Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

po sesji 31 stycznia

po sesji 31 stycznia

gabrik / 2007-01-31 19:41
kilka TFI napisało że wig20 w tym roku wzrośnie 20% i tu mała dyskusja
licząc od 3350 to 4020
licząc od 3150 to 3800
a licząc od 3500 to 4200 czyli w przeciwieństwie do dwóch ostatnich lat nikt nie wieści zmiany koniunktury na GPW.
Po dzisiejszej sesji dostałem lekkiego olśnienia- składając kilka rzeczy w całość nagle poczułem że to co pisał STROKUŚ stało się dla mnie bardzo jasne.
Wyświetlaj:
gabrik / 2007-01-31 22:05 / portfel / Wierny Forumowicz
uuuuuuuuu panowie luka 30 w górę to najmniej na jutro futurek chyba poziom podany wczoraj się sprawdzi
futurek_LOGO / 2007-01-31 22:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jutro luka i nic wiecej nie bedzie 520-30 moze 550 ale poziom na jutro 450-500 blizej tej pierwszej wartowsci :-)
samuraj jack / 2007-01-31 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
siła trendu wielka
zakładane poziomy dna korekt rynek przycinał nie dopuszczając do ich wypełnienia
będzie mocniej niż zakładasz
futurek_LOGO / 2007-01-31 21:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gabrik Ty pisales w zeszlym roku o formacji diamentu i Strokus o 3700-800 juz wtedy rozwazalismy to teoretycznie przy okazji oczekiwania na zwalke ktora mialo spowodowac IPO jednego z chinskich bankow. Wiemy ze rynek ma zawsze racje a poki co byczy nastroj i hossa trwaja w najlepsze zaczynamy pobijac nowe rekordy pozostaje wiec z pokora czekac na rozwoj sytuacji (wzrostyt) cieszac sie ze gielda nie tkwi w boczniaku tylko zapewnia zmiennosc ktora daje zarobic :-) a naszemu Profesorowi dziekujac za beznamietne spojrzenie na rynek ktory mamy sie nauczyc odczytywac podobnie jak on - poki co mozna powiedziec ze jest hossa zwlaszcza jak USA POCIAGNA TAK JAK DZIS PRZEZ KILKA DNI
Big Lebowski / 2007-01-31 20:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pewien guru gieldowy powiedzial -ze masa nie zawsze nie ma racji-czasami nalezy dac sie poniesc tlumowi...facet nazywal sie A. Kostolany...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy