Forum Forum finansoweInne

Po weekendzie w greckich bankach może zabraknąć gotówki

Po weekendzie w greckich bankach może zabraknąć gotówki

Wyświetlaj:
autor245 / 85.75.200.* / 2015-07-04 17:46
czy wy tak naprawde macie tam jakiegos redaktora ktory ma pojecie o tym co pisze?? bo jak narazie widze ze tylko sianiem propagandy i bzdurnych afer wyssanych z palca sie zajmujecie piszac ze grecy nie maja pieniedzy. grecja to kraj gdzie wiekszosc jest w rekach prywatnych i tylko emeryci stracili plynosc finansowa i mowa jest o ludziach ktorzy pracowali w panstwowych zakladach. bankomaty normalnie wyplacaja pieniadze a banki wyplacaly czesc emerytur tak wiec wiecej rzetelnosci pseudo redaktorcy
piotr155 / 185.26.182.* / 2015-07-04 17:44
Grecy nic nie robią sobie z zadłużenia bo co mieli wyciągnąć z EBC to wyciągnęli, a teraz uważają, że niech EBC martwi się jak odzyskać pożyczone pieniądze. Chwilowy brak gotówki w kieszeniach zastąpią polskim patentem sprzedaży "na zeszyt" i poszukają następnego frajera chcącego bezpowrotnie utopić pieniądze.
ela791 / 88.220.43.* / 2015-07-04 17:26
dziwne w Polsce nie ma kryzysu a ja mam jeszcze gorzej niz Grek bo nie moge wyciagnac nic z konta bo juz nie mam pieniedzy z mojego mizernego zarobku teraz bede musiala zaciagnac dlug u sasiada bo bank mi nie da kredytu nawet 1grosza bo nie mam zdolnosci kredytowej
SYLWIA730 / 83.21.89.* / 2015-07-04 16:48
SUUUUUUUUUUUUUUUUUPER WIDOMOŚCI Z GRECJI!!! NIECH GRECY POCZUJĄ SIE POLAKAMI!!! BYŁAM TAM I NIE WIDZIAŁAM MIESZKAJACYCH W ŚMIETNIKACH ANI DZIECI ŻEBRZĄCYCH NA ULICACH..JESZCZE TROCHĘ I GRECJA OSIĄGNIE POZIOM POLSKI-ZIELONEJ WYSPY NA MAPIE EUROPY!!!
lolo674 / 159.205.108.* / 2015-07-04 15:49
Merkel się martwi, że jak nie zapewni żydowskiej lichwie pomyślnych interesów w Grecji, to lichwa wyśle ją do gazu.
schnufi / 217.99.169.* / 2015-07-04 15:38
Wsparcie za wlasny wysilek i to jest setno sprawy,czy w strefie euro czy nie. Skoro grecy przez wiele lat nawazyli piwa,to niech je teraz wypija.
tomek3012 / 178.235.80.* / 2015-07-04 15:14
Niech Grecja zbankrutuje. I zakaz finansowania lewaków. Dosyć finansowania darmozjadów.
to pies bilios / 62.64.46.* / 2015-07-04 15:01
Ponosi odpowiedzialność, jako doradca i nieudacznik zasłużył Grecję ,po niedzielnym "nie" wszystkich korupcyjnych wcześniejszych złodziej ,naród Grecji musi unicestwić a la Saddam lub kaddafi,i zamknąć okropna stronę dewastacji,korupcji,wyprzedaży i dywersji , każdy kto ma czas łapy w zaciągania kredytów, powinien być stracony ,a jego i jego rodziny majatek do 20 pokolenia zajęty przez naród grecki ,tylko w taki sposób może być zakończona parszywa strona greckich bandzior ów ,którzy kosztem całego narodu fundowali sobie raj w Grecji za długi, dziś skamla,że cipras ma pomysł na ich likwidację, wybrał go naród ,I naród dostarczy mu zapewnienie i gwarancje do dalszych dzialan- polska niebawem ,tez będzie musiała się wyzwolić spod baranstwa Tuskow - kaczor kich ,specjalistów jazdy na kredyt i głupotę
żalpolski / 5.173.43.* / 2015-07-04 14:35
Koszty ryzyka niespłacalności kredytów greckich muszą na siebie przyjąć ci " ludzie" (specjalnie piszę ludzie nie instytucje, bo za każdą z nich stoją przecież ludzie, którzy w tym przypadku za wszelką cenę ukrywają swoją tożsamość jako ciemiężyciele finansowi narodów). Tylko takie rozwiązanie gdzie oni staną się przegranymi swych pochopnych transakcji finansowych i pazerności może uratować końcówkę godności społeczeństwa greckiego. Tak czy owak, Grecy muszą przyjąć do świadomości, że świat w którym żyli odchodzi bezpowrotnie. Zmiana podejścia do życia z konsumcyjnego na racjonalny czeka w niedługim czasie cały świat. A Grecy w Europie będą pierwszym narodem który w tych nowych warunkach będzie zmuszony wypracować nowy model społeczeństwa opartego na wartościach poza materialnych. Jeśli dojdzie już do tak głębokiej reformy światopoglądowej narodów (co jest nie na rękę dzisiejszym ich władcą) nastąpi przetasowanie hierarchii potęg światowych.
mar519 / 87.206.248.* / 2015-07-04 14:28
Solidarność europejska nakazuje umorzyć grekom długi...
jan___ / 89.78.252.* / 2015-07-04 14:05
"Ustawienie limitu wypłat na poziomie 60 euro jest zdaniem ekspertów dowodem na to, że kondycja greckich banków jest fatalna."

Ja bym raczej powiedzial ze kondycja swiatowej piramidy finansowej jest fatalna i to tylko kwestia czasu az sie cala ta piramida zawali, a zaczyna sie juz powoli walic wiec nie bedzie to czas wyjatkowo dlugi, mimo iz wiele rzadow (poprzez ichniejszych regulatorow i kontrolerow systemu finansowo-bankowego) chce to za wszelka cene ukryc, niemniej jednak piramidy na dluzsza mete nie da sie ukryc bo w koncu, a ten czas powoli nastepuje kazda musi sie rozleciec, tak tez rozleci sie ta obecna, ale to bedzie wieeeeeelkie boooom :P
Ciekawe co dalej i ile i kto na tym straci, jasne jest ze nie straca banksterzy, tyle wiemy.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: