Forum Polityka, aktualnościKraj

Platforma nokautuje konkurencję w nowym sondażu

Platforma nokautuje konkurencję w nowym sondażu

Wyświetlaj:
anty_ / 109.243.239.* / 2010-02-18 18:04
nokaut. rzadzacy po 3 latach maja 57%... brawo!
ImGorzejTymLepiej / 83.24.70.* / 2010-02-18 18:03
Próba badana -419 dorosłych Polaków. Próba jest reprezentatywna. A ja sie śmieję
dgen / 2010-02-18 17:57 / Tysiącznik na forum
mnie to nie dziwi.................
w kraju nad wisłą (kiedyś Polska) około połowy obywateli żyje kosztem innych i nie w smak im żadne zmiany - chcą tylko świetęgo spokoju, który, jak myślą zapewni im PO.
W tejże grupie są niektórzy przedsiębiorcy, ale nie tacy, którzy odejmują sobie od gęby aby terminowo zapłacić zus tylko ci, dla których niezbędnym kosztem prowadzenia działalności jest wypasiona fura z kratką, widzimy tam lekarzy, którym nie podoba się pomysł z czipowymi kartami pacjenta, gdzie będzie czarno na białym że od miesięcy wypisują leki tej samej firmy w zamian lecąc na fundowane sympozjum do egiptu, są tu też adwokaci, radcy prawni, notariusze, którzy jak wiary bronią się przed otwartym dostępem do zawodu, bo wolą jak to klient ich szuka za wysoką cenę a nie odwrotnie, ponadto mam tu na myśli całą armię urzędników, których stanowiska, co nie jest tajemnicą w wielu miejscach są dziedziczne !
itd. itd.
po drugiej stronie mamy kasjerkę z tesco za 980 zł netto, którą się wywala na pyskaza próbe wstąpienia do związku, sprzedawcę skarpet z bazaru, który musi rejestrować obrót na kasie fiskalnej czy zdolnego absolwenta wyższej uczelni, który musi szukać szczęścia w pizzerii bo ma pecha i jego ojcem nie jest ryszard sobiesiak
pozdrawiam
BÓR / 83.1.241.* / 2010-02-24 13:15
masz rację ,to ludzie pracy ,rolnicy emeryci ,zmobilizujcie się w te wybory ,niech PO zobaczy gdzie prawdziwa siła niech zejdą na doły to się dowiedzą prawdy , POLSKĄ CIĄGLE NIE ŻĄDZĄ POLACY.

Najnowsze wpisy