Forum Polityka, aktualnościKraj

PO nic nie obchodzi tragiczna sytuacja granicy

PO nic nie obchodzi tragiczna sytuacja granicy

Money.pl / 2008-01-23 16:13
Wyświetlaj:
Maturzysta Bartoszewski / 81.190.146.* / 2008-03-03 12:11
KIEDY TEN RZAD NIEUDACZNIKOW PODA SIĘ DO DYMISJI??? PO-KOMUCHY NA CZELE Z PSEUDO-PREMIERKIEM TUSKIEM, PSEUDO-PROFESORKIEM BARTOSZEWSKIM CHRONIA KOMUCHOW JAK ZLOTA RYBKE W AKWARIUM!! TRZEBA BYC SLEPYM ALBO SPOZYWAC NARKOTYCZNE DAWKI "JEDYNEJ PRAWDY" NAPISANEJ W GW CZY PODANEJ W TVN24, ZEBY TEGO NIE DOSTRZEC!!!! KIEDY KOMUCHY ODPOWIEDZA ZA SKAZYWANIE NA SMIERC LUDZI ZA ICH POGLADY?? KIEDY KISZCZAK POJDZIE DO P.I.E.R.D.L.A.ZA ROZKAZ STRZELANIA DO ROBOTNIKOW ?? KIEDY STEFAN MICHNIK, STALINOWSKI SEDZIA I KAT - BRAT ADAMA MICHNIKA ODPOWIE ZA SKAZYWANIE POLAKOW NA SMIERC W LATACH 50.??? KIEDY ZOSTANA ODEBRANE TAKIM SZUJOM I STALINOWSKIM KATOM JAK MICHNIK TLUSTE EMERYTURY A ICH NIEDOSZŁYM OFIAROM PRZYWROCONE GODNE ZYCIE ?? KIEDY PSEUDO-PREMIEREK TUSEK PRZESTANIE CHRONIC UCZESTNIKOW NOCNEJ ZMIANY I OBALENIA RZADU OLSZEWSKIEGO W 1992 ROKU??? GDZIES TU NAPISANO, ZE PRZELOMU Z ROSJA NIE BEDZIE. JAK TO NIE BĘDZIE?? NAJWIEKSZA ROSYJSKA GAZETA NAPISALA W TYTULE" NASZ CZLOWIEK W WARSZAWIE" O TUSKU!!! TO SKANDAL !!! WIADOMO,ZE PSEUDO-PREMIEREK TUSEK POLECIAL DO MOSKWY ROSYJSKA NAKOLANNIKAMI, ALE AZ TAKIE WASALSTWO??? PUTIN NAWET KWASNIEWSKIEGO NIE NAZWAL "NASZYM CZŁOWIEKIEM W WARSZAWIE"!!!! TUSK SPRZEDAJE POLSKE!!!! MACIE SWOJA TARGOWICE BIS, NA KTÓRA SAMI GLOSOWALISCIE !PLATFUSY OBYWATELSCY I NAIWNIACY UWAŻAJĄCY SIĘ „EUROPEJCZYKOW”!! POLSKA SPRZEDAWANA JEST NA WASZYCH OCZACH PRZEZ ZDRAJCE TUSKA I JEGO FERAJNE !!!
Elendir / 2008-01-24 23:07 / Łowca czarownic
Zaczynam się zastanawiać czy PiS zamierza zarzucać rząd seriami spraw którymi sam się nie potrafił zająć. Tyle strajków różnych grup społecznych - przecież one nie urodziły się wczoraj. Jak można było w takim stanie zostawić gospodarkę która podobno była w koniunkturze?
Krzych / 2008-02-25 22:25 / Płoteczka na forum
a ja na wykrews piuękny:))
obserwator / 2008-01-28 09:02 / Tysiącznik na forum
Elendir czas na zmianę myslenia , szukanie sztucznego wroga juz stało sie bezprzodmiotowe. Dzisiaj rano TFP info Pan Chlebowski, przewodnicząca kom. protestacyjnego celników i szef zw. zaw.transportowców. I znowu okazało sie że intelekt przewodniczącego klubu poselskiego PO i przew. sejm. komisji finanasów okazal się więcej niz mizerny. W zderzeniu argumentacji przedłożonej przez rozmowcow okazało się że rząd niec nie potrafi i nic nie robi, kolejki zaświadczaja że ludzie ktorzy zastapili poprzedni rząd nie nadaja się do rzadzenia. Pamietam blisko rok temu Pan Chlebowski w audycji telewizyjnej oświadczyl że nie wypełnia swojego PIT bo to za duża odpowiedzialność, robi to za niego jego zona. Zatem czy taki posel winien reprezentować wyborcow , jeżeli w wyniku nieudolności powstaja same straty i gina kierowcy na przejsciu stojący w kilkudniowych kolejkach. Moim zdaniem Pan Chlebowski powinien zrezygnować ze wszystkich stanowisk, przestanie szkodzić i będzie spokojniej w Polsce bo na jego miejsce przyjdzie dobry pracownik a nie socjotechniczna fotomorgana pracownika politycznego.
Elendir / 2008-01-28 20:56 / Łowca czarownic
1. Jak celnicy żądają 1500 PLN to znaczy że to ich oczekiwanie rosło długo za rządów PiS.
2. Co dokładnie świadczy Twoim zdaniem o niskim intelekcie Chlebowskiego? Chyba nie niewypełniany PIT? Nie podałeś żadnych konkretów tylko same ogólniki. A jeśli chodzi o PIT to jeszcze ani razu go sam sobie nie wypełniłem, mimo że np. wykonuję obliczenia które niewiele osób w Polsce byłoby w stanie zrozumieć.
3. Jeśli chcesz o przykład niekompetencji to myślę że znacznie lepszym jest Skrzypek z którego wypowiedzi jak ubiegał się o stanowisko prezesa NBP można było wywnioskować np. że w zasadzie to nie ma on pojęcia czym jest podaż pieniądza...
tata Stasia / 2008-01-28 23:42 / Bywalec forum
Jeśli oczekiwania celników rosły długo to pewnie załapali się na więcej niż jedną z czterech kadencji polityków obecnego PO, nieprawdaż?
Elendir / 2008-01-29 07:44 / Łowca czarownic
Co masz na myśli pisząc: jedną z czterech kadencji polityków obecnego PO?
tata Stasia / 2008-02-07 21:11 / Bywalec forum
Nie myślisz chyba, że politycy PO wcześniej nie działali w Parlamencie? To że nazywali się inaczej, albo siedzieli w Senacie, albo wyznawali inne poglądy chyba nie wystarczy, aby o tym nie pamiętać, prawda?
Elendir / 2008-02-07 22:03 / Łowca czarownic
A czy działali w rządzie? A politycy PiS nie siedzieli w Parlamencie?
tata Stasia / 2008-02-09 09:08 / Bywalec forum
Pewnie że działali i nawet firmowali reformy swoim nazwiskiem. Dlaczego zaraz wchodzisz na temat PiS? Czy to ma być argument na obronę polityków PO czy uspokajający Twoje sumienie? :)
Elendir / 2008-02-09 09:42 / Łowca czarownic

Pewnie że działali i nawet firmowali reformy swoim nazwiskiem.

Np.?

Dlaczego zaraz wchodzisz na temat PiS? Czy to ma być argument na obronę polityków PO czy uspokajający Twoje sumienie? :)

Nie, to nie ma być argument na obronę PiS lecz na krytykę Twojej krytyki która jest jednostronna i bardziej się odnosi do PiS niż do PO. Z moim sumieniem nie ma żadnego związku gdyż ja nie jestem zaangażowany w politykę więc nie muszę się usprawiedliwiać.
tata Stasia / 2008-02-11 23:46 / Bywalec forum

Pewnie że działali i nawet firmowali reformy swoim nazwiskiem.

Np.?

Chociażby Buzek, który jest obecnie europosłem z ramienia PO. To są Ci sami ludzie co chwilę zmieniający partię i stołki. Raz siedzą z tyłu, raz są na afiszu i tak w kółko, a ludzie na nich głosują, bo inaczej nazywa się partia, kto inny jest liderem, etc.


Nie, to nie ma być argument na obronę PiS lecz na krytykę
Twojej krytyki która jest jednostronna i bardziej się odnosi do
PiS niż do PO. Z moim sumieniem nie ma żadnego związku gdyż ja
nie jestem zaangażowany w politykę więc nie muszę się
usprawiedliwiać.

To podobnie jak ja. Dlaczego moja krytyka jest jednostronna? Nie wyrażałem się o innej partii w dobrym tonie.
Elendir / 2008-02-13 22:58 / Łowca czarownic
To teraz Buzek jest w rządzie? A nie masz lepszego przykładu?


Dlaczego moja krytyka jest jednostronna? Nie wyrażałem się o innej partii w dobrym tonie.

Jeżeli pisze się krytykę na jakiś temat to albo robi się to wszechstronnie albo wybiera się najwyraźniejszy przykład. Ty tak nie postąpiłeś. Posługujesz się sugestiami unikając kwestii bezpośrednich. Niby piszech o kadencjach tych samych osób ale się okazuje że że masz na to bardzo słabe argumenty. Trudno też wymagać by co 4 lata zupełnie nowi ludzie zostawali politykami.
tata Stasia / 2008-02-14 22:25 / Bywalec forum
Buzek od 4 reform, Lewandowski od prywatyzacji, Tusk który obijał się w Senacie czy przy nocnej zmianie to są dla Ciebie słabe argumenty? Płażyński z Olechowskim tworzący PO, którzy wcześniej działali w rządzie czy w Sejmie to także słabe przykłady? To może skoncentrujmy się na Tobie. Skoro wybierałeś PO, a mam podstawy tak domniemywać, to pochwal się czym Ciebie przekonali? Co czołowi politycy PO osiągnęli przez 20 lat dla Polski i dla Ciebie? Czym sobie zasłużyli na kolejne rządy? Pokaż proszę swoje mocne argumenty.
Elendir / 2008-02-15 12:09 / Łowca czarownic
Może zacznijmy od znaczenia słów. Pytasz czym zasłużyli sobie na kolejne rządy. Jak dla mnie osoby w rządzie z PO są generalnie po raz pierwszy. Jedyna osoba z Twoich przykładów która jest w rządzie to Tusk, tyle że on wcześniej nie był w rządzie. Tak więc Twoje pytanie o kolejne rządy jest dla mnie bez sensu.

Ale może odwróćmy to pytanie. Kto, Twoim zdaniem bardziej by zasługiwał na rządzenie Polską niż rząd PO?
tata Stasia / 2008-02-19 21:54 / Bywalec forum
Widzisz, dla jednych to są Ci sami ludzie, ta sama polityka gospodarcza i ta sama partia. Wymieniani są frontmani, aby ludzie myśleli, że to powiew nowości, że jeszcze nie rządzili. Zmieniane są nazwy. Jak widać działa. Twoje odwrócenie pytania jest najlepszym dowodem na to, że nie kierowałeś się rozsądkiem, a medialną papką i nagonką. Ale to nie jest wstyd, pod warunkiem, że następnym razem przy urnie się zastanowisz.

Na władzę się nie zasługuje. Do rządzenia potrzebna jest wiedza, przygotowanie i idee. Czy PO je posiada. Śmiem wątpić. Podobnoż byli przygotowani do rządzenia już w 2005 roku. Mieli gabinet cieni. Zapewniali o tym, że mają plan i rozwiązania. Gdzie są efekty? Ano tam gdzie zawsze.
Elendir / 2008-02-20 07:46 / Łowca czarownic
Jak grochem o ścianę. Nie umiesz odpowiedzieć na postawione pytanie i trzepiesz coś o medialnej papce. A pytanie było całkiem proste - kto Twoim zdaniem nadawałby się bardziej do rządzenia Polską?
tata Stasia / 2008-02-21 22:46 / Bywalec forum
Nikt z kandydujących. Mam nadzieję, że swój wybór będziesz potrafił racjonalnie rozliczyć za 3-4 lata. Życzę większej kultury i dystansu do polityki.
Elendir / 2008-02-22 09:14 / Łowca czarownic
Tak to krytykować zawsze można. "Jest źle ale nie wiem co można zrobić lepiej". Tyle że krytyka która nie jest konstruktywna tak na prawdę nic nie wnosi do tematu.

Życzę większej kultury i dystansu do polityki.
tata Stasia / 2008-02-25 21:07 / Bywalec forum
Ależ wiem, nie popierać tych samych polityków, którzy siedzą na wiejskiej od 20 lat. Czytałeś chociaż jeden program wyborczy? Sprawdziłeś co dany polityk robił wcześniej? Unikasz odpowiedzi na pytania o Twoje poparcie dla PO i szukasz zaczepki w alternatywie. Zastanów się następnym razem co polityk przyniesie Polsce i Twojej rodzinie oprócz populistycznej propagandy. To nie jest wybór miss, a przyszłości Twojej i Twoich dzieci.
Elendir / 2008-02-25 22:10 / Łowca czarownic

Ależ wiem, nie popierać tych samych polityków, którzy siedzą na wiejskiej od 20 lat.

Pytanie brzmiało co robić, a nie czego nie robić.

Czytałeś chociaż jeden program wyborczy? Sprawdziłeś co dany polityk robił
wcześniej?

Tak. Tak.

Unikasz odpowiedzi na pytania o Twoje poparcie dla PO i szukasz zaczepki w alternatywie.

NIe nie unikam. To raczej Ty unikasz. W żadnym momencie nie twierdziłem że PO jest partią idealną. Ale pytanie jest bardzo proste: na kogo lepiej byłoby oddać swój głos? I nie jest to szukanie zaczepki w alternatywie tylko bardzo pragmatyczne pytanie. A jeżeli nie jesteś w stanie na nie odpowiedzieć to znaczy że Twoja krytyka jest nic nie warta.
tata Stasia / 2008-03-02 11:39 / Bywalec forum
Porozmawiamy o moim wyborze, ale pozwól, że najpierw skupimy się na PO, ok? W końcu od Twojego poparcia dla PO zaczeliśmy dyskusje, a jedynym Twoim argumentem za było to, że im się należało. Postaraj się proszę i przekonaj mnie, że PO to najlepszy wybór. Co Ciebie przekonało w ich programie, skoro go przeczytałeś i gdzie go znalazłeś przed wyborami w 2005 roku? Konkrety proszę.
mechanizm finansowy / 2008-01-23 19:01 / Bywalec forum
Jeśli Herr Tuske będzie tak kombinować to będzie z nim, pod względem politycznym, niedobrze, oj niedobrze...
Metyl / 2008-01-23 16:13 / Bywalec forum
PO nic nie obchodzi tragiczna sytuacja granicy --- a u was murzynów biją .
arch / 2008-01-23 17:10 / Tysiącznik na forum
"Pewien fircyk-bez krępacji, Cud obiecał całej nacji.
Trafnie uznał; Lud to kupi!
Lud naiwny, ciemny,głupi.
Jozin z bazin / 83.31.181.* / 2008-01-23 20:30
Cud obiecał gospodarczy ,
Nie zaś boski - że wystarczy ,
Zrobił taki cud lud Spanii
Oraz Niemiec i Irlandii ,
Cud irlandzki się podoba
To go róbmy , Cie choroba

Najnowsze wpisy