Forum Polityka, aktualnościKraj

PO ukarze Palikota, choć jeszcze nie wie jak

PO ukarze Palikota, choć jeszcze nie wie jak

Money.pl / 2010-03-04 07:18
Wyświetlaj:
_reakcjonista_ / 2010-03-04 11:34 / Bywalec forum

Gronkiewicz-Waltz [..] Pytana, czy uważa, że Palikot popełnił przestępstwo przeciwko PO, [...] odpowiedziała, że przestępstwo to jest w kodeksie karnym

A to jest bardzo ciekawe. Nieuzgodniona z partyjną wierchuszką krytyka członka PO jest już karalna!? Czyżby wróciły czasy ścigania za "szkalowanie organów" i "godzenie" w interesy POlski?
sql / 83.15.9.* / 2010-03-04 11:24
Mam!, mam! karę dla Palikota!...publiczne wypicie 10 "małpek" żołądkowej gorzkiej na placu defilad:).
Rossi / 91.189.73.* / 2010-03-04 11:48
Na kierownika bufetu proponuję Bufetową, na zagrychę żeberka skropione octem i sało.
janiszek72 / 2010-03-04 09:51 / Tysiącznik na forum
Proponuje przeprowadzić powszechne referendum i zaangażować cały naród w problematykę ukarania osła Palikota. niech naród w demokratycznym państwie osądzi czy Palikot ma zostać wbity na pal (albo secam) lub zostać unieszkodliwiony metodą uszkodzenia Palikotka za pomocą młotka. To rzeczywiście arcytrudne zadanie, przed którym stoi rządząca ekipa Platformy Antyobywatelskiej i cała Polska. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
JanuszPOlikot / 2010-03-04 10:01 / Tysiącznik na forum
A może NTSC........heheheh lub nowszą metodą HDTV 1080p
POzdrawiam..........
Mam nadzieję że POwykształciuchy zajarzyły janiszku o co tobie chodziło z tym secamem.....heheheh
zeb / 83.12.199.* / 2010-03-04 09:32
Gdzie logika, Sikorski zdradził a Palikota za mówienie publicznie o faktach chcą ukarać. Czyżby Sikorski miał w PO tak silną pozycję jak Tusk , którego nie wolno członkom PO krytykować.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-03-04 11:57

Sikorski miał w PO tak silną pozycję jak Tusk

PełłłO to także desant z UNII WOLNOŚCI, domniemuję iż to ludzie stojący w drugim rzędzie tak zadecydowali?!!!
Pytanie kto rzadzi POLSKĄ kto ustawia FIGURY, czy PełłłO to tylko szyld z donaldem na czele?!!!
bulba1 / 2010-03-04 11:06 / Bywalec forum
"Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie":,
nielubianych POlityków można sPOniewierać, zaszczuć, uczynić bandytów; można wyśmiewać ludzi wierzących, niszczyć walczących z korupcją, wyśmiewać Kościół?
Ale ruszyć świętą krowę, która nie wiadomo, czy nie umarła do pewnego stopnia na własne życzenie, to zbrodnia! Wręcz należy sPOdziewać się publicznego wieszania.
Wyborca123 / 83.24.12.* / 2010-03-04 08:46
Poprzyj skutecznych polityków - wpisz w wyszukiwarkę Google "Pierwszy Wolny Sondaż Wyborczy", wyszukaj sondaż i zagłosuj.

Wyniki głosowania przez internatów są zupełnie inne od oficjalnie prezentowanych, już zagłosowało ponad 20863 Polaków i ciągle głosują.

Drogi wyborco pamiętaj, jaka jest różnica pomiędzy obietnicą, a jej realizacją, czym się różni obiecanie pieniędzy od dania pieniędzy, czym odróżnia się mówienie od robienia.
JanuszPOlikot / 2010-03-04 09:47 / Tysiącznik na forum
Sondaże mogą zniszczyć lub wylansować kandydata na prezydenta, zdymisjonować
ministra, a nawet skasować niewygodny telewizyjny program. Tymczasem w polskich
sondażowniach rządzą ludzie z powołanego przez Wojciecha Jaruzelskiego w stanie
wojennym „mundurowego” CBOS, który był orężem generalskiej junty. Dziś zasiadają
we władzach OBOP, Pentora, PBS i IPSOS. Stworzyli też od podstaw GfK Polonia.
pozdr.! / 85.181.94.* / 2010-03-04 11:09
PO pnie sie w góre wiecie dlaczego jaka to manipulacja poczytajcie. Wiecie kto jest prezesem OBOP- Prezesem Zarzadu PBS DGA jest KRZYSZTOF KOCZUROWSKI. Byl on jednym z zalozycieli Kongresu Liberalno-Demokratycznego, którego dzialacze z Tuskiem na czele rzadza obecnie PO. Zasiadal w zarzadzie tej partii, w 1991 r. byl jedna z trzech osób, które kierowaly kampania . A jego zastepca zdrojewsk iOd 31 pazdziernika 1997 do 26 marca 1999 pelnil funkcje ministra lacznosci w rzadzie Jerzego Buzka.
FelixB / 194.126.165.* / 2010-03-04 09:43
Żałosne. Jakiś pisowiec opanował podstawy gae ( i tak jestem pod wrażeniem) . Czy też może zleciliście komuś to ambitne dzieło? I teraz sobie możecie, podśpiewując partyjny hymn, klikać w kółko na swoich. :P
Maxc / 77.253.95.* / 2010-03-04 12:56
... bo my mamy zajęcie konkretne i opanowane w zarysach. Uczestnicząc w kosmicznych jajach pt. napisz dwieście razy, a odpuszczonym ci będzie - musimy zaciskać zęby bowiem zaczynają już różni tacy poważnie dyskutować nad rozpadem naszej ukochanej partii miłości.
kamilekkamilek / 2010-03-04 08:54
W młodości Donald Tusk związał się z gdańską opozycją i szybko zafascynował się liberalizmem. W
latach 80. pracował w Spółdzielni Pracy Robót, która w najlepszym dla niej okresie zatrudniała setkę
pracowników: działaczy Ruchu Młodej Polski, liberałów i ludzi z "Solidarności". Jego kolega Mirosław
Rybicki, wówczas członek Ruchu Młodej Polski, opisywał: "Gdy pracowaliśmy w spółdzielni, piło się
sporo. Donald tez za kołnierz nie wylewał. Przeciwnie. Pamiętam, ze kiedyś razem się
zastanawialiśmy, czy przypadkiem nie przesadzamy. Myślę, ze byliśmy gdzieś na granicy, od której
zaczynają się problemy z alkoholem" (por. I.Ryciak, D. Wilczak, "Te sprzeczności", "Newsweek" z 30
października 2005
JanuszPOlikot / 2010-03-04 10:40 / Tysiącznik na forum
cytat "Myślę, ze byliśmy gdzieś na granicy, od której
zaczynają się problemy z alkoholem"

A ja myślałem że to "mały" miał problemy z małpkami..............heheheh
JanuszPOlikot / 2010-03-04 07:38 / Tysiącznik na forum
Metoda "na błazna" okazuje się do dziś bardzo skuteczną w politycznym starciu. Zwłaszcza że dziennikarze mainstreamowych mediów tracą wolę pracy. Przecież mogą otworzyć stronę internetową z blogiem posła Janusza Palikota, skopiować najbardziej bzdurne fragmenty i mieć gotowy tekst, a ich szef zrobi jeszcze z tego czołówkę i wypłaci sowite honorarium.
- Podobnie jest ze stacjami komercyjnych telewizji. Po co wysyłać reporterów na "materiał", skoro można zaprosić do studia Janusza Palikota? A ten już tyle nawymyśla Kaczyńskim, że tylko ustawiając w studio kamery, dostarczą sutą strawę swoim kolegom z prasy. A ci, nie ruszając się z kanapy, nie czytając nawet gazet (po co, przecież tam będą mogli znaleźć tylko własne komentarze), mogą spokojnie brylować przez kolejny miesiąc.
Jakże obłudnie brzmią zapewnienia liderów PO o karze nałożonej na posła Palikota. Przypomnijmy tylko niedawne komentarze marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego, który skompromitował się wypowiedzią o podróży do Gruzji prezydenta Lecha Kaczyńskiego: "Jaka wizyta, taki zamach". Nie żałował sobie także minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, używając do woli wobec głowy państwa, gdy stwierdził: "Można być prezydentem i można być chamem", albo gdy w grudniu na urodzinach Lecha Wałęsy mówił o "moralnych karłach", choć nieco wcześniej zapewniał, że "nikt nie prześcignie go w okazywaniu szacunku prezydentowi".
Elkam / 83.17.101.* / 2010-03-04 08:46
Jak Palikot oblewa pomyjami kogoś z opozycji to jest wszystko O.K. i w dobrym tonie bo on
taki już jest,ale jak powie parę słów prawdy o "SWOICH" to grozi mu nagana albo coś
więcej? Wszyscy i tak wiedzą że nic mu nie grozi ,pokiwają mu paluszkiem dla fasonu
i nic więcej,bo jak się nic nie robi się na jego hamskie liczne występy to co można zrobić po delikatnych moim zdaniem uwagach .Zawsze popierałam PO ale jak widzę postępowanie
izachowanie PO mocno się zastanawiam i ręce mi opadły.
JanuszPOlikot / 2010-03-04 07:51 / Tysiącznik na forum
Jeszcze jeden ciekawy fakt skoro mowa o tzw hakach.
Jeśli chodzi o zbieranie haków to z tego co wiem pan Komorowski był ministrem obrony narodowej i jemu podlegały WSI które zbierały haki na Sikorskiego w czasach rządów AWS z p. Buzkiem na czele.
POPIUM / 195.238.227.* / 2010-03-04 07:36
CAŁY SPEKTAKL MEDIALNY SŁUŻY TEMU, BY POWALCZYĆ O GŁOSY SZAREJ MASY, POTRZEBNEJ TYLKO W CZASIE WYBORÓW.
wieszatiel / 82.177.9.* / 2010-03-04 07:20
Wzięli się za karanie wtedy kiedy facet ewidentnie ma rację.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-03-04 08:18
no właśnie dlatego - POmylił się i powiedział prawdę i za to trzeba go ukarać.
POPIUM / 195.238.227.* / 2010-03-04 08:10
A CO TO JEST RACJA???
POmylone wybory / 2010-03-04 07:18
W młodości Donald Tusk związał się z gdańską opozycją i szybko zafascynował się liberalizmem. W latach 80. pracował w Spółdzielni Pracy Robót, która w najlepszym dla niej okresie zatrudniała setkę pracowników: działaczy Ruchu Młodej Polski, liberałów i ludzi z "Solidarności". Jego kolega Mirosław Rybicki, wówczas członek Ruchu Młodej Polski, opisywał: "Gdy pracowaliśmy w spółdzielni, piło się sporo. Donald tez za kołnierz nie wylewał. Przeciwnie. Pamiętam, ze kiedyś razem się zastanawialiśmy, czy przypadkiem nie przesadzamy. Myślę, ze byliśmy gdzieś na granicy, od której zaczynają się problemy z alkoholem" (por. I.Ryciak, D. Wilczak, "Te sprzeczności", "Newsweek" z 30 października 2005

No to Janusz PO małpce!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy