Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO weźmie pod lupę Piskorskiego i mazowieckie struktury partii

PO weźmie pod lupę Piskorskiego i mazowieckie struktury partii

Wyświetlaj:
Kber / 83.19.148.* / 2006-04-26 09:49
Ciekawe, że z "bieżących" wpływów ma te 359 tys. To oznacza, że miesięcznie ma 30 tys. Tylko skąd? Skoro pensja jest mniej więcej na tym poziomie. Co oznacza, że nic nie wydał, nie dał żonie, niczego nie jadł, a co najważniejsze nie zapłacił żadnego podatku! To ja nie chce tej posady i pensji, ale jedynie te pozostałe przywileje.
Kris Kay / 83.26.116.* / 2006-04-25 22:24
Cytat: "nawet jesli nie ma tam niczego nieprawidlowego, to prosze pokazac jedna osobe odwazna, ktora powie, ze cala sprawa jest zgodna z interesem publicznym..."

OK, ja powiem, ze wszystko jest w porzadku. Nie w porzadku jest tylko polska zawisc, ktora wystepuje nawet u pani Pitery.
Trzeba bylo wziac pozyczke bankowa i takze kupic pole, sadzic las i robic interesy (no i wpasc na dobry pomysl!).

Wole sto razy polityka, ktory rozumie potencjal i sile pieniadza i potrafi go uzyc, niz takiego, ktory potrafi tylko brac pozycz\ki z banku po to, by je bezsensownie wydac. Potem sie wymiguje od prawnej odpowiedzxialnosci ( "Businessman Lepper" - temu daj pieniadze a wszystko wyda i zaprzepasci)
W Polsce dominuja ludzie typu : "mnie sie nalezy", "inni maja a ja nie, powinienem DOSTAC!", wszyscy mamy jednakowe zoladki, emerytury powinny byc jednakowe".
A zarob sobie cholero i przestan byc chory, ze drugi potrafi zarobic.

Najnowsze wpisy