Po strachu?

Money.pl / 2007-07-27 17:37
Komentarze do wiadomości: Po strachu?.
Wyświetlaj:
brunet-k-izra / 83.12.116.* / 2007-07-29 09:53
NIEPRAWDA TAK DO KONCA ZE WSPIERAMY SIE NA STANACH,JAK ONI SZLI DO GORY MY W DOŁ ONI W DOŁ I MY ALE NIEBAWEM TRED SIE ODWRUCI MY W GURE GDY UNICH W DOŁ -KAPITAŁ SPŁYNIE WTEDY DO NAS ALE JAKI CZY Z SIŁA PRZEBICIA--I ZAROBEK ---PZU---GDZIE GO UPCHNA I KASA Z NFI.TAGRZE NAJDALEJ TREND BOCZNY MYSILE ZE NIE SPADKOWY DO...14-SIERPIEN .ALE PODEJRZEWAM ZE PO RAPORTACH ZA 2 KWARTAŁ POWINNO SIE ZMIENI TREND PRZYNAJMIEJ NA SPOŁKACH KTORE NIEROZCZAROWAŁY WYNIKAMI..
anonim_03 / 2007-07-29 10:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
podkręć sobie aparat słuchowy.
to pomaga.
blueberg / 2007-07-29 09:59 / Tysiącznik na forum
czy musisz tak wrzeszczeć? - kompleks jakiś? zaloguj sie

już pisałem, ze my ostatnio idziemy za stanami wtedy jak nam to pasuje, a jak nam nie pasuje to po początkowych wahaniach prawie swobodnie idziemy w inna stronę - tę która nam sie uwidziała..
więc całkiem możliwy jest np poniedziałkowy ruch w górę..
brunet-k-izra / 83.12.116.* / 2007-07-29 10:00
TAK JEST TO MORZLIWE
blueberg / 2007-07-29 10:03 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum
Józefina / 2007-07-29 10:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Blueberg..............
bollullos / 2007-07-29 09:57 / portfel / Uznany Muł Pancerny
walnij se baranka w klawisz CapsLock
blueberg / 2007-07-29 09:59 / Tysiącznik na forum
:)
brunet-k-izra / 83.12.116.* / 2007-07-29 09:59
GOJU TO PRZYPUSZCZALNA ANALIZA
Józefina / 2007-07-29 10:43 / portfel / Tysiącznik na forum
... maspik!.... maspik!
bollullos / 2007-07-29 10:19 / portfel / Uznany Muł Pancerny
zaczynam podejrzewać że naśladujesz Leppera sprzed kilku lat
cokolwiek nie napiszę, Ty swoje.
brunet-k-izra / 83.12.116.* / 2007-07-29 11:40
TYLKO ZE JEST JAK JA NAPISZE A TY SIE MYLISZ
bollullos / 2007-07-29 12:00 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Regulamin forum
Józefina / 2007-07-29 11:51 / portfel / Tysiącznik na forum
.... jeszcze sobie zrób deser : budyń waniliowy z sokiem malinowym... mniam mniam... no i wtedy to się już o wiele lepiej poczujesz....

Ostatnie słowo i deserek na ustach to jest to co tygryski lubią najbardziej.....

hi hi hi hi hi ...
najcz / 2007-07-29 09:44 / Tysiącznik na forum
czy ameykańce nie za mocno spadają,nie trzyma ich żadne słabsze wsparcie.
lefek / 2007-07-29 13:34 / Bywalec forum
Witam.
DJIA ma bardzo mocne wsparcie intra na poziomie 13250-13200 ..... jeśli to pęknie to raczej dobrze nie wróży temu indeksowi, co również może się przełożyć na pozostałe rynki na świecie !!!!

pozdrawiam :-))
JA / 2007-07-29 09:28 / Tysiącznik na forum
witam ale was tu już jest wy to macie zdrowie tak się zrywać ja mam dopiero przed oczami poranne zorze oranne zorze gdy ide.. a tak wogóle po wczorajszej burzliwej dyskusji w moim pijackim gronie powziołem ważną decyzje ZAPISUJE SIĘ do PISUARU postanowiłem zoatać Konradem Walenrodem i i ten ciemnogród od środka zniszczyć ktoś się dołączy? heheh
Józefina / 2007-07-29 10:37 / portfel / Tysiącznik na forum
ale super pomysł... dołączam się ....!!!
nowicjusz1982 / 2007-07-29 13:39 / Dzieciak *€* forum
to nic nie zmieni ludzie w polksce nie bedzie lepiej ! ! ! ! ! ! !
anonim_03 / 2007-07-29 10:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a czy wiesz kto zamiat rozwalonego PiS przejmie władzę ?
Józefina / 2007-07-29 11:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja ją przejmę...... w Pałacyku sobie troszkę pomieszkam..... tam jest taka ładna podłoga dla moich buciczków :-))))
W czasie rządów pościnam kilka głów.. jak Caryca Katarzyna....
Pojadę na troszkę do morskiej rezydencji.....
Złożę partię kobiet kobiecych.... (zero feministek) i będziemy walczyć o prawo powrotu do domu i możliwość wychowywania w spokoju 5 dzieci....
kalot / 2007-07-29 11:09 / portfel / Tysiącznik na forum
a ja nie wierzę w Walenrodów!
Józefina / 2007-07-29 11:25 / portfel / Tysiącznik na forum
w Walenrodów to ja też nie wierzę..... na podwójnego agenta.. nadaja się na dłuższą metę tylko kobiety........
Walenrodówny... to jest to!
anonim_03 / 2007-07-29 11:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
rozwalimy PiS, i tak do władzy dojdzie partia, której pieśnią będzie "zbudujemy"
Józefina / 2007-07-29 11:32 / portfel / Tysiącznik na forum
anonimku_03 jaki Ty fajny masz portfelik.....to ja dopiero dziś się doczytałam...
uuu la la la.....
anonim_03 / 2007-07-29 11:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to prawdziwy i nieprawdziwy.
Prawdziwy w tym sensie że rzeczywiście go mam,
a nieprawdziwy w tym sensie że głównym portfelu mam przewaźnie spólki nie notowane na GPW.
Józefina / 2007-07-29 11:59 / portfel / Tysiącznik na forum
ale jak to anonimku_03 ... masz spółki nie notowane na gpw..... Jak to tak można....
Ja prawdziwą blondyneczką jestem i musisz mi tak tłumaczyć bardziej obrazkowo.... jak chcesz abym Ciebie rozumiała ... :-)

a z prowizjami się wyrabiasz przy takim kapitale?
anonim_03 / 2007-07-29 12:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
o kapitale tu nie dyskutujemy ....
ale jak widzisz operacji robie malo, bardzo mało.
w prawdziwym portfelu większość spólek mam ok 9-12 miesięcy.

Przedstawiony portfel ma pewną ceche dydaktyczna -- bez kombinowania też można zarobic ... chociaź odradzam "dywersyfikacje branżową" jak w moim portfeliku.
Józefina / 2007-07-29 12:40 / portfel / Tysiącznik na forum
ubranżowienie troszku niebezpieczne... fakt..

no widzę, że kolega nie jest amatorem buciczków.... ale działa bardziej globalnie... i po roku sklep z butami otwiera.... :-) :-))))

A nie kusi kolegi do sprzedaży na zwyżkach.... bo tak jak ja potrafię sie powstrzymac przed zakopywaniem dołków.... tak ni jak nie mogę się oprzeć sprzedazy górek.
slawo / 2007-07-29 08:55 / Bywalec forum
Hey wszystkim
Szykuje sie nam ciekawy poniedzialek - a ja jak na zlosc caly przyszly tydzien po za gielda :/
Pamietam maj '06 dlatego nic nie sprzedaje, a kupuje - usredniam w poniedzialku FAM, BEF, EUF, MCR. Wydaje mi sie, ze pozniej nie bedzie juz okazji :)

zdravim
JA / 2007-07-29 09:34 / Tysiącznik na forum
ta też się zgadzam na razie idzie według planu na koniec lipca miał być korekta i jest teraz powinno być odreagowanie i do góki ale w sierpniu zakładam że będzie druga i ona może być mocniejsza a powina się zacząć w okolicach 2 tygodnia a potem nastąpi uspokojenie i w dalszym terminie powolna dalsza wspinaczka - ale zobaczymy na razie to tylko sam początek się sprawdził
slawo / 2007-07-29 08:56 / Bywalec forum
Polecam zapoznac sie z ostatnimi inf z FAM-u :) + kolejny fundusz w BEF przed wynikami...
dario1069 / 2007-07-29 08:33 / Bywalec forum
witam wszystkich obecnych na forum
R.K. / 2007-07-29 06:17 / Tysiącznik na forum
Samuraju !!
Jestes milym facetem i to jest cenne.Jestes wyrazista osobowoscia ,a to rzadkie.
I na kazda moja kwestie przyznales "to prawda".
Wiec widzisz rzeczywistosc jaka ona jest.I tylko zle pojeta ambicja nie pozwala Ci jeszcze przyznac,ze to my mamy racje.
Ale kiedys zrozumiesz.Poniewaz motorem dzialania Kaczynskich NIE jest dobro ludzi .Ich motorem napedowym jest nienawisc i chec zemsty.
Nienawisc do swiata,ktorego nie znaja.Nienawisc do ludzi wyksztalconych i obytych,wobec ktorych czuja sie parweniuszami.
Nienawisc do ludzi Solidarnosci,poniewaz wowczas nie dopuszczono ich do zadnych powaznych zadan.Nienawisc do Walesy i ludzi okraglego stolu,poniewaz nie brali w nim udzialu.
Nienawisc do wspolczesnej ,nowoczesnej cywilizacji,poniewaz jej nie rozumieja i boja sie jej.
Z tego wynika wszystko to co mamy.
Szkoda czasu na dyskusje,niczego nie zmienimy.Trzeba zacisnac zeby i przetrwac.
jeszcze raz powtarzam:nie zrobili NICZEGO oprocz totalnego zametu.Sklocenia narodu,wzmocnienia antysemityzmu i prymitywnego nacjonalizmu.Poglebienia wszystkich najgorszych polskich fobii i wad.
\ Z uporem maniaka niszcza po kolei struktury demokratycznego,praworzadnego panstwa.Maly czlowieczek idzie krok po kroczku tropem Lukaszenki i jesli pozostanie u wladzy,doprowadzi nasz kraj do upadku.
samuraj jack / 2007-07-29 11:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witaj

w kilku miejscach przyznałem Tobie rację w opisie sytuacji, jednak różnimy się ich interpretacji. Ty traktujesz opisane zjawiska w oderwaniu od sytuacji, kontekstu, w których żyjemy.
Ja wykazywałem pewne zależności . To nie pozwala mi formułować tylko i wyłacznie negatywnych opinii.
- Piszesz, szkoda czasu na dyskusje, a wrzucach kolejne tematy, w których przeinaczasz fakty.
Kaczyński przy okrągłym stole był...
- co do Wałęsy - mam podobne zdanie jak Kaczyński, choć może z innych powodów (Walęsa w czasie prezydentowania rozbijał prawice, zawetował ustawę reprywatyzacyjną i robił parę innych równie szkodliwych rzeczy);
- nienawiść do współczesnej cywilizacji - absurd; jakichś "intelektualistów" się naczytałeś, którzy jakieś skomplikowane konstrukcje myślowe budują, z których później wynika, że nie znoszą cywilizacji
- "wzmocnienie antysemityzmu"!!!!!! - gdzie to widzisz? gdzie się tego naczytałeś? to dyżurny temat niektórych mediów...
Kaczyńscy wzmacniają antysemityzm - ech... [rozkładam ręce];
- Kczyńscy jak obsadzają zaufanymi sobie ludźmi urzędy, to niszczą struktury państwa demokratycznego; jak robią to działacze SLD, UW czy innych partii to wzmacniajaja te struktury?
-porównanie Kaczyńskiego do Łukaszenki... jak juz brak argumentów, to takie porównania służa za wytrych...
no bo w końcu kto się odważy bronić Kaczyńskiego, jeżeli on podobny do Łukaszenki....??

__________________________________


Uogólniając - Kaczyńscy to nie są ludzie moich marzeń; jednakże mając taki wybór jaki jest (partie pow. 5 proc.) wolę ich od innych;
są od innych mniej czarni, albo jak kto woli bardziej biali.

Z tym że, mimo jakiejś sympatii do nich stać mnie na to, aby powiedzieć, że to i tamto mi się u nich nie podoba.

Natomiast przy całej Twojej (i innych) niechęci do nich, nie stać Cię na zauważenie czegokolwiek dobrego. Wg Ciebie od początku do końca są źli.

Myślę, że to podstawowa między nami różnica
Pooh / 2007-07-29 11:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Samuraju, bracia K. mają zapędy do ograniczania demokracji. Stąd, przypuszczam, takie porównania do Ł. Tłumaczenie, że inni też mają ochotę na np. wywieranie wpływu na media, /to widać doskonale/ nie stanowi dla nich usprawiedliwienia. Lepiej jest mówić o próbach "zamachu na demokrację" za wcześnie, niż później nie mieć takiej możliwości w ogóle.
Pozdrawiam.
R.K. / 2007-07-29 11:26 / Tysiącznik na forum
witaj;nikt nie jest od poczatku do knca zly,nawet Himmler i Goebels lubili male dzieci i zwierzatka.
Oczywiscie zrobili duzo dobrego;rozdali wszystkie pieniadze.Zaprzeczajac elementarnej zasadzie "lepiej dac wedke i niz jednorazowo rybe ba obiad".
Kaczynski NIE bral udzialu w okraglym stole.Obaj dostawali tylko podrzedne zadania typu dystrybucja ulotek.
Nie wyciagam wciaz nowych faktow,odpowiedzialem tylko ,poniewaqz zwrociles sie noca do mnie.
I juz wiecej nie bede sie tym zajmowac,szanuje cudze poglady a nienawidze sprzeczek.
wladyslaw / 2007-07-29 10:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Problem polega na tym, że na współczesnej scenie politycznej nie można dostrzec żadnej wybitnej, nacechowanej patriotyzmem i pozbawionej prywaty osobowości, która z korzyścią dla Narodu mogały by zastąpić pierwszą de facto osobę w Państwie, czyli premiera, który wobec braku skutecznie zagrażającego mu rywala poczyna sobie z coraz to większą butą, co rzeczywiście może nasuwać skojarzenia z poczynaniami nie liczącego się z nikim Łukaszenki.
kajal / 83.4.149.* / 2007-07-29 09:44
niestety, zgadzam się całkowicie
Pooh / 2007-07-29 09:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Coś w tym jest, niestety. Kaczyńscy mieli u mnie kredyt zaufania, który już się wyczerpał. "To nie tak miało być, zupełnie nie tak...". Uderzyły mnie Twoje słowa o Łukaszence. Słyszałem taką opinię od osoby, która wyjechała z Białorusi, a teraz widzi, w naszej polityce, dużo analogii do wydarzeń z okresu, kiedy Łukaszenko utrwalał władzę. Pozdrawiam.
gVarek / 2007-07-29 10:01 / "zGÓRnikt"
to [popmieszxkaj tam kilka miesięcy i zobaczysz różnice
najśmieszniej jak oPISują coś ludzie, którzy sami nie widzieli
Pooh / 2007-07-29 10:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Byłem, widziałem. I proszę o ponowne przeczytanie, bo chyba się nie zrozumieliśmy. Na pewno nie jestem zwolennikiem PiS... Nawet na nich nie głosowałem.
Co do kredytu zaufania - wyglądało, /do momentu, w którym nie doszło do koalicji z PO/, że ten kraj jest dla nich ważny i coś chcą zrobić. A jest jak widać... Pozdro.
AB / 2007-07-29 09:33 / Bywalec forum
Mnie o tyle łatwiej, że nigdy nie miałem zaufania do tych Panów. Nie odczuwałem też cienia sympatii. Pozdrawiam.
barakuda / 2007-07-29 02:12 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
2007-07-28 23:31:00 | *.*.*.* | samuraj jack [ Portfel ] [ "Uznany Gracz Giełdowy"/ Bloguje na bblog.pl! ]
Re: Po strachu? [0]
witam wszystkich

postaram się odpowiedzieć na ... wszystko

pozdrawiam nieśpiących
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
.b. mi przykro.....
nikt nie odpowiada...............
Bull / 2007-07-29 03:28 / Bywalec forum
oj niemiły jestes...
barakuda / 2007-07-29 02:05 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
do Bolluols'a.... na dobranoc...
Slaw z Samurajem toczą spór w imieniu nas wszystkich.... nie denerwuj się , bo to batalia w mikroskali..... za chwilę będzie Ciebie to dotyczyć....tak naprawdę myślą podobnie, różnią ich szczegóły...Slaw jest praktykiem, odczuł na własnej skórze blaski i cienie władzy....Jack jest idealistą( w b. pozytywnym znaczeniu)...
przyszłość należy do takich jak Slaw...., ale Jack też nie ucierpi na tym....
a że piszą tak jakoś "wspak".....obaj mają rację....
obyśmy mieli takich orędowników swoich racji.........
samuraj jack / 2007-07-29 10:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witaj

chyba nietrafnie zdiagnozowałeś nasze (Slawa i moje) postawy;
Slaw jest większym idealistą ode mnie - co wyraża się tym, że bardziej radykalnie podchodzi do wyborów - nie zagłosuje w ogóle lub na jakąś ideową partię, która nie dostanie się do sejmu

co do mnie - okres ideowy w sensie politycznym mam za sobą (członkostwo w UPR);
poglądy mi zostały, ale nad urną dokonuję zwykle wyborów między tymi, którzy pow. 5 proc.;
jak nie widze kogos rozsadnego , to glosuje na UPR

pozdrawiam serdecznie
kalot / 2007-07-29 11:19 / portfel / Tysiącznik na forum
...Slaw jest większym idealistą ode mnie...
czytając wasze posty raczej nie masz racji, a czytam dość dokładnie
samuraj jack / 2007-07-29 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
jedna rzecz, kto jest większym idealistą
a zupełnie inna rzecz - czyje sympatie polityczne Tobie się bardziej podobają

pozdrawiam
kalot / 2007-07-29 11:36 / portfel / Tysiącznik na forum
ja oceniam dwie rzeczy:
determinacja oraz zaangażowanie w sprawę oraz oczekiwanie od otoczenia i życia
moim zdaniem to obiektywny osąd
pisałeś, że należałeś do UPR-u, nie wiem jak długo, ale to już jest ideowaść, bo wiadomo, że profitów wiele nie przyniesie
trudno tu mówić o moich sympatiach, ponieważ na UPR zagłosowałem dwa razy jeden raz to na szefa w wyborach prezydenckich i raz na wiceszefa jak startował z list PO, i w najbliższej przyszłości nie planuję, zatem trudno tu zwalać moją ocenę na ewentualną sympatię dla Twojej osoby
a z jeszcze innej strony patrząc to nie wiadomo czy idealizm to wada czy zaleta
barakuda / 2007-07-29 01:45 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
B. mi przykro....
gaszę światło !.....
wybacz Warren......odpoczywaj.....
bollullos / 2007-07-29 01:46 / portfel / Uznany Muł Pancerny
27 lat... małżeństwa? bo mieć wnuka w wieku 27 lat, gdyby był to twój wiek, to wyczyn
barakuda / 2007-07-29 01:49 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
... a jednak.... mam 51 na liczniku- 26 w małzeństwie...
barakuda / 2007-07-29 01:50 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
prawie 27...... różnica 59 dni....
barakuda / 2007-07-29 01:39 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Q..rde.... zapomniałem, że teraz dzielą wpisy na strony i ... jak jakiś głupi ,pisałem na ....stronie poprzedniej.....
i jeszcze sie wk.......ałem...
....żywiec, ot co...
barakuda / 2007-07-29 01:25 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
do BEBE... już któryś raz piszę do Ciebie z nadzieją , że sie : wklepie"
niezła z Ciebie Babcia.... full respect...!... masz wyczucie dystansu... to b. cenne...i rzadkie...
barakuda / 2007-07-29 01:15 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Hello Bebe.... klawa babcia z Ciebie ( już kiedyś pisałem)....
żeby nie być monotonnym, powiem: masz wyczucie dystansu do problemów , których tu dużo....
ps. hebraj, weź i wycyndalaj stąd , bo wezmą cię do ........
samuraj jack / 2007-07-29 01:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Cóż, wszyscy juz chyba śpią
nie ma z kim Żywiec-portera posączyć

Dobrej Nocy
barakuda / 2007-07-29 01:35 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
wojowniku , zawsze możesz liczyć na mnie.... nie rezygnuj... obaj jesteśmy straceńcami, ....ja przyznałem się wcześniej....:-(((
barakuda / 2007-07-29 01:00 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
do Bebe.... sorry ,że się spoufalam, ale jesteś klawą babcią-respect...
do DURNIÓW spod znaku ojejujejca rydzyka- współczuję patrona(kiedyś się obudzicie)...a wasze radio i tak ma ryja.....
zawsze byłem powściągliwy....wybaczcie nie mogę...
do wszystkich innych.... jesteśmy tacy sami.... i tylko od nas zależy , czy podzielą nas DURNIE....
samuraj jack / 2007-07-29 01:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
witaj

jeszcze po kufelku?
barakuda / 2007-07-29 00:48 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Bebe....jakaś Ty miła Babcia... u serducha utuliłbym Cię... ale "czasu nie staje"....
zawsze można "pogaworzyć-pomarzyć"...wot, popi erdal i o n n y j obyczaj....
sorry za głupie pogwarki.........
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy