Forum Polityka, aktualnościKraj

PO i SLD zyskują poparcie. PiS i PSL tracą

PO i SLD zyskują poparcie. PiS i PSL tracą

Money.pl / 2011-02-12 06:56
Komentarze do wiadomości: PO i SLD zyskują poparcie. PiS i PSL tracą.
Wyświetlaj:
szaren / 213.108.119.* / 2011-02-12 22:36
Z komentarzy poniżej może wynikać, że parasol nad PO zwinięto?

Nawet "stara gwardia" zaprawiona w (etatowym) komentowaniu pod zamówienie , poczyna sobie na PO, czego przedtem nie czyniła.

Nowy wiaterek to i kurek na wieży zmienił front?
m-53 / 83.24.30.* / 2011-02-13 02:12
Krótko mówiąc coś mi tu śmierdzi. Zalatuje padliną.
Gra idzie na reaktywację SLD-PSL?
aVox / 178.180.241.* / 2011-02-13 11:36
albo chodzi tylko o lifting PełO - podmiankę Tyfuska, Kopaczki i Wncenta, Kielichów - i nowa świetlana przyszłość -owacje gawiedzi na stojąco !!!
Ko_La / 178.180.98.* / 2011-02-12 22:19
Wydaje się, że ostatnim honorowym wyjściem dla Tuska jest już tylko samobójstwo. Tak uczyniło wielu nieudolnych przywódców w sytuacji "bez wyjścia"; tak też zrobił Adolf Hitler, co dla Tuska powinno być istotnym przykładem.
wyborca-1 / 79.184.36.* / 2011-02-12 22:09
Józef Stalin powiedział kiedyś ,że nieważne kto głosuje ale ważne kto te głosy liczy. Niektóre stacje i tzw. instytuty zdwaje mi się ,że hołdują temu powiedzeniu do dziś.
rwxc / 83.10.112.* / 2011-02-12 21:09
sa agencje badawcze , ktore w ryzach trzyma wyłącznie strach przed matematyką . Dltego niechcą przekroczyć progu 100% PO-parcia .
door / 83.12.255.* / 2011-02-12 20:12
Tak usprawiedliwialiście wybryki tego łajdaka?

No to teraz dla odmiany:
"Straszny smród bije od partii rządzącej".

Janusz Palikot wylicza sześć największych - według niego - wykroczeń partii premiera. Polityk, który najpierw wychwalał pod niebiosa Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego, teraz bije w dawnych szefów bez litości.

Oto ranking grzechów PO w ocenie byłego posła. Nie omieszkał zaznaczyć przy każdym - kto jego zdaniem - ponosi za to winę.

"1. Afera hazardowa - korupcja - Chlebowski, Drzewiecki
2. Korupcja polityczna (kupowanie
głosów) - Ludwiczuk i wałbrzyska PO
3. Ksenofobia (geje i lesbijki) - Radziszewska i Węgrzyn
4. Niestosowność i niedotrzymywanie słowa - Komorowski
5. Nieudolność (PKP i autostrady) - Grabarczyk
6. Pic i bajer, czyli likwidacja OFE - Tusk"

Na koniec Janusz Palikot bardzo ostro podsumował: "Straszny smród bije od partii rządzącej".

Smakuje?
21:27 / 62.148.65.* / 2011-02-12 21:27
Ruch PO-parcia PO-likota POwstał z myślą o PO-matołkach, którzy obrażą się na PO i POmyślą, że głosują na coś nowego.
KaLAa / 178.180.196.* / 2011-02-13 11:21
największy smród bije od samego Paligłupa
- to zwykły cham, kłamca i prostak z PO
SOBIEPAN / 83.5.211.* / 2011-02-12 17:21
Oto fragment wywiadu z Pawłem Kukizem:

Dziennikarz: Kiedyś bardzo Pan wspierał PO, natomiast ostatnio stał się Pan wobec niej krytyczny.
Kukiz: Ja po prostu miałem do nich zaufanie. Znałem tych chłopaków z czasów studenckich, NZS-owskich. Z czasem zaufanie to zaczęło topnieć. Szczerze mówiąc, to jeszcze wtedy, gdy Tusk aspirował do kandydowania na prezydenta, miałem nadzieję, że po jego ewentualnym wyborze premierem zostanie inny członek Platformy. W tej chwili pozbyłem się złudzeń, Platforma coraz bardziej przypomina mi – a w paru kwestiach nawet przebija – SLD. Mówię tu o nepotyzmie, czarowaniu piarem i działaniach pozorowanych, czyli nieróbstwie. Skupienie się głównie na zamazywaniu rzeczywistości do złudzenia przypomina mi czasy tow. Gierka. Powiem więcej, te wszystkie socjotechniczne sztuczki zmuszają do zastanowienia, czy dzisiejsi specjaliści Platformy w samej partii i przyjaznych jej mediach to nie ci sami ludzie, którzy kilkadziesiąt lat temu wmawiali nam, że jesteśmy w czołówce przemysłowych krajów świata. To, co się dzieje obecnie, to idealna kalka z propagandy sukcesu. Te zielone wyspy i inne cuda na patyku, a przy tym zapaść służby zdrowia, bezpieczeństwa państwa, dług publiczny i podwyższanie podatków oraz okradanie naszych przyszłych emerytur. Do tego przekonanie o nieomylności, arogancja i uśmiech samozadowolenia na twarzach. Zamiast wziąć się do ciężkiej pracy, podtrzymują wojenkę z prawicowym PiS-em. A PiS daje się w nią wkręcić, a to tylko wzmacnia postkomunistów.

cały wywiad na: http://niezalezna.pl/5694-tak-bardzo-im-wierzylem
Inwestorzy z Jerozolimy / 178.37.84.* / 2011-02-12 17:12
Platforma zyskuje i równocześnie traci. Im szybciej się tego nauczycie tubylcy - tym lepiej dla was.
Oszołomowaty / 89.229.75.* / 2011-02-12 17:12
Trochę powietrza do POmatrixa:
"...Europejczycy z P**********, czyli pozdrowienia dla I Buraka Rzeczpospolitej i jego doradców

Takie myślenie warunkowe chciałbym wprowadzić na początku, żeby dalej być może stało się jaśniej i łatwiej. Nie w tym rzecz, żeby myśleć pod jakimś warunkiem, ale żeby myśleć konsekwentnie. Jeśli uznamy, że były i już nieżyjący prezydent Lech Kaczyński to był, tak często roztrząsany, obciach, no to w przypadku obecnego i niestety urzędującego prezydenta, nie mamy już wielu adekwatnych słów do dyspozycji poza stwierdzeniami dosadnymi. Jak bardzo jest źle niech świadczy program rozrywkowy, dotąd wyspecjalizowany w ośmieszaniu jednego prezydenta w kusym płaszczyku i w ochronie innego, co mu się goleń na cmentarzu chybotała. Cały dzień w pewnej stacji było o prezydencie od bigosu, strzelania z kałasznikowa do dzika i wychodzenia z NATO. Zatrudniono ekspertów, którzy wytłumaczyli bywalcom Mc Donalda, że pewnych rzeczy nie uchodzi wyczyniać, gdy się reaktywuje trójkąt, a w dodatku Rosję jako czwarty bok uruchamia. Eksperci tłumaczyli czym się różni bandera od flagi narodowej, czym się różni poczet sztandarowy od paru chorążych stojących z proporczykiem. Gdzie się ustawić, jak potraktować gości, komu parasol, a komu fotel. Jak słusznie zauważyli eksperci, co trzeba przyznać nie jest częstym zjawiskiem, pewnych rzeczy można nie wiedzieć, ale niektóre wypada wynieść z domu. Mnie akurat ciężko krytykować wieśniaka na urzędzie, gdyż sam jestem troll i kocham się w tej roli. U mnie nie ma żadnego płciowego przepuszczania w drzwiach, jest pełne równouprawnienie. U mnie nie ma, że czekam jak siądzie dama, jak mi się chce to siadam, a i p******* sobie lubię i beknąć po browarze. Tym oto sposobem dyskwalifikuję się jak komentator buractwa, ponieważ nie będę robił we własne gniazdo, ale nie mogę też sobie odmówić innej przyjemności z zupełnie innego obszaru komentatorskiego.


Dla mnie może być burak albo hrabia, tania panienka albo przeorysza, prosty chłop przyspawany do pługa albo szef protokołu, ale pod jednym warunkiem to wszystko. Warunek jest uczciwy i opiera się na kilku pod-warunkach. Po pierwsze autentyczność, nie daję żadnego usprawiedliwienia dla przeoryszy co się tanio puszcza i dziwki co udaje świętą. Nie trawię chłopa oderwanego od pługa co się wyrywa na salony i dyplomaty co się sztucznie „wicie, rozumiecie, k**** jego mać, jak jest”, z proletariatem brata. Każdy ma swoje miejsce na ziemi i każdy powinien się tego trzymać i proszę mi tu żadnym brakiem doświadczenia oczu nie mydlić, nie zrobisz z buraka ananasa i z prostaczka arcyksięcia. Świętej pamięci poprzednik, był nieporadny, ale autentyczny w nieporadności, jak umiał biedaczysko okazywał szacunek, tymi słynnymi korzonkami do góry. Mlaskał sobie i nie dbał o uzębienie, ale był z krwi i kości przedstawicielem swojego pokolenia, przegranego zresztą. Wychowany po akademikach na wełnianych sweterkach i winie ze szklanek pitym, wąsy, bokobrody, ale też marzenia o wielkiej, może przesadnie wielkiej Polsce, które przesłaniały mycie zębów i prasowanie ślubnych garniturów. On na salonach wyglądał nietęgo, to trzeba przyznać, a i to jeszcze, że całe to jego otoczenie było jeszcze większą zgrają parafialną. Mimo wszystko był autentyczny, nie udawał, starał się, rozpaczliwie starał się odnaleźć w miejscu, które było mu obce i wśród ludzi, którzy się całują za uchem i poklepują po ramionach. Nigdy specjalnie nie ukrywał, że jemu bliżej do rosołu w chałupie na Podhalu niż homara na brukselskich salonach, to przyznają nawet najwięksi krytycy. Był swój chłop, blisko ludu, solidarny, kurpiowskie wycinanki, góralskie przyśpiewki, no może śledzia po kaszubsku nie lubił, ale to były względy polityczne.


Natomiast to obecne nieszczęście, ten burak z Budy Ruskiej rżnie hrabiego, magnata w kufajce i nie te wszystkie buraczane wpadki mam mu za złe, ale fałsz jaki z wsioka bije. Nie ma bardziej żałosnej przemiany niż z kmiotka czynić arystokratę. Dziwnie jestem przekonany, że sztućcami macha jak cepem i opiera łokcie na stole. Talerz z pomidorową przechyla na siebie i strzela śliną między zębami, gdy wejdzie kawałek boczku w szczelinę. Sam uwielbiam te wszystkie rzeczy naraz, ale też nie pcham się między dupki wymuskane, między smokingi i wieczorowe koronki, między szampany i kawiory, miedzy duszny blichtr salonowy i protokolarne paranoje. Siedzę na dupie i kiedy mi się chce usiąść, kozę pod kanapą zostawiam, odlewam się do zlewu, bo lubię i za stary jestem na zmiany. Dlatego też nie mam pojęcia co taki burak robi w Belwederze, co i rusz pokazując, że chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy. Gdzie były te miliony Europejczyków, kiedy coś takiego nam fundowały. No to już naprawdę trzeba było wybrać Olechowskiego, ten chociaż wie, bo się chwalił, jakiej długości skarpety dobrać do garnituru. Mielibyśmy takiego samego papierowego tygryska (dachowca) na urzędzie, pionka Brukseli i Moskwy, ale przynajmniej protokolarnego. Trochę s
m-53 / 83.24.30.* / 2011-02-13 02:42
Doskonałe.
Pozwolę sobie skwitować, za babcią.
Nie masz gorszego gałgana jak z chłopa na pana.
Oszołomowaty / 89.229.75.* / 2011-02-12 17:13
Trochę się napisałem tekstów o jednym i drugim Kaczorze w identycznej konwencji, zatem pragnę zapewnić, że wraca stara Matka Kurka, z całą lekkością pióra i dosadnym podsumowaniem prostaczków wyrwanych z remizy, na wiejskiej potupajce. Z Kmiotkowi Komorowskiemu, to już nawet nie słoma z butów, ale słomiane walonki wyłażą. O tym co ten tępy wsiok wyprawia i jak pojmuje politykę zagraniczną, nie chce mi się nawet wspominać, bo co można komentować, jeśli się słyszy po tym wszystkim podnietę sołtysa, który sobie poklepał po marynarce takiego co go dotąd w zagranicznej telewizji widział i opowiada, że zdobył koronę Himalajów. Doradców Nałęcza i tego i drugiego jełopa… jak mu tam… Kuźniara, serdecznie pozdrawiam. Bądźcie pozdrowione jełopy i klientowi Mc Donalda, Nowakowi serdeczne przekażcie pozdrowienie, nie zapominając o szefie Europejczyków z P**********. ..." Od Matki Kurki
Inwestorzy z Jerozolimy / 178.37.84.* / 2011-02-12 17:25
Matko Boska!

Nie wszystkim w tych stronach zlasowali mózgi.

Ten naród jak lawa?
Wacuś z Zielonej Wyspy / 83.29.15.* / 2011-02-12 16:49
ZgOOmbrowione LEMINGI - lektury o Józiu to ściema i dziadostwo, zanosi się że SLD+PO przefarbują nam na CZERWONO Wyspę, dlatego radzę szybko łykać KAPITAŁ Marksa - bo dzisiaj BEZ KAPITAŁU to ani do PROGA.
sceptyk / 2011-02-12 16:38 / Tysiącznik na forum
Czy Platforma zyska czy straci, to zdecydują starsi i mądrzejsi, a nie sondaże.
A starsi i mądrzejsi jeszcze się naradzają, kto zostanie dopuszczony do sprawowania zewnętrznych znamion władzy nad mniej wartościowym narodem tubylczym.
Wacuś z Zielonej Wyspy / 83.29.15.* / 2011-02-12 16:56
Sceptyk - bom się pogubił, zewnętrzne znamiona władzy to nawet Józiu widzi, ale mnie interesuje najbardziej jak się dobrać do wewnętrznych znamion władzy - gdzie się ONI naradzaja ?. Pzdr
hahhnjs / 95.50.99.* / 2011-02-12 15:11
No właśnie politycy zajmuja się tylko słupkami a nie myśla jak wyprowadzic Polskę z kryzysu,po 2 tak się urządzic że jak się może nie załapę to trzeba już myślec nad jakąś dobrą posadką
: )))))))))))) / 83.4.94.* / 2011-02-12 14:45
jak może wiecie, albo nie, w 2007 roku, byłem w holu Focusa, gdzie czekaliście na wyniki wyborów. Cieszyłem się tak jak Wy z odsunięcia PiS-u od władzy.

Niestety muszę Was poinformować, że moja cierpliwość się wyczerpała i w najbliższych wyborach na Was nie zagłosuję. Nawet straszak w postaci powrotu PiS-u do władzy już na mnie nie działa.

Nie zrobililiście nic z aferą hazardową, a co więcej, słyszę, że “Miro” jak gdyby nigdy nic kandyduje z Waszych list do sejmu. No to dajcie jeszcze “Rycha”, “Zbycha” czy jak się ci panowie nazywają.

Za katastrofalne błędy w swojej pracy zostanę z niej wyrzucony. Wasz minister Grabarczyk za totalny bajzel na kolei dostaje w nagrodę kwiaty. Minister Klich nie ponosi odpowiedzialności za Casę (co jeszcze można zrozumieć), ale i za Smoleńsk, czego już naprawdę pojąć nie mogę. Teraz, opowiadając o zielonej wyspie, wchodzicie na moją emeryturę.

Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd. Gdyby Lech Kaczyński rzucił jeden z wielu “dowcipów” Bronisława Komorowskiego, zostałby rojechany na miazgę, ale w przypadku tego Prezydenta Wam to nie przeszkadza. O Wałbrzychu nawet nie chcę mówić.

Mógłbym tak długo – Wasz były wyborca – Marcin Meller”

Ale w sondażach Platforma zyskuje : )))
sceptyk / 2011-02-12 16:39 / Tysiącznik na forum
Bo szczury uciekają.
Zresztą na rozkaz.
marynarz098 / 2011-02-12 17:34 / Tysiącznik na forum
Uciekaja myslac ze poza pokladem bezpieczniej, a tam woda wokolo i to gleboka.

Nie jestem bezkrytyczny co do PO, ale by byc przeciw o nie, bo na kogo na pis, pjn.....toz to odmety ciemnej wody nasrodku pacyfiku i gdzie nam tu uciekac.
megalo malaka / 91.94.137.* / 2011-02-12 14:37
Rzad sprzedaje OBLIGACJE zeby dac kase OFFom . OFFy biora te kasę i kupują TE OBLIGACJE ...Aha pewien drobiazg: na samym wstepie zabierają sobie 5% ... Pytanie: kto placi na pokrycie tych obligacji + odsetki ? - PAN placi PANI placi BA nawet "emeryt" TO BEZ SENSU ktoś powie - NO NIEZUPELNIE - przecież OFFy musza zarobic.
A mialo byc inaczej : powierzone pieeniadze OFy mialy reinwestowac w gospodarke : porty, lotniska, elektrownie, drogi mosty - TO SA PREDSIEWZIECIA KTORYCH BRAKUJE W TYM ZACOFANYM KRAJU WIECSA TO NA PEWNO "BEZPIECZNE INWESTYCJE" ...tego OFY nie robily wiec po drugie sa nam niepotrzebne ..a po trzecie: jak byla hossa 18-25% to OFy wykazywaly 8% zysku za to jak byl kryzys to sorry ale spadki do dna .... mimo ze 70 % inwestowali w obligacje ... Offom dawno trzeba bylo podziekowac ale teraz przez to PO straci - stara prawda sie potwierdza rzadzic , rzadzic i nie dotykac szamba.
bimberr / 83.28.53.* / 2011-02-12 15:54
Idioto niedouczony jakbys troche poczytal to bys wiedzial ze ofe musza kupowac co najmniej 60%obligacji i nie dlatego ze chca ale ze rzad tak uchwalil
kto sie przezywa ten... / 77.255.63.* / 2011-02-12 21:12
Ale obligacje emitowane przez miasta, gminy,, firmy, a więc porty - chyba też miały kupować, w pierwotnym zamyśle?
14:54 / 62.148.65.* / 2011-02-12 14:54
i to jest właśnie cały geniusz balcerowiczów i buzków wystawiony na widok publiczny. chcesz emerytury? ok, ale najpierw spłać swój dług, bo to on widnieje na twoim indywidualnym koncie emerytalnym.

pytanie brzmi: z jakiej wieży i przez jakich kontrolerów są ci 'fachowcy' naprowadzani.
j62 / 89.76.156.* / 2011-02-12 14:18
Skąd tak duże różnice? Ano stąd - "którzy zamierzają wziąć udział w wyborach" - w wynikach OBOP.
W wynikach HOMO nie ma takiego zastrzeżenia.
Homo coś tam, jeszcze długo musi się uczyć badania opinii publicznej, albo robi to z premedytacją, na zlecenie...
dgen / 2011-02-12 14:05 / Tysiącznik na forum
można by z uproszczeniem stwierdzić, że w Polsce jest 30-40 % debili i koniec.
Ale problem jest o wiele większy. Przy typowej dla naszego frekwencji , aby wygrać wybory wystarczy 4 mln głosów.
Kto zatem pójdzie na wybory i karnie zagłosuje na PO ?
- aparat urzędniczy wraz z rodzinami, ok. 1 mln ludzi. Mnożący się jak bakterie urzędnicy sami tworzący nowe stanowiska i mętne przepisy to ulubiony elektorat tuska. Proszę sprawdzić ile stanowisk urzędniczych przybyło w ciągu 3 ostatnich lat.
- członkowie korporacji z rodzinami, kolejny 1 milion ludzi. Kogo tu mamy ? Lekarze - którym skóra cierpnie na myśl o reformowaniu służby zdrowia. W żadnym normalnym kraju nie dałoby się pracować pełnoetatowo w 13 przychodniach i 3 gabinetach prywatnych (przykład z Łodzi). Dalej mamy adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników...... - oni jak ognia boją sie otwarcia rynku na konkurencję. Oczywiście są za staus quo.
- zarządy, rady nadzorcze spółek państwowych, spółki i spółeczki realizujące i przypadkiem wygrywające przetargi za państwową kasę. Siedlisko stanowisk dla córek, synowych, zięciów czołowych i lokalnych polityków oczywiście partii rządzącej . Do tego dodać trzeba lokalne mutacje mirów, rychów, zbychów i innych kombinatorów. Za rządów PISu-główna klientela CBA. Liczebność - kolejne pół miliona.
- "młodzi wykształceni z wielkich miast".
Zwolennicy luźnego stylu donalda t. Dla nich strach przed rzekomymi zbrodniami PISu wystarczy. Niektórzy są przekonani, że PO obniża podatki, zwiększa zatrudnienie i modernizuje kraj. Nie znają historii - dla nich autorytetem jest generał Anodina z MAK (była KGBistka) i generał Jaruzelski - komunistyczny zbrodniarz, który rzekomo uratował Polskę (przez pomyłke przy tym mordując Popiełuszkę i górników z Wujka). Klientela tefałenu i szkła kontaktowego. Są jak kupujący w hipermarkecie - zawsze biorą towar tylko ładnie opakowany i reklamowany w telewizji. Nie ważne że w środku jest co innego i w dodatku okazuje się, że kupili na kredyt. Nadal wierzą, że PO to parta przyszłości dla młodych. Ta "nowa inteligencja" koczy powatowe uczelnie za 200 zł /mc a praktyki odbywa na angielskich zmywakach lub w magazynach tesco. To jakieś kolejne 1,5 mln ludzi.
marynarz098 / 2011-02-12 17:19 / Tysiącznik na forum
A tak sie dobrze zapowiadales....i o tej frekfencji, i i o oparacie urzedniczym,i o czlonkach korporacji, i o lekarzach, i o adwokatach, i o zarzadach spolek, i o mutacjach, i o mlodych wyksztalconych z wielkich miast.
Ale Anodiny i generala to ci nie daruje.....
Bo przecierz te wszystkie instytucje o ktorych pisales i ktore wymieniles powstaly za rzadow PO, no wczesniej za rzadow pis ich przecierz nie bylo.......otworz oczy......to sa problemy nabyte dziedzicznie, systemy sluzby zdrowia i sadownictwa niebyly od wojny reformowane.......sedzia, jesli sie nie myle wiceminister sprawiedliwosci w rzadzie, sorki dokladnie nie pamietam przy ktorym to z szanownych braci pan o ktorym wspominam siedzial, byl sedzia skazujacym obecnie nam panujacego prezydeta za czasow socjalizmu.
Pis go zatrudnil i jeszcze uszanowal wysokim stanowiskiem, szkoda ze niebyl przykladem jak sobie radzic ze skostanialymi, przestarzalymi formami. A sorry przeciez CBA na wszystkich rozpuscil.......Od wojny, przez socjalizm, do okraglego stolu i poprzez wszystkie nam panujace do 2011 roku partie nikt nigdy nie dotykal wyrzej wymienionych grup spolecznych, bo to smierc polityczna i dla pis i po i dla kazdej innej partii.
A przecierz by wygrac trzeba miec poparcie, ale jesli nas dotkniecie, no nas lekarzy, nas prawnikow, nas pielegniarki, nas nauczycieli, nas Polakow Katolikow to my juz wam pokarzemy ze zlosci bedziemy przeciw wam glosowac, wbrew zdrowemu rozsadkowi na przeciwna partie pomimo ze i ona nie dotknie powyzszych grup spolecznych, bo to znowy bedzie chodzilo o poparcie, a je trzeba miec by rzadzic. I tak w kolko macieju.......
A ja na PO bede dalej glosowal, bo pis tez sie nie sprawdzil, i w decydujacym momencie nie zreformaowal powyzszych sfer spolecznych....a mial przecierz szanse.
Nie badzcie jak dzieci w mysleniu, badzcie dojrzali nie obrazajcie sie na autostradzy i pkp, odkad pamietam juz winiety mialy byc zbudowane autostrady i za podatek drogowy, a wtedy PO jeszcze u wladzy nie bylo, wiec chociarz za PKP, bo to oni sa winni ze PKP nie dziala........i za 2 wojne swiatowa tez, do Franek Dolas byl z PO.
Pozdrawiam i glosujcie na PO, da nam to przynajmnie jakas stabilizacje.
m-53 / 83.24.30.* / 2011-02-13 02:49
Popraw chłopcze ortografię to pogadamy o argumentach. Równie marnych.
marynarz098 / 2011-02-13 13:59 / Tysiącznik na forum
Zgadazm sie ze ortografiia mim kuleje, dowody widoczne, przepraszam za nie.
A o argumenty to poprosze.
marynarz098 / 2011-02-13 13:11 / Tysiącznik na forum
Ortografii i historii sie jeszcze zdarze nauczyc, jak zdrowie bedzie to jedno jest pewne elektorat pisowski wymrze szybciej, ja mlody jestem i czas mam i na ortografii poprawe i historii nauke ( jak swiat swiatem historia pisana jest przez zwyciezcow nie zwyciezonych ) cieszy mnie to ze mlodszy elektorat PO przeczeka,i przetrzyma, was pokoleniowo starszych i wtedy latwiej juz bedzie i bez krzyrza i beretow.
kwant2000 / 2011-02-13 00:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Do szkoly Trollu, historii najnowszej Polski się uczyć...Kryze skazał na 30dni aresztu Komororuska (prawdziwe nazwisko Szczynukowicz) za wybryk chuligański, a awansował na wiceministra sprawiedliwości za doprowadzenie do skazania głównych oskarżonych w aferze FOZZ. ( Miller powołując na ministra sprawiedliwości sędzię Piwnik liczył ze sprawa się przedawni. Nowy sędzia ponad rok zapoznawał się z aktami sprawy). A co do korporacji adwokackich, to do ich dupy dobrał się minister sprawiedliwości w rządzie Prawa i Sprawiedliwości – Zbigniew Ziobro...Potem na urząd przyszedł ten dziobaty Cwiąkalski – z zawodu adwokat - który wywrócił do góry nogami całą reformę dotyczącą równego i powszechnego dostępu absolwentów prawa do zawodu adwokata...Tak więc Trollu głosuj na tą Partię Oszustów i Aferałów. Jak się obudzisz w ręką w nocniku będzie niestety już za późno na lament. A może Ty jesteś jednym z nich i zależy Ci na tym powszechnym bajzlu jaki jest i był przez 20 lat udziałem babci i dziadka PO, czyli UD i KLD oraz ukochanej córuni UW i AWS. Wszystkie te partie skończyły na śmietniku historii. I taki sam los czeka partię Tuska.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-02-14 10:53
>>do skazania głównych oskarżonych w aferze FOZZ.
Skazał Kaczyńskich? keidy?
marynarz098 / 2011-02-13 14:06 / Tysiącznik na forum
Zgadzam sie z tym ze historii to sie bede musial uczyc, bo pewnie za 10 lat bedzie ona inna niz jest to podawane obecnie, pozatym historykiem nie jestem.sorry za brak wiedzy,Ale ciesze sie ze potwierdziles to czego ja z braku wiedzy historycznej nie potrafilem, ze skoro tyle juz partii bylo i ze tyle zniknelo to wlasnie z powodu tego ze sie wszyscy obrazaja na partie ktore sa, bo przecierz one nic nie robia( z pis wlacznie), wiec dlatego dopisuje ponownie glosujcie na Po da to nam jakas sabilizacje.

Strasznie mi wytykano bledy, nie ukryje sie z tym wiec z gory przepraszam za nie.
traffico / 93.57.80.* / 2011-03-06 19:59
"Zgadzam sie z tym ze historii to sie bede musial uczyc, bo pewnie za 10 lat bedzie ona inna
niz jest to podawane obecnie" Tak, bo za 10 lat napisze ja Unia Europejska pod dyktando Niemiec i Rosji. Zgadnij co w takich podrecznikach znajdziesz? To pytanie retoryczne, ale ty pewnie nie wiesz co to znaczy. AH ci "mlodz, (nie)wyksztalceni, (z prowincji, ktorzy przyjechali do) wielkich miast"
kwant2000 / 2011-02-12 14:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zapomniałeś od dwóch bardzo licznych grupach: byłych ub i esbeków z rodzinami oraz byłych peerelowskich kapusiów z rodzinami. Szacuje to towarzystwo na jakieś minimum dwa mln niezwykle karnych zwolenników partii największego szkodnika III RP D. Tuska.
sceptyk / 2011-02-12 16:42 / Tysiącznik na forum
To nie sa zwolennicy
partii największego szkodnika III RP D. Tuska

tylko zwolennicy tej partii, na którą dostaną rozkaz głosować i popierać.
Ze służb nie odchodzi się NIGDY.

Najnowsze wpisy