Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Zasady zobowiązują - tylko które?

Płaskoń: Zasady zobowiązują - tylko które?

Wyświetlaj:
Handel wyrokami / 83.21.34.* / 2007-08-24 10:46
Gdziemożna dostać jedno z trzech milionów mieszakań obiecanych przez PiS ???

Mój sąsiad z klatki jest bratem zannego działacza PiS. Nie bedę pisała po nazwiskach bo sie boje ze zbir Ziobro naśłe na mnie swoich cyngli czyli prokuratorów.
Gosciu jest po zawodówce. Pracował w zakładach miesnych, potem był robotnikiem w magazynie, pracował na budowie, a ostatnio siedział w budce parkingu strzezonego. W miedzyczasei znikł na pare miesiecy w areszcie ale 2 letni wyrok za kradzież dostał w zawieszeniu.

Ale apostołowie moralności zrobili z niego ..... prezesa małej, państwowej firmy. Dosłownie po paru tygodniach dowiedziałam sie ze buduje dom !

No i co na to powiecie moherki o ciasnej umysłwości.
PiS w ogóle lubi wyrokowców.
Tak sie zastanawiem co PO i LiD zrobi z tym kryminalista po wyborach. Znów wróći do budki na parkingu ?
Przecież PiS to jest TKM AWSesowski.
Szybko i dużo nakraść - to jest hasło Jarusia i jego kamarylii
jack2 / 217.197.79.* / 2007-08-24 10:35
Słyszeliście? Znowu układ przeszkodził, tym razem hamulcowy w windzie którą zwozili Łyżwińskiego. III i IV RP zablokowane razem między piętrami. Służby specjalne - brać się za windziarzy!
............................ / 213.158.197.* / 2007-08-24 10:09
Czy wam się to podoba, czy nie - Polska była, jest i będzie konserwatywna. Więc nadchodzące wybory nieznacznie wygra Prawo i Sprawiedliwość.

PS: Płaskoniu, utwierdzam się w przekonaniu, że można cię czytać bez odruchu wymiotnego. Wystarczy, że przynajmniej starasz się nie kłamać.
konio_kp / 83.29.45.* / 2007-08-24 11:18
Tusk jest tak wpatrzony w swoją szansę wyborczą, że nie dostrzega, że sondaże zawsze ich wynoszą pod niebo. Realia są całiem inne. Tak jak widać wokół (Uwagha: nie w mediach i internecie) to ludzie pójdą gremialnie zagłosować za PIS-em.
Ja też uważam, że z niewielką przewagą wygra PIS.
Bez odbioru / 83.22.202.* / 2007-08-24 11:05
PiS być może wygra ,być może nie . Obecnie trudno wyrokować. Nie myl jednak pojęć. Konserwatyzm nie ma nic wspólnego z inwigilacją .
...................... / 213.158.197.* / 2007-08-24 14:23
nie ma dowodów. Wybaczysz, ale enuncjacje kreta nimi nie są...
Bez odbioru / 83.22.209.* / 2007-08-24 22:24
Tu nie chodzi o enuncjacje lecz o fakty. Przecież minister Ziobro ujawnił że posiada trzy nagrywarki. Jeśli nagrywał wicepremiera to należy założyć że nagrywał i innych ministrów. Wybaczysz ,ale z faktami się nie dyskutuje.
założenie=fakt / 83.24.183.* / 2007-08-26 20:31
specyficzny poziom logiki: na wstępie "należy założyć, że nagrywał", żeby następnie stwierdzić, że "z faktami się nie dyskutuje". Przedstawione powyżej zasady logiki można było zapewne nauczyć się jedynie na jakiś specyficznych szkoleniach agenturalnych.
subotto / 83.23.165.* / 2007-08-24 09:50
kaczynski uznaje tylko jedną zasadę,że nie ma zasad.
?! / 2007-08-24 09:38 / Tysiącznik na forum
Zlalazłem to wśród postów na Onet.pl - kwintesencja obłudy PiSu:

"Premier Kaczyński: zasady zobowiązują" NO TO PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO ZASADY!!:
1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobrona (J).
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.
Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)"

Tylko bezmyślni nie wyciągaja wniosków!
Floyd / 2007-08-24 10:14 / Tysiącznik na forum
Agitator się znalazł i na dodatek agitacyjne bzdury. Nadajesz się na polityka i ten co to pisał też.
?! / 2007-08-24 19:34 / Tysiącznik na forum
Dzięki, ale w politykę nie idę. Nie zamierzałem i nie zamierzam sie tym zajmować. Uśmiechnij się, Floyd :)
Bez odbioru / 83.22.202.* / 2007-08-24 11:10
A po co się unosisz? Wskaż w którym miejscu pytajnik z wykrzyknikiem napisał bzdury jeśli tak uważasz i po kłopocie.
Myślę ponadt że ?! politykiem nie jest ( pisze ,że tekst znalazł w necie) zaś słowa które przytoczył z pewnością wypowiedziane zostały przez polityka.
Floyd / 2007-08-24 12:18 / Tysiącznik na forum

7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.

O to przykładzik. Na pewno tak nikt nie powiedział bo nie mógł tak powiedzieć. Powiedziane było inaczej i mam nadzieję, że wiesz jak, a jak nie to poszukaj. Mimo wszystko to nie jest to, to samo ale jak się chce komuś przywalić to oczywiście lepiej brzmi w wersji tu przedstawionej. Takie niuanse są charakterystyczne dla polityków i dlatego ich nie znoszę, niezależnie od maści. Ja nie bawię się w polityka i nie mam zamiaru stosować takich metod wobec jakiejkolwiek partii, a prawie w każdej widzę jakieś plusy i minusy (oprócz samoobrony).
( Tak samo jestem zniesmaczony gdy jakiś PiSowiec stosuje podobne chwyty wobec swych przeciwników.)
Bez odbioru / 83.22.209.* / 2007-08-24 22:27
Przykładziki ,rebusiki zaś cala Polska słyszała i widziała co obiecywał PiS i co z tego wyszło. Powyżej wypowiedź człowieka którego nikt i nic nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne.
~~~~ / 193.25.0.* / 2007-08-24 18:06
Ej Pink Floyd poczytaj sobie nt 7 punktu na http://www.pis.org.pl/article.php?id=3107
Floyd / 2007-08-24 20:29 / Tysiącznik na forum
Ej ~~~~. Przeczytałem i nawet zrozumiałem, a w szczególności gdy mowa o różnych warunkach i użytym trybie warunkowym w tym wywiadzie. Można się zgadzać lub nie z takimi rozwiązaniami ale nie widzę w nich nic idiotycznego.
Oczywiście, że jeżeli ktoś jest liberałem to nie akceptuje podobnych rozwiązań ale nie wszyscy są liberałami. Pozdrawiam Kraków.
pamiętliwy / 83.15.89.* / 2007-08-24 09:58
i jeszcze zniesienie podatków od zysków kapitałowych
junon / 84.234.0.* / 2007-08-24 09:23
Walkę z układem postkomunistycznym musi
charakteryzować metoda jaką używali SB i IW a
potem WSI. Inwigilacja, podsłuch i prowokacja.
Inaczej Kaczyńscy i każdy następny polski
powtarzam polski rząd skończy tak jak Buzek i AWS.
Ośmieszony i zniszczony. Brak dekomunizacji i
lustracji wymusza na polskim rządzie działania jak
wyżej. Jarek to dzięki Bogu nie Buzek
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-24 11:31
najlepsze metody zwalczania ukladu wprowadzil niejaki Adolf zwany Hitlerem. Skutecznosci i systematycznosci trudno mu odmówic. Jedynym jego bledem bylo zbyt silne zaangazowanie w polityce zagranicznej.
raf73 / 83.14.5.* / 2007-08-24 10:13
W czym jest lepsze PiS od wyżej wymienionych SB, IW i WSI? Że ma inne poglądy? To za mało.
Hoh UPR! / 2007-08-24 10:07
świetnie, myśli niemal genialne.
Proszę o więcej!

Tylko jak zapobiec temu, żeby PiS nie stał się następcą PPR i PZPR? By CBA i CBŚ nie stały się drugim KBW i MBP?
One... już nimi prawie są. Po stracie władzy ruszy fala procesów wytaczanych PiS-owi za ubeckie metody działania. Myślę, że sensowne będzie połączenie deubekizacji z depisyzacją.

Nieco uogólniam - znam tylko jedną, dosyć głośną sprawę z okresu kampanii samorządowej. Prokurator i jego pryncypał - Ziobro mają jak w banku parę lat odsiadki. Ale ile jeszcze takich spraw znają inni ludzie? Sprawa Kaczmarka wskazuje na to, że wiele, bardzo wiele...

Nota bene - sądzę, że Kaczmarek o powyższym wie i przygotowuje sobie dupochron na przegraną PiS. To zimny, cyniczny technokrata beż krzty moralności i honoru, tak jak i Ziobro.
scorpion1 / 89.78.43.* / 2007-08-24 21:52
Coś słabo u ciebie chłopcze ze znajomością historii. Tak to jest gdy sięjej uczy ze stron Wybiórczej. Myślę, że Kaczmarek to i tak mały pikuś przy czeronych sprzedawczykach jak Mazowiecki i Balcerowicz. Myślę, że jak przy oczywistych dowodach nie siedzą w celi to przy braku dowodów i kłamstwach Kaczmarka uczciwość Ziobro szybko wyjdzie na wierzch.
Byś / 83.26.222.* / 2007-08-24 09:59
Kto stosuje metody faszystowskie jest faszystą.
Kto stosuje metody UB- ckie jest ubekiem.
Itd, itp. Cele nie uświęcają środków.
sierpomłot / 84.234.0.* / 2007-08-24 10:44
Wiesz co Byś, Twoje rozumowanie jest takie: stoi policjant z wymierzonym w bandziora pistoletem ale i bandzior też mierzy z pistoletu do policjanta. Bandzior strzeli natychmiast ale policjant zanim strzeli do bandziora, musi oddać strzał ostrzegawczy w powietrze. Jeżeli się coś robi to trzeba to zrobić dobrze i skutecznie a cała reszta to lewackie ględzenie. Bandziory i terroryści wykorzystują dorobek demokracji ( swobody obywatelskie) do niszczenia i okradania owych demokracji. Demokracja nie może być słaba bo będzie jej coraz mniej aż w końcu przemieni się w totalitaryzm rządzony przez bandytów. Czerwonych bandytów i sodomitów.
Bez odbioru / 83.22.202.* / 2007-08-24 11:16
Demokracja jest systemem słabym z założenia. Przez to nie jest systemem wcale dobrym lecz niestety ( a może właśnie) na szczęście lepszego nie wymyślono. To co opisujesz już demokracją nie jest lecz totalitaryzmem. Reszta to prawackie ględzenie. Mierne zresztą jak każde ględzenie.
bbking / 62.233.177.* / 2007-08-24 09:41
Za rządów Buzka i AWS oprocentowanie mojego kredytu mieszkaniowego wzrosło z 15 do 23%, przełożyło się to w efekcie na dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy które muszę płacić ja a nie polski rząd. W tej chwili z niepokojem patrzę na pierwsze sygnały o podwyżce stóp procentowych. Jeśli ktoś chce lustrować i dekomunizować - niech to robi z dala od moich pieniędzy, mnie na to nie stać.
konio_kp / 83.29.45.* / 2007-08-24 11:12
Każdy człowiek musi skalkulować takie ryzyko. Widać, że wystarczy zachwianie giełdowe w Stanach lub w Azji i wszystko się sypie. To trzeba sobie samodzielnie skalkulować.
A swoją drogą prawdą jest, że w rządzie AWS gospodarkę trzymał Balcerowicz i jego ludzie.
.......................... / 213.158.197.* / 2007-08-24 10:11
a co ma lustracja i dekomunizacja do stóp procentowych, baranie?
lopezka / 84.234.0.* / 2007-08-24 09:52
Podziękuj Balcerowiczowi i UW bo to oni faktyczne rządzili a nie AWS z TW Buzkiem i TW Maniusiem Krzklewskim. Zresztą chyba wiesz, kto jest specjalistą od lichwy.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy