Forum Polityka, aktualnościKraj

Po zamieszkach w Warszawie zaostrzy się prawo

Po zamieszkach w Warszawie zaostrzy się prawo

Money.pl / 2011-11-13 09:57
Wyświetlaj:
pomodore / 83.1.85.* / 2011-11-13 11:35
na Onecie pod artykułem o brutalności policji nie można wbić się z postem odbiegający od oficjalnej linii partii. Jest za to 1000 postów popierających działanie policji , mam wrażenie ze pisanych przez 3-4 osoby pod różnymi nickami- te same argumenty tylko w różnej konfiguracji, no i oczywiście wszechobecne (jak to w demokratycznym, tolerancyjnym państwie prawa) domaganie się strzelanie ostrą amunicją do "faszystów" przez miłujących pokój i pełnych tolerancji wyborców PO. Nawet jakaś lewacka pinda proponowała uruchomienie jednego pieca w Auschwitz ;D
Elendir / 2011-11-14 07:16 / Łowca czarownic

domaganie się strzelanie ostrą amunicją do "faszystów" przez miłujących pokój i pełnych tolerancji wyborców PO

Po czym oceniasz że byli to wybrocy PO. Moim zdaniem znacznie bliższe takiemu podejściu są wypowiedzi Kaczyńskiego (w szczególności w odniesieniu do obcokrajowców) niż Tuska.
bsf / 80.50.144.* / 2011-11-13 11:20
Jak trzeba być ograniczonym umysłowo aby błazna wybrać do kierowania państwem ???
/aVox / 188.147.247.* / 2011-11-13 11:18
To stały numer Tuska. Każde wydarzenie, który zagraża jego nierządowi, za wszelką cenę
przykrywa zastępczym tematem. Tym razem ogromną patriotyczną manifestację reżim rudego
zakłócił bezczelną prowokacją.
Marsz Niepodległości miał się tułać po mieście, bo paru pedziów z lewakami grało w piłkę
na UZGODNIONEJ tracie przemarszu ogromnej patriotycznej demonstracji !!!
Zdrajcy boją się naszego patriotyzmu - boją się Polaków.
Adolf Hitler posunął się od podpalenia reichstagu - na co jeszcze pozwoli sobie Tusk by otumanić i zniewolić nasz naród?
Wapniak / 2011-11-13 11:10 / Tysiącznik na forum
Ciekawe po co. Wystarczyło i wystarczy dotychczasowe w sposób mądry, przestrzegać. Im więcej przepisów tym więcej możliwości ich omijania. Czyż tego nie widać i to prawie na każdym kroku?
Za zamieszki w Warszawie powinna odpowiedzieć dyscyplinarnie H.G.W. Jest tylko pytanie bardzo przewrotne; a może o to chodzi?
Reasumując. Zgodę na manifestacje można udzielać pod określonymi warunkami, z których normalnie funkcjonujący urzędnik powinien sobie zdawać sprawę. Chyba, że na urzędzie mamy samych idiotów... lub ubezwłasnowolnionych pajaców. Co też, nie raz widać.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2011-11-13 10:07
Człowiek który wpuścił faszystów niemieckich do Warszawy potrząsa teraz piąstką udając że ma kochones.
Pan Donald Tusk za to co się stało 11.11.11 w Warszawie powinien stanąć przed trybunałem stanu. To nie jest premier RP....
Antifa powinna zostać zdelegalizowana bo jest to lewicowa faszystowska organizacja...
Faktem potwierdzającym faszystowskie korzenie Antify jest zaproszenie faszystów niemieckich do kreowania bójek i zadym w Warszawie 11.11.11?
Czy Pan Premier Tusk wpuszczając do Warszawy niemieckich faszystów wpisał się na listę ich zwolenników...?
Czy naszym Państwem rządzą faszyści?
Czy dowodzący policjantami którzy łamiali prawo (ochraniając nielegalnie blokujących faszystów z Antify) powinni pozostać na swoich stanowiskach?
Zamiast polewać wodą nielegalnie blokujących faszystów z Antify to polewali ludzi którzy legalnie i w spokoju chcieli przejść ulicami warszawy by uczcić bohaterskie wyczyny naszych przodków...
Trybunał stanu dla tego Pana ze zdjęcia potrząsającego piąstką za wspieranie faszystów z środowisk lewackich polsko niemieckich oraz z a zniszczenie stoczni, planowaną wyprzedaż strategicznych przedsiębiorstw polskich(energetyka, PKP, LOT i.t.p)...
~Kris / 2011-11-13 10:57 / Tysiącznik na forum)
Twój post można podsumować tak:
- jestem bezradny
- nie znam własnej konstytucji
- nie znam struktur państwowych, ani ich kompetencji
- nie mam pojęcia jak działa świat, który mnie otacza

... a winę za to wszystko ponosi Tusk!
pomo dore / 2011-11-13 11:39 / Tysiącznik na forum
naprawdę uważasz że służby Millera podległego przecież Tuskowi nie mogły uniemożliwić 1500 niemieckich zadymiarzy przyjazdu do Warszawy na najważniejsze polskie święto narodowe??? Przecież o tym że jadą oni tylko robić zadymę i blokować Marsz Niepodległości wiedziałem juz od dwóch tygodni nawet ja mieszkający na dalekim zadupiu
MS/WROC-2011-11-11 / 78.8.139.* / 2011-11-13 09:57
w otoczeniu post-komuchów (red. dębski z ex TRYBUNY, red. wladyka z Polityki), a jeszcze kilka lat temu organizował wyprawę do Londynu w celu wsparcia przybywającego tam ... gen. pinotcheta! Albo ikona TVN-u jakub wojewódzki, który (tym razem dla kasiory) kpi sobie z mieszkających w Polsce ludzi o ciemnym kolorze skóry. Sprzedajne q-ndle robią dzisiaj za przysłowiowe srebrniki Polsce gębę nietolerancji, podczas gdy w Niemczech NEOFASZYŚCI ZASIADAJĄ W BUNDESTAGU! Po to jest ta ŚCIEMA – żeby odwrócić uwagę od PRAWDY! A z red. wołkiem PINOTCHETA wówczas wspierał dzisiejszy ulubieniec TVN24 ... kamiński!

Najnowsze wpisy