Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO chce zniesienia składek ZUS. Tak daleko szedł dotąd tylko Korwin-Mikke

PO chce zniesienia składek ZUS. Tak daleko szedł dotąd tylko Korwin-Mikke

Wyświetlaj:
Adam295 / 109.243.115.* / 2015-09-13 10:04
Co wystąpienie ,to plucie na opozycje , nie ważne że "statek" tonie,ważne że PO trzyma ster .
ce / 31.183.200.* / 2015-09-13 09:52
Ja tam demokratom nie ufam, tyko przekupują lud z zasadą "kto da więcej". A prawda jest taka, że przez ten socjal, przez to państwo opiekuńcze to mamy same długi.
bydzia / 5.172.236.* / 2015-09-14 16:00
W Polsce socjal? No bez jaj!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wiesław874 / 89.68.165.* / 2015-09-13 07:42
Kobieta Kopacz = kłamczucha i oszustka
pamelo / 31.61.141.* / 2015-09-12 22:34
Platforma rządzi już prawie osiem lat i jak do tej pory nic nie zrobiła w sposobie utrzymania si,ę różnych instytucji ze składek członkowskich .Zaczynająć od kościoła katolickiego , który powinien utrzymywać się tylko z darowizn samych katolików a otrzymuje nasze pieniądze z budżety czy chcemy czy nie . Dopiero za pięć dwunasta pani premier przypomniała sobie o rozdziale państwa od kościoła? .W drugiej kolejności jest finansowanie partii z budżetu -za mało posłowie zarabiają ,że nie stać ich na składki członkowskie? .Tłumaczenie ,że brak finansowania z naszych pieniędzy spowoduje patologiczne szukanie "kasy" -od tego mamy pięć służb ponoć antykorupcyjnch i stojących na "czacie "prawa?. Afer nie wykryły , a czy któryś z aferzystów został skazany prawomocnym wyrokiem ? ( dobrze ,że czwarta władza jakoś funkcjonuje i pokazuje patologie na szczeblach władzy). Pomysł z doprowadzeniem do finansowania etatów związkowych ze składek ich członków jest dobry ale ale skoro nie można zlikwidować senatu , zmniejszyć liczbę posłów w parlamencie , skończyć z finansowaniem kościoła katolickiego to jak mam wam uwierzyć
marta618 / 77.223.192.* / 2015-09-12 22:11
PRECZ!!!ze zlodziejska mafia PO i PSL/wazeliniarzami,ktorzy jak choragiewka na dachu -zwrot tam gdzie jest zarlo w korycie/.OKRADLISCIE,ZNISZCZYLISCIE
Magda1065 / 83.26.218.* / 2015-09-12 20:57

oraz pomóc osobą

nie wierzę w to co widzę!
mno_1966 / 159.205.255.* / 2015-09-12 20:36
Przecież to tylko sztuczka księgowa.
Rostowski w TVN wyjaśniał, że te podatki zostaną ściągnięte w inny sposób.
Suma tych podatków które teraz płacimy PIT,składka zdrowotna,rentowa, składka na ZUS zostaną połączone i obliczy się nowy podatek trochę mniejszy-dla zachęty.
Np. teraz z kwoty brutto 3000zł pracownik dostaje na rękę 2173zł a pracodawcę kosztuje to 3622zł
Więc teraz pracownik dostanie pensję 3622zł i podatek 40%,no może trochę mniej-dla zachęty.
Nie wiem po co to będzie robione tym bardziej że mamy zdefiniowane składki emerytalne i przyszłe świadczenie uzależnione od wielkości tychże.
LUŚNIA / 37.128.25.* / 2015-09-12 20:32
Kopacz jak Komorowski w ostaniej chwili obiecuje to co inni proponowali dużo wcześniej jednak byli wtedy wyśmiani. Jak w tym powiedzeniu - POŻAR SZALEJE A KOPACZOWA ZACZYNA KOPAĆ STUDNIĘ I TO POŁAMANĄ ŁOPATĄ.
NIEDONEK / 37.128.25.* / 2015-09-12 20:25
DRODZY RODACY KOPACZOWA SPOSTRZEGŁA CO ZROBIŁ OBAMA I BRUKSELA - POPROSTU DRUKUJĄ PIENIĄDZE I TO ZNACZNĄ CZĘŚĆ W BUDŻECIE I WYKUPUJĄ TYMI PIENIĘDZMI WCZEŚNIEJ SPRZEDANE SWOJE OBLIGACJE CZYLI DODRUK PIENIĄDZA Z OPÓZNIENIEM. KOPACZOWA PEWNIE JUŻ W DRUKARNI ZAMÓWILA WŁAŚNIE NA TE SKŁADKI KTÓRE NAM PODARUJE, JAK OKAZUJE SIĘ JEST TO NAJLEPSZA METODA Z KTÓREJ KPIŁ BALCEROWICZ I PO JEGO SCHŁODZENIU NASZEJ GOSPODARKI NALEŻY DRUKOWAĆ. JEDNAK TEN GENIUSZ W TV DALEJ CHCE RZĄDÓW PO I KOPACZOWEJ. JAK TAKIE POSTĘPOWANIE NAZWAĆ ?
JGr / 2015-09-12 20:18
Jak władze Polski zamierzają poradzić sobie z drenażem finansów państwa przez zagraniczne korporacje?
Z Polski wyjechało przecież ponad 2 mln ludzi i nadal jest problem z domykaniem finansów publicznych.
Ciągle Polska się zadłuża... Jak zastopować ten trend?
dragoin / 83.4.119.* / 2015-09-12 20:02
Kiedy Ewa wyrośniesz z tych korwinizmów ? :)))
lulek466 / 37.248.255.* / 2015-09-12 19:02
cześć oszołomy, jakby ludzie zarabiali więcej to nie musieli by wyjeżdżać za granicę, zus zabiera nam połowę pensji. Jeżeli dostałbym drugie tyle poborów, to mogę płacić dużo wyższy VAT. Pomysł niegłupi!!
hexenpl1986 / 80.44.156.* / 2015-09-12 18:33
rozwiązanie dobre! Ale PO ??????? k**** mać?!
WielkiTana / 46.175.237.* / 2015-09-12 18:01
Co za desperacja! Kopacz wie, że pis-owi nie zabierze wyborców to chce zabrać Korwinowi! Korwin mówi o tym od 2 dekad i zawsze powtarzali, że jest szalony i, że taki rzeczy po prostu nie da się zrobić. A teraz, proszę bardzo, nagle odkryli Amerykę. Trzeba ZUS zlikwidować. To jest kopia postulatu UPR KNP i KORWiN, po prostu przedwyborczy plagiat. Niedługo PO będzie miała punkty wszystkich partii w swoim programie, niesamowite. Ciężko pracują, żeby pozostać u żłoba.
Ja nie płacę składek, ani na ZUS ani na NFZ, mam prywatne składki. I co? Żyję! To się da zrobić, tylko żeby to państwo dało mi zarabiać. Państwo należy zwolnić. Postuluję za zbiorowym złożeniem "wymówienia"
jan665 / 46.232.128.* / 2015-09-12 19:38
Ta baba rozum postradała. Już kiedyś mieliśmy reformę ZUSu ,przez kilka lat nie wiadomo było ile składki trzeba zapłacić,komu ,na jakie konto. Nie można było nawet dostać zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami,do dziś dnia ZUS ściąga od obywateli jakieś wymaginowane ,niezapłacone w dawnych czasach składki. Ten wredny babsztyl chce nas narazić na powtórkę z rozrywki. Przecież to zwykłe ogłupianie ludzi ,emeryci są ,będą i będzie ich coraz więcej. Ktoś musi im tą emeryturę wypłacać ,jak nie ZUS to inna instytucja . Kopacz ludziom ze swoich nie zapłaci ,musi od ludzi tą kasę ściągnąć ,jeśli nie będzie to składka ZUS ,to może będzie się nazywać podatek emerytalny. Niech ten babsztyl się już zwija ,nie chcę jej już na oczy widzieć. 8 lat rządów to wystarczający czas aby coś dla ludzi zrobić ,skoro tego nie zrobiła niech wy... .
adsenior / 2015-09-12 16:24
Obiecanki, macanki a głupiemu stoi. Kopaczowa, co innego mówiliście przed wyborami, co innego robiliście po wyborach. Nawet nie zająknęliście się, iż chcecie by Polacy pracowali do 67 lat, a była to wasza pierwsza zagrywka po wyborach. Pytanie, ile koralików wam sypnęli kolesie z OFE za ten wspaniały interes który im zrobiliście??

Najnowsze wpisy