Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Wymienić aktorów na posłów

Płaskoń: Wymienić aktorów na posłów

Money.pl / 2008-12-19 10:35
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Wymienić aktorów na posłów.
Wyświetlaj:
jomamoto / 83.6.116.* / 2008-12-22 01:20
IDIOTYZM!!! Ludzie protestujcie przeciwko wszystkim niepotrzebnym ustawom bo niedługo będzie ustawa o p********* w tramwajach. Nie zgadzam się!!!
jliber / 2008-12-19 14:03 / Tysiącznik na forum
Warto zauważyć że tego typu absurdalne inicjatywy są identyczne do istniejącego prawa w wielu zawodach jak choćby prawniczym, oraz proponowanych ostatnio np dla doradców finansowych. Nieudaczniki z każdej grupy zawodowej próbują ograniczyć konkurencję, moim zdaniem takie prawo bezpośrednio uderza w konstytucyjną wolność wykonywania wybranego zawodu.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-12-19 14:25 / NiePOsPOlity Intelekt
Dokładnie, ponadto uważam, że towarzysz Płaskoń powinien zacząć od siebie i agitować za zlikwidowaniem niczym nieuzasadnionego przywileju 50% kosztów uzyskania przychodu dla kasty dziennikarzy. Bo z pewnością towarzysz Płaskoń za takowego się podaje...
prawieczyniróżnicę / 2008-12-19 15:09
zasadniczo masz rację, ale z okazji zbliżających się świąt uznałbym szczególne prawa "Redaktora" poprzez zaliczenie go do koszyka: kobiet, niepełnosprawnych, kochających inaczej, Afroamerykanów jak też Żydów i dał mu te 50%. Niewykluczone, że on już mieści się w tym koszyku bez niczyjej łaski.
byebye / 83.29.16.* / 2008-12-19 16:44
Tu jest ważne "niepełnosprawnych" o jakiej niepełnosprawności piszesz!
prawieczyniróżnicę / 2008-12-20 09:10
Miałem na myśli koszyk wartości, jakie cywilizacja żydowska promuje kosztem wartości dawnych. Wartości uderzających w rodzinę w jej klasycznym sensie.
Zabiera jej prawa, oddając je centralnym światowym ośrodkom, które o wiele mniej niż ośrodki narodowe, podlegają kontroli społecznej.

Osłabia narody poprzez manipulowanie głosami koszyka, który przekupuje. Żaden ze składników tego koszyka nie jest negatywny sam w sobie, a niektóre są nawet - jak dla mnie - piękne. Idzie o relacje.

Politruk z gównianym piórem zawsze się znajdzie. Więc niech i ten też cieszy się świętami. Bywa, że niektórzy zaczynają rozumieć nawet mając już wiele siwych włosów. A może nawet wierzyć?
ŁowcaWykształciuchów / 2008-12-20 14:04 / NiePOsPOlity Intelekt
BTW: Polecam wycieczkę do Izraela. Tam to dopiero kwitnie nacjonalizm żydowski. Dlatego tępienie patriotyzmu na zewnątrz, a maksymalne kultywowanie go wewnątrz - to dopiero Himalaje Hipokryzji.
scorpion1 / 77.113.118.* / 2008-12-19 11:10
No pomyśleć Plaskuń, że tyle się natrudziłeś żeby znaleść jakiś temat "na czasie", nie ważne że niszowy, dla zawoulowania tylko tego jednego, jedynego zdania: "Gdyby kiedyś do władzy powrócił PiS, ludzie Ziobry i Kamińskiego mogliby o szóstej rano kołatać do drzwi braci Mroczków oraz Anny Muchy....". To jest twój domysł Plaskuń, a moje mniemanie jest takie że za PRL tow. Plaskuń, parafrazując ciebie, jest takie "że żyło ci się pączusiu w maśle.....". Trochę logiki, Plaskuń tym stwierdzeniem sugerujesz że ktoś z tych osób jest przetępcą: ludzie z PiS albo młodzi.... Takie domniemania i posądzenia to se mogłeś robić w gazetce "Prawo i życie" w kórej pisywałeś! Teraz czasy się zmieniły już nie PRL toważyszu Plaskuń. Twoi sympatycy dzisiaj w sejmie przegłosowują szkodliwe ustawy a ty towarzyszu o takich bzdetach, za co ci płacą, i co jest ważne dla tych którzy ci płacą, bo co dla ciebie ważne to wiadomo.....!!!
KAP / 2008-12-19 13:42 / Tysiącznik na forum
wydaje mi sie ze o PRL to ty masz tak samo doglebne pojecie jak Jarek Kaczynski.... -:)
ŁowcaWykształciuchów / 2008-12-19 10:35 / NiePOsPOlity Intelekt
Dziwię się mocodawcom Michney.pl (ale właśnie dlatego coraz mniej). Za takie bzdety jak te powyżej - żaden szanujący się portal na Zachodzie nie dałby "tfurcy" ani złamanego centa...
realka / 151.92.176.* / 2008-12-19 10:54

ŁowcaWykształciuchów [

Jesteś żałosny w tym krytykowaniu wszystkiego co nie z pis-u bez czytania...To jest akurat bardzio symaptyczno-rozrywkowy artykulik, w dodatku NIE o pis-ie, tylko o pomysłach PSL-u i w dodatku naprawdę łatwy, lekki i przyjemny...
Ja nie wiem czy ty taki drętwy jesteś, czy poczucie humoru umarło wraz z rozumem na którymś wiecu pis-u czy po prostu tak nienawidzisz wszystkich, którzy potrafią coś fajnego napisać bez nienawiści w treści że przysłania ci to już cały świat?
W każdym razie masz problem, nazywa się OBSESJA...bardzo ci wpółczuję ale to podobno sie leczy...
KAP / 2008-12-19 13:42 / Tysiącznik na forum
olej trola. sprowokowal Cie teraz sie cieszy.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-12-19 12:52 / NiePOsPOlity Intelekt
Każdy szanujący się portal takiego wyrobnika jak Płaskoń - już dawno spusciłby po brzytwie. Dajmy na to Gałązka jest przynajmniej błyskotliwy w swym zakłamaniu.

Felietonik lekki, łatwy, i tak płytki - że nawet ty zdołałaś go przyswoić!
Pa, ninioczko!
realka / 151.92.176.* / 2008-12-19 15:56

Pa, ninioczko!

Rany jaki ty błyskoPOtliwy jesteś...Jestem pod wrażeniem...Rozgryzłeś mnie...Straszna to była tajemnica i jestes jak prawdziwy James Pisbond...Naprawdę nie widzisz jak żałosny jesteś?
Ja wiem i wstyd mi teraz że czytam takie rzeczy, należy tylko artykuły poważne ojca dyrektora lub nasz dziennik czytać...Ja nie rozumiem po prostu jak ty, taki bardziej jarkowy niz sam jarek i rydzykowy niż sam rydzyk wchodzisz na takie prostackie strony z takimi "głupimi i ślepymi" wyborcami PO vel agentami (sowiecki, niemiecki, anmerykański - do wyboru) vel komuchami vel sb-kami i zniżasz sie do ich poziomu jednocześnie czytając Płaskonia.... Skandal!
Ciekawe czy to prawda że wygryzł cie i teraz płacą jemu a nie tobie i to z prostego powodu, ty byłeś mierny, dretwy i zero błyskotliwości a on wciąż pisze....Takie plotki krążą na dzielnicy...
Ale nie martw się, może za setnym razem jak sie go czepniesz to może go to obejdzie, albo kogokolwiek innego pora paroma (coraz mniej was jest-hura!) frustratami jak wyżej...
scorpion1 / 213.76.105.* / 2008-12-19 19:12
Skąd w tobie tyle nienawiści???!!! Łowca po prostu krótko sformuował opinię o Plaskuniu a ty od razu furiacko atakujesz, wymyślasz od pisowców, rydzykowców i innych. Wystarczy tylko wyrazić odmienną opinię....Wygląda na to jakbyś czytał GW czy ogląda tefałłen słuchał Ojca Michnika, tam lecą podobne epitety zapewne zaczerpnąłes od nich. Zeby było jasno ten kolega nie określił swojej przynależności politycznej!!!! Skąd tyle nienawiści??? Musisz się leczyć!!!!
realka / 151.92.176.* / 2008-12-22 13:22
Ja go atakuję??? A ty zdejmij rydzykowe okulary z gałek i rzuć okiem :
Dziwię się mocodawcom Michney.pl (ale właśnie dlatego coraz
mniej). Za takie bzdety jak te powyżej - żaden szanujący się
portal na Zachodzie nie dałby "tfurcy" ani złamanego centa..


takie że za PRL tow.
Plaskuń, parafrazując ciebie, jest takie "że żyło ci się
pączusiu w maśle..


Teraz czasy się
zmieniły już nie PRL toważyszu Plaskuń. Twoi sympatycy dzisiaj w
sejmie przegłosowują szkodliwe ustawy a ty towarzyszu o takich
bzdetach, za co ci płacą, i co jest ważne dla tych którzy ci
płacą, bo co dla ciebie ważne to wiadomo.....!!!


Każdy szanujący się portal takiego wyrobnika jak Płaskoń
- już dawno spusciłby po brzytwie


Felietonik lekki, łatwy, i tak płytki - że nawet ty
zdołałaś go przyswoić!

No cóż, jesli to jest KRÓTKIE sformuowanie czyjejś opinii to ja ci bardzo współczuję...
Jakbys poświęcił choć sekundę na to żeby zrozumiec to co czytasz to zauważyłbys że na obraźliwy komentarz tego pis-uara do potęgi n czyli
| ŁowcyWykształciuchów

napisałam żeby nie atakował wszystkich którzy nie robią krzywdy pisowi tylko potrafią sympatycznie zażartować z głupich pomysłów, tu PSL-u, ale niestety on jak to on nie dość że uczepił się jednego zdania z tekstu jak mantry
Gdyby kiedyś do władzy powrócił
PiS, ludzie Ziobry i Kamińskiego mogliby o szóstej rano kołatać
do drzwi braci Mroczków oraz Anny Muchy....".
to na dokładkę zrobił z niego myśl przewodnią a na koniec obraził też mnie żeby był komplet:

Felietonik lekki, łatwy, i tak płytki - że nawet ty
zdołałaś go przyswoić!

No cóż jak widać pan Łowca.JK potrzebuje obrońcy moralności równie ślepego jak on sam i razem będziecie sobie szli w stronę głosu jedynego i sprawiedliwego czyli jarosława lub lecha weto kaczyńskiego...
Gratuluję.
Ps. Może mam ostry język ale nie ma w nim nienawiści...Jest za to dużo współczucia.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-12-19 16:50 / NiePOsPOlity Intelekt
ilość nie zawsze przechodzi w jakość... ;-)
(z Płaskatym możecie sobie normalnie przykrótkie rączki POdać ;-)))

Najnowsze wpisy