Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po świętach powinny być wzrosty

Po świętach powinny być wzrosty

Money.pl / 2007-04-06 10:02
Komentarze do wiadomości: Po świętach powinny być wzrosty.
Wyświetlaj:
kerkorian / 2007-04-08 11:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeżeli rada nadzorcza kupuje fona po 4.82 to ile może wynosić
cena docelowa 10 zł ?!!! Oni mają jeszcze jakiegoś asa w rękawie
=)



2007.04.05 07:41
FON SA nabycie akcji przez członka rady nadzorczej [
wersja do wydruku / powiększ czcionkę ]

2007-04-05

07:41:00

GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-FON-(PL)

FON SA nabycie akcji przez członka rady nadzorczej

Raport bieżący 18/2007
Zarząd Fon S.A(Emitent) podaje do publicznej wiadomości
informację otrzymaną w dniu 4 kwietnia
2007r.,iż członek Rady Nadzorczej nabył akcje Emitenta.

W wyniku transakcji zawartych na GPW w ramach sesji zwykłej w
dniach 3 i 4 kwietnia jeden z
członków Rady Nadzorczej Fon S.A nabył 8551 sztuk akcji Emitenta
po średniej cenie wynoszącej
4,82zł.

Członek Rady Nadzorczej zwrócił się z prośbą o nieujawnianie
danych osobowaych.

kom espi mra/zdz
osesek / 2007-04-06 13:04 / Pan Tysiącznik
Dzień dobry.
Moim skromnym zdaniem rynek w krótkim czasie rypnie.
Jestem w stanie uzasadnić pogląd a nie czynię tego przez szacunek do Forumowiczów, z którymi wiedzą giełdową i umiejętnościami analizy technicznej nie mnie równać się.
Eres / 2007-04-06 13:50 / portfel / Wieczny debiutant
Osesku, ale długi/ krótki to, pododnie jak rypnięcie, bardzo względne pojęcia. Mógłbyś być bardziej precyzyjny ?
osesek / 2007-04-06 19:52 / Pan Tysiącznik
Rypnie- spadnie raptownie.
Krótki czas- kilka dni.
najcz / 2007-04-06 22:03 / Tysiącznik na forum
za czy w ciągu kilku dni?Jak myślicie co może być sygnałem.Azja z chinami czy kowboje z pkb,inflacją.według mnie inflacja .
Wesołych Świąt dla Pani Magdy ,Wszystkich starających się skorzystać z zieleni i dla Tych grających na spadki.
gabrik / 2007-04-06 12:43 / portfel / Wierny Forumowicz
czegoś tu nie rozumiem?"Prawdą jest jednak również to, że największe spółki są wyceniane już bardzo drogo i giełdowi gracze poszukują niedowartościowanych akcji, aby mieć możliwość uzyskania ponadprzeciętnych zysków." a big napisałeś że poglądy Pani Magdy są zbieżne z Twoimi?
Big Lebowski / 2007-04-06 12:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie poglady ocena rynku o kierunek - szczegoly moga sie roznic..
Eres / 2007-04-06 12:22 / portfel / Wieczny debiutant
Dzień dobry uzależnionym.
Miałem nie pisać do wtorku, ale to uzależnienie jest silniejsze niż postanowienie. Poza tym, wykonałem zadanie domowe - sporządziłem sos tatarski, więc należy mi się relaks.
Komentarze P. Magdaleny czytam zawsze z prawdziwą przyjemnością. Tym razem mam tylko jedno spostrzeżenie - zestawienie Atlantisa ze wzmianką, że "giełdowi gracze poszukują niedowartościowanych akcji" wydaje mi się trochę niefortunne i może być źle odczytane przez niedoświadczonych inwestorów.
siepan_wlasciwy / 2007-04-06 12:30 / Uznany Gracz Giełdowy
i gdzie tu sprawiedliwosc :) kiedy LODH Invest informował ze przekroczyl 5%prog w Trasie to te anemicznie wzrosly wowczas 1,5% :( tak wiec nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie
Pablo / 2007-04-06 11:44 / "Uznany Gracz Giełdowy"
P. Magda jest poprostu najlepsza.
. / 2007-04-06 11:36 / ................
komentarze Pani Magdy sa najlepsze nie tylko na tym portalu.I nie jest jedyna w swoich opiniach;ponizej fragment biuletynu INVESTORS FIZ.


Złoto i srebro po odbiciu od oporów na rocznej formacji konsolidacyjnej przeszły jedną z najgwałtowniejszych korekt w trwającym rynku byka. Po tygodniowej konsolidacji w pobliżu wsparcia na poziomie linii trendu, kruszce rozpoczęły trwający do dziś spokojny wzrost. Marzec srebro zakończyło spadkiem 5,11%, złoto 0,88%, a Amex Gold Bugs Index 0,63%. W naszej opinii uwidocznione w ostatnim miesiącu problemy w sektorze nieruchomości w USA będą nadal negatywnie oddziaływać na notowania dolara. Dalsze spadki amerykańskiej waluty będą bez wątpienia sprzyjały notowaniom metali szlachetnych. Optymizmem napawa też bardzo silne zachowanie metali przemysłowych, które dotąd wykazywały silną korelację z metalami szlachetnymi. Również sytuacja techniczna obu metali monetarnych daje podstawy do dobrych prognoz na najbliższe miesiące. Trwająca niespełna rok konsolidacja wydaje się powoli wygasać, a długi trend boczny tworzy mocna bazę dla następnego impulsu wzrostowego
Gość / 81.210.116.* / 2007-04-06 11:31
Szanowna Pani Magdo

A propos cen ropy. Czy ceny mogą podnosić się w dół???

Z poważaniem
Gość
Magda Grzybowska / 212.76.37.* / 2007-04-10 07:09
Szanowny Panie,
Przepraszam najmocniej, że dopiero teraz odpisuję, ale ja bardzo rzadko śledzę swoje komentarze w internecie. Otóż ceny ropy naftowej po uwolnieniu brytyjskich żołnierzy spadły, ale w mniejszym stopniu niż wcześniej wzrosły z powodu podwyższenia napięcia w stosunkach Zachodu z Iranem. To znaczy, że za ten wzrost odpowiadają również inne czynniki: rosnące zużycie benzyny chociażby. Swoją drogą konflikt z Iranem wcale nie zapowiada się, by miał się ku końcowi. Spodziewałabym się, że do lata ceny ropy mogą wahać się między 63-67 USD, a w sezonie wyjazdów nawet ponownie wzrosnąć.
Eres / 2007-04-06 12:23 / portfel / Wieczny debiutant
Gościu, nie bądź uciążliwy.
ryzako / 2007-04-06 11:14 / Bywalec forum
czy we wtorek GPW nie pracuje?
"- część rynków wraca do pracy w poniedziałek, natomiast GPW dopiero w środę"
long_mike / 2007-04-06 15:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
gielda we wtorek pracuje
http://www.gpw.com.pl/gpw.asp?cel=ogieldzie&i=katarchiwum&nagnaz=Wydarzenia&ktore=007180_2
Big Lebowski / 2007-04-06 11:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zgadzam sie z Pani ocena rynku jest calkowicie zbiezna z moja ocena..
znawca / 81.219.113.* / 2007-04-06 10:02
albo spadki....
ryzako / 2007-04-06 11:09 / Bywalec forum
ewentualnie konsolidacja...
. / 2007-04-06 10:52 / ................
pytanie,czy wiedza ze powinny
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy