Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Platforma lekko traci, ale PiS także

Platforma lekko traci, ale PiS także

Money.pl / 2011-08-20 08:11
Komentarze do wiadomości: Platforma lekko traci, ale PiS także.
Wyświetlaj:
pewnik / 89.74.184.* / 2011-08-20 13:01
Na kogo głosować -Na tych co maja wykształcenie i nie byli jeszcze w Parlamęcie..........
tesa1959 / 2011-08-20 16:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Na tych co maja wykształcenie i nie byli
jeszcze w Parlamęcie.....

Parlamencie, a poza tym zgadzam się. Na KNP.
k aczordonald / 92.20.55.* / 2011-08-20 21:14
a moze rzeczywiscie powinno byc "mecie" z odmiana mety ::))
tesa1959 / 2011-08-20 21:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
ale tam jest wyraźne "ę" a nie "e". A swoją drogą, to chyba rzeczywiście trzeba ten Parlament zatrzymać na mecie (zmiana sztafety).
k aczordonald / 92.20.67.* / 2011-08-21 18:23
ja nie moge na swojej klawiaturce wpisywac polskich znakow, dlatego e nie ma ogonka, i moglas nie zrozumiec ze tylko zartuje, nie zwracajac uwagi na pisownie.Chodzilo mi o mety-taki rodzaj ludzi, a nie o linie mety na zawodach sportowych.Ale zmiana sztafety rzeczywiscie by sie przydala:::))
tesa1959 / 2011-08-21 18:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Aha, tak to rozumiem :)))
polak2 / 89.74.184.* / 2011-08-20 12:58
Tusk wzywa Kaczyńskiego do debaty?Lecha pytał po ile ogórki mleko-ciekaw o co teraz spyta????.....
arti8 / 2011-08-20 12:36 / Bywalec forum
SMG/KRC dla TVN24 :)
prześmiewca / 84.10.193.* / 2011-08-20 11:55
Szanowni Państwo szkoda waszej energii na podniecanie się sondażami, nie od dziś wiadomo że każda partia ma swoją jedynie słuszną wizję państwa i jedynie słuszny program reform. Jak rządził PIS to PO miała gabinet cieni /słusznie nazwany przez Marcinkiewicza gabinetem cieniasów/ , za co póżniej przepraszał, a życie pokazało że była to prawda. Miller miał pełne szuflady gotowych ustaw tylko jak zaczął rządzić to projekty zjadły mole. Ja jestem sceptykiem i nie wierzę by jakakolwiek partia poradziła sobie z tym bur...em, za długo już żyję i wiem czym to zawsze się kończy, idee i cele są dobre a wychodzi jak zwykle wielkie G...o, tzw. kompromisy rozwalają wszystko bo każdy chce ugrać swoje.
k aczordonald / 2.99.75.* / 2011-08-20 11:31
Zaglosujmy, zaglosujmy na tych ktorzy od 20-30 lat transferuja sie jak pilkarze z klubu do klubu.Na tych ktorzy finansowo, ustawili sie na kolejne dwa pokolenia, z podatkow obywateli, z ktorych tylko 20% osiaga srednia krajowa.
Dajmy glos na tych, ktorzy w razie wpadki na kreceniu lodow, maja rezydencje w USA, gdzie ten wyborca nie moze sobie pojechac nawet na wycieczke, i to nie tylko z powodu oczywistego braku kasy.
Na tych ktorzy w razie czego maja drugie obywatelstwo, a jesli nie to czeka juz posada, nie gorsza jak dla Buzka, po ktorym syfu i strat nie udalo sie jeszcze nawet wyrownac.

W UK podano wlasnie ze liczba zarejestrowanych Polakow wlasnie wzrosla, ze na kazde 10 000 ktore wyjechalo w czasie glosnych medialnych powrotow, przyjechalo kolejne 15000.
Teraz pisza takze o tym ze wiekszosc, z tych ktorzy wrocili sprobowac na zielonej wyspie, jest juz z powrotem.

Ciekawe, czy przyjezdzajac zabrali ze soba dowo babci.
KNP / 156.17.158.* / 2011-08-20 10:42
Kongres Nowej Prawicy jak zwykle jest lekceważony przez instytucje badawcze. Przypomnijmy jakie poparcie w sondażach przed wyborami prezydenckimi miał JKM? 1 procent. A ile miał w wyborach 4 procent. Sondażownie to śmiech na sali.
Mario1881 / 89.73.50.* / 2011-08-20 10:09
W ostatnich wyborach głosowałem na PO. Zapomniałem, że wierchuszka z PO to dawny Kongres Liberalno-demokratyczny i niestety zostałem ponownie oszukany! Ja nie zapomnę PO podniesienia VAT podczas ich rządów! Najgorsze, że nie ma za bardzo alternatywy na kogo głosować. Wciąż te same gęby pchające się do koryta. Myślę, że tym razem zagłosuję na kogoś, kto jeszcze nie rządził. Chyba będzie to Kongres Nowej Prawicy i tyle.
Ocelot / 83.238.175.* / 2011-08-20 11:44
niestety knp poza pustymi frazesami też nie obiecuje żadnych realnych konkretów :/ - jedyne na co chyba liczą to na to, że ściągną głosy takich jak my - czyli zawiedzionych tymi samymi gębami :/
tesa1959 / 2011-08-20 16:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

niestety knp poza pustymi frazesami też nie obiecuje żadnych
realnych konkretów

IV. Gospodarka

1. Radykalnie uprościmy i obniżymy podatki; zniesiemy PIT, CIT oraz podatki od darowizn i kupna-sprzedaży –w celu radykalnego obniżenia kosztów i uproszczenia funkcjonowania przedsiębiorstw.
2. Obniżymy akcyzy do granic dopuszczanych przez UE. Być może będziemy za to musieli podnieść VAT.
3. Uwolnimy energię obywateli – zniesiemy bariery biurokratyczne, powrócimy do założeń ustawy Wilczka. W normalnej gospodarce jest miejsce dla wszystkich.
4. Skończymy z dyskryminowaniem małych i średnich przedsiębiorców, państwo polskie musi w końcu docenić drzemiący w tej grupie potencjał.
5. Nie dopuścimy do faworyzowania obcych przedsiębiorców pod jakimkolwiek pretekstem.
6. Radykalnie zredukujemy biurokrację – w celu obniżenia kosztów działalności państwa oraz ułatwienia życia obywatelom; urzędy są dla ludzi, a nie na dla urzędników.
7. Zlikwidujemy wszelkie agencje celowe.
8. Pozwolimy firmom działać bez wymaganych w obecnej sytuacji pozwoleń, licencji, koncesji, etc.
9. Zrównoważymy budżet – zaprzestaniemy zadłużania państwa (budżety bez deficytów), nie dopuścimy do życia na koszt przyszłych pokoleń; naszym dzieciom i wnukom chcemy zostawić sprawne państwo zamiast ogromnych długów.

Z tego co zlikwidują część funduszy pójdzie na oddłużenie państwa, na zmniejszenie deficytu itp. jasne, ze nie mają szans na samodzielne rządzenie, ale jeśli będą w Sejmie, mogą utrudniać dalsze roztrwanianie funduszy.
Elektro Devil / 2011-08-20 09:40 / Tysiącznik na forum
Bogaci, "wszechstronnie wykształceni" wyborcy PO jak widać po sondażach cały czas mają za dużo pieniędzy i chętnie zrzucą się na nowy jacht dla Drzewieckiego.

Co mamy po rządach PO-PSL
- wyższy VAT
- przeżartą rezerwę demograficzną
- zagrabioną składkę do OFE
- zniszczony przemysł stoczniowy
- rekordowe zadłużenie kraju

Skąd się bierze tylu idiotów ? Czy to gówniarzeria przepijając pieniądze rodziców nie widzi, że ci mają ich coraz mniej w portfelach ?
jasionio122 / 78.3.14.* / 2011-08-20 10:33
dodatkowo:
- rozbudowanie sieci fotoradarów (pomimo ich krytyki przed wyborami)
- gdzie są nowoczesne drogi?
- miało być uproszczenie podatków?
- Polacy mieli wracać z zagranicy...
- ulgi prorodzinne?
m1chu / 2011-08-20 12:43
takie są ulgi prorodzinne, że po programie "rodzina na swoim" też wkrótce pozostanie już tylko wspomnienie...
Oszolomowaty / 79.255.111.* / 2011-08-20 09:15
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Oszolomowaty / 79.255.111.* / 2011-08-20 09:16
.... które nas zabezpieczą tak jak to się dzieje na Węgrzech. Tylko tyle i aż tyle, tak czy inaczej tego co się za chwilę MUSI stać, wielu nie przetrzyma, siebie w tym szeregu stawiam bardzo wysoko, niestety za głupotę trzeba płacić...."
pitera727 / 62.233.164.* / 2011-08-20 08:11
spadek dla PO nie wynosi 1 a co najmniej 11%, no ale jeśli w artykule pojawia się TVN to wszystko jasne, bynajmniej dla mnie..

Najnowsze wpisy