Forum Polityka, aktualnościKraj

PO i SLD zyskują poparcie. PiS i PSL tracą

PO i SLD zyskują poparcie. PiS i PSL tracą

Money.pl / 2011-02-12 06:56
Komentarze do wiadomości: PO i SLD zyskują poparcie. PiS i PSL tracą.
Wyświetlaj:
GUS > OBOP / 89.75.169.* / 2011-02-12 09:46
Jakość rządu ocenia się po wynikach. Ktoś to świetnie ujął: "a wg. badań GUSu- PO to dno i gruba warstwa czerwonego mułu"
Strzał w 10. !!!

Wyniki badań preferencji opinii interesują przede wszystkim tych co je zlecili. Jaki zleceniodawca taki wynik.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-12 10:02

Jakość rządu ocenia się po wynikach.

no właśnie
Zobacz jakich cudów dokonał już Rostowski
a ilu jeszcze dokona
Cudotwórca
dla całej swojej rodziny tej dalszej też
znalazł lukratywne stanowiska
tade / 83.2.33.* / 2011-02-12 09:41
Tylko dwóch buców wygonić z Polski
i zaraz będzie lepiej.
oo i po poo / 178.235.5.* / 2011-02-12 09:36
a wg. badań GUSu- PO to dno i gruba warstwa czerwonego mułu
EURO STUDENT / 2011-02-12 09:32
Marcin Meller, dziennikarz i prezenter TV, redaktor naczelny "Playboya", opublikował na
Facebooku wpis "Do Platformy Obywatelskiej", w którym poddaje miażdżącej krytyce działaczy
tej partii. Dodajmy, że jeszcze kilka lat temu Meller publicznie udzielał poparcia PO.

Oto treść wpisu:

Szanowna Platformo, drodzy znajomi i przyjaciele działający w tej partii,

jak może wiecie, albo nie, w 2007 roku, byłem w holu Focusa, gdzie czekaliście na wyniki wyborów.
Cieszyłem się tak jak Wy z odsunięcia PiS-u od władzy.

Niestety muszę Was poinformować, że moja cierpliwość się wyczerpała i w najbliższych wyborach na Was
nie zagłosuję. Nawet straszak w postaci powrotu PiS-u do władzy już na mnie nie działa.

Nie zrobiliście nic z aferą hazardową, a co więcej, słyszę, że "Miro" jak gdyby nigdy nic
kandyduje z Waszych list do sejmu. No to dajcie jeszcze "Rycha", "Zbycha" czy jak
się ci panowie nazywają.

Za katastrofalne błędy w swojej pracy zostanę z niej wyrzucony. Wasz minister Grabarczyk za totalny
bajzel na kolei dostaje w nagrodę kwiaty. Minister Klich nie ponosi odpowiedzialności za Casę (co
jeszcze można zrozumieć), ale i za Smoleńsk, czego już naprawdę pojąć nie mogę. Teraz, opowiadając o
zielonej wyspie, wchodzicie na moją emeryturę.

Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd. Gdyby Lech Kaczyński rzucił
jeden z wielu "dowcipów" Bronisława Komorowskiego, zostałby rojechany na miazgę, ale w
przypadku tego Prezydenta Wam to nie przeszkadza. O Wałbrzychu nawet nie chcę mówić.

Mógłbym tak długo -
Wasz były wyborca - Marcin Meller
EURO STUDENT / 2011-02-12 09:31
Najwierniejszy osobisty PR-owiec premiera Donalda Tuska Igor Ostachowicz odwiedza różne firmy w
poszukiwaniu pracy - taka wieść z kręgów biznesowych w tym tygodniu dotarła na polityczne
korytarze.
Dla polityków PO to musi być ostateczny alarm: jest źle, bardzo źle.
skomentuj zgłoś do usunięcia
Obama = terrorysta / 77.237.3.* / 2011-02-12 09:15
OBOP kto to jeszcze cytuje? Gdyby był w Polsce wolny rynek ( a nie jak dotąd socjalizm z kapitalizmem dla biednych ) OBOP dawno by nie istniał.
Floyd / 2011-08-07 18:56 / Tysiącznik na forum
Liberał się odezwał z propozycją kapitalizmu dla bogatych. Pewnie, że OBOP by nie istniał, b w planach liberałów jedynie zwielokrotnienie wydatków na policję. Bardzo ciekawe czego tak się obawiają, pewnie tych biednych i mają rację.
EURO STUDENT / 2011-02-12 08:31
sondaż przeprowadzono na cmentarzu albo w zakładzie karnym.

oczywiście wynik jest taki jak sobie zażyczył "ten" który opłacił fakturę za ten sondaż
em96 / 151.82.75.* / 2011-02-12 12:24
Sondowali wiaderkami i łopatkami...
piler87 / 77.253.53.* / 2011-02-12 07:51
Wzrost notowań PO jest z pewnością spowodowane wzrostem stawek VAT...
jakub2 / 46.134.149.* / 2011-03-08 22:55
Do tych notowań dla PO doliczono VAT w wysokości 23% , akcyzę i inne , ale kiedy odwrócimy działanie odliczając od tych notowań , VAT - akcyzę - inne = -1 czyli koniec .
Pyclik / 2011-06-12 17:21 / Tysiącznik na forum
Jakub2 - Teraz już rozumiem te Twoje "słoneczka":masz ochotę zostać "słoneczkiem
IV RP!
sub5even / 2011-02-12 06:56 / Bywalec forum
juz przestancie klamac a ten rudy to wyglada jak wyciety z komisku
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy