Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Platinum Plaza w Wołominie - ktos coś wie ??

Platinum Plaza w Wołominie - ktos coś wie ??

Deisler / 83.14.220.* / 2008-07-29 20:18
Znalazłem ofertę o nowo budowanej inwestycji Platinum Plaza.
Znajduje się w centrum Wołomina, spoko dojazd do centrum Wawy,
bardzo blisko do centrum handlowego w Markach, na Targówku, w
okolicy Zalew Zegrzyński i mnóstwo zieleni. Dla kogoś kto chce sie
wyprowadzić z Wawki, to wydaje się super miejsce :) Liczę jednak na
jakies rady, Wasze opinie :) Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Wołominianka / 77.253.113.* / 2009-06-18 20:39
A ja właśnie zastanawiam się nad kupnem mieszkania na tym osiedlu. Podziemny garaż, monitoring, wszystko nowoczesne... Taka oferta kusi. Jak mam wydać 240tys za 40-45metrowe mieszkanie w starym budownictwie to wolę dołożyć te 30 tys i żyć jak człowiek na nowoczesnym osiedlu.
Wołomin / 83.6.217.* / 2009-02-21 13:33
a ja dzis bylem i mi sie podoba- BLOK zaje......ty, 5min spacerkiem do pociagu -18min pociagiem na dw. wileński, metro w 2012 z dw. wilenskiego do centrum. Blok w kolo szkoly , monitoring , bezpiecznie Czego chciec?????????
Wołominianin - Zadupianin / 83.24.238.* / 2009-01-13 23:13
To nie jest ciekawa inwestycja. W Wołominie lepiej chyba kupić coś na wtórnym rynku. Blizej "centrum i cywilizacji". Bo centrum w Wołominie wcale nie oznacza mnóstwa sklepów i rozrywki to sa jedynie bardzo mizerne hasła reklamowe. Centrum Wołomina to ogólny bałagan z mnóstwem banków i bardzo pustym i betonowym (dzięki Mikulskiemu) placem 3 maja - zero koncepcji dla tego miasta ehhh "BURMISZCZ" ;) jakich mało - ale to inny temat. Nie ma tam blisko żadnego sklepu, czy knajpki. Lepiej rozejrzyj sie za mieszkaniem na oś. Niepodległości tu dzieje sie wiecej niż w tym "Patinum Palza Centrum Wołomina" buahaha - zadupie jakich mało. Inna propozycja to os. Lipińska ale tam raczej sporo moheru jest bo to stare osiedle podobnie jak Słoneczna ale tu przynajmniej jest blisko stacja PKP. Ewentualnie domek. Ale zgadam sie z przedmowcami lepiej rozejrzyj sie za czyms blizej Wawy (Zielonka lub Ząbki) - ale to tez niezłe zadupia.
mieszkaniec Wołomina / 83.24.246.* / 2009-01-11 14:05
Za te cenę lepiej kupić coś w Ząbkach lub Zielonce (do Warszawy jest 26km a nie jak podaje developer 16 km) chyba ze do granicy Warszawy, ale przecież każdego interesuje odległość do centrum. Ciekawy chwyt marketingowy. Generalnie nie polecam Wołomina dojazd koszmarnie długi potworne korki. Do centrum w szczycie dojazd zajmuje ok 1h 15min a czasami i dłużej. Jeżeli się kombinuje to może 1h. PKP może i owszem ale jedynie na Wileński (dwa pociągi do Wawy Zachodniej okolo 7 o 9) - na stojaka ok 30 minut potem wciskasz się albo i nie w tramwaj i do metra. Pozostają jeszcze rekreacyjne linie autobusów "wycieczkowych dla emerytów" W, Z lub A (dojazd do centrum w szczycie min. 1h 30 min. Powrót czasami nawet i 2h. Czyli komunikacja dla twardzieli. No i ta cena za metr ponad 6tyś !!! W dobie kryzysu trzeba mieć tupet albo być głupim by się tak cenić. Nie bądź frajerem i lepiej kup coś bliżej Wawy i w podobnej cenie lub taniej.
xxmarioxx / 2009-01-11 20:26
lokalizacja samego budynku Platinum Plaza też nie jest najciekawsza ... nie wygląda to tak super jak na afiszach. Ponadto wydaje mi się, że ta tą cenę można kupić na rynku wtórnym ciekawsze mieszkania. Choć sam kupiłem mieszkanie w wolominie tej oferty nie polecam ... pzdr
marioxxxxxxxx / 85.222.36.* / 2009-01-11 20:24
lokalizacja samego budynku Platinum Plaza też nie jest najciekawsza ... nie wygląda to tak super jak na afiszach. Ponadto wydaje mi się, że ta tą cenę można kupić na rynku wtórnym ciekawsze mieszkania. Choć sam kupiłem mieszkanie w wolominie tej oferty nie polecam ... pzdr

Najnowsze wpisy