Forum Polityka, aktualnościKraj

PO liderem sondażu wyborczego z 52 proc. poparciem

PO liderem sondażu wyborczego z 52 proc. poparciem

Wyświetlaj:
sceptyk / 2010-11-11 01:51 / Tysiącznik na forum
Nieustająco i cierpliwie czekam, kiedy poparcie PO przekroczy 100%. Sprawy idą w dobrą stronę.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-11 00:14
wystarczy poszukać na portalach lokalne sondaże przed wyborami samorządowymi????
jakie baty dostają
know who your mates are / 82.47.204.* / 2010-11-10 21:56
A kto jest autorem ?
fdfsfsfs / 24.114.255.* / 2010-11-10 23:11
chyba sami sie POwcy zglosili do kolejki dla wynikow OBOPu
buc_pucybut / 2010-11-10 22:35 / Tysiącznik na forum
jak to kto obiektywna gfk polonia albo homo homini czy jakiś tak bronek preziem w pierwszej turze
tesa1959 / 2010-11-10 20:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Frekwencja wyniosłaby nieco ponad 30 proc.

No tak, na wybory nie idą, ale potem mają pretensje, że rząd, prezydent miasta, burmistrz, wójt rządzi nie po ich myśli. Pamiętajcie, kto nie głosuje nie ma prawa narzekać. Mógł z\mienić rzeczywistość, miał szansę, z której nie skorzystał.
EURO STUDENT / 2010-11-10 21:15
ja głosowałem w wyborach na Natali-Świat z Prawa i Sprawiedliwości i mój głos leży w błocie w Smoleńsku =(
tesa1959 / 2010-11-10 21:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przykro mi, że Twój głos przepadł, ale nie był zmarnowany, bo była posłanką w Sejmie.Wiesz. Szczerze mi żal wszystkich, którzy zginęli, niezależnie od opcji politycznej. Głęboko przeżyłam tę tragedię, ale nie rozumiem walki nad grobami tych, którzy zginęli, wykorzystywania katastrofy do politycznych gier. Nie pamiętam zbyt dobrze wystąpień sejmowych Natali - Świat, ale skoro nie pamiętam, to znaczy, że nie była zajadła w nienawiści. Zresztą, gdyby i była, to staram się nie mówić źle o zmarłych.
Wkurzają mnie ci, którzy nie idą na wybory, a potem mają najwięcej pretensji.
EURO STUDENT / 2010-11-10 21:59
dziękuję. Dla tego mi zależy na wyjasnieniu katastrofy a CZARNE SKRZYNKI wciąż są w rękach.... Rosjan ! =/
tesa1959 / 2010-11-10 22:11 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja nie jestem zwolenniczką żadnej partii, ale też bardzo mi zależy na rozwikłaniu tajemnicy tej tragedii. Przecież zginęli tam nasi przedstawiciele, ci, którzy chcieli coś zrobić dla kraju zgodnie ze swoim sumieniem. Może był ktoś, kto z innych pobudek znalazł się w Sejmie czy Senacie, ale napisałam, że zgodnie ze swoim sumieniem. Zginęli najbardziej aktywni ludzie i od razu po katastrofie nie wierzyłam Rosjanom. Nie wiem, czy nie było możliwości prowadzenia śledztwa międzynarodowego. Takie byłoby najbardziej obiektywne. Nie bardzo wierzę, że wszystko się wyjaśni, bo czas i ludzie zacierają ślady. Teraz okazuje się, że zeznania obsługi lotniska były zebrane w nieprawidłowy sposób. Dlaczego czarne skrzynki nie zostały przewiezione od razu do Polski? Przecież to był nasz samolot, a Rosjanie mogli w Polsce współuczestniczyć w odczytywaniu. Jest wiele niejasności, ale bez śledztwa nie wolno nam nikogo oskarżać, tak jak to wciąż robi J. Kaczyński.Nie rozumiem jego postawy, zacietrzewienia, nieuznawania demokratycznie (chociaż przez mniejszość, bo nie wszyscy wybierali) wybrany rząd i prezydenta.
jhuygjh / 109.74.97.* / 2010-11-10 23:23
bo to nie był wypadek. w 1986 chyba w RPA był taki sam przypadek i ten sam scenariusz. te same oskarżenia.... to po prostu norderstwo ale nie koniecznie zrobili to Rosjanie.... a samolot spadł prawdopodobnie za gaz łupkowy. To samo mordercy robili w Wenezueli i Ekwadorze.
tesa1959 / 2010-11-11 00:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niekoniecznie Rosjanie, ale na pewno nie Polacy. W to nie uwierzę, chyba, że śledztwo byłoby prawidłowo prowadzone od początku i taki byłby jego wynik. Skoro jest inaczej, to nie uwierzę, zwłaszcza, że nikt z Polaków nie miał interesu w tak przerażającej śmierci najważniejszych osób w państwie. Kilka miesięcy przed wyborami? Bzdura.
tesa1959 / 2010-11-11 00:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

a samolot spadł prawdopodobnie za gaz
łupkowy

Wyjaśnij mi to, proszę. W jaki sposób gaz łupkowy wiąże się z tą katastrofą?

Najnowsze wpisy