Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po płytkiej korekcie kontynuacja wzrostów

Po płytkiej korekcie kontynuacja wzrostów

Money.pl / 2006-04-20 19:39
Komentarze do wiadomości: Po płytkiej korekcie kontynuacja wzrostów.
Wyświetlaj:
nosi / 2006-04-20 20:22 / Bywalec forum
Panowie mam sprawe.Mam zakupiona lubawke.Myslicie ze na tych pp bedzie mozna cos zarobic?nie wiem czy jutro nie sprzedac.Poradzcie cos
osesek / 2006-04-20 20:46 / Pan Tysiącznik
Dobry wieczor.
Uczestnictwo w giełdzie jest grą o sumie zerowej, prawie.
Znaczy to ni mniej ni więcej, że Twoja wygrana jest moją przegraną i odwrotnie.
Wszyscy uczestnicy tego forum są graczami.
Jak sądzisz, który z nas jest miłosiernym samarytaninem?
Piszę to po to, byś nie pytał przeciwnika o rady.
Obiektywnych porad-rekomendacji wydawanych przez fachowców- szukaj w necie. Są adresy ,które za darmo bądź za opłatę publikują rekomendacje.Korzystaj.
Podpowiedzi na ogólnodostępnych forach mogą być tendencyjnie nieszczere chociaż niekoniecznie.
Ale po czym poznasz?
Pozdrawiam (:
mysza / 2006-04-20 21:57 / portfel / Bywalec forum
To właściwie po co piszesz cokolwiek na tym forum? Wszyscy kłamią/ oszukują? nie chcą się dzielić swoimi doświadczeniami? Ja mam pozytywne doświadczenia-zarobiłem nieco kasy dzięki sugestią innych forumowiczów. Ludzie bądżcie normalni.
orzeł / 2006-04-21 00:00 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
:)
osesek / 2006-04-20 22:04 / Pan Tysiącznik
Myszko,imputujesz mnie wypowiedzi,ktorych nie udzieliłem.
Jest mnie przykro.
mysza / 2006-04-20 23:59 / portfel / Bywalec forum
No nie -nie mam złych intencji, czasem dominują emocje - jeśli sprawiłem Ci przykrość - to PRZEPRASZAM.. Nie chcę psuć dobrej atmosfery- ja odbieram grono uczestników tego forum jako "grupę wspólnych interesów", których łączy jeden cel.......jaki????
mari / 2006-04-20 21:55 / Achi
myślę że porad typu sprzedaj lub kup tu jest mało bo nikt nie chce brać odpowiedzialności za czyjeś pieniądze a jakby niewyszło to by było głupio. Na tym forum nie zauważyłem abyśmy byli przeciwnikami raczej większość jest tu miłosiernymi czasem samarytaninami.Sposób w jaki rozmawiamy wskazuje że podajemy sobie wędkę choć
czasem niektóre koleżanki i niektórzy koledzy podadzą czasem i rybę.Niejednokrotnie się to zdarzało.Napewno nie próbujemy oskubać się nawzajem .Nie miałoby to sensu.Jeżeli czasem jakaś wypowiedż wygląda na naganianie to przecież od razu to widać i każdy zdaje sobie z tego sprawę a wynika to z tego że człowiek patrzy na te cyferki i chce im pomóc się zmienić ,ale chyba nikt nie sprzedaje jak kurs podskoczy o 1 czy 2 %z tego powodu.A jeżeli byś patrzył na giełdę jako grę o sumie zero to robisz błąd choćby w tym że płacisz prowizje opłaty podatek jak ci się uda zarobić a więcjest to gra o sumie ujemnej więc z góry przegrana.Po co więc inwestować?
Pozdrawiam :-)
osesek / 2006-04-20 22:02 / Pan Tysiącznik
Mari. Przemyśl swoją wypowiedź.
W relacji pomiędzy graczami gra ma sumę zerową.
W relacji gracza z biurem maklerskim i fiskusem wystepuje haracz. Zauważ, że fiskus nie jest graczem a biura maklerskie mogą być ale nie muszą.
Poza tym dziekuję ,że podtrzymujesz wymianę myśli.
Całuski (:
mari / 2006-04-20 22:26 / Achi
to że jak ty sprzedasz a ja kupię od ciebie to suma będzie między nami zero to jest oczywiste ale skupiając się tylko na tej pojedynczej tranzakcji twierdzić że twoja wygrana jest moją przegraną jest daleko posuniętym uproszczeniem a stawiać nas jako wrogów z tego powodu to nieporozumienie.Temat jest tak płytki że chyba nie ma sensu go ciągnąć.Na koniec tylko jedna rada uważaj bo ta pani od której kupujesz bułki też jest twoim wrogiem ale nie ma co się dziwić bo ten pan co jej sprzedał też był jej wrogiem.Wynika z tego że wszyscy jesteśmy sobie wrogami.TYLKO WZIĄŚĆ SZNUR I PÓJŚĆ SIĘ UTOPIĆ.
Pozdrawiam gorąco :)
osesek / 2006-04-21 06:30 / Pan Tysiącznik
hehe.
hehe.
Zazdroszczę Tobie poczucia humoru.
hehe. Rozlałem herbatę, ze śmiechu. hehe.
(:(:(:(: Od rana mam dobry humor. hehe
Batman / 2006-04-20 21:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gra na giełdzie nigdy nie będzie o sumie zerowej. W pierszej kolejności biura maklerskie pobierają działkę w postaci prowizji bez żadnego ryzyka. A potem przychodzi złodziej fiskus, który nieustannie uszczupla środki graczy giełdowych o 19% przy każdej zyskownej transakcji.
osesek / 2006-04-20 21:36 / Pan Tysiącznik
Serwus.
Myślałem,Batmanie,że słowem prawie skwituję niuansy o których piszesz.
A paza tym to ja nie mam zamiaru upierać się.
Nic mnie to nie da. (:(:
Batman / 2006-04-20 21:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Generalnie to ten fiskus mnie w***wia. Śmiało można powiedzieć, że gra na giełdzie to gra o sume -19%
abcadło / 83.29.240.* / 2006-04-20 21:23
Takie myślenie jest dowodem głębokiego niezrozumienia istoty giełdy ! Nie będę udowadnieć oczywistych faktów, odsyłam do literatury ! Natomiast teza z początku wywodu
może mieć częściowe uzasadnienie w odniesieniu do rynku futures.
osesek / 2006-04-20 21:40 / Pan Tysiącznik
Za przeproszeniem Szanpana,pozwolę sobie zapytać o istotę giełdy.Czymże ta istota jest ? Będę wdzięczny za odpowiedź, po której wykaraskam się z glębokiego niezrozumienia.
Więc ?
Batman / 2006-04-20 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozwolisz osesek, że odpowiem. Istota giełdy to wydy*** w d*** maluczkich.
Batman / 2006-04-20 23:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wystarczy, że do połowy
mari / 2006-04-21 06:54 / Achi
Do połowy to normalne i wszędzie nie tylko na giełdzie
osesek / 2006-04-20 21:49 / Pan Tysiącznik
Das ist ein festgeschttelte Tatsache !!!!!!!!!!!!!
osesek / 2006-04-20 21:55 / Pan Tysiącznik
Osiągneliśmy konsensus zatem chodźmy na wódkę !!!
osesek / 2006-04-20 22:09 / Pan Tysiącznik
Mysza,czy ty czasem nie jestes tym Stabsarzt'em z przygód dzielnego wojaka Szwejka?
mysza / 2006-04-21 00:09 / portfel / Bywalec forum
Bardzo sobie cenię to arcydzieło sztuki (m-dzy innymi medycznej) lewatywa i zawijanie w mokre prześcieradła celem skutecznego leczenia z choroby "symulantów".
Pozdrowienia PS. Pamiętajcie aby muchy nie sra...y na portret ŚP> Franciszka Josefa
Batman / 2006-04-20 21:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nich fiskus stawia!
warren buffet / 2006-04-20 19:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jutro dalej w gore !
orzeł / 2006-04-20 20:06 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
jutro wkładam krótkie spodenki :) bo ma być cieplutko (nie mylić z czymś innym krótkim brrrrrrrrr a talia kart zgrana i ze złości w kąt ciśnięta .............:(
nie miałem dziś netu (tak czy inaczej sesja dla ciężarowców rewelka a myślę że choć nie dziś to i dla mnie maluczkiego da to podstawy do ruchu up jak ciężarowcy oddech łapać będą
dziś na plusiku no ale nie +2 oj nie :)
pozdrawiam i tech wreszcie ruszył a computerland nie przestał mnie zadziwiać (jeśli ktoś zgrabnie skłoni mnie do sprzedaży to chętnie się poddam bo mi nerwy zjada dziad:)
apap
jaaceek / 83.30.93.* / 2006-04-20 20:45
ORZEŁ POSIADASZ JESZCZE M-WA
orzeł / 2006-04-20 21:57 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
tak
koki / 2006-04-20 22:04 / Bywalec forum
trzymamy ,do następnej umowy ,może już,już >)))
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy