Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO: Wypowiedź Giertycha przelała "czarę goryczy"

PO: Wypowiedź Giertycha przelała "czarę goryczy"

Wyświetlaj:
4poland / 83.17.92.* / 2006-09-04 10:03
do posła Chlebowskiego, tut. autora; czy platforma skorzysta z prawa do wniesienia pod obrady sejmu swojej ustawy o wprowadzeniu kas fiskalnych do automatów do gier losowych? W poprzedniej kadencji był pan współnie z posłanka Błochowiak i posłem Kaliszem przeciwko tej opcji, DLACZEGO? Dlaczego drobni kupcy musza mieć kasę a ................................nie? Czy będa podnbiesione opłaty od tych automatów, również w poprzedniej kadencji razem z tą sama ekipą dążył pan do ich drastycznego obniżenia. Do dzisiaj po programie Konfrontacje w TVP2 gdzie podniesiono te tematy wywołując pana nazwisko, nie podjął pan żadnej próby publicznego sprostowania tych informacji a minęło co najmniej 5 miesięcy!
Marcyś / 217.173.198.* / 2006-09-04 09:04
Jacek Kuroń był, jest i będzie dla mnie Wielkim Bohaterem. Natomiast R. Giertych jest tylko kupą mięcha, zasmrodzonego wewnątrz nieuctwem, nieposkromioną chęcia władzy nad duszami i tak naprawdę nienawiścią do każdej "inności". Śmierdzi straszecznie zawsze, ilekroć dorwie się do telewizji - muszę wyłączać telewizor i długo wietrzyć pokój. Czekam coraz bardziej niecierpliiwie na wcześniejsze wybory i wierzę, że moi Rodacy wreszcie wybiorą mądrze swoich przedstawicieli do zarządzania swymi pieniążkami (tymi, któe zabiera im fiskus). Jak można tak długo pozwalać na rządzenie takim niedoukom i wrednym charakterom, których reprezentuje R. Giertych?!
Lwowiak / 83.21.248.* / 2006-09-03 11:31
Nie, nie jestem zwolennikiem Pana Giertycha ani też Leppera. ponieważ obu uważam za niestosownych na swoich stanowiskach. lecz pan Lepper powinien, dla kraju, pracować wyłącznie w skupie złomu, ale nie o tym chcę mówić, lecz chcę się podzielić swoimi poglądami temat na wypowiedzi Giertycha o Jacku Kuroniu. Nie wnikam jakim działaczem był Kuroń i dlaczego działał, nie jestem pewien czy robił to z pobutek patriotycznych. Wg mnie nie był zadnym patriotą i postaram się to udowodnić. Kuroń, będąc we Lwowie, jako przedstawiciel naszego parlamentu, na spotkaniu z ludnością ukraiską Lwowa,
wypowiedział słowa, których mu nigdy nie wybaczę, a ich treść cytuję: "CIESZĘ SIĘ, ŻE LWÓW NARESZCIE JEST UKRAIŃSKI" Mogł nic nie mówić, mógł poprostu milczeć, ale włazić do dupy, w ten sposób, to jedynie dowód, że był wielkim na wagę, ale nigdy wielkim polakiem, choć nie przeszkadza mi sposób w jaki zastał ochrzczony - można wodą, a można tez nożem. Jak kto woli, ale przytoczone słowa nie świadczą o nim dobrze.
maa / 2006-09-01 22:13 / Tysiącznik na forum
WRON-u.
Jego synek, który wtedy jeździł w dziecięcym wózku teraz sądzi Kuronia. Tylko "się zwymiotować"...

Dostałem już drugi egzemplarz "Mein Kampf" od Prawdziwych Polaków - Patriotów z LPR. Co ja takiego w sobie mam, że im się wydaje, że jestem swój człowiek?
a / 83.27.22.* / 2006-09-01 21:14
-Co czytasz - zagadnął Lepper

- KAPITAŁ Karola Maya - odparł Giertych

- Chyba Marksa - rzucił Lepper

- No rzeczywiście, już sto stron i ani jednego Indianina - zadumał się Giertych
keskese / 2006-09-01 21:52 / Reprezentacja Polski
wódko pozwól żyć
jacek k.
jak dla mnie to film wszyscy jesteśmy chrystusami to jest film o nim.
baronin / 83.145.185.* / 2006-09-01 20:17
Natychmiast rozwiazac ,to pseldo kolko rozancowe!!!
KGB / 71.149.252.* / 2006-09-01 19:54
A w ogole to LPR powinno juz dawno nie istniec jako Partia.A my jeszcze musimy ich utrzymywac z naszych podatkow.Powinny byc tylko dwie Partie rzdzace a reszte rozwiazac.Wtedy to byloby tanie Panstwo.Ile to piniedzy idzie na tych dorabiaczy?Wiem ,ze moze nie na temat ale nie moglem sie oprzec.Niech najlepiej Gertych wstapi do klasztoru i tam sie udziela i swoje madrosci katolickie wciska ciemnocie
LENIN / 83.238.240.* / 2006-09-01 19:52
obok jakich zdrajców powinien wobec tego znależć się Wałęsa?
a / 83.27.22.* / 2006-09-01 19:38
Nic, patrzą i się cieszą.

Jak to się stało, że prezydent spotkał na swej drodze prezydentową.
Złośliwi twierdzą, że przegrał ją w karty.
pchelek / 83.31.243.* / 2006-09-01 18:50
wielbiciel komunistow i ich oredownik - romek - ni pies ni wydra - pól faszysta i pół komunista - juz niedlugo bedzie po nich [tylko smrod zostanie po LPR]
ww / 83.17.232.* / 2006-09-01 17:21
liga patologicznych romanów
tim / 195.212.29.* / 2006-09-01 16:55
O RODZAJU JASZCZURCZY
Kero / 2006-09-01 16:41 / -
Tylko upośledzony intelektualnie może Kuronia napiętnować.
Należy zatem przeprowadzić rewizję pośród obsady ministerialnej.
J.T. / 83.8.141.* / 2006-09-01 16:36
Z założenia nie bronię żadnych polityków czy to z prawa czy z lewa, gdyż większość ma dużo za uszami, ale z tego co wiem Jacek Kuroń miał ciężkie całe życie, 9 lat w więzieniach !!!, bez przerwy obserwowany przez bezpiekę, każdy kto miał jakieś problemy polityczne zwracał się do niego o pomoc, itd !!!
Myślę że ze świecą szukać kogoś tak bezinteresownego, Zastanówcie się, przecież ten człowiek w życiu się niczego nie nahapał i nie dorobił co jest zupełnie niespotykane.
W tamtych czasach aby coś osiągnąć tak jak mówi Lech Wałęsa musiało się lawirować i dogadywać z komunistami, aby w przyszłości osiągnąć swoje cele i tego nie wolno oceniać nagannie. Zauważcie że żaden z oszołomów którzy krzyczą o zdradliwych rozmowach z komunistami tak naprawdę nic ani w tamtych ani w późniejszych czasach nie zrobił. ONI całe życie krzyczeli i obrażali się a cała ich solidarnościowa zasługa to to że kilka dni byli internowani lub byli w uczelnianej solidarności.
Taki ktoś jak Giertych nie powinien nawet gęby otwierać na temat J.Kuronia bo niedorasta my w żadnej kategorji do pięt !!! , a po za tym nie oczernia się kogoś kto nie może się bronić a ktoś kto nie żyje bronić nie może się na pewno !!!!
LENIN / 83.238.240.* / 2006-09-01 19:51
nie dorobił sie bo był alkoholikiem,a co do ciągłej obserwacji przez SB to problematyczne : czy jak organizował "czerwone harcerstwo" i wcześniej ,tez był inwigilowany?
Barti / 83.168.75.* / 2006-09-01 17:55
Romek nie powinien konskiej paszczy otwierac, bo jego tatulo Maciej Giertych dupę jaruzelskiemu lizał w radzie konsultacyjnej.
Ale to oczywiscie był objaw patriotyzmu wg koników.
Jędrek2 / 212.106.16.* / 2006-09-01 16:22
Roman, to "Koń który mówi " ... głupoty
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy