Forum Polityka, aktualnościKraj

"Po ludziach tego formatu długo pozostaje puste miejsce"

"Po ludziach tego formatu długo pozostaje puste miejsce"

Wyświetlaj:
tomekt39 / 2009-03-09 22:14
Był wybitnym kardiochirurgiem, lekarzem. Ale jego wypowiedź że nie będzie brał chemioterapii była nieodpowiedzialna.
marek 19.53 / 83.24.29.* / 2009-03-09 23:23

jego wypowiedź że nie będzie brał chemioterapii była
nieodpowiedzialna.



Nie przeczytałeś uzasadnienia.

Z przykrością stwierdzam, że to wymierające pokolenie nie zostawia po sobie następców. Może w wymiarze specjalistów od lewego przedsionka serca - ale nie w wymiarze ludzkim.

Nastaje, niestety, epoka wąska kwalifikowanych specjalistów.
Wymierają zaś humaniści posiadający wiedzę specjalistyczną.
Mój świętej pamięci Wuj, (nauczyciel m. in. prof. Religi) prócz bycia światowej sławy onkologiem zabawiał się rzeźbą, malarstwem, astronomią, czytywał sobie w oryginale dzieła greckich i rzymskich filozofów, mógłby wykładać historię sztuki i literaturoznawstwo.
wojcher / 2009-03-09 20:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Z całym szacunkiem dla zmarłego. Kardiologiem był na pewno wybitnym, ale politykiem... lepiej nie mówić. Nie powinien marnować swojego talentu na rzecz polityki
MargretMis / 82.177.66.* / 2009-03-09 16:59
Wy Wszyscy maluczcy, którzy nie doceniacie zasług tak wielkiego człowieka, kardiologa, który wyrwał z rąk śmierci tyle istnień ludzkich, spójrzcie na samych siebie, zastnówcie się i oceńcie samych siebie, co wy daliście światu ??, ile macie zasług, a przede wszystkim jakie macie serca (nie mam na myśli serc chorych). Wszyscy Ci ubodzy duchem zawsze będą niezadowoleni i zawsze będą na przekór - a czemu NIE ??? Współczuję Wam !! A co do polityki - to jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził !! Zrozumiano?? Straciliśmy Wielkiego człowieka. Wieczne odpoczywanie.
andowc / 83.30.68.* / 2009-03-09 14:05
W ławach "Sejmowych".
W polsce jest więcej lepszych "kardiologów", od prof.Re.....,
pilnują swojej pracy, - nie "polityki".
Nie można marnować swoich "umiejętnośći zawodowych" dla "polityki".
hipoteza / 79.184.44.* / 2009-03-09 12:02
Profesor Religa był uosobieniem starej mądrości życiowej, że drogowskaz niekoniecznie podąża w kierunku, który wskazuje !? Mam tu na myśli to, że jako wybitny lekarz kardiochirurg uległ nałogowi nikotynowemu ! Czym skutecznie skrócił swoje ziemskie istnienie !?
Wolny " Republikanin " w każdym calu !!!
smutek / 79.188.238.* / 2009-03-09 11:07
ale wogóle nie chciał go słuchać, to dramat Polski.
man13 / 2009-03-09 10:46 / Tysiącznik na forum

można być jednocześnie wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie i doskonałym politykiem Prawa i Sprawiedliwości.
Pilsener / 2009-03-09 09:17 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"Po ludziach tego formatu długo pozostaje puste miejsce" - i nowe podatki, które nałożyli.
rerter / 89.75.104.* / 2009-03-09 11:46
jakos nie brakuje mi tego gościa.
Pilsener / 2009-03-09 22:02 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Bo on nie nakładał podatków - chyba, że to Belka albo jakiś inny podatkowy spec.

Najnowsze wpisy