Po strachu?

Money.pl / 2007-07-27 17:37
Komentarze do wiadomości: Po strachu?.
Wyświetlaj:
samuraj jack / 2007-07-29 00:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
rzuć okiem na maila
pozdrawiam:)
barakuda / 2007-07-29 00:32 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
wszystkim , którzy cierpią...:cierpię za milijony 27 lat, .... żyję , więc cierpię...
a gdyby coś,to dla wytrwałych prześlę fotkę Tego , co po tym wszystkim EFEKTEM jest.... mój Wnuk( Aleksander-po Macedońskim-dla Igły)... i jeszcze troche pocierpię...
samuraj jack / 2007-07-29 00:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
witaj

bym prosił

korowiow70@wp.pl

pozdrawiam:)
barakuda / 2007-07-29 01:43 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
w najbliższym możliwym terminie... tylko nie myśl , że taka kolejka... to musi zrobić moja synowa - Ania, ....ja w życiu nie wysłałem fotki przez neta... :-((((
samuraj jack / 2007-07-29 00:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Małą burzę wywołałem pochwalną wypowiedzią na temat obecnie rządzących, którzy za pozostałem w rekach Skarbu Państwa 25 proc. prywatyzowanego przedsiębiorstwa dostaną więcej, co za sprzedaż pierwszych 75 proc.

http://www.tvn24.pl/12692,1515842,0,2,wiadomosc.html
________________________________________

Kilku z Was odpisało

odniosę się do niektórych kwestii:

PRYWATYZOWANIE

cytat za R.K


nie maja,poniewaz NIC nie robia.Ze strachu.Wszystko zamarlo.Zadnych
prywatyzacji.Zadnego rozwoju.


1. wolę, jak sprzedają wolniej, a drożej, jak w przypadku hut stali
2. będą prywatyzowali np. energetykę

cytat za Slaw


Dlaczego wielki mały premier nie byl tak samo twardy w likwidowaniu przywieljów w
energetyce jak w walce z lekarzami i pielegniarkami .... chodzi mi o nowy ukad z
pracownikami energetyki (gwarancje odprawy) ...


Slaw, napisałeś co wyżej, i nakrzyczałeś na mnie, a nie zapytaleś wcześniej co o tym myslę. nieładnie, nieładnie;
tak nie postępuje absolwent KUL;
gdybyś zapytał, to dowiedziałbys się, że jestem przeciwny wszelkiego typu układom tego rodzaju i że poprę każdy, powtarzam KAŻDY rząd, który będzie przeciw;

pisałem to kilka dni temu - szybko możesz to sprawdzić


valjean logOF


Samuraju - kazałeś podprowadzić prąd i wodę do namiotów i zimować pielęgniarkom pod KRM a tu? przykro mi to mówić ale tracisz wiarygodność.


opierając się na - jak wykazałem wyżej - absurdalnym zarzucie Slaw`a valjean logOF postanowił mi dodatkowo dołożyć;
całość sytuacji zakrawa na jakąś groteskę;
forumowicz (valjean logOF) stwierdza u innego(samuraj jack) brak wiarygoności wskutek umieszczenia przez trzeciego forumowicza (slaw) wypowiedzi, w której wciska opinię samurajowi, której samuraj nie wypowiedział

cytat za R.K


Obsadza sie wszystko co mozna swoimi ludzmi i zabranymi pieniedzmi gasi strajkowe
pozary.


obsadzają jak wszyscy - nie są tu lepsi ani gorsi od innych - tak w ogóle uważam, że niemal wszystko powinno byc sprywatyzowane - wielkość stołków byłaby ograniczona;
są oczywiście instytucje państwowe, które trzeba obsadzić, ale tu zapytam kim obsadzać - członkami opozycji czy koalicji?
w zachodnich demokracjach urzędu obsadza się swymi, w USA mówi się, że rządzący bierze wszystko;
jak dacie mi racjonalny przepis, jak tego uniknąć, to będę się cieszył

co do gaszenia strajkowych pożarów - to już napisałem wyżej - nie podoba mi się to i będę popierał każdy rząd, który w takiej sytuacji będzie twardy jak Thatcher

cytat za R.K


Drogo zaplacimy za rzady PiS,jesli jeszcz epotrwaja.
Nie zalatwili absolutnie niczego.Koszty pracy sa absurdalne.Prawo nie do ogarniecia
dla zwyklego czlowieka.To samo podatki.



Koszty pracy absurdalne - to prawda - ale ten rząd jako pierwszy obniżył klin.
Prawo nie do orgarnięcia dla każdego - prawda - ale mam pytanie, oni to wprowadzili, czy rządzący przed nimi?
Z podatkami nic nie zrobili - to prawda; większość ich porzedników - robiła, tzn. podnosiła obciążenia. Oni nie. Źle, że nie naśladowali oświconych poprzedników.
Odnotować warto obniżke podatku dla firm - wykonaną przez L. Millera, za co chwała mu.

cytat za R.K


Stoklosa,oszust i bandyta,"sciagany" listami gonczymi,dostal kolejne 3 miliony zl w
majestacie prawa z unijnych pieniedzy.


To prawda, ale nie żyjemy w państwie totalitarnym, jak byś tego chciał. Stokłosa jest ścigany jako osoba, a dotację dostała jego firma, która zgodnie z prawem ma odrębność osobowość prawną.
Zresztą nawet gdyby było na niego, do momentu ukarania przez sąd nikt mu nie może odebrać praw, które ma. Smuci Cię to, ale cóż, żyjemy w państwie prawa czy się to Tobie podoba czy nie.
Co do samego Stokłosy - wg mojej wiedzy - powinien skonczyć w więzieniu.

za Slaw


Dlaczego wielki mały premier nie byl tak samo twardy w likwidowaniu przywieljów w
energetyce jak w walce z lekarzami i pielegniarkami .... chodzi mi o nowy ukad z
pracownikami energetyki (gwarancje odprawy) ... czy za to nie zaplacimy my wszyscy


Slaw Szanowny,
nie wiem, czy na KUL miałeś zajęcia z logiki...
wypowiadam się konsekwentnie przeciw tego typu roszczeniom [kilka dni temu też o tym dobitnie pisałem - możesz sprawdzić];
natomiast nie rozumiem Ciebie...
popierałeś protest pielęgniarek, które chciały wyciągnąc kasę z naszych kieszeni... to było dobrze;
ale jak branża energetyczna chce to zrobić to źle?
albo brak w Twoim wywodzie logiki, albo logicznie uprawiasz segregację zawodową

za valjean logOF


nie wiem jaki masz interes w ciągłym popieraniu tej partii


pytanie jest, powiedzmy, nieeleganckie...
gdybym uznał takie pytanie za "smaczne", to bym zapytał jaki masz interes w ślepym, jednostronnym ich atakowaniu...
ale nie zapytam - bo to pytanie nie fair


Na forum money wyrażam swoje poglądy na świat. Zawsze to robiłem, niezależnie od koniunktury - to taka dobra szkoła po działalności w UPR, która zahartowała...

Moi Drodzy Rozmówcy, jak chcecie mi dołożyć dodatkowo, ponad to co napisałem, to proszę, zapytajcie mnie jakie mam zdanie na ten czy ów temat, a nie wciskajcie mi w usta opinii, których nie wypowiedziałem
bollullos / 2007-07-29 01:48 / portfel / Uznany Muł Pancerny
eee tam, przestańcie
raz na zawsze
to nie forum polityczne a zachowujecie sie jak politycy, uparte krowy
nikt nie przekona drugiego, a tracicie uznanie i szacunek
barakuda / 2007-07-29 02:09 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
kaskadere vel bollullos.... obydwaj mają rację,,, a Ty masz lekcję do przerobienia...
pawlus / 2007-07-28 23:58 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Quantum łykacie?
rozalia / 2007-07-28 23:48
A ja własnie wróciłam z koncertu.......mamy u siebie neptunalia, Podobał mi się występ Patrycji Markowskiej, teraz spiewa Doda . Wróciłam bo mielismy pod opieką 7 latka i mimo że bardzo chciał zobaczyć pokaz ogni sztucznych uznałam ze dla niego pora do łóżeczka i obiecałam że o 24 go obudzę i z okna mego domu sobie popatrzy, a o giełdzie pomyslę w poniedziałek. Dobranoc.
samuraj jack / 2007-07-28 23:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
witam wszystkich

postaram się odpowiedzieć na ... wszystko

pozdrawiam nieśpiących:)
lojka / 2007-07-28 23:24 / Tysiącznik na forum
dobrej nocki :)
easy rider / 2007-07-28 23:20 / Bywalec forum
na mercorze piękny młotek , ale po sesji w USA niewiele chyba pomoże .
P.S. Ja te ż po kolacji z okazji 9 - ciolecia pożycia małżeńskiego z jedną żoną .
Pozdrawioam wszystkich zaobrączkowanych i wolnych /wolne na forum .
valjean logOF / 213.158.196.* / 2007-07-28 23:12
dobranoc
krepek / 2007-07-28 23:09 / portfel / Tysiącznik na forum
tomok to jak to rocznica ślubu a ty nie z żoną tlyko na forum:))))

poza tym najlepszego na dalsze wspólne życie:)
TOMOK / 2007-07-28 23:12 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
spać idę już
pozdrawiam
valjean logOF / 213.158.196.* / 2007-07-28 23:02

2007-07-28 00:53:54 | *.*.*.* | samuraj jack [ Portfel ] [ "Uznany Gracz Giełdowy"/ Bloguje na bblog.pl! ]
Pochwalam takie działania... [7]
http://www.tvn24.pl/12692,1515842,0,2,wiadomosc.html

______________________________

wczoraj pisałem, ze PiS mają wiele przywar charakterystycznych dla innych polityków;
ale jak na razie nie zawodzą w zakresie przejrzystości funkcjonowania gospodarki;

żadnych afer gospodarczych nie mają na koncie;
i są bodaj pierwszymi, którzy poprzez rozmowy podnieśli cenę akcji prywatyzowanego
przedsiębiorstwa już po podpisaniu umowy;
poprzednie ekipy prywatyzowały firmy za pół darmo [poza tymi, które bezpośrednio przez
giełdę i od razu w wolnym obrocie - kurs pierwotny kształtowany rynkowo];

nie są idealni, ale mają kilka punktów, którymi pozytywnie odróżniają się od minionych
rządzących...

2007-07-28 09:29:07 | *.*.*.* | slaw [ Uznany Gracz Giełdowy (8429 posty) ]
Re: Po strachu? [6]
Widzee Samuraj z rana zaatakował jedyną słuszna ideologia naprawianai państwa i zep pis
nie psuje ........ to ja mam drogi Samuraju jedno pytanie do ciebie :
Dlaczego wielki mały premier nie byl tak samo twardy w likwidowaniu przywieljów w
energetyce jak w walce z lekarzami i pielegniarkami ....
____________________________________________________
Samuraju - kazałeś podprowadzić prąd i wodę do namiotów i zimować pielęgniarkom pod KRM a tu? przykro mi to mówić ale tracisz wiarygodność.
jako historyk powinieneś zdawać sobie sprawę że premier rządu który mówi że sąd najwyższy powinien kierować się racjami patriotycznymi jednocześnie łamiąc prawo zachowuje się jak faszyści i komuniści, oni też tak mówili. to już nie przelewki tylko zapędy na dyktaturę.
z psychologicznego punktiu widzenia wiele racji (a może prawdy) jest w ostatnim wpisie Oseska. nie wiem jaki masz interes w ciągłym popieraniu tej partii.
a żona i szwagier gosiewskiego w ministerstwach to nie rodzina, tak? obłuda...
Katon-nielogo / 83.19.60.* / 2007-07-28 22:49
Ale mi sie nudzi dzisiaj, ogladam sympatie, kolega poznal fajna dziewczyne na sympatii i wlasnie u niej siedzi... fajna kotka:) mowie wam:)
Fajna Kocica / 83.31.97.* / 2007-07-28 23:07
Fajna Kotka to ja, uważaj bo wydrapie Ci oczy i temu kolesiowi ... btw słaby z niego ogier :/
Katon / 2007-07-28 23:15 / "Walczący z wiatrakami"
a ja?:)
barakuda / 2007-07-29 01:16 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
wpadłeś:-)))).... to nie Elek....:-(((
valjean logOF / 213.158.196.* / 2007-07-28 22:37

2007-07-28 11:21:45 | *.*.*.* | barakuda [ Tysiącznik na forum ]
Re: Po strachu? [1]
wszystkim zadowolonym i zatroskanym naszymi politykami i ich walką o dobrostan
społeczeństwa polecam analizę techniczną i fundamentalną poniższego cytatu:
" dwa miliony głosów, dwa miliony serc
dwa miliony par oczu, morze łez..."
( Kazik S

to jest szacunkowa ilość słuchaczy radia M.
jakiekolwiek skojarzenia sa nieuprawnione i przypadkowe
hebraj / 83.24.174.* / 2007-07-28 22:52
Dodajmy, radia winnego wszelkim nieszczęściom.
Proponuję do gazu te 2 miliony w rewanżu za holocaust.
barakuda / 2007-07-29 01:21 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
gościu, dawno przegiąłeś... teraz radzę ....wyp.....alaj...
mój ostatni pod pod tym nick'iem.
barakuda / 2007-07-29 01:28 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
przepraszam wszystkich za wpis pod nielogo- nieznanym...
lojka / 2007-07-28 22:14 / Tysiącznik na forum
Witam wieczorkiem

Tomok - wszystkiego naj na dalsze lata dla Ciebie i żonki

ja 8 dni temu miałam 11 :)
TOMOK / 2007-07-28 22:19 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
gratulacje
Pozdrawiam ciepło
rpp / 2007-07-28 22:06 / Tysiącznik na forum
la la la la la
anonim_03 / 2007-07-28 22:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
normalnie mnie powaliłeś ...
rpp / 2007-07-28 22:15 / Tysiącznik na forum
przepraszam
anonim_03 / 2007-07-28 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
;-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy