Forum Forum finansoweInne

płatność kontem PayU

płatność kontem PayU

krzys89 / 2012-05-29 10:39
dużo móiw się ostatnio o tym koncie PayU, które jest - tzreba przyznać wygodne bardzo, wystarczy, ze raz się poda tylko wszystkie dane i system zapamiętauje je i podobno jest to bezpieczne roziwązanie. Wiecie może w jakich sklepach możn korzytsać z tej funkcji?
Wyświetlaj:
Łukasz213 / 87.239.171.* / 2018-05-05 16:20
Trzymać się z dala od tego całego Pay U !
dgdgd / 37.47.70.* / 2017-07-07 19:53
Dla kupujacych jest za darmo, a dla sprzedajacych?!?!?!2,5% prowizji+0,35 groszy!!! Zdzierwstwo!!!!
Zbig16 / 83.238.75.* / 2014-06-11 18:42
W każdej chwili - na podstawie kaprysu mogą zablokować Ci środki (jak zrobili mojemu synowi), tłumacząc się "bezpieczeństwem" (Nie pobierają opłat, a więc z tego żyją!) i wyłudzając dane osobowe, np. foto dowodu osobistego (kiedyś się okaże, że zaciągnąłeś kredyt na dowód osobisty...). A to zagraniczna firma i nic nie wskórasz!
antek51 / 31.174.51.* / 2015-08-06 21:35
Wysyłaj towar dopiero jak PayU przeleje pieniądze na twoje konto osobiste i będzie po problemie z otrzymaniem zapłaty - wybór zapłaty przez PayU lub na konto sprzedającego należy do kupującego ile chce czekać na otrzymanie zapłaconego towaru.
HansQ / 89.77.62.* / 2015-07-20 19:21
co za ciemnota
KrisAP / 93.179.196.* / 2014-03-29 08:03
UWAGA na PayU. Płacąc prze PayU to tak jak STĄPAĆ PO POLU MINOWYM. Jeśli płacisz PayU a odbiorca twierdzi, że nie otrzymał wpłaty, kliencie jesteś BEZRADNY. PayU nie wydrukuje Ci potwierdzenia wpłaty, nie pomoże Ci informując bezpośrednio odbiorcę i po ewentualny zwrot też odsyła do odbiorcy. Przy takiej postawie PŁACISZ DWUKROTNIE.
HELA / 89.71.58.* / 2014-06-02 00:53
NO TO WIOSKA, A WIĘC NIECH SIĘ PayU BUJA
teksciarz / 89.73.90.* / 2015-01-05 15:20
Gratuluje wyobraźni,
PayU podlega pod KNF i daje gwarancje oraz potwierdzenie . odrobinę inteligencji i wiedzy Panowie !! i Panie !!
mk pg / 94.42.46.* / 2013-08-20 13:20
na allegro zaczął się robić burdel, jak zmienił właściciela. teraz myszy harcują, a kot udaje ze nie widzi --- wałki na przesyłkach (opłaty z księżyca, bezczeli sprzedający). kiedyś takie coś było ukrócane z automatu. dzisiaj? prowizja tylko się liczy.
alunia09 / 2012-05-29 15:07 / Bywalec forum
na pewno allegro i Toys4boys.pl, tych dwóch jestem pewna bo sama korzystałam, a co jeszcze to neistety nie wiem
Nie dla Payu / 31.63.210.* / 2012-08-17 21:37
Nie radzę . Na początku byłem zadowolony z Payu, ale okazuje się że po początkowym sumiennym traktowaniu klientów dzisiaj bardzo często zdarza się przetrzymywanie pieniędzy. Jestem tego żywym przykładem. Zapłaciłem za zakup i pieniądze utkwiły w Payu już dwa tygodnie.. Najgorsze jest to ich cwaniactwo w białych rękawiczkach. Ładnie odpisują że jest problem i że został zgłoszony do odpowiedniego działu i proszę czekać. Nie wiem jak długo , zatrudnili konsultantki które odpowiadają że niezwłocznie , ale pytam co to znaczy niezwłocznie dzień czy miesiąc a może rok? Dowiaduję się że jak tylko problem rozwiążą to powiadomią. Nie można dowiedzieć się nawet czy ten odpowiedni dział zajął się moją sprawą czy czekam na rozpatrzenie w kolejce, nie udostępnią kontaktu do tego odpowiedniego działu, nie połączą też ze zwierzchnikiem konsultantek by się cokolwiek dowiedzieć . Odpowiedni dział jest to słowo klucz do którego nikt nie ma dostępu tylko panowie w krawatach. W banku to jest możliwość choćby osobistego porozmawiania i przekazania co się dzieje , a oni traktują mnie jak gówniarza , masz czekać potulnie i morda w kubeł . Na takie traktowanie ja odpowiadam dziękuję nigdy więcej z Payu. Im więcej osób przeczyta , może zastanowi się zanim powierzy im swoje pieniądze. Ja po takiej zafundowanej lekcji traktowania petenta zapewne NIE !!!
Dana917 / 88.199.45.* / 2015-09-22 20:15
ja mam podobny problem już minęło dwa miesiące i nie mogę odzyskać swoich pieniędzy ...to oszuści....
FastNox / 89.79.170.* / 2013-08-19 11:53
PayU to kicz, wypłacają bardzo długo pieniądze do tego nie odpowiadają na maile w skrucie- NIE POWAŻNA FIRMA.... Platforma Allegro co raz to gorsza się staje zamiast zmieć na leprze. Wydają nowe kicz produkty które są wogule nie funkcjonalne.
Z kolei po zmienieniu wyglądu zapytali urzytkowników- czy wolą nowy, czy mają powrócić do starego wyglądu.. 95% osób było za powrotem. I co zro biła poraz kolejny nie poważna firma pozostawili nowy wygląd..
W tej firmie to sami Idioci chyba zarządzają... Jak bym miał więcej kasy to stworzył bym podobną platformę ale rzetelną a allegro musiało by się pakować z internetu...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: