Po strachu?

Money.pl / 2007-07-27 17:37
Komentarze do wiadomości: Po strachu?.
Wyświetlaj:
bebe / 2007-07-30 01:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
po co tyle strachu...tyle straszenia...po co to dołowanie....no chyba, że lubicie sie biczować....bez sensu....
zatrzymać piękno życia....fundamenty życia.....stale będzie wtedy się rodzilo....i odnawiało....baza...życia...ale kolory tego życia nakreslają ludzie.....życze im świadomości......i barw...
i geniuszu...jakim jest mózg.....i dar talentu.............pozdro dla czucia....wyczucia....poczucia.....
jest....?
dotknęliście......złapaliście...? ogarneliście...?.....czujecie...?...czy też jest obok was...?
doczytałam Was...
spójrzcie w lustro...ilekolwiek macie lat...powiedz sobie..czego chcesz....co dasz...itp..itd...pozdro..głowy do góry....
ku uciesze stwórcy życia.....i czucia życia.....w kontraście jakim jest przejście na drugą stronę.....
bo jak to jest powiedziane > początek i koniec......zawsze.....i.... wszystkiego....
basta.....
Józefina / 2007-07-30 01:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Hej bebe... ja też spać nie mogę...

ale wywodzik strzeliłaś mądry....


spójrzcie w lustro...ilekolwiek macie lat...powiedz sobie..czego chcesz....co
dasz...itp..itd...


ja wiem czego chcę.. przynajmniej tak mi się wydaje.... ale mam wątpliwości czy aby dobrze chcę dla samej siebie...
zagmatwane to strasznie...
bebe / 2007-07-30 01:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
powiem...Ci kochana Dżosefin....Dżozefin....kazdy wiek ma swoje prawa...tyle na razie...ale nie być krótkowzrocznym...i mieć wyobraźnię....popatrzeć na siebie.....

fakty codzienności powinny pomóc zrozumieć.......po co.....? dlaczego....? za co..?
dokad...?....czy ....aby to dla mnie......?komu...to sluży..? czy...aby na pewno mnie...co zobaczę za kilka lat...?....w lustrze.....czy podam sobie rekę...?
Józefina / 2007-07-30 01:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Oj Bebe.......
moim marzeniem jest za kilka lat podać rękę.... obok lustra.... komuś...
.. ale za łatwo wszystko mi przychodzi...
abym się umiała podporządkować....
i to jest mój największy problem,,,,,,
bebe / 2007-07-30 02:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie mówię ..podporządkuj się.....nie.....
rób swoje....myślisz...więc jestes bliżej tego....czujesz...tym bardziej....nie bedę ja oceniać...tylko Ty....masz dany czas....Twoj czas...Twoje życie.....wybierasz...i to jest teraz w Polsce nareszcie piękne....TU.....więc rob SWOJE.....a innni .....no cholera też niech robią swoje.....alle..........................nie za moje......
Józefina / 2007-07-30 02:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Napoleona mi trzeba....
zeby zrobił mi w życiu kampanię 1812r. :-)))))
bebe / 2007-07-30 02:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ależ ....Dżosefino....jesteś.../przepraszam/...cholera...chyba kiedyś posiedzimy sobie...przy dobrym drinku..i popieprzymy tematy...smieję się pełna gębą....

ale kochana idź spać....ja też będę się zbierać....ok...jesteś niesamowita.....a...a....a...to dobrze....
bej be....bej..be.....
valjean / 2007-07-30 01:27 / Galernik
pchły na noc
;)
bebe / 2007-07-30 01:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
pozdro valjean....
valjean / 2007-07-30 00:49 / Galernik

nie wiem jaki masz interes w ciągłym popieraniu tej partii

pytanie jest, powiedzmy, nieeleganckie...
gdybym uznał takie pytanie za "smaczne", to bym zapytał jaki masz interes w ślepym,
jednostronnym ich atakowaniu...
ale nie zapytam - bo to pytanie nie fair

nie uważam żeby to pytanie było nieeleganckie bo wszystko ma swój poczatek i koniec, powody które do tego prowadzą i najważniejsze - SKUTKI.
jeśli chodzi o moje "atakowanie" mówiłem juz o tym ale powtórzę jeśli trzeba:
mam gdzieś lustracje, łapówkarzy, polityków i jestem zdania że Polska i gospodarka doskonale sobie radzi bez ich ingerencji. natomiast nie mam gdzieś wolności. posiadam powiedzmy "instynkt" który bezbłędnie jak do tej pory pozwalał przewidzieć czego po ludziach mogę się spodziewać i do czego są zdolni. o Kaczyńskim i zagrożeniu dla demokracji mówię od dawna - ataki na TK, krytyka konstytucji, likwidacja niezawisłości sądów, upolityczniona prokuratura itd to były początki. Teraz premier RP w dodatku PRAWNIK twierdzi że SN powinien kierować się racją stanu a nie prawem ! nietrudno w takiej sytuacji pójść dalej i przewidzieć jaki mogą być jego dalsze pomysły. pisałem dawno "oby nie doszło do rozlewu krwi". myslę że jest coraz bliżej bo zastraszyć ludzie się już nie dadzą. nie te czasy
p.s.
żadne "przy okazji" reformy nie usprawiedliwiają ataków na prawo i niezawisłość sądów. to są filary państwa.
poza tym niedługo jak dalej tak będzie rozdawał pieniądze skończą sie reformy a zacznie dojenie tych którzy mogą to finansować
p.s.2
jeśli chodzi o naszą i usa giełdę powinno być lepiej, a przynajmniej w usa
oll1 / 2007-07-30 02:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgoda!
oll1 / 2007-07-30 02:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgoda!
samira / 2007-07-30 01:11 / portfel / Małomówny spekulant
Mam tylko dwie małe rączki i do tego lewe.
Ale podpisuję się obiema pod wszystkim co napisał galernik.
Od siebie dodam tylko ten cyrk polityków w Nartach na Mazurach i rozdawnictwo mieszkań lokatorskich, które jest zwykłym łupieniem własności, w tym wypadku spółdzielczej. Hilary Minc też tak robił.
Longterm / 2007-07-30 00:16 / Mostek Zwyciężymy!
witam, jakoś katastroficznie tutaj się zrobiło:-) jeśli kogoś obchodzi to wrzuciłem na bloga co myślę o korekcie:
http://longterm.bblog.pl/
bollullos / 2007-07-30 00:26 / portfel / Uznany Muł Pancerny
ładnie napisane... myślę podobnie... jutro dokupię Millennium ładny wynik i słaby odzew był
Longterm / 2007-07-30 00:31 / Mostek Zwyciężymy!
ja kieruje na mój rach inw ostatnie resztki gotówki.
bollullos / 2007-07-30 00:33 / portfel / Uznany Muł Pancerny
mam strategię: co miesiąc do skarbonki. Sprawdza się. wybieram najsłabsze dni w miesiącu,,,
bollullos / 2007-07-30 00:06 / portfel / Uznany Muł Pancerny

Co mają Majowie do Drezna?

tak się akurat składa że mają: "Ocalały tylko cztery rękopisy: Kodeks drezdeński (Rys. nr 3 i 3a) (znajduje się w Niemczech, zawiera informacje astronomiczne, jest to XII-wieczna kopia kodeksu, który miał prawdopodobnie powstać w V-IXw. p.n.e.),"
http://www.wsp.krakow.pl/whk/wilk.html
poza tym wynaleźli zero przed Europą
oczywiscie theend 2012 to idiotyzm
demagog / 2007-07-29 23:51 / Bywalec forum
NFI Zachodni sprzedaje ziemię China International Industry and Commerce Co. (CIIC) . To pewne info!
/ 148.81.129.* / 2007-07-30 00:10
..... hmmmm, to nieźle, wkrótce Miasto Kielce ma stworzyć z CIIC spółkę , m.in. w Kielcach ma CIIC zbudowac nawet i 1000 mieszkań
bollullos / 2007-07-30 00:16 / portfel / Uznany Muł Pancerny
nowa stara gwiazda ?
POLNORD List intencyjny z China International Industry and Commerce Co. Ltd. Spółka informuje, iż w dniu 04.04.2007 r. podpisała List intencyjny z China International Industry and Commerce Co. Ltd z siedzibą w Pekinie ("CIIC"), dotyczący współpracy stron w ramach realizacji dużych przedsięwzięć deweloperskich oraz budowy dróg i autostrad w Polsce.
piciu / 2007-07-29 23:49 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
u mnie pada od 2 dni bez przerwy
bollullos / 2007-07-30 00:07 / portfel / Uznany Muł Pancerny
ja mam na ulicy przed domem bajorko...
g1962 / 2007-07-30 06:27 / Tysiącznik na forum
u mnie pierwszy deszcz od ponad miesiąca
lojka / 2007-07-29 23:23 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki dla wszystkich :)

Marlowe - dla Ciebie szczególnie miłych snów i żadnych meteorytów ;)

do jutra

pa
marlowe / 2007-07-29 23:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czuję się wyróżniony :) Właśnie zanotowałem kolejny pomysł :) Wiesz o czym mówię :D
lojka / 2007-07-29 23:32 / Tysiącznik na forum
wiem, iiiii czekam ;) dobrych pomysłów ;)

pozdrawiam
Józefina / 2007-07-29 23:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobranoc Wszystkim.....
idę już spać...
przykro mi, że mnie ocenzurowano....
nic złego nie powiedziałam....
a tu się doczekałam...
"regulamin forum".....
Z tego wynika - jednoznacznie- że o tej porze jest wśród nas jest CENZOR...
bo z automatu to to na pewno nie poszło...

Dobranoc.......

P.S. (Wiadomość dla Bebe)
Bebe mam nadzieję, że z Twoim Tatą wszystko ok!
Pozdrawiam Dżozefin
moreta / 83.28.242.* / 2007-07-29 23:52
J.S! jesli was ktoos cenzurwal- ZGROZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!USWWIADOM SOBIE-GLUPKU -CENZORZE.....to jest wolny kraj.a nie taka P********* Bialoorus
bebe / 2007-07-29 23:15 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jestem...jest na razie ok.
marlowe / 2007-07-29 23:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witaj Bebe... Nie pytam o co chodzi... Chcę tylko wiedzieć czy się trzymasz jakoś...
Józefina / 2007-07-29 23:16 / portfel / Tysiącznik na forum
ooo Hej Bebe...
to dobrze że jest ok...
bo Twój niepokój wyczułam....
bebe / 2007-07-29 23:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
moi mili....rąbneło mną.....więc się trzymam......mocno...../muszę/....ojca zostawilam w szpitalu....i mam wrazenie....pod dobrą opieką...i juz nie chcę pisać...chcę luzu...za wcześnie na umartwianie się.....idę WAS sobie poczytać...pozdro
Dżosefin dobranoc...zielonych....
Józefina / 2007-07-29 23:40 / portfel / Tysiącznik na forum
No to sie dziś naczytasz....... :-))))))

...... Dobranocka! Pa!

P.S> Nie ma na ziemi sytuacji bez wyjścia, kiedy Bóg drzwi zamyka to otwiera okno!
( Ks. Twardowski)
lojka / 2007-07-29 23:37 / Tysiącznik na forum
Bebe trzymaj się - przeżyłam co najgorsze dwa razy :( więc wiem co mówię - najważniejsze jest żebyś się nie dała

pozdrawiam i życzę siły
bebe / 2007-07-30 00:15 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kochana lojka.....wiem.....spokoj...spokój.....zalecam sobie.....luz.....

kochane dziewczyny...same widzicie...że jestem nadal.....tak sobie życzę......kocham Was....
blueberg / 2007-07-29 23:10 / Tysiącznik na forum
jakie "przepowiednie" jutro dla mci - jak typujecie?
szymon / 2007-07-29 23:44 / Uznany Gracz Giełdowy
http://tinyurl.com/ysasmd
blueberg / 2007-07-29 23:49 / Tysiącznik na forum
nie robiłem tak szczegółowej at, ale to właśnie obserwowałem (i nawet pisałem)
long_mike / 2007-07-29 23:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
winda
blueberg / 2007-07-29 23:26 / Tysiącznik na forum
tak by wyglądało.. ale mam pewne ale - zobaczy się (chce trochę pograć)
marlowe / 2007-07-29 23:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
uderzy w nich meteoryt?
blueberg / 2007-07-29 23:16 / Tysiącznik na forum
jutro?
marlowe / 2007-07-29 23:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kurde, czemu nie? Miało być katastroficznie. Na przykład mikrotsunami w biurach MCI... Albo powódź... Ale wydawało mi się, że meteoryt lepiej brzmi :)
blueberg / 2007-07-29 23:24 / Tysiącznik na forum
nie życze chłopakom - ale może by zadzwonić i ostrzec..
:))
marlowe / 2007-07-29 23:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no :) Dzwonisz i mówisz: Chłopaki koledze wyszło na kalkulatorku, że piernicznie w Was meteor! Uciekajcie bo inaczej kaszana, mielone, kebab i tatar! Jatka będzie normalnie rzeźnia! Bierzcie dupy w troki i w noooogiiiii, bo nie będzie co zbierać!!!
Pięć minut później dzwonisz i mówisz: ale wiecie, różnie może być bo kolega pominął masę bloczka i tarcie :D:D
blueberg / 2007-07-29 23:33 / Tysiącznik na forum
dooobre, doobre!! :)))

