Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO: Kalata musi odejść

PO: Kalata musi odejść

Money.pl / 2007-03-02 15:24
Komentarze do wiadomości: PO: Kalata musi odejść.
Wyświetlaj:
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-03-02 15:46
Wreszcie do Platfusów dotarło to, co dla mnie jest oczywiste od ponad roku - kto jest najgorszym i najgłupszym ministrem w rządzie PiS oraz na domiar złego ma złodziejskie zapędy.
Ale jak to mówią: Lepiej późno niż wcale.
strzelec / 2007-03-02 15:24 / Bywalec forum
Ranking udanych eksperymentów jarka jest większy, tylko co z tego wyjdzie czas pokarze, narazie to nitrogliceryna, co jeden to zdolniejszy od poprzedniego. Minister Pracy brak zapału do roboty, a jej pomysły to szczały na viwat, minister spraw zagranicznych najlepszy minister wszech czasów (według własnej opini). Minister rolnictwa szuka kolejnego osła ofiarnego, mimo pochodzenia rolniczego, nie ma pojęcia co się dzieje w rolnictwie, Minister Giertych ten to ma pomysły, Minster Ziobro niby Sprawiedliwości tylko według PiS (a szanowałem tego człowieka, aż żal dusze ściska na jego durne gadanie w niektórych sytuacjach). Minister transportu będziemy się prawować o i tak przegraną sprawe, lepiej by te miliony dać tym rolnikom przez których by nową autostrade wytyczono a tak damy je Unii Europejskiej, Minister Macierewicz duch przeszłości (osobiste odczucie). Mam nadzieje że ten Minister za Sikorskiego będzie faktycznie lepszym wyborem od tych prezentowanych wyżej. Kalata to tylko czubek góry lodowej

Najnowsze wpisy