Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Platforma Obywatelska ruszy z mocną ofensywą

Platforma Obywatelska ruszy z mocną ofensywą

Money.pl / 2012-11-17 10:38
Wyświetlaj:
dgen / 2012-11-17 13:37 / Tysiącznik na forum
panie premierze, proszę odpowiedzić na jedno pytanie: jaka dziedzina życia gospodarczego , społecznego funkcjonuje u nas jak w normalnym kraju zamieszkiwanym przez białych ludzi ? proszę wymienić choć jedną.
stefan929 / 78.8.118.* / 2012-11-17 11:55
Wysłuchałem z uwagą przemówienia Pana Premiera na Radzie Krajowej i chciałbym je po części skomentować. Głosowaliśmy na PO nie tylko dlatego, że będziecie "bronić Rzeczpospolitej". Liczyliśmy przede wszystkim na realizację obietnic przedwyborczych. I to nie takich, które wymagają nakładów finansowych. Wręcz przeciwnie. Pan Premier obiecał likwidację wszelkich Agencji i Funduszy. Wg moich wyliczeń w skali roku dałoby to kilku miliardowe oszczędności. Sądziłem, że pójdziecie jeszcze dalej: że zlikwidujecie KRUS i zmodyfikujecie ustawę Kodeks spółek handlowych w ten sposób, że nie będzie konieczności powoływania dla nich Rad Nadzorczych. Sam przez wiele lat byłem w Zarządzie jednej Spółki i wiem co Rady Nadzorcze robią. W naszej było dwóch kierowców (z Solidarności), dwóch sklepikarzy oraz jeden znajomy Burmistrza. Ich "praca" sprowadzała się do wspólnego wypijania kawy i zjadania ciasteczka raz w kwartale. I jeszcze jedno: nie może tak być, żeby Prezes niewielkiej Spółki zarabiał więcej od Prezydenta czy Premiera. Również w tych dużych zakładach wynagrodzenie Zarządu nie jest adekwatne do wkładu pracy. Wiem, że są to ciepłe posadki dla swoich ale szkoda naszych wspólnych pieniędzy. Panie Premierze. Życzę Panu odwagi i siły w realizacji przede wszystkim tych trudnych decyzji. Nie chwalę Was za dotychczasowe dokonania, bo wszyscy jeździmy po kraju i je widzimy. Serdecznie pozdrawiam.
df602 / 91.233.232.* / 2012-11-17 11:44
Donek skończ i wstydu oszczędź.Żadna z dzidzin zycia nie funkcjonuje prawidłowo, patologia w służbie zdrowia, wojsku, oświacie, pieniędze są marnotrawione przez niudolne zarządzanie. Ludzie mało swiadomi manipulacji władzy lub zupełnie nie interesujący się jej poczynianiami przebudzcie się!!
Theobald / 80.223.44.* / 2012-11-17 11:37
PrOpaganda i pustosłowie. Tylko naiwni idioci dadzą się jeszcze omamić PR-owskim sztuczkom. A może jeszcze "płemieł" obieca, że będzie ciężko pracował w Sejmie? A może obieca zmiany w podatkach na 3*15%? A może okręgi jednomandatowe? A może walkę z korupcją? (brzuch mi pęka ze śmiechu) A co polityką "miłości" (czyli kto jeszcze zginie lub popełni samobójstwo - chyba, że go w domu nie zastaną)?
dużaStopa / 194.149.88.* / 2012-11-17 10:42
Gdyby zrobili co obiecywali 5 lat temu a nie kłamali to by dzisiaj nie musieli jeździć busami i znowu ich mamić że coś zrobią. Na szczęście są jeszcze ludzie samodzielnie myślący, którzy potrafią rozpoznać oszustwo i manipulacje.
polson / 31.183.11.* / 2012-11-17 10:38
Sporo jest jeszcze do zrobienia, ZUS jest nieefektywny, biurokracja jest kosmicznie wielka, służba zdrowia leży. Jakiś pomysł na to, hmmm?
AraBara / 188.127.26.* / 2012-11-17 11:03
Ulotki, jeszcze więcej ulotek

Najnowsze wpisy