Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO znów obiecuje reformy gospodarcze

PO znów obiecuje reformy gospodarcze

Money.pl / 2011-02-20 09:40
Komentarze do wiadomości: PO znów obiecuje reformy gospodarcze.
Wyświetlaj:
door / 83.12.255.* / 2011-02-20 13:46
Ty nie odmawiaj mi, nie traktuj tak surowo,
perełki moich próśb na wątłej nici drżą.
Jeżeli zerwiesz nić bezduszną twą odmową,
te perły inny któś pozbiera dłonią swą.

Ich długi sznur otoczy szyję inną
i spłynie na życzliwszy dla mnie biust.
Lekkomyślności twej ty będziesz winną,
Więc proszę ty swój gust zrewiduj jeszcze raz.

Jeszcze raz

Jeszcze raz?

Ty nie odmawiaj mi, nie traktuj tak surowo...
marynarz098 / 2011-02-20 13:31 / Tysiącznik na forum
No i zobaczymy panie Tusk, ja dalej swiadomie dam ci szanse. I nie dla twoich obietnic wyborczych, bo to juz przerabialismy.......wywiaz sie z tego co juz obiecales....ale dla tego ze innej opcji nie widze, Gdyby PIS byla partia konstruktywnej opozycji, a nie banda klakierow, i nie narzedziem w reku jednej i to rozchwianej osoby, bym sie moze zastanowil.....Niech PIS wyrzuci na bruk p.Kaczynskiego, i zacznie glosno mowic o opodatkowaniu kosciola,i innch uprzywilejowanych grup spolecznych, o wprowadzeniu euro, i rozwoju gospodarki wolnorynkowej, a nie nacjonalizacji to sie do nich zapisze....ale to dopiero za nastepne 4 lata jesli PO nie da rady.
Hejka / 89.204.137.* / 2011-02-20 22:13
Marynarzu! Postaw żagle i POpłyń ze swoją POświtą na zieloną najlepiej bezludną wyspę.
Tam twórzcie swą tuskolandię.
Ludzie nie uczą się na błędach - naukowo dowiedzione, tylko na sukcesach.
Głupcem trzeba być by świadomie popełniać ten sam błąd, a tym jest wiara w te same obietnice, natomiast sukcesów partia obciachu nie ma, więc i to ich dyskredytuje.
m-53 / 83.24.45.* / 2011-02-20 13:56

zacznie glosno mowic o opodatkowaniu kosciola,i innch
uprzywilejowanych grup spolecznych, o wprowadzeniu euro, i
rozwoju gospodarki wolnorynkowej, a nie nacjonalizacji

A znalazłeś to w programie PO? Gdzie?
Bo ja znalazłem:
PGE ma kupić Energę - nacjonalizacja
PKO miał kupić BZ WBK - nacjonalizacja
ZUS przejmuje OFE - nacjonalizacja
Rząd przejął Fundusz Stabilizacji - nacjonalizacja.

Przestań wsłuchiwać się w to co PO "głośno mówi" a popatrz co robi.

Pokaż mi działania PO
opodatkowaniu kosciola,i innch
uprzywilejowanych grup spolecznych


rozwoju gospodarki wolnorynkowej


Jako prowadzący mikro firmę odczuwam wręcz zaciskanie pętli na szyi.
Być może kartelom jest lżej - ale nie MSP.
luter69 / 89.77.222.* / 2011-02-20 18:18
Jaka nacjonalizacja? Zajrzyj do słownika.
Energa nie może być nacjonalizowana, bo jest państwowa,
BZ WBK przejął Santander,
Towarzystwa OFE to podmioty prywatne i takie zostają,
Jaki Fundusz Stabilizacji rząd przejął? Stabilizacji czego?

Tyle bzdur w jednym komentrzu.. Zajmij się lepiej swoją firmą, może lepiej ci pójdzie....
studencik098 / 156.17.234.* / 2011-02-20 17:59
Najlepiej jest kartelom narkotykowym - dla nich Donald Tusk w ciągu jednego weekendu przeprowadził spektakularną akcję zamknięcia sklepów z dopalaczami, rezygnując tym samym z milionowych wpływów do budżetu z tytułu odprowadzanych przez nie podatków....
marynarz098 / 2011-02-20 18:05 / Tysiącznik na forum
No wlasnie a wzorcem Holandi utworzyli by rzadowe uprawy konopi spozywczej, silnie je opodatkowali i wpadlo by im cos do kasy. Nie jestem za szajsem jakim byly dopalacze, ale naturalnie hodowane podkontrola rzadu uprawy przyniosly by zyski, i to nie male opierajac sie tylko na tym jak w naszym kraju popularne byly dopalacze i chemia z nimi zwiazana.
marynarz098 / 2011-02-20 14:57 / Tysiącznik na forum
Nie moge temu zaprzeczyc, ze tak sie dzieje, wiec jesli zmiana rzadu, czy parti rzadzacej nie zmieni sytuacji to czemu wogole zmieniac grupe polityczna w wyborach, wlasnie daltego napisalem ze zaglosuje na PIS jesli bedzie chcialo rzadzic inaczej niz PO, ale przecierz niechca, bo uprzywilejowane grupy spoleczne to silny elektorat w tym kraju, a swietego koscila katolickego tez nie opodatkuja bo to nie patriotyczne....Maryja przecierz z Czestochowy byla..... no i w dodatku pomysly samego prezesa......mnie jakos bola.

Wierze w demokracjie i ciesze sie, ze mozemy zyc w kraju gdzie partia rzadzaca (ktorej jestem pomimo wszytsko zwolennikiem) ma na przeciw siebie partie opozycyjna......to jest swiadectwem demokracji.....tylko szkoda, ze ta partia opozycyjna jest tak slaba w tym co robi.....a skoro partia opozycyjna zamiast konstruktywnych pomyslow na rozwoj gospodarczy, pomyslow ktore beda wyzwaniem dla parti rzadzacej, tylko krzyczy,i narzeka, podburza i rozkreca i tak juz rozsierdzony narod i zajmuje sie umarlymi, zamiast tymi co zyja i zyc beda.........prosciej......jaka opozycja taka partia rzadzaca.

PIS nie wymaga od rzadzacych nic a nic, licza tylko na emocje elektoratu, ktory przecierz jest zmienny jak flaga na maszcie.

A moze gdyby rozwiazania problemow, pomysly dla rozwoju naszej gospodarki byly wyzwaniwem dla rzadzacych, moze i ci wkoncu wzieliby sie do pracy.

A tak mamy mala polska wojenke, jedni zajmuja sie atakiem a drudzy sie bronia, tracac czas i sily na utrzrymanie sie u wladzy zamiast rzadzeniu.

I w jakiej kolejnosci bys nie parti nie postawil, PIS rzadzi PO atakuje, i na odwrot tak bylo i tak jest.
core_saint / 84.10.75.* / 2011-02-20 16:22
czy ludzie naprawdę nie widzą alterntywy. PO, PiS, SLD... to nie są jedyne partie w tym kraju. Obudźcie się w końcu. Głosujecie na JKW Wolność i Praworządność.
marynarz098 / 2011-02-20 16:26 / Tysiącznik na forum
a zalegalizuja ziolo, to by bylo cos nowego.....podeslij prosze jakis program polityczny bym sie zapoznal.
Hej / 89.204.137.* / 2011-02-20 22:46
Czy będziesz w stanie utrzymać żagle w cuglach?
marynarz098 / 2011-02-21 13:39 / Tysiącznik na forum
Czsem(a nawet dosc czesto) mnie na tych forach opier.....aja to za to ze bledy ortograficzne robie, czasem za to ze sie nudze, wie pan panie Hej roznie to bywa, ale dziekuje za ten wpis, dobre pytanie, humor mi poprawilo, nie wiem czy dam rade, probowac nie bede, ale w domku przy kominku albo w ogrodzie....mam piekny widok na baltyk......to wtedy marzy mi sie legaliza.serdecznie pozdrawiam.
AMEN / 77.253.128.* / 2011-02-20 13:15
DARMOZJADOM DODAĆ SFERZE PRODUKCYJNEJ BIEDNYM ZABRAĆ BEZ SKRUPUŁÓW.
gratka / 95.49.10.* / 2011-02-20 12:21
Obiecanki cacanki, a zyskają na tym jak zwykle najbogatsi i firmy zachodnie. Szary człowiek dostanie tylko więcej podatków do zapłacenia i obietnicę że będzie lepiej.
jeszcze by sie cos znalazlo / 83.23.186.* / 2011-02-20 12:20
gdy zaczynali rządzić 4 lata temu to czynsz wynosił 300 złotych teraz 600 złotych, przejazd komunikacją miejska 1,40 zł teraz ma być 2,80 zł (Gdańsk) metr sześcienny wody wynosi 10 złotych z groszami (cena za wodę jak w Sudanie)
sibut / 85.198.196.* / 2011-02-20 12:20
Jak się dobrze OBIECA!!! to i DAĆ NIE TRZEBA !!!!! tak POwiadają panie lekkiego prowadzenia
hryniu / 2011-02-20 12:18 / Bywalec forum
moim skromnym zdaniem jeżeli PO spełniłaby większość gospodarczo-wyborczych obietnic to żyłoby nam się lepiej. Bo zdaje się, że Rząd i w ogóle cała elita polityczna kłóci się o p******* wywołując wojnę między rodakami a meritum kwestii i sedno spraw zamydlają jakimiś błahostkami.. Eksperci najbardziej rozwiniętych krajów świata tj.OECD jasno i klarownie stwierdzili ,że tworzony system prawny w kraju jest nieczytelny,przepisy niejednolite i tworzone na zamówienie chwili a nie w celu stworzenia spójnego systemu prawnego.
man13 / 2011-02-20 12:10 / Tysiącznik na forum
Niech się wezmą za opodatkowanie kościoła/kościołów, zakonów, banków, mediów i zrównanie praw obywateli z prawami nabytymi przez obcokrajowców w polskiej gospodarce. Do tego jeszcze odrobina demokracji i samorządności na wolnym rynku społeczeństwa polskiego i mogli by zacząć uznawać się za kandydatów na przedstawicieli narodu.
Master_Yoda / 188.146.99.* / 2011-02-20 12:04
Głosujcie na Korwi-Mikkego - głód i nędza gwarantowane!
Obama = terrorysta / 77.237.3.* / 2011-02-20 11:37
Dość bandy czworga! Koniec z ich głupimi lub niespełnianymi obietnicami.

Chcecie wolności ( a nie milionów podsłuchów, wtrącania się państwa w każdy rodzaj działalności
człowieka), własności ( a nie VAT-u na poziomie 25% co bez reform jest pewne, zarzynania się w pracy
na podatki które oni wydają na swoje wille i podróże), sprawiedliwości ( a nie panoszących się
strażników miejskich, olewających przepisy i prawo policjantów, mirów i jego bandy)

Głosujcie na UPR-WiP. Głosujcie na Pana Janusza Korwin-Mikke
juju / 178.37.12.* / 2011-02-20 11:29
tylko idioci im uwierzą
NeoNazi / 156.17.100.* / 2011-02-20 11:26
w te obiecanki PO to już tylko przepita gówniarzeria może uwierzyć...
Essetor / 178.214.20.* / 2011-02-20 11:08
Reformy: ukrasc, przywlaszczyc, dac kolesiom
baton2012 / 2011-02-20 11:08
Kochani włączcie choć jeden film na Youtube z Korwinem Mikke... ten pan jest cudowny. To ten pan może jedynie coś zmienić ..
naiwny / 82.0.145.* / 2011-02-20 11:06
Ale po co reformy ,skoro Placy ich nie chcą. Bo jak by chcieli reform to bydawno wybrali Korwina na szefa rządu. A prezeciez nie ma znaczenia czy rządzi PO czy PSL ,PiS czy SLD. Wszyscy oni to cykory i socjaliści.Oraz przykładni związkowcy. Czyli baju,baju, będzie w raju.

Najnowsze wpisy