ps. czy byłby ktoś jeszcze 5 min później...
:)
marlowe / 2007-07-29 23:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
najwyżej można się nagrać na sekretarkę. I dodać, że jeśli nie piernicznęło, to bardzo przepraszamy i żałujemy i następny kalkulator jaki kupimy nie będzie chiński :D
marlowe / 2007-07-29 23:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
I jeszcze: rachunek prześlemy pocztą. Przewidywanie, Wróżenie, Chińskie kalkulatorki sp. z o.o. "My wiemy, że jutro do nas zadzwonicie"
blueberg / 2007-07-29 23:44 / Tysiącznik na forum
no i spróbujemy tą mase.. :( uwzględnić.. :)))

pisz te opowiadania - masz talent.. :)))

nara, uciekam
marlowe / 2007-07-29 23:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D Do jutera
PedroGonzalez / 2007-07-29 22:44 / Uznany Gracz Giełdowy
jesli mowa o kataklizmie (ponizej) to jak ktos nie slyszal to warto sie zaznajomic bo to juz niedlugo a obecna sytuacja na swiecie jakos dziwnie zaczyna pasowac do tej przepowiedni :)

"W roku 2012 atmosfera naszej planety stanie w płomieniach. Bieguny magnetyczne zamienią się miejscami i Ziemia zacznie obracać się w przeciwnym kierunku. Podziemne wstrząsy o niespotykanej sile zniszczą miasta, drogi, tamy i wszystkie inne dzieła rąk ludzkich. Europa i Ameryka przesuną się aż do strefy polarnej. Gigantyczna fala tsunami pokryje całą planetę, zabijając miliardy ludzi. Taką wizję przedstawił Patrick Geryl w książce Proroctwo Oriona na rok 2012.
Teraz z pomocą metod naukowych w książce "Światowy kataklizm w 2012 roku" rozszyfrowuje liczące tysiące lat kody Majów i starożytnych Egipcjan, które mówią o tej straszliwej katastrofie. Odkrywa dowody istnienia przedpotopowej cywilizacji, która umiała obliczyć poprzednie przesunięcie biegunów magnetycznych Ziemi, i jej następczyniach, które ustaliły datę kolejnego takiego zjawiska na rok 2012 n.e.
Kodeks drezdeński Majów ujawnia tajemnice cyklu aktywności słonecznej, o jakich współcześni astronomowie jeszcze nic nie wiedzą. Astronomiczny Zodiak starożytnych Egipcjan wskazuje dokładne daty poprzednich kataklizmów. Znana z biblijnej Apokalipsy świętego Jana liczba 666 oznacza zakłócenie cyklu aktywności słonecznej, które stanie się przyczyną zbliżającego się globalnego kataklizmu. Mieszkańcy zniszczonej przez podobną katastrofę Atlantydy dokładnie przewidzieli tę ogólnoświatową klęskę.
Konkluzja jest przerażająco jednoznaczna: tak jak wtedy, w roku 2012 naszą cywilizację czeka zagłada. "
szymon / 2007-07-29 22:54 / Uznany Gracz Giełdowy
ci co lubie SF moze bede usatysfakcjonowani :)) ktory to juz koniec swiata... eh i tak zostanie odwolany :))) ale wyobraznie to gosc mial piszac takie rzeczy!!!
akslow / 2007-07-29 22:56 / Tysiącznik na forum
ja bym sobie zadal pytanie czy slyszeliscie o jakis kolejnych przepowiedniach ... sa jakies po 2012 ?? :D bo jak nie to moze to fakt :P hhehehehe
szymon / 2007-07-29 23:06 / Uznany Gracz Giełdowy
kaczynski wygrywa kolejne wybory, nastepne dwie kadencje jego brat....
marlowe / 2007-07-29 23:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pewnie. na miejscu mogę podać kilka własnych. Z obliczeń wykonanych na moim kalkulatorku wynika jasno, że w Ziemię piernicznie meteor w okolicach 3:37 po południu 12 sierpnia 2187 roku. Dodam, że uwzględniłem w obliczeniach szerokość lodówki i swędzenie lewej łopatki w miejscu, które ciężko podrapać... Masę bloczka pominąłem. :D I tarcie :D
marlowe / 2007-07-29 23:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
margines błędu to plus/minus piętnaście minut :)
akslow / 2007-07-29 22:51 / Tysiącznik na forum
tak swiat sie wkurzy jak zobaczy nasze EURO 2012 :P
marlowe / 2007-07-29 22:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
co za farmazony... Co mają Majowie do Drezna? Jak ludzie zaczną wierzyć w takie książki to czeka nas zagłada niechybnie.... :D:D Ostatnio jeśli dobrze pamiętam to miał być rok 2000, bo początek nowego wieku. Niedouczeni katastrofiści myśleli, że 1999 to koniec wieku a 2000 początek. Poza tym w 1999 były trzy 9 a to prawie trzy 6... No dramat normalnie. A 21 wiek zaczął się jak każdy inny w 2001 roku :/
Jak każdy inny, czyli tu wojna tam kataklizm, a tam gdzie spokój piszą dalej durne książki z nudów :D:D:D
PedroGonzalez / 2007-07-29 23:03 / Uznany Gracz Giełdowy
w sumie malo kto wierzy w rozne takie przepowiednie..to cos jak z analizami rynku ;-)) ale jednak w jedna rzecz jestem w stanie uwierzyc..otoz w aktywnosc slonca..ja nie wierze, ze to co sie dzieje z klimatem to przez efekt cieplarniany..mysle, ze to bardziej z cyklicznej aktywnosci slonca wynika..i teraz jestesmy w fazie najwyzszej jego aktywnosci..ostatnio rozmawialem z gosciem ktory jest specem od anten satelitrnych (systemy lacznosci..nie tv sat ;-) ) i mowil, ze czasem jak dowali ze slonca to lacznosc na kilka,kilkanascie minut potrafi ucicac...aktywnosc jest spora..i chyba to wlasnie co sie na ziemi dzieje jest tego efektem...co do gazow cieplarnianych oczywiscie trzeba ograniczac..ale to juz troche wiecej propagandy niz prawdy o realiach...
szymon / 2007-07-29 23:19 / Uznany Gracz Giełdowy
nie da sie wykazac jaki wplyw na efekt cieplarniany na CO2, to tylko spekulacje, byc moze ma, ale nie sadze zeby mialo to duze znaczenia. Trzeba pamietac ze na tym mozna dobrze zarobic, sam handel CO2 moze byc niezlym zrodlem dochodu, po prostu kolejna galaz gospodarki sie ksztaltuje.
marlowe / 2007-07-29 23:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze najważniejszy fakt. Kładę lachę na ocieplenie klimatu. W każdym okresie kiedy klimat się ocieplał, rozwijało się życie. Nawet kilka stopni ciepła więcej, sprawiało że pojawiali się tacy jak Leonardo da Vinci. Problemem może być tylko OZIĘBIENIE klimatu. A według badań naukowców z PAN, epoka lodowcowa spóźnia się o jakieś kilkaset lat. Akurat gościom z PAN jestem skłonny uwierzyć, a nie jakimś niedomóżdżonym amerykańcom, co to wszystko napiszą dla kolejnych milionów z budżetu :D
blueberg / 2007-07-29 22:48 / Tysiącznik na forum
piszą coś o akcjach - jak wtedy pójdą, co brać...
:)))
pawciomerc / 2007-07-29 22:25 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
nie no wracam z wakacji , sielanka na wsi piwko las woda wóda, i co widze bioton po 1.62 bytom mniej niz 5 jupiter 5 no kataklizm
moreta / 83.28.242.* / 2007-07-29 22:35
Wiemy ,ze to for wybitnie gieldowe.ale nasz wujo robi naj wiświsniowkę na świecie!oczywiścieb jutro zoobowiązujjemy sie zyskac/stracic pare pln.ale dzisiaj?
piciu / 2007-07-29 22:43 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gdzie kolezanka?
moreta / 83.28.242.* / 2007-07-29 23:07
aegypten
needle / 2007-07-29 22:42 / Bez rangi
najlepszą to piję teraz ja...
...soplica wiśniowa 36%
łagodna, z aromatem...
...przez 30 lat nie znalazłem niczego podobnego
może taka Pewexowska do niej się umywała
MORETA / 83.28.242.* / 2007-07-29 22:51
jak zalales 2007wisnie. spirytusem 82 % z 2006-07to mozemy nawiazac kontakt. TU ZIEMIA!T&M
needle / 2007-07-29 22:28 / Bez rangi
słowa kataklizm używaj jak będą kosztować połowę tego, a będziesz wiarygodniejszy:-)
marlowe / 2007-07-29 22:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
czekaj... Bioton taki tani? :) Jeszcze trochę i będzie można wchodzić :)
lojka / 2007-07-29 22:33 / Tysiącznik na forum
hej, no już można wchodzić - bez j.... :)
long_mike / 2007-07-29 23:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
można, nie można: C/Z 36,96 - to mało nie jest.
blueberg / 2007-07-29 22:41 / Tysiącznik na forum
cześć lo
ja bym jeszcze nie wchodził.., ale ty pewnie już masz.., dobrze myslę?
lojka / 2007-07-29 22:43 / Tysiącznik na forum
cześć, no pewnie, że mam :) od dawna ;)))


dlatego wiem, że warto teraz wejść - ale nie namawiam, bo nie jestem maklerem :)
blueberg / 2007-07-29 22:47 / Tysiącznik na forum
firma działa.., akcje po mału zaczynają wypełniać sie wartością.., życzę wybicia na 3,50 - dla ciebie :)
lojka / 2007-07-29 22:48 / Tysiącznik na forum
dzięki :)))
needle / 2007-07-29 22:21 / Bez rangi
2007-07-29 22:04:12 | *.*.*.* | szymon [ Bywalec forum ]
czyli hossa jeszcze troszke potrwa, jeszcze nadejdzie czas auforii.
Mialem takie wrazenie w maju 2006 ze jest koniec hossy, wtedy przed
spadkiem byla euforia... na razie chyba koniec spadkow i pniemy sie na
nowe szczyty...

KOMENTARZ
A naprawdę jest tak...
...5 razy myślałeś, że już koniec...zawsze uciekałeś Ty, ale nie fundy...
...kupowałeś później wyżej niż sprzedałeś poprzednio i nie rosło to co Ty akurat miałeś, a jeśli to rzadko
...jak zaczęło spadać...to zawsze łapałeś jakieś dołki...ale nie zawsze zdążyłeś wyjść na kilku/kilkunasto - % wzroście i tak wiele razy...
...jak miałeś już dość i wycofałeś się z giełdy...
...przyszli ci co im się nie znudziło weszła zagranica...i zaczęły się doładowywać TFI...
...wskoczyłeś jeszcze raz...a oni zaczeli sprzedawać
...pomyślałeś...istna szulerka...
...pogrzebaliśmy inwestora... ... ... ... ... ...
szymon / 2007-07-29 22:32 / Uznany Gracz Giełdowy
na szczescie az tak zle nie bylo :) w maju 2006 sam nie gralem, tylko obserwowalem, mialem troszke kasy w fundach, ale strata byla do zakceptowania. Wiesz sam gram od listopada. Mysle o tym powaznie, i teraz celem nr 1 dla mnie jest utrzymac sie na rynku, zyski sa sprawa drugorzedna. Nie chce odpasc, udalo sie cos zarobic i na pewno nie pozwole na utrate kapitalu... popelniam bledy, ale staram sie je eliminowac, efekty sa coraz lepsze... ale codzinnie mnie cos zaskakuje... wiesz wlasnie czytal murphego... po raz kolejny... i inaczej patrze na niektore rzeczy....powiem Ci ze nawet lubie takie korekty, szczegolnie wtedy czyta sie fora i po samym zachowaniu innych mozna wiele wnioskow wyciagnac...ucze sie tez duzo od Was, od Ciebie szczegolnie... za co moge podziekowac
pozdrawiam
needle / 2007-07-29 22:54 / Bez rangi
Szymon, jak się chcesz uczyć ode mnie to się nie daj wyleszcyć w czasie hossy, żebyś miał na czas bessy z czego dokładać...albo żyć
szymon / 2007-07-29 22:59 / Uznany Gracz Giełdowy
spoko, w czasie tych spadkow nic nie sprzedlalem, nawet dokupilem :)) poki co kasa na gieldzie nawet jak zostanie umoczona to bede mial za co zyc.... nie sprzedam niczego i nie wezme kredytu po to zeby grac na gieldzie....
needle / 2007-07-29 23:05 / Bez rangi
nie bierz kredytów, dobre spółki dobierz po spadkach (najwyżej 1 spekulacyjną) i z pewnością nie stracisz...
...chyba, że wojna, albo koniec świata...no ale wtedy...
...to nawet ja Ci nie pomogę:-((
szymon / 2007-07-29 23:22 / Uznany Gracz Giełdowy
nawet u Ciebie dzis w glowie katastroficzne mysli sie pojawiaja.... co sie dzieje....???
dzieki za wszelkie rady jakie tu piszesz od dawna...
marlowe / 2007-07-29 22:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dlatego trzymam swoje skarby. W Długookresowo i tak zarobię. Co mnie drobne ruchy obchodzą? :D
MORETA / 83.28.242.* / 2007-07-29 22:24
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krzych / 2007-07-29 22:17 / Płoteczka na forum
witam wieczorem
może jestem nie na chodzie ale , czemu są spory kiedy wiadomo co będzie jutro , pytanie kiedy będzie można zrobić zakupy , jak ktoś wie na pewno to wchodzę na całość , jestem już zmęczony gdybaniem.
Anglia tonie , rząd w rozsypce , surowce i wszystkie dane makro raczej nas nie rozpieszczają , a chiny mają w obecnej chwili też problemy , czy dadzą radę , czy jeszcze bardziej przyśpieszą czy powodzie ich pogrążą jakl Anglię.
Wybory w Japoni jakie mogą mieć skutki , czy będą podnoszone stopy % raczej tak obecny rząd już poniusł klęskę mamy dużo niewiadomych..Jak zawsze o tej godzinie żona mnie woła nie wiem po co ale przytrzyna jedna za długo przy kompie niż zwracanie uwagi na nią i wcale sie jej nie dziwię.
Pozdrawiam optymistów , bo mnie już powoli brakuje optymizmu.
PedroGonzalez / 2007-07-29 22:22 / Uznany Gracz Giełdowy
a cos mi mignelo wlasnie w TV z tymi wyborami w Japonii...ciekawe jakie zaplecze bedzie mial nowy rzad od strony ekonomicznej...ten stary byl konserwatynwy i sie przeciwstawial swiatowym wplywom bankow, ktore grozily palcem na pomysly o szybkim podnoszeniu stop w celu ukrucenia carry trading...jak nowi do wladzy sie dorwa i beda bardziej skrajni w pogladach to moze byc nieciekawie :-) ale zanim sie zadomowia to z pol roku minie...akurt na ten ostatni "skok" na kase...do lutego 2008...a potem tak jak AT dyskontuje przyszlosc (moim zdaniem) tak nowy rzad Japonii nacisnie guziczek Stop Carry Trading i "chlaps" ;-)
blueberg / 2007-07-29 22:35 / Tysiącznik na forum
nawet jak podniosa o 0,5 czy 1% - to i tak dla carry jeszcze nie problem (w japoni 0,5 a np w Brazylii 13%), gorzej jakby chcieli więcej - wtedy nie bedzie sie opłacało w USA, więc ucieczka z giełdy w celu spłacenia kredytu więc - akcje lecą..
Krzych / 2007-07-29 22:38 / Płoteczka na forum
psychologia może mieć większy wymiar niż stopy:)
blueberg / 2007-07-29 22:40 / Tysiącznik na forum
to fakt.. chyba właśnie ostatnio to obserwujemy.. :)
Krzych / 2007-07-29 22:30 / Płoteczka na forum
niestety nowi już wygrali i co planują , jeszcze nikt nie zna polityki
warren buffet / 2007-07-29 22:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobra jutro se energopola dokupie chyba i wybywam w trakcie sesyji :)) a co :)
lojka / 2007-07-29 22:16 / Tysiącznik na forum
witaj, odpocząłeś??? jak możesz to wejdź na gg :)
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy