Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Plastikowy pieniądz ciąży nam coraz bardziej

Plastikowy pieniądz ciąży nam coraz bardziej

Wyświetlaj:
świerzy inż / 83.3.13.* / 2010-04-19 13:32
Jestem młody, nie chcę i nie potrzebuję karty kredytowej. Po prostu nie potrafię żyć od pierwszego do pierwszego.
Karty potrzebowałem kilka razy w życiu zamawiając książki ze Stanów i bilety lotnicze. Głupio prosić Ojca, ale lepiej niż brać kartę na sporadyczne użycie.

Jedno co mnie zdziwiło to Pani w Open F. jak powiedziała, że to fakt nie zaciąganie przeze mnie nigdy kredytu działa na moją nie korzyść przy staraniu się o hipoteczny... Brak skoringu za kredyty czy jakoś tak...
Lysy 25 / 77.255.221.* / 2010-04-19 15:46
Jaka szkoda, że świeżych inżynierów nie uczą pisać.
Przecież nie powinni oni nawet zdać matury, a to że zostają inżynierami to po prostu wynik polityki typu "nie matura lecz chęć szczera zrobi z głupka (czyli Ciebie, pożal się Boże, świeRZy inżynierze) inżyniera"

No cóż, mamy teraz wielu inżynierów analfabetów, jak równiez inżynierów "anumeratów" (znam takiego co nie umie równania kwadratowego rozwiązać, a inżynierem został).

Nie ma to jak edukacyjna urawniłowka.
Dajmy wszystkim dyplomy, a w Polsce będzie żyło się dostatniej.
HaHaHa
maxio2000 / 94.75.121.* / 2010-04-19 14:46
o to chodzi bankom, zadluzac maksymalnie i wszedzie, dlatego pelno reklam , dzwonia i probuja wciskac ludziom kit, kit ktory w ogolnym rozrachunku sporo kosztuje , no ale to czysty zysk dla bankow
w81 / 83.6.121.* / 2010-04-19 14:41
hahaha, Pani w Open Finance zapomiała, że ma w ofercie także inne banki niż Getin w którym jako jedynym skoring ma znaczenie
świeży inż / 83.3.13.* / 2010-04-19 13:34
wybaczcie tego orta w nicku :( tragedia jak mogłem tego nie zauważyć przed wciśnięciem Dodaj

Najnowsze wpisy