Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po sesji 26 lutego - spokojnie to tylko awaria >>>>>

Po sesji 26 lutego - spokojnie to tylko awaria >>>>>

Morfeusz / 2007-02-26 21:53
Dzisiejsze spadki można potraktować jako przystanek przed dalszymi wzrostami, patrząc chociażby na stosunek obrotów i ilość akcji malejących i rosnących można się utwierdzić w słusznośći tezy że to tylko chwilowa korekta. Cały czas uważam że do 15 marca wybijemy się ponad poziom 3600 a głębszej korekty wyczekiwałbym po 15 marca.
Oczywiście szyki mogą popsuć stany ale dopóki S&P nie przebije poziomu 1433 pkt.można spać spokojnie. Ameryka Łacińska brzydko mówiąc olała dzisiejsze spadki w stanach a to dobrze wróży na jutro. Na Forexie złotówka stabilna, jutro o 14:30 dane makro ze stanów i one nakręcą naszą giełdę w odpowiednim kierunku.
Wyświetlaj:
Morfeusz / 2007-02-27 18:45 / Tysiącznik na forum
Rozumiem że monopol na wiedzę to ty kolego tylko masz ...............ale już po fakcie.
Big Lebowski / 2007-02-27 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wedlug mojej osobistej oceny - mamy nic innego jak korekte, ktora uzdrowi sytuacje...
Abus / 2007-02-27 19:32 / Uznany Gracz Giełdowy
hehe, pojechales Big z komentarzem po bandzie to masakra:D
wszystko byloby cacy Morfeuszku, tyle, ze niepokoja mnie okrutnie Chiny. Ich "credit paradise" wlasnie prysl, a to moze pociagnac za soba znacznie glebsza przecene niz to sie nam na chwile obecna wydaje
Morfeusz / 2007-02-26 22:17 / Tysiącznik na forum
Zapomniałem jeszcze dodać że powolny ale wyraźnie zauważalny wzrost LOP-u na kontrakatch przybliża nas do szczytów.
valjean / 2007-02-27 00:07 / Galernik
oby, bo mam inne plany chwilowo i potrzebuję trochę czasu ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy