Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO pozwie Kurskiego za wypowiedź o finansowaniu kampanii Tuska

PO pozwie Kurskiego za wypowiedź o finansowaniu kampanii Tuska

Wyświetlaj:
pass / 2006-06-15 23:20
poczekajmy na wyjaśnienie całej sprawy i oby było bezstronne. Tylko czy jest to wogóle możliwe ?
miś / 212.76.37.* / 2006-06-14 16:50
Bezczelny, prymitywny "bezprawny i niesprawidliwy" bulterier świętej
inkwizycji
Kero / 2006-06-14 12:57 / -
Myślę, że czas by Kurskiemu tę głaciutką buzię ktoś trochę utrarł bo zachowuje się jak co najmniej nietykalny.
Mnie osobiśćie jego twarz w mediach mdli az zbiera się na wymioty. Taki graczyk populistyczny pieniacz powinien mieć odcięty dostęp od wszystkich mediów. Niech sobie kwacze w jakimś kaczym dołku a nie publicznie.
Apeluję do mediów o to by to co Kurski ma do powiedzenia w mediach kupił sobie za pieniądze a nie bezkarnie i za darmo lży oszczerca kogo tylko chce.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-14 13:04
Kurski reprezentuje prymitywizm moherowego elektoratu, mamy demokrację, skoro ludzie chcą takich ludzi to nic nie poradzisz.
Kero / 2006-06-14 13:14 / -
Tyle tylko, że demokracja mnie osobiście nie kojarzy się z hamstwem i bezczelnością niekaraną w Polsce właśnie.
mom / 87.207.198.* / 2006-06-14 17:37
Najbardziej mnie interesuje czy jakikakolwiek prokuratura i sąd poważą się teraz tknąć Kurskiego, a jeśli już to kiedy? Za parę lat, jak już nikt nie będzie pamiętał, o co poszło, kto ukradł i komu ukradli? Za horrendalne i nieudolnie sfałszowane dokumenty przedstawione przez Miodowicza (PO), a "dostarczone" mu przez pewną panią nikoku na razie włos z głowy nie spadł. Czyżby ciemny naród i to miał kupić?

Najnowsze wpisy