Forum W wolnym czasiePodróże

Plażowe przykazania we Włoszech

Plażowe przykazania we Włoszech

Money.pl / 2007-08-10 09:59
Komentarze do wiadomości: Plażowe przykazania we Włoszech.
Wyświetlaj:
plażowiec / 213.77.49.* / 2007-08-10 09:59
Zastanawiam jak to u nas będzie?
Byłem z Rodziną na plaży kilka dni temu. Synek - 2 lata - nie latał sobie gdzie mógł, ale siedział przy dmuchanym basenie albo w nim i po problemie. Nie należy on jednak do dzieci, które grzecznie siedzą w jednym miejscu. Jednak potrafiłem go zająć, ewentualnie razem ze mną szedł do morza.
Jednak widziałem wiele ludzi, którym wydaj się że plaża jest tylko dla nich a już opalone ciało daje swobodę działania.Nie sądziłem że taka głupota może stanowić wolę postępowania. Idzie człowiek sprzedający lody albo orzeszki, mój sąsiad zaraz chwyta w lot wypowiadane slogany i gada nimi przez następne kilka godzin. Za chwilę idzie starsza Pani z pieskiem, bo... tak, o buldogach nie wspomnę bo po co. Na koniec to chyba najbardziej wstrząsający widok, wszyscy piją - alkohol oczywiście.Panie z dziećmi pijące z puszki piwko, tatusiowie z mięśniem piwnym strofujący dzieci z puszką w ręku, wódeczka no i oczywiście ten sławny polski gril! Makabra!!!
TaS / 2007-08-21 23:51 / Tysiącznik na forum
to musiales miec strasznego pecha, albo wybrac nieciekawe miejsce.

zasadniczo masz racje :( ale są też miejsca gdzie jest cicho i spokojnie - zazwyczaj w małych opuszczonych wioskach gdzie nie ma deptaków i parkingów... tam sa dopiero wakacje :)
TAD. / 81.190.109.* / 2008-02-12 15:21
Najlepsze i najszystsze plaże są nad naszym Bałtykiem !!! Na golasa można biegać . A i synek może bezpiecznie kąpać się w morzu a nie w 'plastik - basen'. Nie po to przecież jechał do Włoch.
mexyk / 2008-02-19 12:28
W Polsce też nie jest idealnie...wszechobecne chamstwo i brak kultury... Rodzinki z pieskiem, piwko, pety walające się wszędzie...to nie sprzyja odpoczynkowi
TAD. / 81.190.109.* / 2008-02-20 13:03
'Mexyk' - zgadza się !!! Zwłaszcza załatwiające się gdzie popadnie psy ! Ale np: w Meksyku w B.C. w Ensenadzie plaże owszem ,szerokie ale piasek to już nie taki czysty jak u nas na półwyspie , czy w okolicach Karwi ,Dębek i Jastrz. Góry . Pusto jest tam , gdzie w pobliżu nie ma parkingów .(j.w.)

Najnowsze wpisy