Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO: Wywrócimy stolik PiS-u

PO: Wywrócimy stolik PiS-u

Money.pl / 2007-09-13 15:02
Komentarze do wiadomości: PO: Wywrócimy stolik PiS-u.
Wyświetlaj:
SZPILECZKA / 83.8.238.* / 2007-09-13 23:25
ZŁODZIEJ KRZYCZY "Ł A P A J Z Ł O D Z I E J A "-NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!!!
zdenek... / 83.13.250.* / 2007-09-13 17:39
PO tak krytykując PIS nie zauważa że wchodzi w stare gumofilce PIS-u sprzed dwóch lat.
w ten sposób nic nie osiągną i zawsze będą partią ludzi przegranych (politycznie) nie wnoszą nic od siebie do polityki żadnej nowej jakości
zdenek... / 83.13.250.* / 2007-09-13 17:08
przewracając Netzla przewracają to co przewrócone już zostało.
niech PO przedstawi swój program a nie robi teatrzyki.
nic nie mówią o programie , pomyśle na rządzenie
czy jedyną żeczą jaką potrafią przedstawić to NIEKONSTRUKTYWNE wotum nieufności czy tak zachowuje się partia która chce przejąć władzę, i odpowiedzialność za Polskę.
jliber / 212.180.147.* / 2007-09-13 17:12
zdenek, jesteś niedorozwinięty że trzeba ci wklejac bezposredni link? Nie potrafisz wejsc na strony PO i sobie poszukac? Okay, z litości masz: http://www.platforma.org/_files_/dokumenty/program/program_po_1216116511.pdf
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-09-13 18:42
wiesz byłem na tych stronach przed poprzednimi wyborami. Taki program jak wtedy napisali mogę im za 10 minut przesłać. Drugi raz nie będę sprawdzał, czas minął.
zdenek... / 83.13.250.* / 2007-09-13 17:30
proszę mnie nie obrażać.
chodziło mi o dyskusję programową zamiast teatrzyków PO. liczyłem że PO zamiast agresji na każdej konferencji pokaże swoją wyższość nad innymi partiami( podobno to partia inteligentów i ludzi światłych) i mimo zaczepek będzie promować swój program i założenia tak by każdy wyborca nawet ten co go nazywasz mocherem mógł go poznać. jeśli natomiast PO uprawia agresję a na pytanie o program odsyła potencjalnego wyborcę do linków jak to czynisz ty to brnie w ślepą uliczkę.
Bez odbioru / 83.22.207.* / 2007-09-13 20:25
Jaka dyskusja programowa? Na główkę upadłeś? Przypomnij sobie program ( jeśli tak to można nazwać ) PiS z 2005 r ( jest jeszcze na oficjalnej stronie tej partii) i zobacz co z niego zostało zrealizowane. Ja sobie dokładnie przypominam tą " dyskusję programową" sprzed dwóch lat. Pamiętam jak straszono pustoszejącymi lodówkami po wprowadzeniu systemu podatkowego proponowanego przez PO i jednocześnie wychwalanie własnych pomysłów obniżenia podatków którego jakoś się nie realizuje. Pamiętam jak straszono publiczność reformą zdrowia prowadzoną przez PiS. Następnie zarówno Gilowską ( wpółtwórczynię programu gospodarczego PO) oraz Religę ( twórcę programu ochrony zdrowia PO) ochoczo przyjęto do rządu tworzonego przez PiS. A ten mówi o dyskusji programowej.
Odsyłanie do linków nie jest żadną ujmą ani agresją. Każdy kto chce zapoznać się z programem PO może to uczynić i nie ma chyba obowiązku powielać tego programu nieskończoną ilość razy jeśli on jest pod określonym adresem. Jeśli piszesz o agresji to pomyśl co to słowo znaczy i spójrz kto tą agresję stosuje. Odwracanie kota ogonem to nie dyskusja programowa lecz odwracanie kota ogonem właśnie.
Mirosław / 83.21.239.* / 2007-09-13 22:55
A ty nie masz czasami kota w głowie, że tak agitujesz za partią krzykaczy, inteligencja faktycznie tak się nie zachowuję, program to oni mają ale poczekaj to się jeszcze przekonasz i wówczas podzielisz zdanie o ile będziesz miał odwagę do tego się przyznać trzymam stronę Zenka i w pełni się z nim zgadzam z tym, że w postępowaniu PO jest wiele agresii i arogancji w stosunku do innych więc nie oczekuj, że zaraz zmienią swe zachowanie- zwierzęta w oborze posiadają więcej szacunku dla siebie niż ci , których dziś tak faworyzujesz powodzenia w wyborze
oll1 / 2007-09-14 07:17 / portfel / Tysiącznik na forum
To nie o agresje chodzi, a o wygranie wyborow. Jesli mieliscie troche ekonomii na studiach to na pewno pamietacie teorie gier... Otoz, wyglada na to (lata doswiadczen i obserwacji), ze jedna z najlepszych taktyk jest taktyka zab za zab i taka taktyke zaproponuje PO. Ja osobiscie bardzo chce, zeby PO po prostu wygralo. Juz powoli nie obchodzi mnie to w jaki sposob. Uwaza, ze PiS to partia obludnych ludzi, ktorych ogarnela mania wladzy i jej utrzymywania za wszelka cene... Naprawde dobra kraju to cos o czym oni nawet w gazetach nie czytaja, nie mysla, nie rozmawiaja... to jest jakas abstrakcja dla mnie. Absolutnie nie potrafia rzadzic. Maja zapedy dyktatorskie i niestety uwsteczniaja nasz kraj. Sa niekompetentni, a jednak bazuja na tym, ze spora czesc naszego spoleczenstwa za nic tego nie rozumie... Z przykroscia stwierdzam, ze ta czesc to Ci, ktorzy obwiniaja o wszystko tych, ktorzy nie narzekaja, ktorzy cos posiadaja. Ci ludzie dali sobie wmowic, ze wszystkim rzadzi uklad. To juz jest obsesja... paranoja...
Konczac mala dygresja... Nie widzialem jeszcze zadnego odcinka najnowszego serialu Agnieszki Holland, ale sam tytul kaze mi sie zastanowic, czy serial nie zostal stworzony na zamowienie... Jako podatnik tego kraju place tym darmozjadom, by wymyslali jak tylko oczepis sie zebami koryta. JA chce ich zwolnic! i to juz..
jliber / 212.180.147.* / 2007-09-13 16:50
Umówmy się, mohery nie mają wyboru, muszą głosować na PiS nieważne co by oni nie robili. Mohery najpierw głosowały na solidarność, bo chciały lepszego socjalizmu, potem głosowały na SLD bo chciały lepszego socjalizmu, potem głosowały na AWS bo chciały lepszego socjalizmu, potem znowu na SLD i teraz na PiS bo chcieli lepszego socjalizmu. PiS wreszcie jednak użył najlepszego narzędzia w rękach wszelkich socjalistów. Długo na to trzeba było czekać, bo stosowali to ich najgorsi wrogowie socjaliści marksistowscy w PRL, ale jest to jedyny sposób aby dowolni socjaliści, także narodowi z PiS mogli utrzymać się dłużej przy władzy. Podstawa to znaleźć sobie niewidzialnego wroga i ciągle z nim "walczyć". Kiedyś byli żydzi (dzisiaj też tylko mniej oficjalnie), kułacy, burżuje, teraz mamy "agentów". Agenci są wszędzie i ciągle "atakują" system (przeważnie chodzi o nieprzychylne artykuły w gazetach opisujące machloje socjalistów). Socjalistom marksistowskim udało się w ten sposób utrzymać przy władzy całe dziesięciolecia. Jako że mohery raczej nie zmądrzały, możemy się przygotować na rządy pisiurów na wiele lat.
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-09-13 18:49
ja myślę iż zgodnie z twoją teorią to PO znalazła, zamiast programu, tego wroga, który ją scala i zagrzewa do boju - wszechogarniający pisuariat.
Poza tym trzeba być ostatnim chamem, żeby z trybuny sejmowej nazwać wyborców innej partii jakimś epitetem.
zdenek... / 83.13.250.* / 2007-09-13 17:33
nie dziel polski i jej obywateli na lepszych i gorszych - to droga do nikąd.
El Presidente / 83.24.94.* / 2007-09-13 23:49
"zdenek" twierdzisz, że Premier i Prezydent RP zmierzają donikąd?!
Wigash / 2007-09-13 23:37
jak na razie ty też nie wskazujesz pozytywnych cech swojej partii tylko te negatywne innych partii. W poprzednich wyborach PO promowała swój program, a PIS tylko go kontrował i straszył. Widać w Polsce jednak populizm działa na ludzi, więc może PO dostosowuje swoją kampanię. Nie wiem jak w waszych środowiskach, ale w moim jeszcze nigdy nie mówiło sie tak dużo o polityce, to chyba o czymś świadczy. To nie były normalne rządy, co z tych rządów mamy? Ja? Ty Zdenku? Tylko proszę nie strzelaj mi tu z tekstem, a co miałeś za rządów SLD itd...bo to się właśnie nazywa odwracanie kota ogonem.
kajak / 88.220.40.* / 2007-09-13 16:03
może w końcu przestana tylko przewracać i pluc, zbudowali by
coś albo przedstawili jakis pozytywny,budujacy program, ale to chyba za trudne i mozna sie spocic główkujac,wywrócic stolik
przed kamera jest prosciej...
marek 19.53 / 83.24.41.* / 2007-09-13 22:32
Stoliki wywracają knajpiani goście w stanie wskazującym
antyanty / 80.48.10.* / 2007-09-13 16:07
Mówisz, masz:


http://www.platforma.org/_files_/dokumenty/program/program_po_1216116511.pdf
zdenek... / 83.13.250.* / 2007-09-13 17:35
potrzebna jest dyskusja linkami PO nic nie osiągnie
jliber / 212.180.147.* / 2007-09-13 16:30
A widzieliście program PiS? http://www.pis.org.pl/download.php?g=mmedia&f=program_2005_skrot.pdf
Cała druga strona to... zdjęcie Kaczyńskiego... Jakże trafne!!! Potem są bardzo pouczające stwierdzenia że np. "warto być Polakiem" (no proszę, nobla za to!!!) i że "powinniśmy chcieć być wielkim narodem" (wow, super, a inne partie chca zebysmy byli malym, nobla za to!!!) i że "jest to cel który przybliżamy lub oddalamy każdego dnia" (genialne, zeczywiscie nie da sie inaczej!!!). W tym momencie mi sie odechcialo dalej czytac...
jliber / 212.180.147.* / 2007-09-13 17:12
No cóż, niestety w programie PO też jest zdjęcie Tuska. Eh, mania wielkosci.
gien1 / 2007-09-13 15:06 / portfel / Bywalec forum
"Jest to ustawa, która zabroni obsadzania państwowych spółek politykami" Hue, hue, hue... A rodzinami i znajomymi polityków? Albo innymi waszymi przydupasami?
Kolejni socjaliści, którzy chcą walczyć z korupcją zamiast ją zlikwidować. Ale tych dla odmiany nazywa się "liberałami". Żeby naród miał wybór:o)
jliber / 212.180.147.* / 2007-09-13 15:44
Oczywiście że tak, ale trudniej. Dzięki takiej ustawie będzie można ścigać takich jak przestępców. Tymczasem obecnie wciska się ludziom ciemnotę że to "fachowcy". Co nie zmienia faktu że mohery kupią każde g... więc wszystko jest okay.
marek 19.53 / 83.24.41.* / 2007-09-13 22:34
Wystarczy, że delikwent 5 minut przed mianowaniem wypisze się z partii.
zdenek..;. / 83.13.250.* / 2007-09-13 17:46
fachowców to jużmieliśmy w Warszawie czysta korupcja w wydaniu PO .
siekierkowski most kosztował 2Xtyle co powinien według kosztorysów
jliber / 83.24.55.* / 2007-09-13 23:48
Przynajmniej są jakies mosty. W przypadku pisu nie ma niczego. A do tego to mi wystarczylby Kononowicz.
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-09-13 18:50
a Świętokrzyski tak samo, ztym że po wykonaniu okazał się o 300 m krótszy niż w kosztorysie :)
sabrina / 217.197.79.* / 2007-09-13 15:02
Wszystcy się ekscytują Marcinkiewiczem jako bombą a tym niewypałem jest Waserman ta gnida nienawidzi Ziobry bo stanoł mu na drodze kariery !!!
On nie daruje afery z wanną w tle !!!!
a320 / 80.68.235.* / 2007-09-13 16:15
Jaka różnica między stanął a stanoł

Taka jak między erekcją a erekcją u Wodza

Najnowsze wpisy