Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po sesji 8 lutego >>>>

Po sesji 8 lutego >>>>

Morfeusz / 2007-02-08 18:28
No dzisiaj dostałem po tyłku łamiąc podstawowe zasady gry na kontraktach, no i dobrze tak mi bo kara za głupotę musi być.To tyle samooceny.
Wczoraj pisałem, że Stochastic i RSI są w konstelacji skłaniającej do korekty no i tak się też stało więc potwierdziła się dla mnie wiarygodność tej pary. I wcale nie trzeba było przeprowadzać żadnych skomplikowanych analiz i przemyśleń, prostota podstawowych wskaźników jest nie do obalenia. Ale to już w kategorii kolejnej nauki na przyszłość.
A co nas może czekać w najbliższym czasie ano powiem krótko nie wiem, domyślam się tylko że tuż przed wygaśnięciem serii marcowej grubasy będą ciągnąć do góry.
Wyświetlaj:
futurek_LOGO / 2007-02-08 23:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a Stroki milczy dla mnie to znak ze jednak nie zmienil zdania
Morfeusz / 2007-02-08 20:42 / Tysiącznik na forum
Patrzę tak sobie co słychać na BUX-ie (Węgry) i widzę 6 spadkowych sesji pod rząd, indeks zatrzymał się tuż przy ważnym wsparciu. Na początku stycznia BUX miał 7 spadkowych sesji pod rząd i potem 4 wzrostowe. Myślę, że dla Węgier jutrzejszy dzień będzie tak jak dla nas bardzo ważny.
Morfeusz / 2007-02-08 20:47 / Tysiącznik na forum
drobna korekta w styczniu BUX miał raz 7 spadkowych sesji potem 4 wzrostowe i w drugiej połowie stycznia 6 spadkowych ciurkiem i potem dwie wzrostowe
warren buffet / 2007-02-08 18:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pewnie w pewnym momencie chciałes przechytrzyc rynek i wystawic L-ki ?
Morfeusz / 2007-02-08 18:30 / Tysiącznik na forum
po słowie "prostota" powinno być jeszcze słowo "i wiarygodność"
Morfeusz / 2007-02-08 18:47 / Tysiącznik na forum
A póki co CU wyszła na plusy, NASDAQ trzyma w miarę szyk, BOVESPA i MERVAL całkiem przyzwoicie choć na minusie
- robi się jakaś nadzieja na jutro.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy