Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO żąda od PiS zapłaty za błędy

PO żąda od PiS zapłaty za błędy

Money.pl / 2012-11-13 14:13
Komentarze do wiadomości: PO żąda od PiS zapłaty za błędy.
Wyświetlaj:
BEZŚCIEMYPANOWIE1 / 78.8.159.* / 2012-11-13 15:26
1 mln (!) kosztów na jakiś odszkodowaniach podczas gdy DZIENNIE TRACI DZIESIĄTKI MILIONÓW na róznych przekrętach (np. na przemycie) oraz TRACI MILIARDY ROCZNIE przez to, że polscy "biznesmeni" uciekają masowo z podatkami do tzw. "RAJÓW PODATKOWYCH" (w tm "zacni" biznesmeni "III RP")! Chodzi tutaj tylko o to, żeby odwrócić uwagę od czegoś: czy może od powiązanie syna premiera michała z aferą AMBER GOLD?
mhfyutd / 178.235.52.* / 2012-11-13 15:01
http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/bronislaw-wildstein-przedstawia/wideo/22122009
Zbigniew Lisiecki / 77.253.217.* / 2012-11-13 14:55
Dlaczego Klich i Tusk w wiążący sposób poobiecywali komunistycznym wojskowym miliony, które Macierewicz im odmówił i w 19-tu przypadkach przegrał ? A w ilu przypadkach Macierewicz wygrał ?
debos / 95.49.102.* / 2012-11-13 14:51
Trudno co się stało to się nie odstanie. Ale przynajmniej PIS powinno przeprosić tych obywateli którzy na nich nie głosowali. Rwali się do władzy a nie mieli kim rządzić. Na ministra finansów z braku laku władowali Gilowską którą Tusk przy pierwszej lepszej okazji się pozbył, W-ce ministrem sprawiedliwości był Kryże który skazał Komorowskiego, ministrem sportu był złodziej Lipiec, a Jasiński za komuny był aparatczykiem PZPR. No i ci sojusznicy z Lepperem na czele. Niezła menażeria a mimo, że przecież skrótowo potraktowałem temat to myślę, że to sporo mówi o możliwościach PISu.
TAKMOIMZDANIEM / 78.8.159.* / 2012-11-13 15:32
min. lipiec był powołany do rządu przez ... dzisiejszego ulubieńca salonu III RP kazia marcinkiewicza bo był jego kumplem (to nie był człowiek kaczora). A dzisiaj oprócz marcinkiewicza na salonach bryluje również niejaki romek giertych - jeszce niedawno, gdy był w rządzie kaczora był uznawany za czołowego polskiego FASZYSTĘ - dzisiaj jest OK, bo wali w kaczora... Tak, że moja odpowiedź dla "debos": TEŻ SIĘ WAL!
pomo dore / 2012-11-13 15:04 / Tysiącznik na forum
dlaczego na Mokotowie od jakiegoś czasu krązy dowcip że odkąd pojawił sie deba - Tusk nie musi już używać papieru toaletowego?
jacek12e3d / 83.4.62.* / 2012-11-13 14:51
Gdyby przeprowadzić lustracje w sądach to żaden z tych procesów by się tak nie skończył.
bsf / 46.45.103.* / 2012-11-13 14:32
Kłamstwa, kłamstwa, manipulacja i obłuda to STANDARDY rodem od POdwórkowych prowokatorów.
Barnaba22 / 2012-11-13 15:07 / Bywalec forum
Nie dowierzam czasami temu czo czytam... PiS ma zapłacić za błędy... w takim razie każdy obywatel powinnien rządać od Donalda Tuska i jeg ekipy zapłaty za kłamstwa któþrymi nasz faszerowali od tylu lat...
debos / 95.49.102.* / 2012-11-13 16:50

w takim razie każdy obywatel powinnien rządać od Donalda Tuska i jeg ekipy zapłaty za kłamstwa któþrymi nasz faszerowali od tylu lat...

A jak wycenić szkodliwość kłamstw? Analizowałeś to zanim napisałeś ten swój przenikliwy tekst?
chichot dona / 164.126.222.* / 2012-11-13 14:20
Polityczne gierki , które najczęściej polegają na ogłupianiu plebsu.
Sorry za powtórzenie mojej wypowiedzi do tego tematu.
Ale skoro mogą to czynić (powtórki nazywane w nomenklaturze manipulacji - manipulacją na zdartą płytę - z powodu częstego powtarzania) politycy, może to czynić money.pl , wobec tego mogę i ja.
"Musi coś się dziać w przestrzeni nieobjętej wstępem dla plebsu.
Jest to przestrzeń szeroko pojęta, fizyczna, informacyjna, władzy itp.
Skoro pozwala się aby wobec plebsu stosować tak prymitywny pijar.
Możliwe, że mający władzę mają swoje dane z których wynika, iż plebs jest już tak zidiociały i skretyniały, że łyknie z wiarą , zapałem i pieniactwem wszystko co pijar tej czy innej opcji żuci na żer.
Sądząc po medialnych zachowaniach krzykaczy ... ups zwolenników tych czy tamtych zapewne tak jest.
Ale wg. moich danych większość plebsu zachowała jeszcze sporo dozy sceptycyzmu i rozsądku i nie da się wziąć na lep nawet najsłodszego pijaru.
Napłynęła ta refleksja kiedy zobaczyłem kolejną pusto znaczeniową batalię pomiędzy PO a PiS.
O ile mi wiadomo to umowę podpisywał przedstawiciel obecnej koalicji a nie PiS-u? Czyli można było się nie zgodzić na większość punktów umowy skoro były tak złe. Pani Tymoszenko na Ukrainie za to właśnie (umowa gazowa z Rosją) teraz pokutuje w ukraińskim więzieniu. Broń Boże nie sugeruję aby to samo spotkało pana Pawlaka, .
Ponadto chyba to właśnie za kadencji SLD zrezygnowano ostatecznie z rury do Norwegii czyli zrezygnowano z dywersyfikacji dostaw gazu do Polski.
A w negocjacjach gazowych z Gazpromem (Rosja) był by to argument aż nadto wystarczający do obniżenia ceny za gaz.
Rosja korzysta z pozycji monopolisty (co zupełnie zrozumiałe i dobre dla interesu Rosji) tym bardziej , że Polskie elyty to Rosji umożliwiły swoją polityką ogólną i gospodarczą.
Wszystkie elyty , wszystkich opcji w poszczególnych kadencjach podczas których zarządzały Polską.
Decyzja budowy portów gazowych zapadła zbyt późno choć dobrze , że w ogóle na to się zdecydowaliście.
Dlatego kolejna wojenka medialna, pijarowa na górze jest dla mnie przykładem nawet pogardy dla plebsu. a konkretnie dla inteligencji, pamięci i rozumu plebsu.
Medialni dyżurni na poszczególnych forach, to nie reprezentanci plebsu, ale reprezentanci propagandy poszczególnych opcji , dosyć dobrze otumanieni i mocno aktywni."
katarina86 / 2012-11-13 14:25 / Bywalec forum
ee nie przesadzajmy, tzn nie mówię, ze mogły być lepiej negocjacje prowadzone, ale na tej zasadzie to każdemu możemy coś zarzucić, każdej ekipie rządzącej
m-53 / 95.49.182.* / 2012-11-13 14:13
PO co takie pajacowanie?
Czy ktoś to "łyknie"

Najnowsze wpisy