Forum Forum finansoweBanki

Platforma ulży frankowiczom. Banki zapłacą za to 9,5 mld zł.

Platforma ulży frankowiczom. Banki zapłacą za to 9,5 mld zł.

Wyświetlaj:
nos848 / 217.99.19.* / 2015-07-08 14:38
PO obieca i zrobi wszystko , żeby wygrać wybory i zachować miejsca przy korycie. Ludzie nie dajcie się nabrać. To zwykła kiełbasa wyborcza
Adam222 / 89.66.201.* / 2015-07-08 14:37
Znowu debilne pomysły dobre dla banków. Kto zgodzi się dobrowolnie na zatwierdzenie 100% dodatkowych obciążeń? Chyba szaleniec albo wyborca PO.
No i znowu durny redaktor pisze "pomoc". Ta "pomoc" to taka sama "pomoc" jak Grecji. Frankowicze też dziękują PO za taką "pomoc".
70-latek / 79.184.197.* / 2015-07-08 14:36
A co na te propozycje "po" p. Niesiołowski znający się na wszystkim?
Leczy się! - bo coś ostatnio nie trzeszczy?
Myślę, że tego starca "po" do wyborów nie wystawi?
Byłoby to totalne pośmiewisko i kompromitacja!
wkurzona_89 / 83.14.68.* / 2015-07-08 14:35
To jest w ogóle jakiś dziwny projekt, czemu ma on dotyczyć tylko tych co mają kredyty na domy do 100 m? A cała reszta, są gorsi? Czy po prostu mogą płacić skoro stać ich było do tej pory
Adam222 / 89.66.201.* / 2015-07-08 14:40
To łamanie Konstytucji. Niedługo będą ustawy dla urodzonych 29 lutego.
bonobo / 80.55.174.* / 2015-07-08 14:35
niech już przestaną błaznować, zostawcie państwo w spokoju, odejdźcie, miejcie krztę honoru, i tak jest już po was, nie macie szans żadnych, dlatego nie psujcie bardziej.
franek// / 188.33.90.* / 2015-07-08 14:33
Kto Widzial Franki Oszusci Bankowi
Noras / 94.230.20.* / 2015-07-08 14:32
A Ja mam lepszy pomysł " Podajcie sie do dymisji"
Lidzia740 / 83.26.197.* / 2015-07-08 14:32
Pewnie.......PO aby trzymać sie burty statku to obiecuje naszym kosztem niespodzianki dla ZŁODZIEI FRANKOWICZÓW !!!! Czemu ja mam płacić za ich głupotę ????
renifer482 / 83.17.232.* / 2015-07-08 14:32
Bełkot ja k zwykle nic nie pomoże kredytobiorcom
malabiala / 77.254.85.* / 2015-07-08 14:31
Czyli kolejny bubel PO. Kto buduje dom o powierzchni 100m ? Przeciętnie buduje się dom 140-180m, a potem myśli się o powiększaniu rodziny. Czy oni mają naród polski za idiotów. Ja nie mam kredytu we frankach, ale bardzo współczuję ludziom, których ,,nabito w butelkę".
ARABESCA / 89.79.153.* / 2015-07-08 14:30
Ale wzięli sie do roboty!:). To czego nie chciało się im zrobić w ciagu 8 lat, chcę nadrobić w 3 m-ce:). Propozycji reform jakie przeprowadzi PO od wrzesnia nie można zliczyć:). Myślą, że "ciemny lud" znów da się nabrać. Trzeba nie mieć wstydu, zeby po rozłożeniu polskiej gospodarki na łopatki, sprzedaży zagranicznym firmom wszystkiego co dało sie sprzedać, po takiej ilości afer, po ucieczce na ciepłą posadkę za kilka milionów euro mieć czelność spojrzeć ludziom w oczy i prosić o głosy podczas wyborów. Ale Polacy zmądrzeli, nie chcą być dalej oszukiwani i sterowani przez bandę nierobów i dorobkiewiczów. Nie chcą dłużej utrzymywać Greków, Włochów czy Hiszpanów. Urzędasów w Brukseli, zajmujących się krzywizną banana i nie umiejących angielskiego też nie. Bo przecież takimi łatwiej sterować, za kilka tysiaczków co miesiac do własnej kieszeni zrobią wszystko co powiedzą Niemcy, Francja czy GB. Orban i Cipras umieli się sprzeciwić UE, bo dbają o swoich obywateli. My z tymi którzy rządzili Polską przez ostatnie 8 lat, zawsze dostaniemy po d...ie. Teraz tylko czekać jak Tusko każe Polsce przyjmować uchodźców...
gość 1410 / 31.1.83.* / 2015-07-08 14:30
Tymczasem w zeszły piątek Ukraiński parlament przegłosował ustawę o przewalutowaniu kredytów po kursie z dnia podpisania umowy.zgodnie z ustawą banki mają obowiązek przewalutowania kredytów walutowych na hrywnę w ciągu miesiąca od czasu otrzymania wniosku, który powinien w tej sprawie złożyć kredytobiorca. Żadne inne dokumenty nie są wymagane. Banki nie mogą także pobierać za tę usługę opłat ---Wszyscy - czyli sprawiedliwie
Bo-win / 95.160.61.* / 2015-07-08 14:29
Dlaczego, pytam się DLACZEGO nikt (oprócz prof. Modzelewskiego) nie mówi prawdy? Banki nie stracą ani 1 złotówki. Po przewalutowaniu po kursie z dnia podpisania umowy kredytowej, Banki po prostu MNIEJ zarobią. I o to jest ta wrzawa, nazywaną stratą. Rodacy - czy wy tego nie rozumiecie. Ta kasa rabowana od frankowiczów wychodzi z Polski za granicę, a w naszych sklepach maleje popyt. Bo frankowicze niewiele kupują.
Endriu911 / 83.9.152.* / 2015-07-08 14:28
Z jakiej racji klienci banków mają się dokładać do Frankowiczów - bo tak w konsekwencji skończy się ten plan PO! Kto brał kredyt we franku, niech się teraz sam z tym sam upora. Ryzyko kursowe istniało i będzie istnieć, ale no oczywiście Polak biedny chciał przyoszczędził parę złych miesięcznie na racie i wybrał obcą walutę, a teraz ta cała hołota strajkuje i próbuje wymusić ulgi z pieniędzy innych, "mądrzejszych" podatników, którzy racjonalnie liczyli swoje budżety... Nie stać było cię na własne lokum, trzeba było wynajmować lub kupić coś małego, w starszym budownictwie na uboczu miasta, a tak sami macie co chcecie - ZASTAW SIĘ A POSTAW SIĘ...
zdzicho997 / 78.10.198.* / 2015-07-08 15:09
Coś cię je.ło w dekiel "mądrzejszy" podatniku. Oferta kredytów w "walutach" była tak skonstruowana aby nie brać kredytów w złotówkach. Zdolność kredytowa w "walutach" była 50 do 70% większa niż w PLN. Dla młodych ludzi był to kredyt atrakcyjniejszy niż płacenie za wynajem mieszkania. Banki a może inaczej banksterzy zarobili na tych kredytach krocie. Udzielali kredytu nie w walutach a w złotówkach, waluta była tylko przelicznikiem. Spłata w walucie była niemożliwa (dopiero od dwóch lat jest to możliwe), spreedy liczone na poziomie 6% i wyżej (nawet 20%) dowolnie ustalane przez banki itd.. W normalnym kraju to się nazywa lichwa (ciekawostką jest że PKO BP zmniejszył spreed do 1% ale na 6 miesięcy) Teraz banksterzy straszą wszystkich że to podatnik zapłaci za "walutowców" a to g..no prawda. Przykładem są Węgry na których wieszano psy, straszono wyrzuceniem z UE a teraz przyznają
im rację . Propozycja PO nic nie pomoże spłacającym kredyty. To jest oferta dla bangsterów którzy przy wysokim kursie walut będą musieli podnieść rezerwy które nie przynoszą zysków. Dywidenda i przyszłe zyski pójdą się huśtać i to ich boli. Zamiana na zł znów przeniesie połowę kosztów na spłacających kredyty (walutowe) a banksterzy się będą śmiać że ciemny lud to kupił.
Eliza321 / 31.11.131.* / 2015-07-08 14:27
Zadna to pomoc, specjalnie tak wymyslili współczynnik by nie pomagac rnakowiczom, zł....dzieje.Głosuje na PIS, na Dudę, bo chce pzrewalutowania po kursie z dna zaciągniecia kredytu.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: