrągły Stół z Kantami i ich reperkusjami - to wielkie JAJA
MN4 / 80.51.231.* / 2008-05-09 10:16
Komu PiS jeszcze nie dał ..... ? Dał SO dwa razy, LPR, RM na kolanach, SLD po rozpadzie. Dają na lewo i prawo. A miał być ślub z PO.
Miał być Honor i Ojczyzna, odkurzenie Piłsudskiego, a wyszło PiS. Noblesse oblige.
A co do dodziewiczej czystości, legenda głosi, że lwy na placu Solidarności we Wrocławiu ryczą, gdy przechodzi koło nich 18 letnia dziewica.

Najnowsze wpisy