Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO w sondażach przed PiS

PO w sondażach przed PiS

Money.pl / 2006-11-07 19:48
Komentarze do wiadomości: PO w sondażach przed PiS .
Wyświetlaj:
rota / 83.17.92.* / 2006-11-09 09:50
znowu te opinie brukowej wyborczej i sondaże pożal sie Boże specjalistów, powtórka z roku 2005. Wszystko to wpisuje się w kampanie na rzecz PO ale znowu sie zawiedziecie. Po raz kolejny przegracie a wiecie dlaczego ? dlatego ,że nie macie nic do zaoferowania oprócz słów . Dowód ? Prosze bardzo pierwszy z brzegu, kto wie z wyborców PO jak zakończyła się sprawa jej młodych wilków, którzy oskóbali jej konto bankowe przy [poprzedniej kampani parlamentarnej. Tusk stał przed kamerą i zapewniał, że wszystko wyjaśni. I co ? Minęło co najmniej 5 miesięcy i cisza. Pozamiatał Schetyna pod dywaniki w gabinecie cieni ? Jak to jest ich sposób na rządzenie to ja dziękuję bardzo juz takich mieliśmy 50 lat, w y s t a r c z y !!
Platforma z poparciem Kwasniewskiego, człowieka przed którego dworem klęka Rokita z Tuskiem i Komorowskim mieliśmy ostatnio we wtorek w programi a Dobro Polski ponownie zobaczyć w jego sztandarowej roli w Charkowie. Obraz tej pijanej czerwonej ś............ni nad grobami polskich patriotów zapadł mi tak głęboko w serce, że nawet "sukcesy" córeczki w telewizji Milana w Tańcu z Gwiazdami nie zmienią tego !
jotka / 80.53.92.* / 2006-11-08 08:28
Ludzie głównie patrzą na człowieka a nie na partię - więc nie bardzo wiem jak taką sondę można przeprowadzić
DA-old / 195.225.71.* / 2006-11-07 19:48
Jeśli wczoraj opublikowano sondaż: Po-25%, PiS 23% i dt...) to przy 3% błędzie statystycznym następny sondaż nie powinien odbiegać więcej nż 1%.
]Jeśli tak, to jeden z tych sondaży jest błędny. Który? Moim zdaniem 32% to przesada...
bizon / 83.12.11.* / 2006-11-08 08:13
Może wynik sondaży zależy od tego kto je zleca, lub pytania są źle zadane.

Najnowsze wpisy