Forum Polityka, aktualnościKraj

"Po pierwsze gospodarka, rozsądny Polaku"

"Po pierwsze gospodarka, rozsądny Polaku"

Money.pl / 2010-05-31 13:49
Komentarze do wiadomości: "Po pierwsze gospodarka, rozsądny Polaku".
Wyświetlaj:
ADKA& / 77.112.162.* / 2010-06-01 12:01
Od poprawy finansów publicznych jest premier,rząd i sejm , a nie prezydent Panie Komorowski.Dlaczego tą poprawą nie zajął się Pan do tej pory???
man13 / 2010-05-31 14:50 / Tysiącznik na forum
A PO drugie?
Walka z PiSuariatem i rosnącymi wpływami kościoła katolickiego.
Ale się rozmarzyłem ............
enthusiasums / 20.133.1.* / 2010-05-31 14:41

Opowiadam się w sposób zdecydowany za konsolidacją finansów publicznych, połączoną z ograniczeniem deficytu budżetowego oraz długu publicznego.

Buahaha! Powinien dodac: "I wezme przyklad z mojego krola, slonca Peru, ktory wszystkim nam pokazal jak nie zadluzac kraju i jak nie zwiekszac deficytu." Co do zielonej wyspy: bylismy na plusie ze wzgledu na NIEWPROWADZENIE euro. Niech sobie peowce przypomna co mowili jeszcze rok temu na temat wprowadzania euro! Prawda jest taka ze pseudoliberalna PO jest tak samo zla dla gospodarki jak SLD! I ja sie w poprzednich wyborach niestety na gospodarczo liberalne hasla nabralem... ale nigdy wiecej!
Elendir / 2010-05-31 21:45 / Łowca czarownic
Naprawdę myśłisz że jesteś wiarygodny w swojej roli?
wiwat-komorowo-31 / 62.87.244.* / 2010-05-31 13:49
szczególnie na tle poprzedników - to po posunięciach p. min. Z. Gilowskiej zostało w kieszeni podatników ponad 6 MLD PLN które wystarczyły na to, żeby tusk & s-ka mogli się chwalić "zieloną wyspą. Ale czekamy no coś co zrobi tusk - po niewypale JEDNEGO OKIENKA ... Na kłamstwie można zajechać daleko, ale w końcu ludzie otworzą oczy - przekonali się o tym buzek i balcerowicz (AWS+UW) oraz miller
Kim III / 2010-05-31 19:43 / Bywalec forum
Masz rację, na kłamstwie PiS jechał 2 lata, ale w końcu ludzie otworzyli oczy i wysłali kompaktowych polityków na oślą ławkę :-P

Najnowsze wpisy