Forum Forum inwestycyjneForex

PLN/AUD silny spadek, co robic?

PLN/AUD silny spadek, co robic?

Jakub1981 / 89.174.214.* / 2013-08-02 16:22
Hej,
Zainwestowalem w AUD spora kwote 2 miesiace temu i okazalo sie, ze ....no wlasnie, AUD traci juz co najmniej 10%. Jak myslicie, kiedy nastapi odbicie i do jakiego poziomu...wpadam juz w panike, ze stracilem tyle PLN..dzieki z gory za komentarze!
Wyświetlaj:
11111111111111111111111 / 88.156.23.* / 2013-08-09 23:19
cóż byc może strzał w łeb by załatwił sprawę wtedy nie będziesz miał problemu

poważniej na internecie nie znajdziesz odpowiedzi albo tracisz albo zyskujesz, albo godzisz sie na stratę albo nie
zamykasz pozycje i szukasz zysków gidze indziej lub czekasz aż się odbije
Danells / 123.243.71.* / 2013-08-09 12:13
Cześć, jestem w Australii od dwóch miesięcy. Czytam miescowe informacje. Zależy chyba Aussie na słabym aud, chodzi o eksport. Wyglada, że sami ciągną aud w dół. Nie jestem expertem, ale raczej mam trochę intuicję. Inwestować w aud nigdy bym tego nie zrobił, nawet przy obencych kursach, bo aud to wciaż jedna z najbardziej przewartościowanych walut. żeb nie działać w panice poczekałbym trochę, nie tyle na wzrost aud, co na wahnięcie pln.
Jakub1981 / 89.174.214.* / 2013-08-06 14:01
Dzieki za komentarz. Z drugiej jednak strony AUD powinien sie odbic, jak nie w tym roku, to w przyszlym...ale tak, to moje wishful thinking p czesci..
edzio listonosz / 78.88.11.* / 2013-08-07 08:55
niestety złoto leci na łeb i temu aud też, ja na szczęscie nie miałem dużo ale w plecy parę groszy, pamiętaj lepiej stracić trochę się wycofać i przeniesć inwestycję na cos innego niż czekać, aud pewnie jeszcze poleci w dół bo prognozy na złoto są marne i na przyszły rok, uciekaj póki jeszcze masz możliwasć
_Skonfudowany_ / 217.196.232.* / 2013-08-06 13:41
???
Jesli kupiles gotowke to po prostu sprzedaj.
Jesli to forex, to wspolczuje.
Zaden rynek nie dziala na zasadzie "wishful thinking". Gdy rynek idzie przeciw Tobie, to sie wycofujesz, a nie czekasz, az sie odbije. Wiem, bylem tam i sam sie sobie dziwie, ze mimo ze tyle osob o tym na okolo mowi, to sam musialem sie spazyc. I mimo ze mam odpowiednia wiedze i wyksztalcenie. Naadl popelnilem ten sam blad...
Najwyrazniej zrobiles to samo. Kosztowna lekcja.
Miales nadzieje, ze to moment, w ktorym odbija spowrotem w kierunku 3.40? Myslales, ze przelamal trend spadkowy? Rozpoczety w kwietniu?
Choc na razie przyznam, ze zastanawiam sie, czemu zlotowka tak sie wzmacnia. USD, GBP, EUR. Od miesiaca wyglada jakby nagle polska gospodarka zostala dotknieta jakas czarodziejska rozdzka... Na szczescie mialem krotka pozycje na GBPPLN w czerwcu. Z ciekawosci bardziej, niz z wiary w to co nadchodzi. Okres wakacyjny czesto dziwny bywa.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy