Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po sesji 12 lutego >>>>

Po sesji 12 lutego >>>>

Morfeusz / 2007-02-12 22:28
Większość analityków oczekuje pogłębienia spadków i czarno widzą najbliższą przyszłość
a ja ich brzydko mówiąc chrzanię i opieram się na tym co widzę a widzę pierwsze oznaki wyczerpania podaży i zakończenia korekty :
- LOP zbliżą się do swojego minimum z początku stycznia czyli ok.65.500 obecnie ok.66 z kawałkiem i na dzisiejszej sesji po raz pierwszy LOP w drugiej części dnia miał tendencję do zwyżki.
- STS dzienny na WIG20 wchodzi w strefę wyprzedania
- RSI ok.43 (do 30 niedaleko)
- dodajmy do tego psychologię tłumu tzn.jeśli wskaźniki AT będą w strefie wyprzedania to tłum będzie bardziej się nakręcał do wzrostów.
Wyświetlaj:
Morfeusz / 2007-02-12 22:34 / Tysiącznik na forum
Ostatnio zauważyłem, że jak piszę o zwyżce to są spadki i odwrotnie, więc moje poglądy mogą służyć za antywskaźnik więc reasumując:
wielka padaka, byki wyjechały na Madagaskar i nie wrócą do lata przyszłego roku, jest fatalnie bardzo, bardzo źle a nawet jeszcze gorzej będzie spadać do - 2000.

No to może takie moje krzywe spojrzenie odwróci w najbliższym czasie trend.
Morfeusz / 2007-02-12 22:37 / Tysiącznik na forum
Dzisiejsza sesja w USA wcale nie była taka zła jak na podaną ilość negatywnych czynników
Wszyscy oczekują słów wielkiego B.B w środę - myślę że gość będzie ściemniał i lał miód na serca posiadaczy akcji.
gio / 2007-02-12 23:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Pierwszy raz czytam takie opinie /ostatnio/. Tylko ile czasu do końca korekty ? - pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy