Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: SLD i PiS wreszcie na jednej liście

Płaskoń: SLD i PiS wreszcie na jednej liście

Wyświetlaj:
Sabre / 2007-08-03 08:44 / Tysiącznik na forum
Łobudził mni głos łukochanego radyja – cuś o spiskach żydomasońskich. Jeszcze żem sprawdził czy aby na pewno żem wysłał swojo rente (ostatnio żem zapominał) i żem wrócił do radyja. Cuś tam zaczeli gadać o kualicji, nic żem nie zrozumiał, ale ojczulek powi co to znaczy.
Wczoraj w środe … albo czwartek, żem zapomniał kiedy było wczoraj, wszystek objaśnił. A to ło gównianej i o Kwaśnieskich, ło łubekach i ło żydach. A wszystek zło to prze Łunie, Łunie i prze te pedały, te co to chco se robić aborcyje. Jak ja nienawidze tych … jak im … Michników.
Tera wypuścili jakiegoś łubeka, psie syny. Trza go za morde, Ziobro daje wyrok i strzał w tył głowy, jak bywało (tu żem sie rozmarzył).
Chco zabrać mamone pisom? A to … wszechlisy! Ło matko, co sie dzieje? Dokunt ten ten świat idzie? Trza im pomóc. Szybko że zaczał sprawdzać ile mi zostało renty …

I wtedy obudziłem się już naprawdę. Byłem przerażony, spazmatycznie łapałem powietrze – na szczęście koszmar o byciu zwolennikiem PiS minął … .
msmaxxis / 2007-08-03 10:13 / Bywalec forum
A to sie z rana ubawilem sie :D
Sabre / 2007-08-03 11:44 / Tysiącznik na forum
Jednak mój sen nie drównał, jesli chodzi o poziom absurdu, niektórym wpisom powyżej. Mam nadzieję że podobne koszmary nie będą mnie nigdy dręczyć ... .
wątpiący / 83.24.199.* / 2007-08-03 18:00
schodzisz z tego padołu, czy łudzisz nas tylko tym przepysznym rozwiązaniem
Pacjent PiS / 83.21.44.* / 2007-08-03 08:53
Ja głosuje na PiS bo premier Egdar Peron obiecała NAM Włoszczowianinom budowe portu morskiego i wielkiego lotniska.
Pan premier jest madry i ja go popieram. Mapisałbym wiecej ale własnie roznosza lekarstwa na naszym odziale w Szpitalu do nerwowo Chorych. Ten szpital we Włoszczowej jest najwieszym miejscem pracy tutaj.
Niech żyje PiS i leki psychotropowe
Roberto74 / 91.123.208.* / 2007-08-03 10:14
Przecież port i lotnisko już macie. A kosmodrom ma być oddany do użytku w rocznicę wniebowstąpienia. Pozdrawiam.
Lorunia / 91.94.33.* / 2007-08-04 09:51
Niektórzy z nas nie powinni jednak przebywać tak długo w objęciach promieni słonecznych, to im najwyrażniej szkodzi na umysł...
Bez odbioru / 83.22.212.* / 2007-08-05 21:58
Nie wiem o co chodzi z tymi promieniami. Faktem jest ,że nawet małe dzieci wiedzą , że we Włoszczowej powstanie Centrum Lotów Kosmicznych i odbędzie się to oczywiście za sprawą Naszego Wielkiego Budowniczego.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy